PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sonradan takılan sis farı hakkında

atom43
08/06/2010, 15:45
merhaba arkadaşlar aracıma sis farı sipariş vermek istiyorum internette gördüm 120 milyondu sanırım sis farı satılıyor almak istiyorum fakat onu açmak icin dügmesini nereye koyuyorlar orjinali gibi sol tarafta olmaz heralde? dandik bişi olmasınıda istemiyorum nasıl oluyor yaptıran varmı aranızda

tutkuaydin41
08/06/2010, 15:47
arka sis lambasına baglıyorlar sen arkadaki sis lambasını acınca ondeıde yanıyor ;)

atom43
08/06/2010, 15:51
arka sislerin dugmesinin üstündeki boşluk alana bir dügme daha yapmaları zormu olurki =)

tutkuaydin41
08/06/2010, 15:53
bnmde dusuncemde aynı onu yerınden cıkartıp 1-0 anahtarı yakısır diye dusunuyorum.

ExTReMe_
08/06/2010, 20:50
hiçbirine gerek yok arkadaşım bak sis farlarını al ondan snra ışıklı bir tuş al on-off sola ve sağa olan tuşlardan ama ışıklı olsun yani on'a getirdiğin zaman ışık yansın ki yndığını anla yoksa anlayamazsın neyse ardında git elektrikçiye sislerini bağlat herşeyi çeksinler hemen o arka sislerin olduğu yerin altında boşluk var sigorta kapağı orası onun üst tarafına çektir tuşunuda taktır bomba gibi olur benim öyle şahsen ve forumda öyle olan arkadaş dolu karar senin :)

34ozkankurtuldu34
08/06/2010, 20:55
Arka sislere baglayabiliyorsun buluşmalarda gördüm bu şekilde yapan arkadaşlar var golfün sinyal rölesi varmış bosh markalı düz akıma çevirmeye yarıyormuş sanırım bununla montajı mümkünmüş bilgim bu kadar ben ayrı bir anahta kulanarak aracımın altında bulunan kırmızı led.lere dahil ettim anahtarı açtıgımda hem sisler hemde alttaki kırmızı ışıklar yanmakta yaptıgında bizide bilgilendir...

ZAK1980
08/06/2010, 22:12
Yakın bır zamanda taktırdım arkaya bagladım sısı onde bosluk var fakat orj nozmak ıstemedım gayet guzelde oldu ve röle yı taktır role olmadan takarlar ıse 1 saat ıcınde kabloların erır gıder elektrık sıstemı yanar ugras dur role cok onemlı

atom43
09/06/2010, 18:03
hepinize ayrıca teşekkür ediyorum aklımda birşeyler yer edindi röle şart ve ön arka sislerin aynı tuş veya ayrı bir buton olayını anladım yapınca tekrar paylaşırım teşekkürler herkese