PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 16-12-2006'dan bu yana GrandePuntoTR

Mısafır
04/04/2007, 09:38
16-12-2006 tarih li kurulumumuzdan bu yana 4. ayı bitirmek üzereyiz... bu süreçte yaşadıklarınızı paylaşın....
güzel dostluklar
güzel muhabbetler
adam gibi adamlar...
İyiki varsın GrandePuntoTR....

ufuk61
04/04/2007, 09:41
gercekten bende yaklaşık 2 aydır üyeyim cok memnunun
dostluk
arkadaşlık
paylaşım iyiki varsınız arkadaşlar

ErdeM53
04/04/2007, 09:42
Çok samimi ve dürüst bi ortam ve en önemlisi değişik illerden sıcak kanlı arkadaşlar edinme. Büyüksün grande punto.

kadoku
04/04/2007, 09:49
G.P ile ilk defa direksiyon başına geçmiş hele ki arabalardan hiç anlamayan biri olarak bu site bana çok şeyler kazandırdı, sitemiz 4 aydır faal ama öncesi yaklaşık 1 yıla dayanıyor bu süre zarfında buradaki paylaşım ortamından kendi adıma çok şeyler öğrendim herşeyden önce Vadi ninde dediği güzel dostluklar kazandık bu dostlukların ve paylaşım ortamının daimi olması dileğimdir. Ha bir zararı da forumun bağımlılık yapıyor olamsı heleki modifiye merakınızda varsa yandınız o virüs içinize bir girdimi çıkmak bilmiyor:flag: banada bu virüsden biraz bulaşdı galiba Ramo

rhasanbas
04/04/2007, 09:58
Evet arkadaşlar bende 28 Şubat 2006 ta GP mi aldım (ilk alanlardan biriyim herhalde) 1 yıldır arabamdan, servisden sürekli şikayetçiydim çok başım ağrıdı. Ama yaklaşık 2 aydır siteye üyeyim ve bu andan sonra paylaşmak, arkdaşlık, aynı dilden birileri ile konuşabilmek gibi bir imkan sunduğu için aracımı çoooooooookkkkkk seviyorum. İyiki var, iyiki varsınız... :ok:

MOZDİ
04/04/2007, 10:03
bende 1 aydır buradayım, gerçekten çok seviyeli ve samimi bir ortam var burada,çok güzel arkadaşlar kurulacağından eminim, en güzel yanlarından biri de hemen hemen Türkiye'nin her yerinden tanıdık arkadaşlarımız var artık:)
bu sitenin yapımında ve işlemesinde emeği geçen herkese çok teşekkürler,

Mısafir
04/04/2007, 10:13
Benim arabaydı modifiyeydi falan ilgim hiç olmadı. Hala da yok sayılır. Aracı alacağım zaman biraz araştırma yaptım. Koç indirimi bana iki seçenek verdi Fiesta ve GP. Ben o zaman GP yi seat leon havasında üst sınıf bi araba sanmıştım. Yollarda da çok olmayınca. Bi arkdaş şirkete geldiğinde aklıma soktu fiyatlara bakınca Fiestayla kafa kafaya olduğunu gördüm. Sonra ciddi bi araştırmaya girdim çünkü Fiestanın iç aksamı ve kaba yapısı bana hiç hoş gelmemişti. Hem bi de hanımın baskılarıyla az daha "MOR" Fiesta alıcaktık. (Hehe iyi ki punto da renk seçeneklerine koymamışlar) Vel hasıl biraz nette gezinirken buldum Donanım Haberdeki başlığı. Baktım adamlar arabayı iyisiyle kötüsüyle anlatıyor. Hoş bi muhabbet ortamı yakalamışlar. Bişiyler yapmaya gayret ediyorlar. Dedim dur bi üye olayım. Yaklaşım ve sıcak ortam hemen farkettirdi insanların diğer forumlardan farklı olduğunu. Zamanla site kurulması için sarfedilen emekler, insanların ceplerinden hiç tanımadığı adamlara sonsuz bi güvenle yolladıkları ufak katılım ücretleri... Vel hasıl bu forumun farklı bi forum olacağı o zamandan belliydi.
Forum bana ne mi kazandırdı?
SAğlam adam Yıldıray'ı, Dost Çağlar'ı, Üç kaatçı (Ama seviyorum terbiyesiz adamı) Vadi'yi, Taa Tekirdağ'dan sıcaklığını hissettiren büyük yüreğiyle Ghost'u (Ahmet abimi), Sıkılmadan bin tane isteğimi dinleyen Erdi'yi, ufak yaşına rağmen para pul işlerini olgunlukla üstlenen Ozzy'yi, içi dışı bir olan (Bu yüzden de diliyle başı belada olan) AWD (Kaan Kardeşimi), Yetenekli adam Oracle'ı, Temizlik adamı CivcivX i, Hamile eşini de peşine takıp şilelere yer bakmaya gelen ÇAğlarKa, yı, Flu'yu, Kadoku'yu, Search'ü, İkcihan'ı,En büyük Asker Padawantr'ı, Yaratıcı grafikerimiz Dexigner'ı, Avrupanın en güzel GP sinin sahibi Bülent'i, Henüz bekar 14'ünde yolcu Maviş'i :), T-Shirt'lerin efendisi Polatı, Logo adam Canberk'i ....
ismini teleffuz etmediğim arkadaşlar alınmasınlar akıldan ilk aşamada bu kadar çıktı...

yepyeni dostlukları ve sizleri kazandırdı. Hepinize teşekkürler.

Mısafır
04/04/2007, 10:21
Cem, bu camiadan ilk tanıdıgım arkadasım
Can, ilk yay takanlardan az bulumadık Yarı ıtalyan ınsan :D
Fatih, en becerikli gpci cam filmi ve bana aldıgı toz bezi ıcın bır kez daha tesekkur ederım.
Yıldıray, arabayı arabayı yıkamak ıcın taaa eyup e gıttıgım adam gıbı adam kardesım
Gökhan, dogal gaz tesisatcısı gelicem teyip bi türlü gidemediğim en bi gp ci organize işler muduru.
Çağlar, Ferrariyle gezdirebilirim dediğinden beri en cok sevdiğim gp ci.. hala thinsulate izalasyon ıcın haber vermedi
Ertan, izmirin en baba gp cisi saolsun her konuda gosustugum gp ci ..
Kaan, ilkleden kardesim gibi severim arabasına ekzos takmıslıgım var :D
Alper en bı 666 gp ci formula muhabbetinde tanıdıgım beline corse takan tek ankaralı :D sızın orda taksılerın neden arkası havada :S
Bulent, En modifiyeli aşk bocuuuuu sayesinde hala eibach yay alamadım :) en kurba gp li.
Sezgin, bursa mado da bana dondurma ismarlayan bursa ekibinide unutmamak lazım...
Erdi, Ankaradan gelip beraber ortakoyde eğlendiğimiz en bi forumun her bişeyiyle urasa gp ci...
Mete, maslak buşuşmalarının baş kahramanı ...
Hatırladıkça buraya yazıcam !

Mısafir
04/04/2007, 10:27
Gökhan, dogal gaz tesisatcısı gelicem teyip bi türlü gidemediğim en bi gp ci organize işler muduru.

Bir;
Doğalgaz tesisatçısı diil (Endüstriyel Klima)
İki ;
Olum bak iki oldu akşam gelicez diyip gelmiyosunuz, bi soorakine Yasemin eve almııcak söyliyim. :)

mavigitar
04/04/2007, 10:30
Bir bayan üye olarak gerçekten bu foruma üye olduğum için hiç pişman değilim. ilk zamanlar tereddüt içindeydim. Acaba asılan, çeken, falan olur mu? Garip konuşmalar, yazışmalar başıma gelir mi diye ama asla öle bişiyle karşılaşmadım. O yüzden gerçekten çok düzeyli, seviyeli, tüm sorularıma anında cevap bulabildiğim, , birçok konu hakkında bilgi sahibi olduğum bir site.

İyi ki varsınız arkadaşlarım ....İyi ki gp sahibiyim:)

Misafır
04/04/2007, 10:32
Cem, bu camiadan ilk tanıdıgım arkadasım
Can, ilk yay takanlardan az bulumadık Yarı ıtalyan ınsan :D
Fatih, en becerikli gpci cam filmi ve bana aldıgı toz bezi ıcın bır kez daha tesekkur ederım.
Yıldıray, arabayı arabayı yıkamak ıcın taaa eyup e gıttıgım adam gıbı adam kardesım
Çağlar, Ferrariyle gezdirebilirim dediğinden beri en cok sevdiğim gp ci.. hala thinsulate izalasyon ıcın haber vermedi
Ertan, izmirin en baba gp cisi saolsun her konuda gosustugum gp ci ..
Kaan, ilkleden kardesim gibi severim arabasına ekzos takmıslıgım var :D
Alper en bı 666 gp ci formula muhabbetinde tanıdıgım beline corse takan tek ankaralı :D sızın orda taksılerın neden arkası havada :S
Bulent, En modifiyeli aşk bocuuuuu sayesinde hala eibach yay alamadım :) en kurba gp li.
Sezgin, bursa mado da bana dondurma ismarlayan bursa ekibinide unutmamak lazım...
Erdi, Ankaradan gelip beraber ortakoyde eğlendiğimiz en bi forumun her bişeyiyle urasa gp ci...
Mete, maslak buşuşmalarının baş kahramanı ...
Hatırladıkça buraya yazıcam !

VADİ: YÜREĞİ VE YÜZÜ TERTEMİZ, AMA UYKUCU
VADİ CAN, VADİ ASLAN PARÇASI

DAHA NE DENİR Kİ :D

tüm arkadaşlar en güzel bu şekilde anlatılabilirdi.
galiba gp kardeşliğinden ötesi yok.

Mısafır
04/04/2007, 10:50
"""Üç kaatçı (Ama seviyorum terbiyesiz adamı) Vadi'yi"""
demek oyle haa Göhan bey, boşol, boşol, boşol !!!

Mısafir
04/04/2007, 11:01
hehe..
Bütün buluşmalarda en az yarım saat geç gelmeni mi desem, Akşam fatoşla gelicez diyip eve gelmemelerini mi desem, o ohoo .. Ama seviyoruz işte kardeşim adamı. Şeytan tüyü mü vardır nedir.

CAGLARKA
04/04/2007, 11:21
her zaman otomobil hastası olmuşumdur ama bi arabayı bu kadar sevmemiştim. bunda pay sahibi de bu site ve dahası bu siteddeki arkadaşlar ve dostluk arkadaşlık. her meslek grubundan her karakterden, yöreden, yaştan güzel insanların olduğu bir topluluk burası iyiki varsınız iyiki birşeyler paylaşıyoruz.
gökhan() ve kaan (awd) ile tanıştım, diğer arkadaşlarla tanışma fırsatım olmadı. ama diğer birçok arkadaşımızı da yıllardır tanıyor gibiyim. bu site birçok şey kattı. birçok şehirde bizi misafir edecek arkadaşlar tanıdım. ankarada her sabah açık büfe kahvaltı olduğunu öğrendim :) (femoli taş geliyo dikkat et) gökhanın yıldırayın karşılık beklemeden işlerini güçlerini bırakıp site için didindiklerini gördüm. inşallah bu dostluklar kalıcı olarak kalır ve daha iyi günler geçiririz

jeoenis
04/04/2007, 12:25
4 ay önce kayıt olduğumda aklımda tek bir soru işareti vardı hangi arabayı alsam daha sonra üyesi olduğum donanımhaber sitesinde albea'yı (neredeyse albea alacaktım) araştırırken bu siteyi buldum. Zaten önceden görüp görünüşünü çok beğendiğim GP'yi sizler sayesinde daha çok sevdim ve GP'yi aldım. Araba dendimi hiçbir şey bilmezdim ama en azından birtaz bilgim var artık.siteye üyeliğimin 3. ayında büyük ankara buluşması oldu ve diğer site üyeleri ile tanıştım. çok iyi arkadaşlıklar kurdum. artık hemen hemen her hafta buluşuyoruz.
4 aydır siteye üyeyim Ve Şu anda bana sorarsanız 2006 nın en iyi olayı nedir sence BENCE 2006'NIN EN İYİ OLAYI BU SİTEYE ÜYE OLMAMDIR.

gokhan_genc
04/04/2007, 12:50
Tıpkı GP nin bize verdiği samimi hava gibi burada da çok samimi ve güzel bir hava var.İyi ki buradayız arkadaşlar.Bu sitede emeği geçen herkese teşekkürler.Teşekkürler GP.Saygılar.

dagored
04/04/2007, 13:03
Bu sitede emeği geçen herkese teşekkürler.

:ok:

Misafir2
04/04/2007, 13:58
:ok:

+1

BGRAYS
04/04/2007, 14:06
konu cok guzel benım ıcın bu sıte ve de daha oncesıde var guzel dostluklar guzel ınsanlar kazandırdı hersey ıcın tesekkurler musaade edersınız bende kendı adıma ekleyım

emre..forum sayesınde forum dısında bıcok sey paylastıgım gorustugum ve kardesm oldugu ınsan kardesm bnm ..

ali abim .. kendı abım gıbı gordugum cok sevdıgım tam bır adam gıbı adam ;) ..

kaan.. bulusmada tanıdıgım dostlugumuz daha cok pekısecegı kardesim ..

yıldıray abı soyleyecek fazla sey yok yaptıklarıyla ortadadır ;)

ve ismini sayamadıgım olusan ve de olusacak bı suru dostluk daha ne ısteyeyım ..

OzzY
04/04/2007, 14:27
isim isim olarak yazmak istemiyorum herkez benim gözümde aynı(istisnalar var tabii ama girmeye gerek yok)
herkezi çok seviyorum ve burda olup bu güzel ortamın oluşumuna katkıda bulunanlara teşekkürler.

dagored
04/04/2007, 14:29
isim isim olarak yazmak istemiyorum herkez benim gözümde aynı(istisnalar var tabii ama girmeye gerek yok)
herkezi çok seviyorum ve burda olup bu güzel ortamın oluşumuna katkıda bulunanlara teşekkürler.

esas buna :ok: yapmak gerek... :)

İbrahimKC
04/04/2007, 14:33
Ankarada neredeyse hiç sosyal aktividem yokken (Hepsini Eskişeehirde yaparım) şimdi neredeyse eve girmez oldum.

Herkes çok seviyeli ve terbiyeli ki buda herşeyden daha önemli benim için.

4 ayda hayatımın bir parçası olan GrandePuntoTr ailesinin tüm ferdlerine canı gönülden tesekkür ederim.

microab
04/04/2007, 14:51
Beni büyük bir bunalımın içinden çekip çıkaran,her birinin yazdıkları ile kendime başta dost sayıp, zamanla daha da ötesine geçerek "kardeşim" diyecek kadar yakın hissettiğim insanları kazanmama versile olan bu site,ve sizler;
İYİ İKİ VARSINIZ...

eakbas
04/04/2007, 15:02
herkes burada, bilgi paylaşım burada, en önemlisi arkadaşlık ve seviye burada
sizleri tanıdığım için çok şanlıyım
(her ne kadar sitede fazla olamasamda)

ABNEW
04/04/2007, 15:11
İlk çıktığı günden beri takip ettiğim ve bende çok özel bir yeri olan Punto nun böyle bir forum ile popülaritesinin artması- arttırılması benim için çok güzel ve tabiki bu forum sayesinde tanıdığım Puntosever Dostlarımın da bende yeri ayrıdır.
Emeği geçen herkese teşekkürler...

Lewent
04/04/2007, 17:17
Her şey çok güzel, paylaşımlar çok güzel, forum çok güzel, bi kere Grande Punto çok güzel we en önemlisi burdaki insanlar çok güzel :ok:
Bu samimi ortam için teşekkürler güzel insanlar.

jagar
04/04/2007, 17:33
Bu kadar mükemmel bi ortamın bizlerle buluşmasını sağlayan ve bu ortamın yaratılmasını sağlayan herkese (bütün üyelere) Teşekkürler .... Kendimi böyle bi topluluğun üyesi olarak şanslı görüyorum ....
41 kere Maşallah GPTR ailesi ... :ok:

:heyo:

G
P
T
R

:heyo:

Misafır
04/04/2007, 18:39
Vivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Gp Ailesi.
Vivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Grandepunto

shoparr_
04/04/2007, 19:54
bnde herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum..Donanım haberdeki günlerimiz aklıma geliyorda kim derdi ki bu kadar büyüyecektik 5-6 puntocu sohbet ederken...bazen bakıyorum o sayfalara size de tavsiye ederim.herkese teşekkürler.
bknz:https://forum.donanimhaber.com/m_6101589/mpage_16/key_/tm.htm

pascal
04/04/2007, 20:40
sizlerle beraber olmaktan çok memnunum. umarım bu samimi we sewgi dolu ortam hiç bir zaman bozulmaz
yaşasın GP kardeşliği

pdr42
04/04/2007, 22:13
güzel bir olusumun ardından harika paylasımlar geldi . ve bu paylasımlar grande punto tr adı altında arkadaslıklara dondu. kimisi ise dostluga donustu.
artık turkiyenin her yerinde bi evim var kanımca
selam ve sevgi ile muhabbetimiz baki olur insallah

Linos
04/04/2007, 22:20
O tarihten bu yana, sanal ortamda kurulan arkadaşlıkların sahici olabileceğini gördüm...

Her birinize tek tek teşekkür ederim!..

Herkesin bende özel bir yeri var! İyi ki varsınız...
FRİENDS

erdiyilmaz
05/04/2007, 01:08
ağustos ayıydı... tarih de sanırım 20Leri oLması Lazım. harıL harıL gp hakkında biLgi topLıyayım diye ugraştıgım günLerdi. o ara donanım haber sitesi denk geLdi. ortam çok hareketLiydi. tek başLık aLtına sıkışmış onLarca grande punto sever canLa başLa bir mücadeLe içindeydiLer. neyin mücadeLesi orasını siz düşünün.

ayLar ayLarı kovaLadı.. yaz bitti, son bahar bitti, kara kış geLdi çattı. siteyi yapaLım mı yapmayaLım mı diye düşünürken, evde çaLışmaLar git gide yogunLaştı ve bu ortam ortaya çıktı. 16 araLık 2006 tarihinde iLk faaLiyetine girdi site.. ancak bu mutLuLuk uzun sürmedi. yaşanıLan çeşitLi sıkıntıLar neticesinde ufak tefek yaraLar aLdık. daLga geçiLdik, iş biLmez cahiL dendik, Laf yedik... kaaLe aLmadan çaLıştık. inadına GP ruhunu yüceLttik. yaşanıLan host sıkıntısı, server sıkıntısı, sitenin sürekLi açıLıp kapanması hem sizLeri hemde şahsiyetimi çok üzdü. yeri geLdi sabaha kadar burda durup ayarLarı düzenLedik, çaLıştık çabaLadık. işimizden, okuLumuzdan fedakarLık edip yapabiLecegimizin en iyisini yapmaya çaLıştık. mükemmeL bir şey mi yaptık? eLbette hayır. ancak bazı görmek istemeyen aç kurtLara, keçiLerin ne denLi inatçı oLdugunu gösterdik. bahsettiğim kişi yada kişiLer haLa burada.. farkındayım, ancak onLarda anLadıLar durumu, sindirmek zorunda kaLdıLar, sindirttik de. payLaşım ortamımız, birbirLerini tanımayan ama bazı ortak paydaLarda birLeşen insanLarın evi haLine geLdi. yeri geLdi eşine zaman ayırmadı foruma takıLdı, yeri geLdi "dur şu konuya bakıp geLicem" diyip eş dostLarımızı ikinci pLana attık. bunLar yaşandı bir şekiLde. günden güne nickLerLe başLayan arkadaşLıkLar, sanaL dostLukLara, dostLukLar da gerçek saf dostLukLara dönüştü. gün oLdu birbirimizi merak ettik. "kim yahu benim bu görüştügüm adam" der oLduk.. görüşmek istedik.. buLuşmaLar yaptık. komik rakamLardı buLuşmaLara geLen kişi sayıLarı. yeri geLdi iki kişiLik, yeri geLdi aLtı kişiLik buLuşmaLar aktiviteLer oLdu.. sanaLda başLayan dostLukLar iyice pekişti, aiLe dostLarı oLuştu. forum ortamındaki kaLite, anLayış, demokratik ortam her zaman kendini beLLi ettirdi. şuan 4 ay gibi bir sürede, günümüzdeki bir çok yıLLarın eskitemediği forumLarLa yarışır haLe geLdik. kişi sayısı önemLi mi, peki? bence hayır.. burada binLerce, birbirLerinden bi haber insanLarın oLması yerine, sağLam dostLukLar temeLiyLe kuruLmuş az kişiden oLuşan bir forumu tercih ederim. sayımız günden güne artıyor. günde beLki 10'ar onar artıyoruz. ve haLa hedefleyebildigimiz yerin 10'da birine biLe uLaşamadık. ancak çabaLarımız devam ediyor. 2006 sonunda 10900 araç satışıyLa yıLı kapatan gp'nin 1/10'una biLe uLaşamadık henuz. ancak bir gün o sayıLarı da çok rahat devirecegime can'ı gönüLden inanıyorum. 4 ay önce 6 kişiLik buLuşmaLarLa başLayan dostLuklar, mart ayında 60 kusurLara çıktı. günden güne geLişip büyüdügümüzün en büyük göstergesi oLdu. hayaLLerimiz haLa var içimizde, eLbet bir gün onLar da gerçek oLacak. onun da mücadeLesini verecegiz bir şekiLde. eLektronik sanaL bir ortamda buLunuyoruz, her an başımıza ne iş geLeceği beLLi degiL. ancak tüm bunLara ragmen gpTR ruhu bir şekiLde devam edecektik. bugun ben yöneticiyim, yarın başkaLarı devraLır... ancak her şeye ragmen gpTR adı mutLaka devam eder. desteğimiz her zaman tam. kimsenin şüphesi oLmasın.

:) kamyon yazısı tadında: "biz biz olduğumuz için seviLdik, bizi satanLarı kaLbimizden 1-1 siLdik. geride 3-5 kişi kaLdık ama içimiz rahat mutluyuz. çünkü bu yaşımıza kadar hiç adam satmadık. kraL oLmayanlara taç taktık, iste en büyük hatayı burda yaptık"

burdaki dostLukLarın, daimi oLması diLekLerimLe.
yaşasın grande punto kardeşLiği

Ziyaretçi047
05/04/2007, 11:41
Erdi güzel yazmışsın tebrik ederim. Bana soracak olursanız ben ilkokul 2 lerden bu yana bilgisayar başında orta 1 lerden beri internet başında olan bir adamım. İnternette girmediğim site ortam forum yapmadığım iş kalmadı. Artık ders verecek düzeylere eriştim ve yapıyorum da.

Bu forum benim üye olduğum milyonuncu forumdur. Ama bu forumda başka bir şey vardı. İnsanlar sadece sanalda değillerdi. Karşılarındakilerin de insan olduğunu hiçbir zaman unutmadılar. Burada yazılanların burada kalmadığını gerçek hayatta uygulandığını hep bildiler. Ben bunu farkettikten sonra foruma ilgim daha da arttı. Belki ilk kez sanal üzerinde gerçeğe yakın arkadaşlıklar kuruyordum. Madem gerçeye bu kadar yakın dedim bastım Ankara'ya geldim. Samimi konuşmak gerekirse hiçbir forum toplantısı için de basıp Ankara'lara gitmem. İşte bu da GPTR nin farkı. Buradaki herkesi seviyorum. Daha nice forumlu yıllar diliyorum.

nasrettinhoca
06/04/2007, 16:30
16-12-2006 tarih li kurulumumuzdan bu yana 4. ayı bitirmek üzereyiz... bu süreçte yaşadıklarınızı paylaşın....
güzel dostluklar
güzel muhabbetler
adam gibi adamlar...
İyiki varsın GrandePuntoTR....

4 ay su gibi geçmiş ...kuruluş aşamasındaki telaş ve heyacanımız aklıma geldi..Arkadaşların göstermiş olduğu çabalar , emekler ......Ne mutlu bizlere böyle kaliteli ve düzeyli bir forum oluşturduğumuz için....Evvela kuruluş esnasında emekleri geçen tüm arkadaşlara ,kuruluştan sonra sitemize renk katarak bilgi ,birikim ve katkılarını esirgemeyenlere teşekkür ediyorum.........

İyi ki varsınız...

maviş
06/04/2007, 17:16
Wallahi ilk bir kaç buluşmada bir kaç araba bile zor toplanırken şimdilerde bu duruma gelmesinde emeği olanlara
burada nasıl yaparızda olur dedğimiz herşeyi olduran ve yardımcı olan herkes benim bu gruba saygımı ve sevgimi daha çok arttırmıştır.
iyiki de varsınız sizlere tek tek teşekkür ediyorum

ORACLE
06/04/2007, 19:07
Abi hakatten bu konular güzel olmuş.
Gerçekten tüm dostlara teşekkür ederim. Hep birlikte siteyi buralara taşıdık.
Şu son zamanlar çok fazla ilgilenemesemde aklım hep burada.
(Söylemesi ayıp terfi aldığım için işlerim acayip yoğunlaştı).

Mısafir
09/04/2007, 09:30

Hayırlı olsun kardeşime :) Buluşmada kutlarız :)

Mısafır
09/04/2007, 09:31

hayırlı olsun kardesıme yaksıır...:D