PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaz pedalının sağ tarafının aşırı ısınması?

aeron
14/06/2010, 16:54
plastik örtünün üst tarafında beyaz bir plastik bölüm var, kalorifer ile ilgili bir bölümmüş, motor suyunun ısınması ile ısınıyormuş(kusadasindaki servis böyle söyledi), servise goturdugumde başka bir gp'ye bakma fırsatı buldum benimki kadar olmasada sicakti oda, sorunum bu kisimdaki ısınmanın belli bir süre sonra beni rahatsız etmesi, servise tekrar göstereceğim ama bu ısınmayı sizde farkettinizmi yoksa benimkindemi sorum var?

OzzY
14/06/2010, 17:09
evet o kısım ısınıyo ancak beni hiç rahatsız etmedi.(bluetooth kiti takarken farketmiştim ısındığını.)

gizemlisan
14/06/2010, 18:53
bende aynı sorunu yaşıyorum.kışın hissetmiyorsunda .yazın berbat.

ugurozer
14/06/2010, 19:40
aracın kalorifer sistemi sıcak modda gun içinde hiç açılmadığı halde de ısınma oluyor mu?

Scottie
14/06/2010, 20:20
hiç farketmedim... bende yok..

biraz önce bir yere gitmem gerekti... kontrol ettim... az da olsa ısınma var.. elimle kontrol ettim.... ama rahatsız edecek düzeyde değil..

OzzY
14/06/2010, 23:49
aracın kalorifer sistemi sıcak modda gun içinde hiç açılmadığı halde de ısınma oluyor mu?

yanlış bilgi vermiyim ama düz mantıkla, ben bluetoothu yazın taktığıma göre evet.

hatta orda metal borular var el değmiyo.

MURAT_41_41
14/06/2010, 23:53
butun gp kullanların aynı sekılde ısınıyor arkadaslar oaraya bır ısı yalıtım sıstemı yapmak lazım :)

CaGRi
15/06/2010, 00:07
tahminimce egzoz borularının geçtiği yere denk geliyor. sağ taraf değil özellikle sol taraf ısınıyor. egzozda sol dan çıkıyor...

aeron
15/06/2010, 09:56
tahminimce egzoz borularının geçtiği yere denk geliyor. sağ taraf değil özellikle sol taraf ısınıyor. egzozda sol dan çıkıyor...

dediğiniz gibi olabilir, kaloriferin içeriyi bukadar isitmasi mantıklı değil, a gidince baktirayim eniyisi, sebep eğer egzoz ise yalıtım yapılabilir.

utku952
15/06/2010, 19:40
Ben uzun yol yapığım zaman çok rahatsız oluyorum. sağ taraftan geliyor gaz pedlinin altından ya motor'un sıcaklığı ya da egzozdur.

aeron
15/06/2010, 22:12
bende aynı sorunu yaşıyorum.kışın hissetmiyorsunda .yazın berbat.
ben iki gün önce farkettim ısındığını havalar bukadar sıcak olmasa farkedilmez belki bilmiyorum

klima sogukta iken bile epey sıcak

Ben uzun yol yapığım zaman çok rahatsız oluyorum. sağ taraftan geliyor gaz pedlinin altından ya motor'un sıcaklığı ya da egzozdur.

aynen, zaten havalar sıcak klimayı kapatmaya gelmiyor tencere gibi alttan ısınıyoruz

makeles
06/08/2010, 01:45
yalıtım yatıran oldu mu_?
o bölüm sökülebliyor mu acaba?