PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat logosu

m3rt_06
03/06/2010, 12:31
Arkadaşlar suan şimdi aklıma bir şey geldi :)
bu kırmızı fiat logoları nasıl sökülüyor birde sökülünce içi açılıyormu eğer açılıyorsa bir fiat şablonu cıkarıp kırmızı olan yeri komple karbon yapcam eğer biliyor iseniz lütfen acil cvb bekliorm tşkler:)

SpyHunter33
03/06/2010, 13:16
Mert bu sitede korktuğum iki kişi var :D
Biri Sen biri de on.off arkadaşımız :D ikinizde sökülmedik değiştirmedik modlamadık yer bırakmayacaksınz bu gidişle :D

m3rt_06
03/06/2010, 17:02
Biri Sen biri de on.off arkadaşımız :D ikinizde sökülmedik değiştirmedik modlamadık yer bırakmayacaksınz bu gidişle :D

demeye kalmıyor aşşağı indim ve folyo cektim çekmişken birde yıkadım resimleri garajdan bulabilirsin eklicem birazdan:)

sawyer
06/06/2010, 23:42
Arkadaşlar suan şimdi aklıma bir şey geldi :)
bu kırmızı fiat logoları nasıl sökülüyor birde sökülünce içi açılıyormu eğer açılıyorsa bir fiat şablonu cıkarıp kırmızı olan yeri komple karbon yapcam eğer biliyor iseniz lütfen acil cvb bekliorm tşkler:)
ben geçen gün tamponu söktüğümde bakmıştım ızgaranın arkasında 2 tırnak ve bir tane somun var. tamponu söküp çıkartabilirsin onu

OzzY
07/06/2010, 00:33
tamponu sökmeye gerek yok ızgarayı sökmek daha kolay :D

makeles
07/06/2010, 00:43
arka logoyu biraz zorlayarak çıkarmıştı servis çizmeden..
ön logoda aynı olabilir..

onn.off
07/06/2010, 00:49

eyvah erkan kardeş bizi kara listeye almış :D:X

sabanci
07/06/2010, 19:55
arkadaşlar logosuz panjur fiyatları uçuyor banada açıkçası fazla geliyor istedikleri fiyatlar acaba ön logoyu yerinden söküp yerine hiçbişey takmadan alt ve üst panjuru parlak siyaha boyasam tabiki ikisinin ortasındaki araç rengindeki yerde dahil nasıl durur sizce?