PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 100TLye boya koruma

PuntoMan
13/06/2010, 15:53
Merhabalar,
Beylikdüzü'nde arasıra araba yıkattığım biryer var. Sonax vs. gibi bir marka değil. Geçenlerde kouşurken boya korumadan konu açıldı. 100TLye boya koruma yapabileceğini söyledi. Bana sanki baya uygunmuş gibi geldi.
Orada bir de parıl parıl parlayan beyaz bir opel astra gösterdi, "yaptığım bir işi görmek istersen buna bakabilirsin, istersen katalog falan da gösterebilirim", gibilerinden bayağı iddialı konuşunca öncesinde forumdan daha tecrübeli olanların fikirlerini sorayım dedim.

1- Sizce bu fiyat nasıl?
2- Kaliteli bir şey olacağını anlayabilmek için ne gibi detay bilgi isteyeyim?

Bunların haricinde tavsiyeleriniz varsa öğrenmekten ve bu vesileyle bilmeyenlerin de öğreniyor olmasına vesile olmaktan mutluluk duyarım. :melek:

gitarist27
13/06/2010, 16:58
Genelde 100-150 arası yapıyorlar bu işi.

kxlylmz
14/06/2010, 13:29
kullandıkları ürünlerin marka ve modellerini sorabilirsiniz. en kral ürünü kullansa maliyeti 20-30 tl yi geçmez zaten.

ben dün arkadaşımın puntosunu kil ile temizledim, ziftlerini temizledik, collinite 476 cila uyguladım. içini komple (koltuklar+tavan+torpido+kapılar) meguiars all purpose cleaner ile temizledik. malzeme maliyeti 20-25 tl anca tuttu. ama 4 saatten fazla uğraşmışızdır. emek oldukça fazla...

ademtahir
14/06/2010, 13:35
vaktin varsa kendin yapabilirsin uğraşmayıda seversen tabi ki.
ben önceki arabamı yapmıştım 6 saat gibi bir zaman aldı üstüne birde kol bacak ağrısı :)
100 tl uygun fiyat kötü malzeme kullanmazsa.

StrawBeeRy
15/06/2010, 00:07
beylikdüzünün neresindeymiş bu dediğiniz yer yoksa bizim dükkandan fiyat almış olmayasanız :)