PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaporta da açılmış derin taş izleri ?

imdesign
02/07/2010, 10:02
Merhaba beyler bayanlar;

Aracım babamla birlikte şırnak cizrede PKK'lı eylemciler tarafından

taşlanmıştır. Aracın sağ tarafında 3'ü derin olmak üzere 7-8 tane göçük

mevcuttur nasıl bir çözüm önerirsiniz.

Bu arada farkındaysanız hiç kötü kelime etmedim

o kadar sinirliyimki elimde bir 14'lü olsa 13 tanesini indiririm sonuncuyu

kafama sıkarım o dereceyim...

Kriminal
02/07/2010, 10:07
Abi en mantıklısını en sonda soylemıssın bence 14 unude onlara kullanmandır...Sanırım ben gözümü karartırdım Allah o pozisyona getırmesın kımseyı..

Abicim göçukler yırtık seklındemı ?

polis_01_54
02/07/2010, 10:08
geçmiş olsun arkadaşım :( derin olanlara yapacak birşey olmayabilir ama hafif izleri pasta cilayla giderebilirsin

GP ÜMİT
02/07/2010, 10:09
bukadarla geçmiş olsun,sen arabayı boşver sana birşey olmamış ona dua et.

imdesign
02/07/2010, 10:34
Abi en mantıklısını en sonda soylemıssın bence 14 unude onlara kullanmandır...Sanırım ben gözümü karartırdım Allah o pozisyona getırmesın kımseyı..

Abicim göçukler yırtık seklındemı ? yok abicim yırtılamaya yakın göçük

resimleri en kısa zaman da ekleyeceğim .Yemin ederim o kadar sinirlendimki

o an orda olsam büyük konuşmayım ama inerdim Allah ne verdiyse ...

tamam Allahsız kitapsız bazı sahıs ların dolduruşuna gelip türkü türke kırdırıyorsunuz

kürt türk ayrımı yaptırıyorsunuz devlet yönetimine devlet adamlarına gareziniz varda

beni neden taşlıyorsunuz ben ne yaptım size... sırf plakam 06 diye milletvekili veya

önemli bir zat mı sandılar arabayı nedir...

OzzY
02/07/2010, 10:43
geçmiş olsun

Kriminal
02/07/2010, 10:45
yok abicim yırtılamaya yakın göçük

resimleri en kısa zaman da ekleyeceğim .Yemin ederim o kadar sinirlendimki

o an orda olsam büyük konuşmayım ama inerdim Allah ne verdiyse ...

tamam Allahsız kitapsız bazı sahıs ların dolduruşuna gelip türkü türke kırdırıyorsunuz

kürt türk ayrımı yaptırıyorsunuz devlet yönetimine devlet adamlarına gareziniz varda

beni neden taşlıyorsunuz ben ne yaptım size... sırf plakam 06 diye milletvekili veya

önemli bir zat mı sandılar arabayı nedir...

Boşver takma kafana telafısı olan seyler bunlar...Önemlı olan onların sevıyesıne ınmemektir...
En dogrusunu yapmıssın hallederız o basıt kayserıye gelınce konuusuruz 20 sınde ordayım :)

Ziyaretçi049
02/07/2010, 10:49
Geçmiş olsun, takma kafana artık kasko vardır herhalde götürürsün servise hallederler.
Onlarada insan olarak bakma bence "Yaratık onlar Yaratık"

imdesign
02/07/2010, 11:36
Geçmiş olsun, takma kafana artık kasko vardır herhalde götürürsün servise hallederler.
Onlarada insan olarak bakma bence "Yaratık onlar Yaratık"
Kaskom var ama yaparmı ki?

Birde şunu soracaktım kaskonun o imza attığımz sayfalar arasında

bir yazıyı hatırlıyorum.

Doğal afet Terör olayları vs. vs. kasko karşılamaktadır.

Doğrumu hatırlıyorum?

h k
02/07/2010, 11:39
geçmiş olsun , kasko bunlar için var ama prosedürü nasıl işler bilmem. kasko firmanıza telefon edip bir sorun . sonuçta anlaşılan kaporta ve boya işlemi gerekecek. iyi bir usta halleder cillop gibi olur .

alpimmm
02/07/2010, 11:42
doğru hatırlıyorsun ibrahim, terör olaylarını da kapsıyor bazı kaskolar. geçmiş olsun kardeşim, aynı duyguları seninle paylaşıyorum.

imdesign
02/07/2010, 11:47
teşekkürler arkadaşlar ancak bazı sözleşmeler de ek sözleşme olarak sunuluyormuş.

Benimkide Finans Bank kaskosu oda ek dosya da sunuyormuş benim poliçemde yokmuş

Yani 5 senedir kaskoluyum bir kere lazım olmadı şimdi işimiz düştü bir halta yaramıyor...

Sonuç sanayi yolu göründü...

hakan26
02/07/2010, 12:02
Geçmiş olsun kaskonuz terör olaylarını kapsıyorsa kaskodan halletmekten başka çareniz görünmüyor.Bu kendini bilmez....... çoook söylenecek şey var ama terbiyem müsade etmiyor...

Kriminal
02/07/2010, 12:04
teşekkürler arkadaşlar ancak bazı sözleşmeler de ek sözleşme olarak sunuluyormuş.

Yani 5 senedir kaskoluyum bir kere lazım olmadı şimdi işimiz düştü bir halta yaramıyor...

Anadolu sıgorta olsaydı eger..A4 kagıdına bır beyan yazıyorsunuz evımın onunde sabah kalktıgımda aracımı bu sekılde buldum dıyerek fotografınıda cekıp servıse goturuyorsunuz ve hıcbır ucret odemeden aracınızın hasarını yaptırabılıyorsnuz..Ayrıca aracınız kac gunde teslım edılecekse dıyelımkı 3 gun sıgorta sıze ucretsız kıralık arac temın edıyor 3 gun için...

hhhed
02/07/2010, 13:06
Geçmiş olsun, sizlerde bişey olmaması sevindirici. Ülkenin geldiği hale bak vatandaş vatandaşın arabasını taşlıyor. Düşmanlar emellerine ulaşıyor yavaş yavaş...

imdesign
02/07/2010, 13:56
Söyleyecek çok şey olmasına rağmen konuşamamak ne kadar kötü...

Kime anlatacaksın kimi muhattab alacaksın ...

brabus
02/07/2010, 15:48

öncelikle çok geçmiş olsun ufacık bir çizikte bile üzülüyoruz bu şekilde göçükler olması araçta çok üzücü hem de böyle bir olayda.
Kasko'ya bunu karşılatabilirsiniz eğer mini onarım gibi bir hizmet varsa da yaptırabilirsiniz.
Terör olayları bir gösteride vs aracınızı yakarlarsa kullanılıyor. Siz normal göçük gibi işlem yaptırınız
Poliçenizi inceler misiniz mini kasko, onarım gibi bir şey var mı? acentaya da sorabilirsiniz.
Sonra eğer anlaşmalı kurumlarda yapın diyorsa gidip orada konuşursunuz
Eğer hem bu özellik olup hem de istediğiniz yerde yaptırabiliyorsanız yukarda Deniz Bey'in dediği gibi çok rahat edersiniz. Benim de zamanında Anadolu kaskoda vardı bu tip bir çok şeyi yaptırdım istediğim ustada istediğim şekilde.

LeoN48
02/07/2010, 16:53
Çok geçmiş olsun. Bugünlerde özellikle kırmızı gp'lerin nazara gelme günleri, herhafta sebebini anlayamadığım çizikler ve noktasal döküntüler oluşmaya başladı bende de. Deli olucam.

imdesign
03/07/2010, 10:36
Teşekkür ederim malesef öyle insanın morali bozuluyor.

byspayn
03/07/2010, 11:03
Geçmiş olsun... Hem üzüldüm hem de sinirlendim!

harun_punto
03/07/2010, 11:19
Geçmiş olsun allah beterinden saklasın ..

alperyonar
03/07/2010, 11:38
Çok geçmiş olsun. Babanıza birşey olmaması sevindirici :)

krakercocuk
03/07/2010, 11:50
çok geçmiş olsun

PUNTO33
03/07/2010, 21:41
geçmiş olsun:@

Scottie
03/07/2010, 21:44
çok geçmiş olsun......