PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karting yapalım mı? Fırsatlarda 7.35 TL'ye var

brabus
30/06/2010, 11:45
Selam Arkadaşlar

ŞehirFırsatındaki sürekli fırsatları takip ediyorum, Karting'de indirim var diye sizle paylaşmak istedim. Ben 3 tane bilet aldım 7.35 çok uygun geldi.

Karting Link - SehirFirsati.com (https://www.sehirfirsati.com/in/.hxM2QK/,29993?nlp)

Çok kişi alırsa beraber de gidebiliriz. Bugün ucuz bilet için aldınız aldınız aksi halde normal fiyattan alıyorsunuz. Temmuz ayı içinde herhangi bir tarihte kullanabiliyoruz hakkımız zaman olarak uyarım ben.

https://forum.grandepuntotr.com/kampanyalar/18416-10-dakikalik-karting-7-35-tl.html Kampanyalar kısmında daha detaylı konu açtım. Burada bir buluşma da olur diye açıyorum

whitegold
30/06/2010, 13:55
ben varım. ama tarıh onemlı benm ıcın cunku 15 temmuzda tatıle gıdıyorum.

brabus
30/06/2010, 14:16
ben varım. ama tarıh onemlı benm ıcın cunku 15 temmuzda tatıle gıdıyorum.

ben de 23 ünde gidiyorum yapacaksak 15 gün içinde yaparız.
2 konuyu da açınca ben 2 konuda konuşuluyor diğer konunun kilitlenmesini rica edeceğim

farukileri
02/07/2010, 20:35
4 Temmuz itibariyle ben istanbul'dayım.Bana zamanı bildirin gelmeye çalışırım

brabus
19/07/2010, 12:39
3 tane bilet almıştım kuzen ve motorsporlarını seven bir arkadaşımla Dün akşam Aras Karting pistine gittik. Küçük görünüyor pist ~23-24 sn de tamamlanıyor bazı zamanlarda çocuk kısmı için olan kısımla birleştirip büyütülebiliyor. Pist zemini sanki yapışkan zifti çok iyidi. Arabayı o kadar zorladık hiç sip atmadık çok zorlarsak ancak yanlıyorduk. Bayağı uzun yarışanları izleyenleri inceledik. Pist'e oradaki görevlilerler de çıktı. 23.55 en iyi derece elde ettiler. Bilgisayarla ölçüm yapılarak anlık büyük billboard'a yansıtılıyor dereceler. Sonra 3 bayan geldi onlardan önce biz geçtik :) Bize dediler biz biraz inceleyelim öyle yarışalım :) Pist görevlisine rica ettim 10 dklık tuttuk ama büyük iddasına girdik 1-2 dk uzatırmısınız dedim 3 dk uzattı :)
başladık yarışa ilk 2 tur zevkine it dalaşı yaptık sonra lastikler de ısındı arabaya da alıştık. sonra 3 tur lap için kastık. kuzen 23.40 sn yaptı büyük alkış aldı :) Sonra Sonra Sonra benim 23.17 lik derecem geldi :) Pist görevlilerinden bir arkadaş Lastikleri de düzeltmek için çıktı 2 tur zorladı ama 23.60 in altına inemedi :) biz de zaten lap'i elde edince 10-15 tur zevkine deli gibi takıldık kuzen ve arkadaşla

Sonuç: 7 TL verdik doyumsuz 13 dk geçirdik.
Arabalar çok güzel komple sağı solu plastik tamponlu
kaç kere kaza yaptık bri kere bile iç içe girmedi
Pist kenarlarına kaç kere kaza yaptık bir kere bile görevli yanımıza gelip bizi yola döndürme gereği duymadı sonuçta kesintisiz bir yarış oldu.

ilerde karting buluşması yapılırsa burada yapabiliriz. Daha güzel bir şekilde ölçüm yapılıyor yarış sırasında o anda görebiliyorsun çok zevkli