PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Site görünümü ve erişim rahatlığı

suvari_84
10/06/2010, 11:19
site yönetcilerinden tek isteğim site çok karışık ve rahatça her konuya erişemiyoruz site görünümünü ve konulara rahat erişim hakkında bi çalışma yapılırsa emin olun daha çok üyemiz olur ve siteyi çözmek iki günümü aldı o yüzden sölüyorum sevgilerimle

erdiyilmaz
10/06/2010, 11:44
ne gibi bir degisiklik yapilmasini istiyorsunuz?
asagi yukari tum forum sitelerinin, renk-resim ve gorseller disinda temel calisma duzeni ayni

Kriminal
10/06/2010, 12:11
Benimde size bir önerim olucak sıte yonetıcısı olarak tek kırmızı fonlu sızsınız.Daha fazla forumda konulara ılgı gosterırsenız yazılan mesajlara cevap verırsenız,ilan bölümünü daha aktıf hale getırısenız (ana sayfada bır yerde olabılır)forumun daha ıyıye daha kalıtelı bır duruma gelecegı ınancındayım...

erdiyilmaz
10/06/2010, 12:25
Benimde size bir önerim olucak sıte yonetıcısı olarak tek kırmızı fonlu sızsınız.Daha fazla forumda konulara ılgı gosterırsenız yazılan mesajlara cevap verırsenız,ilan bölümünü daha aktıf hale getırısenız (ana sayfada bır yerde olabılır)forumun daha ıyıye daha kalıtelı bır duruma gelecegı ınancındayım...

ilanlar bolumu oldugu haliyle kalacaktir, o bolumun degisiklik sansi artik maalesef yoktur, buranin alim-satim ticaret sitesinden ote, sosyal paylasim / yardimlasma sitesi oldugunu unutmayalim.

oneriniz icin tesekkurler, keyifli forumlar.

ademtahir
10/06/2010, 12:44
mrb
ben dün kayıt oldum o kadar karmaşık geldiki daha konu açmayı bile bulamadım...

femoli
10/06/2010, 12:50
Forum sitelerinin içinde en çok tercih edilen en çok kullanılan platform vbulletindir .. bu forum u kullanamayan diğer hiç bir forum sitelerini kullanamaz diye düşünüyorum biraz kurcalarsanız neyin nerde olduğunu hemen çözer ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz .. ben aksine forumun erişilebilirliğini çok beğeniyorum ve çok rahat kullanıyorum değişiklik karmaşaya yol açabilir :)

alperyonar
10/06/2010, 12:53
Bu tamamen alışmayla alakalı ama Deniz Beye katılıyorum. Erdi Beyin konulara daha fazla katılması gerekli..

Kriminal
10/06/2010, 13:48
Ben kuzenım ıcın araç arıyordum 1 hafta sonra onaylandı ilanım ama yetısemedım.Cunku kuzenım baska bır arac satın aldı vs vs..
Siz madem kurucu iseniz daha cok konulara aktıf olup birlikte olmamıza olanak saglamanız gerekmektedir..
Ben kendı evim gibi sabah 8 de gırıyorum akjsam 8 de cıkıyorum bu forumdan ve aktif paylasım içerisindeyim..
Saygılarımla..

erdiyilmaz
10/06/2010, 13:53
Ben kuzenım ıcın araç arıyordum 1 hafta sonra onaylandı ilanım ama yetısemedım.Cunku kuzenım baska bır arac satın aldı vs vs..
Siz madem kurucu iseniz daha cok konulara aktıf olup birlikte olmamıza olanak saglamanız gerekmektedir..
Ben kendı evim gibi sabah 8 de gırıyorum akjsam 8 de cıkıyorum bu forumdan ve aktif paylasım içerisindeyim..
Saygılarımla..

konuyu neden benim uzerimden goturuyorsunuz? uye sikayetini dile getirdi, site yerlesiminden memnun olmadigini beyan etti. ben de sitenin fiziksel olarak hangi bolumunde ne gibi degisiklikler onerdigini sordum.

konuyu neden baska yerlere cekme amaci icindesiniz, benim mesaj yazmam ya da yazmamamla ilgileniyorsunuz?

Kriminal
10/06/2010, 13:59
Farkındaysanız ben konunun harıcındee kendı onerımı sundum sız sayın yonetıcıme...

Bu bağlamda bana yardımcı olabılırsenız ne mutlu farklı yonlere cekmek gıbı bır durum sözkonusu degıl...Sizden baska kıme soyleyebılırız bu önerileri bununda bılgısıne sahıp degılız..
Cevap verdıgınıze gore konu kaapatılabılır..
Saygılarımla

Scottie
10/06/2010, 14:01
bence girdiğim diğer forum sitelerinden en güzüli bizim sitemiz.. daha iyisi varmıdır onuda bilmiyorum. benim gördüğüm dizayn ve kolaylık bakımında en güzel site.. bazı forum siteleriniin arka planı siyah ve koyu mavi oluyor iç karartıcı. emin olun benim şimdiye kadar gördüğüm en iyi site... başlangıçta bende zorlanmıştım.. ilk gün dü sanırım sonra çok çabuk adapte oldum... konuları daha iyi okursanız konunun nerde olduğunu rahat bulursunuz... ayrıca yeni üyeler için bilgilendirmelerde mevcut... biraz zaman tanıyın.. sonra alışıacaksınız...

suvari_84
10/06/2010, 14:33
arkadaşlar konuyu ben açtım devam edeyim.
*mesela bi konu hakkıanda yorum yaptıktan sonra ana sayfaya dönüş diye bi buton olsa süper olur
*konular biraz karışık ana başlıklar halinde toplanmış ama herkesin yazdığını hemen göremiyoruz o forumu bulmak gerekiyor.
* online ortam süper ona bir sözüm yok online olanlarıda görmek süper
*kısaca site güzel ama bi kaç rütuş lazım sitenin %80 lik kısmı süper sadece biraz toparlanırsa daha süper olur.

erdiyilmaz
10/06/2010, 15:17
arkadaşlar konuyu ben açtım devam edeyim.
*mesela bi konu hakkıanda yorum yaptıktan sonra ana sayfaya dönüş diye bi buton olsa süper olur
*konular biraz karışık ana başlıklar halinde toplanmış ama herkesin yazdığını hemen göremiyoruz o forumu bulmak gerekiyor.
* online ortam süper ona bir sözüm yok online olanlarıda görmek süper
*kısaca site güzel ama bi kaç rütuş lazım sitenin %80 lik kısmı süper sadece biraz toparlanırsa daha süper olur.

-anasayfaya donus icin, forumun ust tarafindaki fiat logosunu ya da bir ustunde yer alan kirmizi header'e tiklayabilirsiniz.

-konular mumkun oldugunca kategorize halde, ancak bazen uyelerimiz konulari; farkinda olmadan yanlis bolumlere acabiliyorlar, bu durumda moderator arkadaslar ellerinden geldigince konu tasima/silme islemlerini gerceklestiriyor.

tesekkurler, keyifli forumlar.