PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka koltuk yatırma

yavuz75
26/06/2010, 12:55
Arkadaşlar bende 1.3 75 active modeli var. bildiğiniz gibi arka koltuklar tek parça yatıyor. Bunu değiştirip 1/3, 2/3 şekline getirme şansımız ya da komple değiştirme durumumuz var mı... bilen yardımcı olursa sevinirim...

Punto_Can
26/06/2010, 15:21
arka koltukları komple değiştirmek gerekir, çıkma bir dynamik kolltuğu bulursan sorununu çözebilirsin... servislerden sıfırınıda temin edebilirsin ancak biraz daha tuzlu olur...

taneren
26/06/2010, 15:45
dinamik almamın en büyük sebeblerinden biride koltukların çift parça halinde yatmasıydı.çocuklu ve kalabalık aileler için tek parça yatması çok sorun olmakta.
sonradan değiştirmenin de çok kolay olacağını sanmıyorum.zenindeki menteşelerinde değişmesi gerekiyor.

alpimmm
26/06/2010, 16:38
yapılmaz diye birşey yoktur ama biraz zor be Ahmet. çıkma bulsan rengi atmış olucak, ne biliim tam uymayacak, orjinali gibi olmaz. sıfır alsan baya bi tuzlu olur gibi geliyor. keşke kolay ve ucuz bi yöntemi olsa da ben de değiştirebilsem.

sancak26
28/06/2010, 15:09
tam benim derdime derman olacak bir konu açılmış diye heyecanla girdim ama somut bir çözüm gelmemiş henüz.
sırf bu yüzden arabadan soğumaya başladım. alırken düşünmemiştim bu kadar gerekli olacağını. arka koltuğu yatırıp eşya koyacağım ama çocuk var. durum böyle oluncada büyük bir bagaj sorunu çıkıyor ortaya.
umarım ucuz bir çözümü bilen bir dost vardır burda.

gurik
29/06/2010, 09:50
çare yok. dynamic alacaksınız.

usermm1
29/06/2010, 12:58
çok güzel bir olay, şuana kadar bana lazım olmadı ama çocuğu olanlar için harika. gpnin ufak bagaj problemini kısmen çözen bir olay.

erdta
29/06/2010, 14:04
Bunun tek çözümü dinamik koltuğu monte etmek ki buda arkadaşların belirttiği gibi çok tuzlu olacaktır, zaten döşeme rengindede farklılık olacağı için sırıtacaktır. Bu şekilde küçük bagaj hacmi olan bir araç için çok büyük kolaylık hem arka koltukta biri otura biliyor hemde belli bir hacmi bagaja katabiliyorsunuz. Bu küçük araçta evlilik zamanı ne kadar eşya taşıdığımı düşündüğümde bende şaşırıyorum Bir dönem ufak bir pikap gibi kullanmışım aracı ::)

Honor COOPER
30/06/2010, 10:26
sadece arka koltuk döşemesinni 400tl civarı olduğu düşünülürse komple koltuğun fiyatını düşünmek bile istemiyorum.
bunun yerine aracınızı satıp yapacağınız masrafı eklediğinizde dynamic'e terfi edebilirsiniz gibime geliyor.

serkankucuk
02/07/2010, 14:56
bence de en iyisi bi dynamic almandır ve gerçekten de lazım olduğunda çok kullanışlı oluyo tek parçanın yatırılması. ben bi keresinde tekli tarafı yatırıp geriye kalan yere de 2 arkadaşımı oturtmuştum...