PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27 Haziran 2010 Cadde 16 Drag Day

EvoKoray
04/06/2010, 01:52
https://profile.ak.fbcdn.net/object2/1472/72/n126847317343976_1975.jpg
Bütün Bursa tarafından beklenen özellikle bizden istenen drag day sonunda geldi.
Bildiğiniz üzere uzun zamandır suskunduk drag konusunda artık yeniden eski günlerde olduğu gibi Bursayı sallamanın vakti geldi.
Drag denince akla gelen ilk site olan Pro Drag Team Cadde16 (https://www.cadde16.com) dan 2010 yılının ilk dragı 27 Haziran da sizlerle

!!!HAYDİ BURSA LASTİKLERİ ISITALIM!!!

Drag öncesi herhangi bir yerde buluşma fln olmayacaktır sanırım artık drag alanını bilmeyen kalmamışır son dragta bunu farkettik o yüzden buluşma yapmıyacağız bizim içinde zor oluyo miside milleti toplayıp ordan götürmek.
Ama yinede bilmeyenler veya şehir dışından gelicek olan arkadaşlar olur onlar bizimle irtibata geçerse yardımcı oluruz ya onları toplu olarak biyerden alırız yada bireysel geliceklere yeri tarif ederiz bunun için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
NOT: Drag saati 16:00 dır lütfen bu saatten çok önce orda olmayalım çünkü biz hazırlık fln yapıcaz orda bizim işimiz zorlaşmasın
Herzaman olduğu gibi dergide yayınlanıcak organizasyonumuz

Bursa Pro Drag Team Cadde16...

Tarih: 27 Haziran 2010 Pazar
Zaman: 16:00 - 20:00
Yer: GörükLe Taş OcakLarı mewkii

Alıntıdır

34ozkankurtuldu34
04/06/2010, 02:22
Orda olmak isterdim kısmet bellimi olur ama müthiş bir organisazyon oldugunu daha önce duymuştum bilgi için teşekkürler arkadaşım...Sen bu organizasyonda bulundunmu açarmısın biraz konuyu arkadaşlar için teşekkürler...
https://www.izlesene.com/video/arabalar-cadde16com-1-haziran-drag-day-resimler/357315

EvoKoray
04/06/2010, 02:32
ben şu ana kadar katılmadım ama katılmayı isterim.. izlemeye gidipte pişman olan arkadaşı görmedim şimdiye kadar,modifiyenin bol olduğu yerde sıkılan biri görülmemiştir heralde :)

34ozkankurtuldu34
04/06/2010, 02:40
İstanbulda olmama ragmen bende duydum bu organizasyonu kimsenin sıkılacagınıda iddia etmiyorum koray ama form üyelerini biraz daha bilgilendirebilirsin bu konu hakkında araştıma yapman gerekir sanırım ama ilgi olacaktır form içindede keşke vaktim olsada cadde34 ben oluştursam ve birçok arkadaşımda katılır punto ve honda grubu olarak birçok kişi toplayabilirim böyle bir organizasyon için ve devamı gelir ama malum iş hayatı evlilik hayatı zaman kalmıyor ama kimbilir belki birgün bir yer edinebilirsek böyle bir organizasyon için unuda tüm form ve bu tip organizayonlara katılacak arkadaşlara açarım kısmet diyelim ama iyi bir konu paylaşımında bulunmuşsun tebrikler bursalı arkadaşlardan bile bu organizasyonu bilmeyenler vardır.

EvoKoray
04/06/2010, 02:43
daha önce katılamadığım için kusura bakmayın fazla bi bilgim yok ama eğlencenin bol olduğunu biliyorum :) sitede birbirinden güzel bir çok araç var inşallah öyle bi orginizasyon olur üyeleri toplayıp piyasa yapmak paha biçilemez :)

atom43
10/06/2010, 20:03
ben ve arkadaşlarım 1-2 veya 3 araba kesin oradayız hava şartları iyi olursa kaçırmam

sabanci
10/06/2010, 20:16
keşke yakın olsaydım kaçırmak istemezdim...

EvoKoray
10/06/2010, 21:25
alt tarafı İzmir-Bursa 3,5-4 saatlik yol :) Görükle zaten biraz şehir dışı kalıyor İzmir yolu üzerinde, Bursa içinde işiniz yoksa mesafe daha kısalır..

EvoKoray
10/06/2010, 21:30
Kütahya dan gelen arkadaşlar daha önce geldiniz mi bilmiorum ama yinede kolaylık olsun Bursa nın bir ucundan öbür ucuna geleceksiniz, Bursa içinde işiniz yoksa Görükleye kısayol:mezitlerden sonra gölbaşını geçince tepeden indikten sonra çevre yolu ayrımı çıkıcak İzmir otobanına saptığınızda sürekli İzmir i takip ederseniz otoban sizi Bursa içine sokmadan direk Görükleye götürücek ;)

atom43
26/06/2010, 10:06
Kütahya dan gelen arkadaşlar daha önce geldiniz mi bilmiorum ama yinede kolaylık olsun Bursa nın bir ucundan öbür ucuna geleceksiniz, Bursa içinde işiniz yoksa Görükleye kısayol:mezitlerden sonra gölbaşını geçince tepeden indikten sonra çevre yolu ayrımı çıkıcak İzmir otobanına saptığınızda sürekli İzmir i takip ederseniz otoban sizi Bursa içine sokmadan direk Görükleye götürücek ;)
dediğin yeri anladım otobandan izmir yönüne takip et diyorsunda görüklü bir ilçemi nasıl bulacagım hafta sonu icin bi eglence olsun gelmek istiyorum

EKNEB
26/01/2011, 01:53
Slm 2011 de drag yada gp toplantısı olursa tarih saat konusunda yardımcı olurmusunuz

ayhan1
26/01/2011, 12:01
Bursa sohbetleri (https://forum.grandepuntotr.com/bursa/19134-bursa-sohbetleri-57.html) konusunu takip edebilirsin