PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tampon sıyrıkları

Cewo35
03/04/2007, 12:26
arkadaşlar mrhb.gpmin tamponunda ufak tefek sıyrıklar var bunları yaptırmayı düşünüyorum autoking mini hasar yapıyomuş yaptıranlar memnun servisle konuştum onlarda bazı araçları autokinge gönderiyorlarmış mini hasarlı olanları kaskomun anlaşması var siz ne dersiniz.tşk.

Mısafir
03/04/2007, 13:05
Ben geçen haftalarda yaptırdım. Otokingle değilde Garanti Sigortanın anlaşması olan Ümraniye de bi servise yaptırdım. Bir karış bir yerdi. kazıyıp astar atıp boyadılar orayı. Aracın fiyatını düşürmesi işini falan hiç düşünmedim açıkçası. Sadece yapılan işin ve benden aldıkları beyanın yazılı bi listesini ve fatura fotokopisini aldım. Arabanın dosyasında saklıyorum. Satarken adam burda boya var derse çat diye göstericem al çizikten dolayı var diye. Bence yaptır. O teknoıloji gelişti artık hiç farkedilmiyor boyandığı. Sadece boya kalınlığı ölçen cihazlar anlayabilr. Onu da o bi karış Alana cihazı değdirirse anlayabilirler. Ben yaptır derim çizik çizik gezmekten iyidir. Arabandan soğumazsın en azından bakıp bakıp. (Gerçi heralde bizim sitede bi hayranım var çünkü hafta sonu kapımın arkasında 3 parmak bi yeri yine çizmiş birisi. Bi gün elemanı o işi yaparken göreceğimi ümidederek hislerimi o zamana saklıyorum.)

Mısafır
03/04/2007, 13:08
autoking bu ısı ıyı yapıyor anlasman varsa yaptır hıc dusunme
hatta gıt gorus adamlar la...

mesmes61
04/04/2007, 17:13
Merhaba bende tampondaki bir kaç sıyrığı Gaziantep deki Auto king e yaptırdım. Anadolu sigorta kapsamında. Yapılan işten gerçekten memnun kaldım. Adamlar işi biliyor. Anadolu sigortanın mini onarım hizmetinden yararlanıyorum. Eğer senin kaskonunda böyle bir hizmeti varsa hiç düşünme. Tampon sıyrıklarını bir günde kaporta sıyrıklarını iki günde yapıp teslim ediyorlar. :ok:

Reddline
04/04/2007, 17:33
bu olayı ilk defa duyuyorum çok sevindirici bi olay komple tamponu boyatmak rezalet bişii ben de yaptırmayı düşünüorm... bi kaç ufak çizik war

pascal
04/04/2007, 20:51
ben de bi ara uğramalıyım autoking e zira dün tamponun altını kaldırıma sürttüm. pek bişi gözükmüyor alt tarafta olduğu için ama ben yerini bildiğim için çok gözüme batıyor :)

dreamerdaddy
04/04/2007, 21:02
Bendede anadolu sigorta var mini onarımdan yararlanıcan Tr' ye geldigimde ufak tefek sıyrıklar oluyor malesef..

shoparr_
04/04/2007, 21:21
bnde de var baya..haziran da bitiyo kasko bitmeden yaptırıcam ama emin de değilim.

lithium
05/04/2007, 13:53
Ben geçen haftalarda yaptırdım. Otokingle değilde Garanti Sigortanın anlaşması olan Ümraniye de bi servise yaptırdım. Bir karış bir yerdi. kazıyıp astar atıp boyadılar orayı. Aracın fiyatını düşürmesi işini falan hiç düşünmedim açıkçası. Sadece yapılan işin ve benden aldıkları beyanın yazılı bi listesini ve fatura fotokopisini aldım. Arabanın dosyasında saklıyorum. Satarken adam burda boya var derse çat diye göstericem al çizikten dolayı var diye. Bence yaptır. O teknoıloji gelişti artık hiç farkedilmiyor boyandığı. Sadece boya kalınlığı ölçen cihazlar anlayabilr. Onu da o bi karış Alana cihazı değdirirse anlayabilirler. Ben yaptır derim çizik çizik gezmekten iyidir. Arabandan soğumazsın en azından bakıp bakıp. (Gerçi heralde bizim sitede bi hayranım var çünkü hafta sonu kapımın arkasında 3 parmak bi yeri yine çizmiş birisi. Bi gün elemanı o işi yaparken göreceğimi ümidederek hislerimi o zamana saklıyorum.)

gökhan adı geçince sorayım dedim, garanti sigorta'nın full kaskosunu mu kullanıyorsun? detaylarından haberin var mı? memnum musun?
fiyat açısından çok avantajlı. %40 gibi ucuza geliyor. sadece anlaşmalı servisi az bu tarafta. (3 tane varmışş..)