PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç Bakım/Temizlik Firması

Yarasa
04/06/2010, 10:50
Taşıt / Araç / Araç Temizlik Hizmetleri / OTOMOBİLİNİZİ YENİLEYİN... sahibinden.com'da (https://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-tasit-arac-arac-temizlik-hizmetleri-otomobilinizi-yenileyin/detay)

Yukardaki ilanı gördümde. Fiyatı gayet makul görünüyor.
Bilgisi olan arkadaşlar varsa (yaptıran,tanıyan felan) paylaşırsa sevinirim.
Bu aralar yaptırmayı düşünüyorum.
Ya da önerebileceğiniz uygun fiyatlı düzgün iş yapan yer var mıdır?

brabus
04/06/2010, 11:45
Fiyat çok uygun, ben de boya koruma düşünüyordum. Bu aar onu araştıracaktım. Şöyle de bir tecrübem oldu mayıs başında aracımı yeni aldığımda Sigaradan dolayı içeri sinen bir koku vardı, bir de koltukları vs detaylı iç temizlik gerekiyordu. Oturduğum yerde oto temizlme şirketine söyledim getir dedi hallederiz 2-3 saat uğraşır tertemiz olur dedi, kaliteli malzeme kullandığını vs de söyledi. Sonra bıraktım aracı ara ara gittim baktım. Deli gibi çalışıyor. Dışını da yıkadı toplam 30 TL aldı :) Baktım araba miss gibi kokuyor 1 ay geçti hala kokuyor yani etkili bir temizlik yapmış.
Boya koruma konusunda iyi bir malzeme ucuza alınabilir, kendiniz de uygulayabilirsiniz. Tabi profesyonel firmalar gibi olmaz ama özen gösterilirse ona yakın olur. Zevk işi. Eski aracımda 2 kere kendim yapmıştım 1 kullanımlık malzeme kaldı. İlk aldığımda Birmot'ta yaptırdığım boya korumadan daha iyi sonuç aldığımı düşünüyorum. Bakalım bu temizleme şirketine soracağım boya koruma yapıyorlar mı yapıyorlar malzemeli malzemesiz bir sorarım. Uygulayan kişiyle beraber de ben de yaparım...

sertkan
05/06/2010, 03:41
Fiyat iiye benziyor Bende yaptırmayı düşünüyorum Mersin veya Adana civarında buna benzer iş yapan yer bilen varmı arkadaşlar?