PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi lpg ve port bagaj yardım!

ahmetates
21/06/2010, 00:09
Arkadaşlar selam, daha önce 2006 Grande 1.3 Multijet kullandım benzini kafama hiç takmıyordum, yaklaşık 3 yıl aradan sonra 2007 1.4 Fire benzinli alıyorum eşime( fiyatı uygundu) .. LPG taktırmayı düşünüyorum ancak BRC mi yoksa PRİNS mi ? Yani fazla ödemeye değermi? ayrıca bagaj çok küçülecek port bagaj için önerisi olan varmı ? Teşekkürler..:shifty:

pdr42
21/06/2010, 00:50
prins cok pahalı brc ona gore uygun ben olsam brc yi taktırırım. bu ikisini soyledigin icin bunları soyledim. simdi sen niye atiker kullanıyosun demesinler. eger seceneklere atiker yazsaydın onu derdim)) ben yan tarafa 32 ltrelik taktırdım stepneye dokunmadım. bugne kadar da stepneyi hic kullanmadım. ama bunun bi garantsi yok yani stepneye yaptırırsın bigun sonra teker patlar ondan sonra da ihtiyac duyarsın sorun olur tabi bu sorunu su sekilde de asabiliriz. kucuk stepne lastikler var bagajda tasıyosun lpg ye gore daha az yer kaplıo ama gıcık oluyo o ayrı

fraust
21/06/2010, 09:50
.

Bence BRC :)

simit depo kullnıyorum ben de... ama stepneyi de bagajda tutuyorum özellikle şehir içinde...stepneyi bagaja koymadığım zaman da dert etmiyorum, lastiklere bişey olursa kredi kartlarının bile yol yardım hizmeti var. onları ararım gerekeni onlar yapar. ortalama 50 km için ücretsiz cekici hizmetleri falan var.

.

taneren
21/06/2010, 11:19
GENEL DE BRC TAVSİYE EDİLİYOR. BANA MİLANO YU TAVSİYE EDENDE OLDU.
AYRICA
lastik tamir spreyleri var arkadaşlar,fiyatıda 7-10 tl civarı. lastiği hem 20- 25 ps kadar şişiriyor hemde patlak kısmı kapatıyor. en azından lastik tamircisine kadar rahatlıkla götürüyor. hepsiburada.com da bulabilirsiniz ve kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.
yedek lastiği taşımak zorundada kalmazsınız.

Riddle
21/06/2010, 13:39
Bende Prins var cok memnunum ama diğerlerine göre pahalı(2000 tl). Ankara içi 120-140 yakıyo şu an (1.75 Totalden alıyorum) Depo simit , bagaj ihtiyacım olmadıkça stepne yanımda.

gurik
21/06/2010, 17:31
Buna bir bakın isterseniz... 320 litre süper hafif ve dayanıklı arjes box.orjinal fiat port bagaj.

gurik
23/06/2010, 00:53
vazgeçmiş...

umit
31/03/2011, 00:30
serhat bey, skydome lu araca port bagaj olur mu? Yüksekliği ve aparatları kurtarır mı acaba? teşekürler