PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sevgili Büyük ATAM

Kriminal
22/06/2010, 17:17
Sevgili Büyük ATAM,

Bugünlerde yokluğunu daha çok hissediyor ve sana daha çok ihtiyaç duyuyoruz. Bizlere emanet ettiğin Türkiye Cumhuriyetini ilelebet korumak için Ant içtik. Biliyoruz ki TÜRK gençlliği olarak muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcut. Gençliğe hitabende sanki bu günleri görmüş ve bizlere yol haritası olarak bildirmişsin. Sana söz olsun bu ezanlar dinmeyecek, bu bayrak inmeyecek.

Ruhun şad olsun. Büyük Mustafa Kemal ATATÜRK.

Lütfen herkes kendinden birşeyler yazsın belki sesimizi duyar....

https://img408.imageshack.us/img408/3025/bayrak02va7.jpg

Kriminal
22/06/2010, 18:23
Seni görmek, elini öpmek isterdim. Görmesem de; sen aklımda, yüreğimde yer etmiş "YÜCE" bir insansın. Bana ATATÜRK için birşey dile deseler "TEKRAR DÜNYAYA GELSİN" derim. Canını verir misin deseler "SEVE SEVE" senin için canımı veririm. Kurduğun CUMHURİYET ve DEVRİMLERİN sonsuza dek yaşasın istiyorum. Çocuklarımın da TÜRKİYE CUMHURİYETİ'nde ve yüreklerinde hiç sönmeyecek "ATATÜRK" sevgisiyle yaşamalarını diliyorum..
RAHAT UYU ATAM !!...

bravo_sercan
22/06/2010, 18:26
Atam sen kalkta ben yatam..

ZAK1980
22/06/2010, 18:48
Vallahı Denız ılerıyı goren ne buyuk ınsanmıskı yıllar once gunumuzu gormus Atam kalkta ben yatam dıyen arkadasım Atayı hangı yuzle kardıracagız yuzumuzmu var kalksa demezmı benım kurdugum Cumhurıyetin topragını vb neden yabancıya sattınız demezmı :grup:

bravo_sercan
22/06/2010, 19:05
Vallahı Denız ılerıyı goren ne buyuk ınsanmıskı yıllar once gunumuzu gormus Atam kalkta ben yatam dıyen arkadasım Atayı hangı yuzle kardıracagız yuzumuzmu var kalksa demezmı benım kurdugum Cumhurıyetin topragını vb neden yabancıya sattınız demezmı :grup:

Oda dogru aslında

Kriminal
22/06/2010, 19:08

Onların hesabını sorar o konuda sonuna kadar haklısın...

Ama biz satmadıkkı...!

bravo_sercan
22/06/2010, 19:10
Onların hesabını sorar o konuda sonuna kadar haklısın...

Ama biz satmadıkkı...!

Biz degil ama bizim başımıza seçtiklerimiz sattı.:thankyou:

Kriminal
23/06/2010, 09:25
Ben seçmedim....

Kriminal
23/06/2010, 09:27
Onsuz kaldığını bilse tabiat... bağlar üzüm vermez bahçeler kurur... okşar saçlarını ezelin eli... yüzüne ebedin ışığı vurur... övünür insanlık eserleriyle... yurt onun sevgisi üstünde durur. Adıdır kurduğu devlete temel... ünü kurtardığı millete gurur...
ATAM senin kurduğun Cumhuriyet'in evlatlarıyız. Senin fikirlerin ve düşüncelerin altında büyüyoruz. Seni tanımayanlar bizim için varettiğin bu devleti yıkmaya çalışanlar senin evladın değildir.

Rahat uyu ATAM izindeyiz!