PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İtalya dan gelen düzeltilmiş bravo debriyaj merkezi

Misafir-1
20/07/2010, 02:54
evet arkadaşlar uzun bir aradan sonra sizlere bilgi vermek için tekrar sahnelerdeyim :dj: :D şaka bir yana bravomla ege ve akdeniz yollarına çıktık çıkmadan önce italyadan gelen düzeltirmiş debriyaj merkezi Müslüm abimin hızlandırma çabaları ile Kavaklıdere servisinde aracıma takıldı ve bunun üzerine düştük yollara velasıkelam bu sorunlu parça değişeli 2500 km yol yaptık bravomla ve aracımın debriyajında eski sertlikden o gıcık sesden eser yok inşallahda bundan sonra olmaz ve bu sorun çözülmüş olur fakat aracım kirlendiğinde ara sıra çok ince bir gıcırtı sesi geliyor debriyajımdan ama buna şükür düyorum artık yani uzun lafın kısası 2500 km oldu o eski baskın gıcırtı sesi yok biraz daha km yaptıkça bu konu hakkında size bilgi vermeye çalışacağım şimdilik bu kadar salıcakla kalın

ha unutmadan beni bu gıcık gıcırtı sesinden kurtaran ve yeni parçanın biran önce gelmesi ve aracıma montajını hızlandıran başta Müslüm abim ve ekibine teşekkürü bir borç bilirim canlar kalın salıcakla gıcırtı sorunu olanların gitmesi gereken tek adres KAVAKLIDERE FİAT SERVİS diyor şimdilik mektubuma son veriyorum :D :D :D

BuRaK-BG
20/07/2010, 09:39
şükür abicim debriyajın ve sana mutluluklar dilerim:)

GRDEDE
20/07/2010, 11:28
Allah yolunuzu açık etsin.Artık debriyaj sorunun olmadığından şu nickini de değiştirirsin belki...sorunsuz sürüşler diliyorum

Misafir-1
20/07/2010, 11:58
Allah yolunuzu açık etsin.Artık debriyaj sorunun olmadığından şu nickini de değiştirirsin belki...sorunsuz sürüşler diliyorum
abicim tabiki değiştiririm teşekkürler