PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Formula 1 'e giden var mi?

brabus
29/05/2010, 01:48
Arkadaşlar Formula 1 izlemeye giden var mı? Gitmeyi düşünmüyordum ama bu sene yarışlar çok zevkli geçtiğinden bir de bizim de desteğimiz olsun dedim ülkemize gidiyorum. İzmirden arkadaşım geliyor sabah onu alıp direk istanbul park'a geçeceğiz. Pazar da gideceğiz tabi.

Gidenler varsa beraber gidebiliriz. Ben 4. Levent'teyim, 1. köprü üzerinden giderim herhalde

Silver 1 nolu tribünde olacağız

WiSTaRiA
29/05/2010, 09:40
iyi seyirler...

kucukm
29/05/2010, 09:49
Formula 1 ile ilgili benim duyduklarım. eger cok iyi bir yerden bilet almadıysanız. En iyisi evden TV den seyretmek.

femoli
29/05/2010, 10:11
Valla bende çok istiyorum ama biraz hastayım ne yapcam bilmiyorum pazar sabahı çıksam çokmu geç olur birde araçla çokmu kalabalık olur otobuslemi gelsek :)

ERDEM1907
29/05/2010, 10:17
bugün F1 gelen var mıdır? ben orda olucam.

brabus
29/05/2010, 10:59
Formula 1 ile ilgili benim duyduklarım. eger cok iyi bir yerden bilet almadıysanız. En iyisi evden TV den seyretmek.

ben silver 1 den bilet aldım izlemek için en güzel yerlerden biri, geçen sene bronze tribündeydim start düzlüğünü göremediğimiz için tam heyecanı göremedik ama açık alanda olunsa bile değer. Gerçek sesleri duymak oradaki ortamda bulunmak çok çok keyifli

brabus
29/05/2010, 11:00
bugün F1 gelen var mıdır? ben orda olucam.

konuda ben de aynısını yazdım. Hangi tribündesin

brabus
29/05/2010, 11:02
Valla bende çok istiyorum ama biraz hastayım ne yapcam bilmiyorum pazar sabahı çıksam çokmu geç olur birde araçla çokmu kalabalık olur otobuslemi gelsek :)

iyileşmeye bak bence bir de hemen internette araştır bir bilet bulmaya çalış. Dün akşam aldım be biletleri 250 TL lik Silver biletleri 90-100 e bulunabiliyor. Ben bu şekilde karar verdim. Sahibinden de hala bu fiyatlara biletler var istersen açık alan alırsın 40 TL'ye var. eğer gelecek olursan ben bir yerden alıp götürürüm de otobüsle gelirsen

Pazar sabah 6 da otobüs varsa geç olmaz 12 de en geç orada olmak lazım tüm gün yarış oluyor gezmek vs çok zevkli orada

ERDEM1907
29/05/2010, 11:14
Arkadaşlar Formula 1 izlemeye giden var mı? Gitmeyi düşünmüyordum ama bu sene yarışlar çok zevkli geçtiğinden bir de bizim de desteğimiz olsun dedim ülkemize gidiyorum. İzmirden arkadaşım geliyor sabah onu alıp direk istanbul park'a geçeceğiz. Pazar da gideceğiz tabi.

Gidenler varsa beraber gidebiliriz. Ben 4. Levent'teyim, 1. köprü üzerinden giderim herhalde

Silver 1 nolu tribünde olacağız

Merhaba;ben temden direk geçicem.

brabus
29/05/2010, 11:21
Merhaba;ben temden direk geçicem.

ben de öyle şimdi zincirlikuyudaki arkadaşı almaya gidiyorum sonra dönüp 2. köprü ve temden devam edicem

sen hangi tribündesin?

ERDEM1907
29/05/2010, 11:22

bugün ve yarın açıköğretim sınavları olması lazım. yoğunluk olursa yarın olur.

ben de öyle şimdi zincirlikuyudaki arkadaşı almaya gidiyorum sonra dönüp 2. köprü ve temden devam edicem

sen hangi tribündesin?

ben gariban tribündeyim aga. en ucuz olan:))) kardeşim almış 50 tl vermiş açık alan sanırım:)))

sen hangi tribündesin?

seni de bu resimden tanırız artık:)

brabus
31/05/2010, 00:59
Çok keyifli 2 gün geçirdik. Geçen sene de gitmiştim. Yarış ortam her şey 2 kat daha zevkliydi...
Geçen seneye göre çok daha kolay parkettik puntişi :)
Silver 1'den izledik, tüm start düzlüğünü gördüğümüz için çok zevkliydi tribündeki nerdeyse herkes turistti :) çok güzel görüş açımız vardı, dün bugün bayağı foto çektik.
İstiklal Marşını bağıra bağıra söyledik, Tüm trusitler saygı ile ayakta durdular. İstiklal Marşından sonra çok güzel alkışladılar, birkaçına teşekkür ettim
Tribünde 100 tane kankamız oldu, full dolu olması tribünlerin çok sevindirdi beni
Yanımıza bolca sandwiç, içecek aldık, çok pahalıydı çevremizdekilerle de paylaştık.
Yarış tuttuğum takımın zaferi ile tamamlandı :)
Yarış bittikten sonra tel örgülerin yanına koştuk ilk bizim kapıları açtılar, podyuma kadar koştuk, şampanya patlatmalarını kupa kaldırmalarını izledik. Bu anlar çok çok keyifliydi o atmosfer
2 saat pit yolunda durduk dolu fotoğraf çektik araçları gördük sonra tırlar geldi
Sonra artık trafik bitmiştir diye gittik Puntişin yanına. 3K olması camlarda film olması, ön camda büyük bir güneşlik kullanmam sayesinde içersi gayet serinde, bolca sıvı takviyesinin ardından çıktık yola :) Uzun kuyruk vardı biraz orada turlayıp Tem'e çıktık, köprüye kadar 40-50 km hızla geldik ama yolculuk da çok keyifliydi
süper keyifli bir günün ardından istinye park'ta ramiz'de arkadaşın bir kaşarlı köfte ısmarlaması ile bitti.
Seneye artık hekese gaz vericem cümleten gidelim :)