PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rölantide kalkarken tekerler titriyor devirli kalkarken bu sorun yok nedenini bilen

emre_2626
12/06/2010, 00:27
slm arakadaşlar eskişehirden emre ben aranıza yeni katıldım ilk defa bir punto kullanıyorum ve bir sorunum var aracım rolantide kalkarken tekerler titreme yapıyor ama devirli kalkarsan bu sorun yok birde stop ederken motorda titreme var servise g,tt,m d,ğer puntolardada aynı olay var sadece bu modellere has bişey mi bu konu hakkında birikimi olan veya başına gelen varsa acil msj atabilirmi arabayı alalı 2 hafta oldu

Scottie
12/06/2010, 00:33
slm arakadaşlar eskişehirden emre ben rolantide kalkarken tekerler titreme yapıyor ama devirli kalkarsan bu sorun yok birde stop ederken motorda titreme var bu konu hakkında birikimi olan veya başına gelen varsa acil msj atabilirmi arabayı alalı 2 hafta oldu

emre öncelikle hoşgeldin.... önce tanışma bölümünde kendini tanıtsaydın iyi olurdu.. aracın da hayırlı olsun... aşağıdaki linkte aynı sorunu okuyabilirsin...

Motor yerinden çıkacak gibi (https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/17892-motor-yerinden-cikacak-gibi.html?highlight=motor+yerinden+%E7%FDkacak)

kochuso
12/06/2010, 02:39
hacım araç tüplü benzinli dizel ne kullanıyor

WiSTaRiA
12/06/2010, 03:26
motor takozlarından olabilir.. Allaha şükür bende böyle bir durum yok henüz..

Alp
12/06/2010, 07:13
Normal bir durum, sikinti yok...

suvari_84
12/06/2010, 09:11
valla bende bu sorun motor benzinden tüpe geçerken yapıyordu hatta nasıl diyim ; moterda tekleme ve motor benzine geçerken sanki çıkacak zannediyordum bende servise götürdüm ve anlamadılar :) benim lpg tüpünün beyninde arıza çıktı.eğer servise götürdüysen onlar lpg sorunlarını anlamıyorlar eğer aracın tüplüyse bence bi beyne baktır derim 60-70 tl ye bu işi çözersin kardeşim

bvulgari
12/06/2010, 11:38
Anlattıgında bi sıkıntı yok..Boşuna evhamlanma..Başka dizel lerde yapıyo..Punto ile bi alakası yok..Clio da aynı fiorino da vs..

kochuso
12/06/2010, 13:45
yakıt eğer çeyrek depo altındaysa o zaman da yapıyor ilk çalıştığında titreme.çeyrek deponun altına düşmemek lazım yakıt motoru için