PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık G.Punto 1,3 m.jet dynamic dualogic (triptonik) motor sıfır gibi

c.yk
07/06/2010, 22:25
HEM DİZEL EKONOMİSİ HEM OTOMATİK KEYFİ BİRARADA

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hem-dizel-ekonomisi-hem-otomatik-keyfi-birarada-43198567/detay

Merhaba,
benim 2010 nisan ayında aldığım ve keyifle bindiğim 2007 model g.punto 1,3 m.jet dynamic (dizel) egzotik kırmızı 90 hp (6 ileri vites) triptonik (dualogic) 110,000 km de değişeni olmayan aracım var. aracımı aldıktan sonra hararet yapması sonucu conta yaktım ve yapılması çok zorunlu olamayan triger zinciri dahil bir çok parçayı değiştirttim 3000 Tl lik masraf yaptım, yedek anahtarı olmadığı için kaskomda karşıladığı için (kaskom bozulmadan :) tüm anahtar setini kod kartı dahil değiştirdim. muayenesi 2009 aralık ayında yapılmış, yani 2011 aralık ayına kadar muayene derdi yok. bu masrafı yapmamın nedeni uzun yıllar binmekti fakat babam jest yaptı ve emekli ikramiyesi ile bana ev almak istediğini söyledi, benimde katkım olsun istediğim için aracımı satmak istiyorum. alanın pişman olmayacağı süper ekonomik ve güçlü bir araç. birmot k.yalı ve fiat göztepe servilerinden aracımı sorgulayabilirsiniz (34 BE 634) 25.500 TL istiyorum ( 24,000 TL ye düştüm). dediğim gibi sıfır gibi olan sorunsuz bir araç.
(resimlere aşağıdaki linklerden ulaşılabilir)

Araç dynamıc paketi olup üzerinde
***sis farı
***elektrikli aynalar,
***katlanabilir kontak anahtarı,
***ABS, ASR, ESP
***HİLLHOLDER (yokuşta ve eğimde ayağınızı frenden çekince 3 sn. geri kaymayı engeller)
***6 hava yastığı (sürücü, yolcu, yan perde hava yastıkları)
***çift bölgeli dıgıtal klima
***deri direksiyon ve vites topuzu
***ön kol dayama
***mp3 çalar
***park sensörü
***bagajda 12 volt priz bulunmaktadır.
***Cıty fonksıyonlu direksiyon (şehir içi başka hiç bir aracın sunamadığı inanılmaz kullanım kolaylığı sağlamaktadır)
ve daha sayamadığım birçok özellik...

**Araç FulL depo euro dizel ile ŞEHİR İÇİ: 850 km (birçok defa denenmiştir)

son bakımda yapılan işlemler (TOPLAM 3,250 TL):
işlemlerin yapıldığı Birmot Küçükyalı servisten her türlü bilgi alınabilir ***34 BE 634***
***silindir motor kapağı (hararet sonucu-1800 TL) orjinali ile değiştirildi
***triger zincir seti değiştirildi (normalde 160.000 km de değişiyor)
***araçtaki segmanlar ve yataklar hazır motor inmişken değiştirildi
***akü yenisi ile değiştirildi (orjinal fiat akü 60 A
***yakıt pompası değişmiş ve enjektörleride temizlettirilmiştir
***yedek anahtarı kaybedildiği için tüm anahtar seti kode kartı dahil değiştirildi (850 TL-Kasko yedek anahtar teminatından karşılandı)

***29 Eylül 2010 tarihinde Fiat Göztepe oto da komple iç kuaför+motor temizlik ve koruma+boya koruma yapıldı (Fırat beyden bilgi alınabilir)
****25 Aralık 2010 tarihinde Fiat Göztepe servisinde 120,000 km bakımı yapıldı.(Fırat Beyden bilgi alınabilir)

DİZELİN EKONOMİSİ VE OTOMATİK RAHATLIĞI BİR ARADA BULUNAN BU ARACI DÜZ VİTESLİ ve ACTİVE MODEL G.PUNTOLARLA KIYASLAYARAK FİYAT ÇOK DEMEYİNİZ. HEM DİZEL HEM TRİPTONİK (DUALLOGİC) VİTESLİ VE DYNAMİC MODEL ARAÇLARLA KARŞILAŞTIRINIZ LÜTFEN!!!

https://img43.imageshack.us/img43/6788/snc00591t.jpg
https://img815.imageshack.us/img815/1509/snc00585.jpg
https://img263.imageshack.us/img263/6766/snc00581.jpg
https://img29.imageshack.us/img29/8819/snc00575g.jpg
https://img38.imageshack.us/img38/5641/snc00419v.jpg

Güncel!!!

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hem-dizel-ekonomisi-hem-otomatik-keyfi-birarada-43198567/detay

DAL1984
09/06/2010, 11:10
hayırlı satışlar arkadasım ama ilk önce kendini tanıtsaydın daha hoş olurdu

c.yk
10/06/2010, 15:31
merhaba arkadaşlar,
yorum yapan kimse yokmu? yoksa herkes tatildemi:):):)

WiSTaRiA
10/06/2010, 16:33
Hayırlı satışlar... Aracınıza istediğiniz fiyat biraz yüksek.. Makul bir fiyat isterseniz garanti yorum yapan arkadaş çok olacaktır..

cck1
10/06/2010, 17:00
Hayırlı satışlar... Fiyatta yüksek km.de fazla bence...

c.yk
10/06/2010, 17:43
arkadaşlar, fiyat yüksek diyorsunuz ama bu arabayı hiç masraf yapılmamış ve biraz masrafı var abi diye satan satıcıların aracı ile bir tutmayın lütfen, yanılıyorsam beni düzeltin ama bu araç düz vites olsa bakıma ihtiyacı olsa bazı parçalarının değişmesi gerekeceği söylenerek satışa konsa dynamic ve dizel olduğu için 20.000 eder. ben araca 3000 TL lik masraf yaptım, triger zincir seti dahil değiştirdim, motor üst silindir kapağı (1800 TL) değiştiki bu zaten yarım motor demek. 3000 TLlik yapılan işlemlerin haricinde yedek anahtarı olmadığı için kaskomdan faydalanarak ekstradan 1000 TL ye anahtar setini kod kartı dahil değiştirdim. garantisi bitmiş ama serviste yapılan onca değişen ve işlemle parça garantisi oluşmuş olan ve otomatik dizel olan bir araç için ben çok olmadığını düşünüyorum. kaldıki otomatik ve dizel diye bir aracın sah****.com da bakın tüm türkiyede sadece 8 tane var satılan. talep olan bir araba. km si çok diyorsunuz ama her 10 bin km de br serivse düzenli bakıma giren (servis kayıtlarında var bu) bir dizel aracın km si okadrda önemli değil diye düşünüyorum ama zaten araca yaptığım işlemlerle yarım motor yapıldı sayılır. ev almasam satmam diyen sahte satıcılarla beni karıştırmayın, gerçekten mecbur kalmasam bu masrafı yapıp neden satayım. isteyen herkesde aracı birmot k.yalıdan sorgulayabilir zaten. fiyat da az olsa pazarlık payı var tabiki, pazarlık sünnettir. fiyat yineden çok diyen arkadalar hakettiği fyat aralığınıda yazarsa sevinirim, her yoruma ve fikire açığım.

WiSTaRiA
10/06/2010, 17:57
Yaptırdığınız masraflar bir arabanın ihtiyacıdır. Arabalarımıza yaptığımız masraflar aksesuarlar satışta değer katmıyor aracımıza ve aracımızın o anki fiyatı neyse o fiyata ancak satabiliyoruz.. Bu arada sakın yanlış anlamayın ben fiyatınıza ve aracınıza saygı duyarım ama örnek vermek isterim daha 1 ay falan olmadı arkadaşıma istanbuldan bir araç aldık 36000 Kmde garaj arabası 1.3 90 Hp ve tüm özellikler sizinle aynı kırmızı vs falan 22.600 TL ye aldık.. Bilmiyorum yani aracınızı satmayı düşünüyosanız fiyatı indirmeniz lazım... Hayırlı satışlar...

LeoN48
10/06/2010, 18:14
O fiyata satabilirseniz rekor kırmış olursunuz, bu bir gerçek. Denildiği gibi alıcı, yapılan masraflara, takılan aksesuarlara bakmaz, yaptırmasaydın der, maalesef bu böyle.

c.yk
11/06/2010, 01:00
Yaptırdığınız masraflar bir arabanın ihtiyacıdır. Arabalarımıza yaptığımız masraflar aksesuarlar satışta değer katmıyor aracımıza ve aracımızın o anki fiyatı neyse o fiyata ancak satabiliyoruz.. Bu arada sakın yanlış anlamayın ben fiyatınıza ve aracınıza saygı duyarım ama örnek vermek isterim daha 1 ay falan olmadı arkadaşıma istanbuldan bir araç aldık 36000 Kmde garaj arabası 1.3 90 Hp ve tüm özellikler sizinle aynı kırmızı vs falan 22.600 TL ye aldık.. Bilmiyorum yani aracınızı satmayı düşünüyosanız fiyatı indirmeniz lazım... Hayırlı satışlar...

orçun hocam peki bu 22.600 e aldığınız araç dualogic(yarı otomatik) viteslimiydi???

fiyat 24,500 TL ye düştü

akin78
11/06/2010, 19:29
Aslında fiyat yüksek değildi dualogic bir araç için ama motorun yapılmış olması ve km'nin 100 bin üzeri olması almayı düşünenler için soru işareti oluşturuyordur eminim.Aracın fiyatı 1000 TL düşünce kıvama geldi :)
Şaka bir yana aynı model ve özelliklerdeki manuel aracımı 24 bin'e sattım ben ama km'si 26 bindeydi.Aracınızın ederi en az yazdığınız fiyat olmalı bence.

WiSTaRiA
12/06/2010, 01:26
orçun hocam peki bu 22.600 e aldığınız araç dualogic(yarı otomatik) viteslimiydi???

Aldığımız araç manuel 6 vitesliydi.. Ne otomatik nede yarı otomatik vitesli araca sıcak bakmıyorum ben.. Herkezin zevk ve kullanış biçimi tabiki saygı duyarım... Belki alışkanlıktandır...
Tekrardan hayırlı satışlar..

serkangok
12/06/2010, 09:00
2 gün önce hemen sizin bir üstünüzdeki araç 2009 27bin km de 25bin tl ye satıldı.sizinki 110bin kmde..bence satacağınız fiyat,enfazla 22bin deyip 21 e bırakmak olur

c.yk
14/06/2010, 13:46
yorumlarınız için teşekkür ederim, özelliklede selman beye.
arkadaşlar kimse darılmasın kızmasın ama bu forum daha önce daha yapıcıydı sanki, bu forumda hemen hemen herkes grande punto ve bravo kullanıcısı ama herkes bilmiyorum belkide farkında olmadan yapılıyor, hepimiz araçlarımızın piyasasını öldürmeye fiyatını düşürmeye çalışıyoruz. bakın mesela geçtiğimiz günlerde ( forumda sürekli ilanları takip edenler hatırlayacaktır) aracını 26500 e satmaya çalışan bir arkadaşımızada (o aracında km si 110000 üstündeydi ve dizel otomatikti) aynı şekilde fiyat çok felan diye telkinlerde bulunuluyordu, ama bu arkadaş yılmadı ve aracını 25000 gibi bi rakama sattı ve sattığı günde verdiği kendi ilanına aynen benim gibi ""arkadaşlar aracınızın değerini düşürmeyin, piyasasını biz kendimiz öldürüyoruz"" gibi bir yorum yaparak ilanının kapatılabileceğini söyledi. aracımı sattığım için yada satmaya çalıştıım için söylemiyorum ama en büyük kötülüğü bu farumdaki bizler yapıyoruz kendimize ve araçlarımıza.(yaptığım bu yorumu kendi aracım için ve fiyatı için yapmadığımı özellikle belirtmek istiyorum, içimden geçenleri söylemek istedim sadece)

hhhed
14/06/2010, 14:31
Satmak istediğiniz aracın fiyatı uygun veya fazla olabilir piyasasını tam bilmiyorum ancak aracınızın hararet yapıp conta yakması ve motorun elden geçmesi size artı değil eksi olarak yansır bence. Ek olarak araçların piyasa değerlerini düşürdüğümüzde bir gerçek keşke olmasa ancak bugün satıcıyken yarın alıcı oluyoruz...

c.yk
24/06/2010, 11:49
arkadaşlar fiyatı en son 24,000 TL ye düştüm, satılmazsa kullanmaya devam edicem, tüm arkadaşlarım arabaya bu kadar masraf yaptın ev aldıktan sonra tekrar araba almak istesen bu halde ve bu kadar temizini bulamazsın diye sitem ediyorlar eleştiriyorlar beni. dediğim gibi satılmzsa kullanmaya devam edicem bende.

Erdem Bozdağ
24/06/2010, 11:56
hayırlı satışlar
meraklısı çıkarsa eminim satılcaktır

demon
24/06/2010, 20:24
2008 model Active 43.000 km' aracımı 22.000 TL sattım. Sende ona göre hesap et derim.

aeron
24/06/2010, 21:49
motor sıfır gibi olmuş zaten hayırlı satışlar.

femoli
25/06/2010, 00:44
motor yapilmasi pozitif yerine negativ sonuc dogurur fiyat olarak 22 diyen arkadaslarada teesuf etmek istiyorum bu kadarda araclarinizi oldurmeyin eger motor sorunu meydana gelmeseymisti araci 24 binden assagi kesinlikle vermeyin derdim ama tabiki bu benim dusuncem hayirli satislar diliyorum..

suvari_84
25/06/2010, 08:18
hayırlı satışlar umarım kısa zamanda satılır :)))

byspayn
25/06/2010, 10:48
Hayırlı satışlar bence fiyat uygun...

c.yk
26/06/2010, 19:40
2008 model Active 43.000 km' aracımı 22.000 TL sattım. Sende ona göre hesap et derim.

sattığınız araç active model ve düz vites
benim aracım multijet (dizel) dynamic model + güvenlik paketli (hillholder var) + duallogic (otomatik vites)
lütfen aklı selim eleştiriler ve önerilerde bulunalım

motor yapilmasi pozitif yerine negativ sonuc dogurur fiyat olarak 22 diyen arkadaslarada teesuf etmek istiyorum bu kadarda araclarinizi oldurmeyin eger motor sorunu meydana gelmeseymisti araci 24 binden assagi kesinlikle vermeyin derdim ama tabiki bu benim dusuncem hayirli satislar diliyorum..

teşekkür ederim femoli hocam
ben bu forumdaki kimseyi anlamıyorum zaten, alıcı olmayan insanlar farkında olmadan araçlarının piyasalarını öldürüyorlar. zaten aracı satmaktan galiba vazgeçicem, bakımın ardından snraki depoyu fullediğimde ş.içi 600 km kullanmıştım ama son kullanımımda 100 km de 4 lt (ş.dışı otobanda ve saatte 120 km hızın altına inmedim zorunlu olmadıkça) yaktı inanamadım, bugün depoyu birdaha fulledim eğer bi yanlışlık yoksa ve yakıt değerleri yine bu şekilde olursa kesin satmayacağım (conta değişirken dikkatli servis çalışanı arkadaşıma çok teşekkür ediyorum, yakıt pompasında kaçak olduğunu ve değişimi gerektiğini söylemişti bizde değiştir dedik, iyiki değiştirmişiz. valla ne kısmetsizlik conta yaktık felan diyordum ama hayırlı oldu galiba bi şekilde arabayı yenilemiş olduk

teşekkür ederim femoli hocam
ben bu forumdaki kimseyi anlamıyorum zaten, alıcı olmayan insanlar farkında olmadan araçlarının piyasalarını öldürüyorlar. zaten aracı satmaktan galiba vazgeçicem, bakımın ardından snraki depoyu fullediğimde ş.içi 600 km kullanmıştım ama son kullanımımda 100 km de 4 lt (ş.dışı otobanda ve saatte 120 km hızın altına inmedim zorunlu olmadıkça) yaktı inanamadım, bugün depoyu birdaha fulledim eğer bi yanlışlık yoksa
ve yakıy değerleri yine bu şekilde olursa kesin satmayacağım (conta değişirken dikkatli servis çalışanı arkadaşıma çok teşekkür ediyorum, yakıt pompasında kaçak olduğunu ve değişimi gerektiğini söylemişti bizde değiştir dedik, iyiki değiştirmişiz. valla ne kısmetsizlik conta yaktık felan diyordum ama hayırlı oldu galiba bi şekilde arabayı yenilemiş olduk

femoli hocam aracımı satmazsam senden daylight farlardan almak istiyorum, paylaştığın videolarında senin aracın üzerinde görmüştüm çok hoşuma gitmişti. şu anki fiyatı nedir??

femoli hocam aracımı satmazsam senden daylight farlardan almak istiyorum, paylaştığın videolarında senin aracın üzerinde görmüştüm çok hoşuma gitmişti. şu anki fiyatı nedir??

motor sıfır gibi olmuş zaten hayırlı satışlar.

ewet sıfır gibi oldu, tek eksiği şu oldu ışıklrda kalkışlarda yanımda araba tutmuyordum :) ama şimdi kalkışlarda ağır ama sonrasında yine çok güçlü ve hızlı

arkadaşlar fiyatı en son 24,000 TL ye düştüm, satılmazsa kullanmaya devam edicem, tüm arkadaşlarım arabaya bu kadar masraf yaptın ev aldıktan sonra tekrar araba almak istesen bu halde ve bu kadar temizini bulamazsın diye sitem ediyorlar eleştiriyorlar beni. dediğim gibi satılmzsa kullanmaya devam edicem bende.

ben üsküdar çamlıcada oturuyorum ve pendik marintürkde çalışıyorum www.marinturk.com.tr (https://www.marinturk.com.tr) sayfasından adrese bakabilirsiniz. burda bilgi işlem sorumlusuyum. hergün çamlıca pendik arası otobanda kullanıyorum aracı. aracı görmek isteyenler pazar günleri hariç burda aracı görebilirler.

lionT-JET
26/06/2010, 21:58
hayırlı satıslar.aracınızdan memnunsanız ve satmanızı gerektırecek durum ortadan kalktıysa bence kullanmaya devam edın.cunku arabanızı 0 gıbı yapmıssınız.

srkn15
26/06/2010, 23:03
hayırlı satıslar.aracınızdan memnunsanız ve satmanızı gerektırecek durum ortadan kalktıysa bence kullanmaya devam edın.cunku arabanızı 0 gıbı yapmıssınız.

+1

ayrıca active 22 ye satan arkadaş belki ona göre üstüne 2-3 binlira koy demek istemiştir onuda anlamak lazım.

yoksa 22 ye ver demek de gerçekten biraz ayıp olurdu.:gunsmilie:

AC2315
27/06/2010, 01:19
Yeter arkadaşlar, yazık ya. Araçlarımızı neden bu kadar kıymetsiz duruma düşürüyoruz. Arkadaşım beş ay önce 2006 focus aldı otmatik 24000'e. Dün internete baktık beraber aynı model aynı donanım fiyatları 27000-28000 e fırlamış. Tabii ki yaz geldi fiyatlar artacak normal olarak. Ama elalemin arabaları para ediyor da bizim fiat arabalarımız mı para etmiyor. Bunun tek nedeni var yine fiat kullanıcıları. Dünyanın parasını verip alıyoruz. Ne eksiği var arabalarımızın. SAnki diğer markalar dört dörtlük mü? Her güzelin kusurları var. Şu fiyat konusunda hep birlikte hareket edelim lütfen. Hepimiz alınteriyle para kazanıyoruz kimbilir ne sıkıntılarla. Niye ucuz ucuz gitsin arabalarımız. Neyi eksik hala anlayamıyorum. Tamamiyle zihniyet meselesi. Ve bu zihniyetin sebebi de biziz.

c.yk
27/06/2010, 04:25
Yeter arkadaşlar, yazık ya. Araçlarımızı neden bu kadar kıymetsiz duruma düşürüyoruz. Arkadaşım beş ay önce 2006 focus aldı otmatik 24000'e. Dün internete baktık beraber aynı model aynı donanım fiyatları 27000-28000 e fırlamış. Tabii ki yaz geldi fiyatlar artacak normal olarak. Ama elalemin arabaları para ediyor da bizim fiat arabalarımız mı para etmiyor. Bunun tek nedeni var yine fiat kullanıcıları. Dünyanın parasını verip alıyoruz. Ne eksiği var arabalarımızın. SAnki diğer markalar dört dörtlük mü? Her güzelin kusurları var. Şu fiyat konusunda hep birlikte hareket edelim lütfen. Hepimiz alınteriyle para kazanıyoruz kimbilir ne sıkıntılarla. Niye ucuz ucuz gitsin arabalarımız. Neyi eksik hala anlayamıyorum. Tamamiyle zihniyet meselesi. Ve bu zihniyetin sebebi de biziz.

beni anlayan biri çıktı sonunda, geçmiş yazılarımda bende aynı konuya değinmiştim. ağzına sağlık çağlıyan hocam.

ev alma durumu hala güncel o yüzden bende biraz katkım olsun istiyorum yoksa satmam tabiki, ha olurda satarsam ve günün birinde imkanım olursa tekrar araç almak için punto yada bravo ama skydome olanını alırım kesin.
yakıt konusundaki testlerimi tamamlayayım belkide alacağım krediyi arttırıp aracımı satmaktan vazgeçerim

c.yk
03/08/2010, 10:54
güncel...

c.yk
30/09/2010, 02:27
güncel

c.yk
30/09/2010, 02:31
arkadaşlar aracımı hafta sonu düşen sol ayna altı kapağından almak için fiat göztepe oto ya gittim ve çok uygun bir fiyat verdiklerinden iç kuaför + motor temizlik ve koruma+boya koruma yaptırdım, arabamı yarın teslim alacağım, almak isteyen kişi sorunsuz ve tertemiz binecek, şu anda 118000 km de ve hergün sadece çamlıca pendik arası otobanda kullanıyorum. bilgi almak isteyenler göztepe otodan fırat beyden bilgi alabilirler.

StrawBeeRy
30/09/2010, 06:49
hayırlı satışlar..

c.yk
24/11/2010, 14:42
aracımın resimlerini ekledim,
ilan günceldir....

https://img43.imageshack.us/img43/6788/snc00591t.jpg (https://img43.imageshack.us/img43/6788/snc00591t.jpg)
https://img815.imageshack.us/img815/1509/snc00585.jpg (https://img815.imageshack.us/img815/1509/snc00585.jpg)
https://img263.imageshack.us/img263/6766/snc00581.jpg (https://img263.imageshack.us/img263/6766/snc00581.jpg)
https://img29.imageshack.us/img29/8819/snc00575g.jpg (https://img29.imageshack.us/img29/8819/snc00575g.jpg)
https://img38.imageshack.us/img38/5641/snc00419v.jpg (https://img38.imageshack.us/img38/5641/snc00419v.jpg)

USTA
24/11/2010, 15:04
Hayırlı satışlar,her malın alıcısı var derler...

c.yk
26/12/2010, 14:14
ilan günceldir...

25 Aralık 2010 tarihinde (dün) 120.000 km baımını istanbul göztepe fiat servisinde yaptırdım. motor yağı değişimi+yağ filtresi değişimi+hava filtresi değişimi işlemleri yapıldı.
normalde 120,000 km bakımı ağır geçer ama 120,000 km de yapılan tüm işlemleri ben aracım 113,000 km de iken hepsini yaptırmıştım. yapılan değişikliklerin bir kısmını ilanımda görebilirsiniz. yazamadıklarım içinde fiat servislerinde bilgi alabilirsiniz.

Budweiser
02/01/2011, 11:41
güzel araca benziyor en yakın zamanda satılır inş sizinde işiniz görülür. Motorun indirilmesi alacak olanları haliyle ürkütüyor. Fiyata o yüzden yüksek diyebilirler.

c.yk
05/01/2011, 04:00
güzel araca benziyor en yakın zamanda satılır inş sizinde işiniz görülür. Motorun indirilmesi alacak olanları haliyle ürkütüyor. Fiyata o yüzden yüksek diyebilirler.

teşekkürler...
motorun indirilmiş olması alacak olanı korkutacağına bence servistende bilgi altıkdan sonra cesaretlendirmeli. 120.000 km deki bir aracın hangi parçası değişmiş acaba beni ne zaman yolda bırakır başımı ağrıtırmı gibi kafasında bir sürü soru işareti olur. ben aracımın 160 bin km de değişmesi gereken triger seti değişimide dahil bir çok parçasını değiştirdim ve bu parçalar serviste değişti ve servis garantili. alacak olan neden korksun bence gönül rahatlığıyla almalı.

OzzY
05/01/2011, 04:09
6 aydır satılmadığına göre ya alıcısı yok. yada fiyat yüksek...

c.yk
05/01/2011, 04:49
6 aydır satılmadığına göre ya alıcısı yok. yada fiyat yüksek...

ozan hocam 6 aydır satılmamasının sebebi benim satış ilanını sadece forumda yayınlamıl olmamdandır
sah...com da yada başka ilan sitelerinde lanaını vermedim henüz, satmak için de aceleci değilim hiç satılmasda olur, aracımdan çok memnunum çünkü. ev alma durumu şimdilik rafa kalktı,
aracımı seviyorum, belkide gerçekten satmak istemiyorumdur ;-)

Delidavsan
05/01/2011, 09:31
Ya ben fiyatını falan geçtim de 1.3 motora hem de 100 küsür bin km'de nasıl hararet yaptırdığınızı merak ediyorum. Mümkünse hararetin sebebini yazar mısınız?

c.yk
08/01/2011, 03:22
Ya ben fiyatını falan geçtim de 1.3 motora hem de 100 küsür bin km'de nasıl hararet yaptırdığınızı merak ediyorum. Mümkünse hararetin sebebini yazar mısınız?

valla otobanda kardeşimin nişanına yetişmek için çok sürratl gidreken yol bilgisayarı birden motoru durdurmam gerektiği ile ilgili bir uyarı verdi, sağa çekip bekledim 20 dk felan sonra tekrar yola devam ettim, evime 5 dk mesafe kalmıştı, sorunda olmadı sonra. ertesi gün birmot küçükyalıya götürdüm ve aracınız conta yakmış cevabını aldım, servisteki arkadaşların dediğine göre radyatör hortumu bağlantısı iyi yapılmadığından (benden önceki sahibi nerde servis aldıysa artık) yolculuk esnasında yüksek basınçtan hortum radyatörden ayrılmış ve araçtaki su boşalmış su kalmayıncada sonuç hararet:(

grafiker1
23/02/2011, 23:38
arkadaşım işine karışmak gibi olmasın ama :) Fiat Punto Grande 1.3 M.jet Dynamic 2007 Model 23.750 TL Sahibinden satılık ikinci el (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-triptonik-otomatik-vites-dizel-90-lik-boyasiz-43459117/detay) 43.000 de adam 23 e verdide param yetmedi bilgine ona göre fiyatını normalleştirirsin :)

c.yk
25/02/2011, 14:09
arkadaşım işine karışmak gibi olmasın ama :) Fiat Punto Grande 1.3 M.jet Dynamic 2007 Model 23.750 TL Sahibinden satılık ikinci el (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-triptonik-otomatik-vites-dizel-90-lik-boyasiz-43459117/detay) 43.000 de adam 23 e verdide param yetmedi bilgine ona göre fiyatını normalleştirirsin :)

arkadaşım,

sahibinden.com da dynamic 1,3 m.jet dizel + otomatik olarak araştır bakalım, göreceksinki sadece 5 tane araç var ve hepsi de ortalama aynı fiyat.

bu aracı sadece dizel olanlarla değil dizel + otomatik olanlarla karşılaştırmalısın + güvenlik paketi

grafiker1
25/02/2011, 18:17
ya doğrudurda zaten bahsettiğimiz araba satıldı bile 1 gün durdu :)

c.yk
05/03/2011, 14:00
sah....comda ilanı oluşturuldu,
güncel....

Fiat Punto Grande 1.3 M.jet Dynamic 2007 Model 23.700 TL Sahibinden satılık ikinci el (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hem-dizel-ekonomisi-hem-otomatik-keyfi-birarada-43198567/detay)

akbiyik
10/03/2011, 12:43
sah....comda ilanı oluşturuldu,
güncel....

Fiat Punto Grande 1.3 M.jet Dynamic 2007 Model 23.700 TL Sahibinden satılık ikinci el (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hem-dizel-ekonomisi-hem-otomatik-keyfi-birarada-43198567/detay)

bir haber varmı satıldımı??

c.yk
13/03/2011, 03:15
bir haber varmı satıldımı??

satılmadı, alcısını bekliyor...
ilan güncel...