PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cam filmi ve arka cam rezistanları

Cewo35
04/04/2007, 09:58
arkadaşlar mrhb hafta sonu gptom değişecek janlarım geldi 17 inch allesio takacağım fotolarıda gelecek hafta içi koyacağım yalnız cam filminin arka rezistanları bozma ihtimali varmış böyle bişey duydunuzmu yardımcı olursanız çok sevinirim.tşk.:icon_question:

ynr
04/04/2007, 10:33
bir yıldan beri kullanıyorum arka camlardaki filmleri ne filmlerde nede rezistanda en ufak bir sorun yaşamadım...

Cewo35
04/04/2007, 10:45
teşekkürler dostum sağol

ynr
04/04/2007, 10:47
rica ederim :)

ufuk61
04/04/2007, 10:59
1 senedir bende kullanıyorum hiç bir problem olmadı aksine yapan şirket resiztansı aç film iyi yapışşın demişti.

multijet
04/04/2007, 11:55
Benim araçta da var sorun yok, ama zaten sorun kullanırken değil. Cam filmini sökmeye kalkdığında camda rezistansı da sökebilme ihtimalin yüksek. O yüzden bence en azından arkaya paraya kıy kaliteli bir film (3M veya Ziebart) derim. Bende Ziebart var çok memnunum, ömür boyu da garantili. Gidersen de iyi pazarlık yap 200- 250 gibi yaparlar. Hatta sen de İzmir liymişsin bana özelden ulaşırsan sana yardımcı olabilirim.

dreamerdaddy
04/04/2007, 13:07
Benim araçta da var sorun yok, ama zaten sorun kullanırken değil. Cam filmini sökmeye kalkdığında camda rezistansı da sökebilme ihtimalin yüksek. O yüzden bence en azından arkaya paraya kıy kaliteli bir film (3M veya Ziebart) derim. Bende Ziebart var çok memnunum, ömür boyu da garantili. Gidersen de iyi pazarlık yap 200- 250 gibi yaparlar. Hatta sen de İzmir liymişsin bana özelden ulaşırsan sana yardımcı olabilirim.

Banada ziebart ı tavsiye ettiler bende yazın geldigimde izmirde taktırmayı düşünüyorum ama 250 lira para vericez diyelim polis sök derse o kadar para gitti boşa onuda düşüyorum bi yandan..

deha
04/04/2007, 13:31
Filmleri kullanırken değil, sökerken problem olur. Çünkü sökme işlemini yaparken rezistans da kopuyor.

ABNEW
04/04/2007, 15:22
Bende de film var ama bir sorun olmadı.Sanırım bazı yerler arka cam filmlerini resistansların aralarına uyacak şekilde yapıyor yani filmleri şerit halinde cama yapıştırıyorlar.Ne derece sağlıklı olur bilemem tabi...

Lewent
04/04/2007, 15:38
Bende de 2 numara filmler, korkuyorum sökmek zorunda kalıcam diye ama bi şekilde sökersek we rezistanslar da koparsa serwiste halledilir diye düşünüyorum... Tawan perdelerini açık tutuyorum genelde :) daha fazla ışık için :D hele gece polis flan warsa kesin ışık açarım, he he.

matrox
04/04/2007, 16:14
arka cam resistansına cam filminin etkileri vardır
resistans daha fazla çalışmak için uğraşır çünkü cam filmi resistansın sıcaklığını düşürür bu arada arka camda kışın buğunun daha geç çözülmesi gibi durumlar oluşabilir
ama asıl sorun arkadaşların dediği gibi cam filmini sökerken olusur cam filmi sökerken aseton işinize yarayabilir ama arabanın başka hiçbir yerine temas etmemesine dikkat edin arkadaşlar

mesmes61
04/04/2007, 16:57
Rezistansa bir zarar verirmi bilmiyorum ama film çekmeye çok fazla para bağlamayın. Bem gerekli araştırmaları yaptıktan sonra çizilmez cam filmini 37,5 ytl ye çektirdim. Çeken elemanda bir saatte çekti. Yağmurda yağıyordu. En ufak bir kusur yok. Paranıza yazık. İlerde bir polis sök derse istersen bir daha çektirirsin.

unik06
04/04/2007, 17:03
Rezistansa bir zarar verirmi bilmiyorum ama film çekmeye çok fazla para bağlamayın. Bem gerekli araştırmaları yaptıktan sonra çizilmez cam filmini 37,5 ytl ye çektirdim. Çeken elemanda bir saatte çekti. Yağmurda yağıyordu. En ufak bir kusur yok. Paranıza yazık. İlerde bir polis sök derse istersen bir daha çektirirsin.
+1 :ok:

aynen..bende 50liraya çektirmiştim :)

polis'lik bir durum olursa, onalara bırakmadan ben çizerim valla :kar:

kara kız
04/04/2007, 18:12
arkadaşlar size ozamamn bi bilgi verim.eğer camlarınızdaki film leri sökmeye karar verirseniz yapıcanız çok basit bi işlem var.elinize saç kurutma makınasını alıcak ve sökceniz filmi ısıta ısıta söküceksiniz. ne rezistansa zarar verio nede leke bırakıo

Misafır
04/04/2007, 18:38
verilen bilgiler gerçekten de çok faydalı.
hepinize çok teşekkür ederim dostlarım.