PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni bölümler

AWD
17/12/2006, 13:57
herez buraya ne bölümlerin açılmasını istediğini yassın adminimizde değerlendirmeye alsın ben ser bölge ve modifiye kısımlarının olmasını isterim

Gianfranco
17/12/2006, 14:50
chat kismida olabilir.

elbruz
17/12/2006, 17:03
üyeler konu açamıyormu acaba bunu merak ediyorum bir selamlaşmak için sohbet odası da olabilir...

civcivx
17/12/2006, 18:26
ÜYe araçları ile iligli başlığımız var ama bir de DH'taki gibi genel bir Galeri bölümümüz olsun. GP ile ilgili her tür görsel materyali bu başlığa aktarırız.

dejavu
18/12/2006, 06:48
@AWD senden bişey rica edebilirmiyim..
beni haksız bulabilirsin niye neden de diyebilirsin. bundada haklı olabilirsin...
ama şu senin K.A.N. yazın bana bir tuhaf geliyor... ya bana kızma ama beni valla sinir ediyor... kerdeş kusura bakmasanda onu kaldırabilirmisin... valla kardeş gerçekten kusura bakma.. beni anlayışla karşıla... değiştirmesende canın sağolsun..

ORACLE
18/12/2006, 08:40
Arkadaşlar. Burası artık bizim.
Bence şu alttaki resim olayını burada yapmayalım.
Mesajlar yazıldıkça sayfalar bu resimler yüzünden çok uzuyor.
Herkes in aracını sergilemesi için bir bölüm var sanırım.
Bence imza kısmında resim kullanmayalım

Misafır
18/12/2006, 11:20
Modifiye ve Ne Nerede ( gp ile ilgili malzemelerin nereden temin edilebileceği ) bölümlerinin açılması iyi olur .

mTk
18/12/2006, 14:02
Bence konular şu şekildeaçılsın
Modifikasyon
Sorunlar/çözümler
Üye araçları
Sohbet(teknik)
Sohbet(genel)
İlanlar
Toplantılar-ÜyeHaberleri
İletişim
Tanışma

microab
18/12/2006, 15:59
MTK özellikle senin ve diğer mod lu araçların MODİFİYE başlığı altında olması süper olur.

En küçük değişikliğin orada yer alması daha afilli olur,ulaşması da kolay olur.

Ayrıca civcivx in cilala parlat olayı da araçların bakımı gibi bir bölümde ele alınabilir...

Akincl
18/12/2006, 16:34
karşılaştırmalar da olsun :D

Mısafir
18/12/2006, 16:36
Bence Bayiler diye bi bölüm olsun Bayi ler ve servislerin olumlu olumsuz yönlerini yazalım.

kadoku
18/12/2006, 19:13
Modifikasyon bölümü bencede olmalı ayrıca Spor, Geyik muhabbetleri ve Otomobil Sporları, Abarth Motor Spor Vs. konusunda da fikir alış verişinde buluabileceğimiz bölümler olabilir...

Linos
18/12/2006, 20:08
Bence Grande Punto'yu ilgilendirmeyen konuları burada açmayalım! (Spor, geyik, komik vs..) Bu tarz muhabbetleri her forumda bulabiliriz sonuçta! Adına yakışan bir forum olsun!

Kadoku, yanlış anlama sakın! Bu benim nacizane düşüncem...;)

shoparr_
18/12/2006, 20:35
ama diğer muhabbetleri de aramzıda yapmak hoş olacaktır...böyle düşünürsen ii olabilir.

AWD
18/12/2006, 20:36
bencede dier forumlardada yapılabilir ama birbirimizle yapmamız önemli o geyikleri fln

kadoku
19/12/2006, 10:54
Lİnos yanlış anlama olmaz, bizler neredeyse 8-9 aydır bu oluşumdayız burada oluş sebebimiz öncelikli olarak tabi ki Grande Punto'dur Dh deki foruma girmeden önce çeşitli forumlara girerdim ama şimdi başka forum sitelerini pek ziyaret etmiyorum, çünkü burada o kadar güzel ve seviyeli bir ortam oluştu ki o yüzden, burada sadece Grande Punto değil her konunun konuşulması taraftarıyım ama tabiki konular birbirine girmemeli ve ona göre düzen yapılmalı... ;)

Bide Anketler içinde ayrı bir bölüm açılsa daha iyi olmazmı?

microab
22/12/2006, 16:17
Bu konuda henüz bir çalışma olmadı sanırım.

"GENEL" konu başlığı bayağı bir şişme eğiliminde.

Erdi bi el at baba buraya.

Mısafir
22/12/2006, 16:40
[QUOTE=kadoku;

Bide Anketler içinde ayrı bir bölüm açılsa daha iyi olmazmı?[/QUOTE]

Anketler için ayrı bölüm açılması karışıklık yaratır bence her konun anketi kendi içinde olmalı. Misal şu sıralar İstanbul buluşması linkiinde olduğu gibi. Buluşma yeri o başlık altında anketleniyor. Tabi linkin altında anket olduğu girerken likondan belli oluyor. Bence sıkıntı yok.

microab
25/12/2006, 17:19
Şimdi yeni bir konu açtım.Sanki,"OTOMOTİV" ile ilgili bir başlık da olsa iyi olur gibi.

Haberlerin,yeniliklerin falan tartışılabileceği.

Misafir2
25/12/2006, 20:39
ser konu başlığı yokmu erdı duy sesımıiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

erdiyilmaz
26/12/2006, 02:33
ser konu başlığı yokmu erdı duy sesımıiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

hocam anket yaptık. ancak ser konu başlığı açılsın konusunda pek ankete oy veren oLmadı. Demokratik çerçevede en fazLa oy aLan konu başLığı oLan "Modifiye" başLığını açtım.

Çünkü mesaj başLığı sayısının fazLa oLmasından da şikayetçi oLanLar var. Bu konuda biraz daha duyarLı oLmanızı rica edicektim. 8O

Umarım anLayışLa karşıLarsınız.

Gianfranco
01/01/2007, 12:33
Bence dogumgunu tebrikleri bolumude olmali. Uyelerin dogumgunlerini oradan kutlariz.

AWD
07/01/2007, 17:18
Erdi biz toplantıda arkadaşlarla konuştuk bi sohbet odası açılması iyi olur diye düşündük muhabbet daha sıcak olur dedik artık gerisi sana kalmış vadiyle ekstra konuşursun zaten bu konuyu 8O

erdiyilmaz
07/01/2007, 19:10
Erdi biz toplantıda arkadaşlarla konuştuk bi sohbet odası açılması iyi olur diye düşündük muhabbet daha sıcak olur dedik artık gerisi sana kalmış vadiyle ekstra konuşursun zaten bu konuyu 8O

tmm ;) vadi iLe görüşeyim

OzzY
07/01/2007, 19:26
ya aslında bi chat modulu koysak iyi olur ama yanlış bilmiyorsam güvenlik sorunları yapıyo...

learner
08/02/2007, 13:22
selamlar;
en başından beri takip ediyorum ama az yazıyorum kusuruma bakmayın.
bütün forum siteleri çok karışık ve aradığınızı zor buluyorsunuz çünkü herkez bir farklı başlık açmış. bunun yerine yöneticilerimiz şunu yapabilirlerse mesela modifiye altında far, body kit, cam, nos, chip, filtre... gibi başlıklar açarak herkes orada yazsa bu kadar çok başlık ve karmaşıklık olmaz sanırım
yanılıyor muyum?
sonra bir harf yazılmış resimler, boşluklar derken sayfaya uzamışta uzamış bunada yöneticilerimiz müdahele ederlerse sayaf alatında ki resimler yandaki bilgiler azaltırsak daha derli toplu olur sanırım
teşekkürler !!!

Gkhan
08/02/2007, 13:25
learner söylediklerini değerlendiricez tşk.ler

padawantr
08/02/2007, 14:05
Ben de learner'a katılıyorum. yavaş yavaş karışıyo site. Ben de bazen sabahtan akşama kadar giremiyorum mesela nete. Akşam bi bakıyorum ortalık karışmış. Hepsini okumaya çalışıyorum. Ama işte okuyabildiğim kadar tabii. Mesela en çok rağbet gören kısımlar Modifiye ve Teknik Yardım kısımları iyi kategorilendirilmeli.
Örneğin learner'ın da dediği gibi

┌Modifiye
├Chip - PowerBox
├Body Kit
├Filtre
├Far (Angel-Xenon)
├Cam Filmi
├Jant & Lastik
└Nos

daha aklıma gelmedi gelen varsa bu şekilde kategorilendirilmesi iyi olur diye düşünüyorum.

unik06
08/02/2007, 15:28
Ben de learner'a katılıyorum. yavaş yavaş karışıyo site. Ben de bazen sabahtan akşama kadar giremiyorum mesela nete. Akşam bi bakıyorum ortalık karışmış. Hepsini okumaya çalışıyorum. Ama işte okuyabildiğim kadar tabii. Mesela en çok rağbet gören kısımlar Modifiye ve Teknik Yardım kısımları iyi kategorilendirilmeli.
Örneğin learner'ın da dediği gibi

┌Modifiye
├Chip - PowerBox
├Body Kit
├Filtre
├Far (Angel-Xenon)
├Cam Filmi
├Jant & Lastik
└Nos

daha aklıma gelmedi gelen varsa bu şekilde kategorilendirilmesi iyi olur diye düşünüyorum.

+1905 :ok: :friendship:

baycep
08/02/2007, 20:20
+1905 :ok: :friendship:

çok ii düşünmüşsün

Linos
08/02/2007, 20:57
selamlar;

İyi fikir, giderek aradığımızı bulmak zorlaşıyor!:tabe:

Gkhan
11/02/2007, 12:35
Arkadaşlar şimdilik böyle devam edelim.İlerki zamanlarda çok güçleşirse bi hal çaresine bakarız

İyi günler dilerim..