PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1. operatörmurat yaşgünü kutlamaları....

operatormurat
28/05/2010, 00:03
evet güzel forumdaşlarım bugün 37 yaşına girmişim, yaş otuzbeşide geçeli iki sene olmuş, yani yolu yarılamışızda haberimiz yokmuş. bugün izmirli sevgili kardeşlerim benim haberim olmadan,eşimle beraber bana bir yaşgünü düzenlemişler,ben bacanağımla onun eniştesini beklerken,evin önüne biranda tanıdığım grande puntolar yanaşınca çok şaşırdım... meğer forum kardeşlerim murat kaplan,, yasemin,atalayve yeni üyemiz hyundai alper beni sürpriz bir ziyaretle çok duygulandırdılar çok sevindirdiler. beni yıllar öncesi olduğu gibi pastanın mumlarına üflettiler ve sonrasında hediyeler vererek çocuklar gibi sevindirdiler,inanın bu satırları yazarken bile gözlerim doluyor...bu güzel günü bana yaşattıkları için bu güzel insanlara çoooook teşekkür ediyorum sağolun varolun...

StrawBeeRy
28/05/2010, 00:08
bizde istanbuldan kutlayalım abi nice mutlu yıllara nice 37 senelere birde istanbul adına bir doğum günü pastası gönderelim :D

https://i1005.hizliresim.com/2010/5/28/25.jpg (https://urlal.com/dqqf)

GP COSKUN
28/05/2010, 00:10
sana bu süprizi yaşatan arkadaşlara yürekten teşekkür ederim
senin de doğum gününü en içten dileklerimle kutlar
daha nice sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim

sabanci
28/05/2010, 00:14
murat abi yanında olamadım ama doğum günün kutlu olsun nice senelere abi... :)

operatormurat
28/05/2010, 00:16
bizde istanbuldan kutlayalım abi nice mutlu yıllara nice 37 senelere birde istanbul adına bir doğum günü pastası gönderelim :Dçok sağol kardeşim,inan yemiş kadar oldum....

https://i1005.hizliresim.com/2010/5/28/25.jpg (https://urlal.com/dqqf)

operatormurat
28/05/2010, 00:18
sana bu süprizi yaşatan arkadaşlara yürekten teşekkür ederim
senin de doğum gününü en içten dileklerimle kutlar
daha nice sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim çok sağol üstad,senin dilimi ayırdım coşkun sen gelince deniz kenarında sana ikram edeceğiz....

StrawBeeRy
28/05/2010, 00:18
o zaman afiyet olsun abi

operatormurat
28/05/2010, 00:21
murat abi yanında olamadım ama doğum günün kutlu olsun nice senelere abi... :)sağol hakan,gönüllerimiz bir olsun kardeşim gerisi ayrıntı...

sowhat788
28/05/2010, 00:29
Nice yıllara abi

operatormurat
28/05/2010, 00:31
Nice yıllara abisağol kubilay kardeşim hep beraber nice yıllara....

ZAK1980
28/05/2010, 00:31
Murat abı harbı suprız olmus bu kesın Yasmının basının altından cıkmıstır forumda herkese yazıyor ıyı yıllar dıye.
Face ,ceptel den sonra tekrar buradan IYIKI DOGDUN MURAT ABI

operatormurat
28/05/2010, 00:35
sağol zeynelim sizin gibi dostlarım olduktan sonra yaşlanmak nemümkün.....

operatormurat
28/05/2010, 00:47
gp dostları birarada...

ZAK1980
28/05/2010, 01:01
baslıktan anladıgım kadarıyla ''1. operatörmurat yaşgünü kutlamaları..''
2.3.4.5.... dıye gıdecek ınsallah .Bu arada yenge hazırlanmıs gıyınmıs aparatıfler hazırlanmıs fakat sen ısten yorgun gelıp bugun bıttım yorgunluktan deyıp eve gelınce hemen uzerıne tshırt ve esofman altını cekıp kanepeye uzanıp tv ızlerken baskın yemıssın Murat abı mısafır gelecekmıs gıbı bır havan yok cunkı ıyı olmus vallahı bende burada mutlu oldum bu resımler karsısında

OzzY
28/05/2010, 02:10
mutlu yıllar abi :)

yaş 35 yolun yarısı eskidendi :)

Ziyaretci046
28/05/2010, 08:20
Murat abi tekrardan nice güzel seneleree herşey için öncelikle sezgi ablaya teşekkür ederim ve sonra organizasyon için da atalaya ,murat abiye ve yasemin ablama iyi ki varsınız Gp :chef:

Kriminal
28/05/2010, 08:27
Murat abi nice Nice yıllara..Allah cocuklarınla, ailenle sağlıklı ve huzur dolu uzun yaşamlar nasip etsin...

PLaTiNuN
28/05/2010, 08:38
Tek kelimeyle "HARİKA" işte dostluk budur...Sevdiklerinle nice mutlu,sağlıklı ve hayırlı senelere abi...sürprizi hazırlayanlarında ellerine kollarına sağlık...

bozkurt0632
28/05/2010, 14:28
Kardeşim nice yıllara. Haberimiz yoktu, kusura bakma....
Ama oraya geldiğimde telafi ederim. Sağlıklı , huzurlu nice yıllara.

Murat ve yaseminede gelince haber vermemelerinin cezasını kesecem :)

Scottie
28/05/2010, 16:29
nice mutlu yıllara....

06kaymak
28/05/2010, 17:22
abicim iyi yıllar...

ancester
28/05/2010, 18:07
mutlu yıllar olsun...

35mert
28/05/2010, 19:21

Nice mutlu yıllara ......

Aynı şekilde abi ... unutulanlar arasındayız :(

BuRaK-BG
28/05/2010, 19:25
abi konu başlığı padişah ismi gibi olmuş l. operatör murat. heyyt bee pekde havalı, doğum gününü kutlar ALLAH' tan nice sağlıklı yaşlar dilerim abicim.her zaman gönlümüzün genç delikanlısısın:)

inantok
28/05/2010, 19:33
gp dostları birarada...

sevgili Murat, öncelikle doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, eşin ve çocuğunla birlikte nice mutlu, uzun ömürlü yıllar geçirmeni dilerim.
haberimiz olsa ve yanınızda olabilseydik eğer, bunları buradan yazmak yerine seni kutlayıp söylemeyi yeğlerdik.
neyse olan olmuş artık..
tekrar nice huzurlu, sağlıklı ve mutlu yaşlara arkadaşım..

hadi sen ankaradasın uzaksın, biz burunlarının dibindeyiz bizim de haberimiz olmadı merak etme:)

operatormurat
28/05/2010, 21:39
mutlu yıllar abi :)

yaş 35 yolun yarısı eskidendi :)
ozan 1.sınıfa sanki birkaç sene önce başlamışım gibi hatırlıyorum,zaman neçabuk geçmiş...

GRDEDE
28/05/2010, 21:40
Kara Murat ım şimdi gördüm ve bir kutlama da ben yapayım dedim. Herşeyden önce sağlıklı bir yaşam diliyorum tabiki sevdiklerinle ve dilediğince....Şu an Bukreş teyim ve insan sevdiklerinden dostlarından uzak olunca birazda yaş ilerleyince epey bi duygusal oluyor...neyse daha derine inmeyim.en kısa zamanda görüşmek dileğimle hepinize buralardan selamlar yolluyorum

operatormurat
28/05/2010, 21:43
Murat abi tekrardan nice güzel seneleree herşey için öncelikle sezgi ablaya teşekkür ederim ve sonra organizasyon için da atalaya ,murat abiye ve yasemin ablama iyi ki varsınız Gp :chef:

bugüzel saatlere emek verenlere bende çok teşekkür ediyorum....

Murat abi nice Nice yıllara..Allah cocuklarınla, ailenle sağlıklı ve huzur dolu uzun yaşamlar nasip etsin...

sağol deniz kardeşim allah sizlerede uzun ömürler versin...

atalayx
28/05/2010, 23:00
umarım hediyeni beğenmişsindir murat abi ilerleyen günlerde yorumlarını beklerim.hep beraber nice mutlu senelere murat abim.iyiki doğdun

operatormurat
28/05/2010, 23:02
Tek kelimeyle "HARİKA" işte dostluk budur...Sevdiklerinle nice mutlu,sağlıklı ve hayırlı senelere abi...sürprizi hazırlayanlarında ellerine kollarına sağlık... evet tolga bugüzel insalar beni mutlu etmek için izmirin 4 bir yanından toplanıp üşenmeden bu sürprizi yapmışlar,işte gerçek dostluk budur

Ama oraya geldiğimde telafi ederim. Sağlıklı , huzurlu nice yıllara. gel bozkurt baba sipil dağında bereber bir pastada beraber keselim....

nice mutlu yıllara....sağol eser kardeşim hep beraber...

abicim iyi yıllar... eyvallah müslüm baba,sevgili hemşehrilerimin desteği ayrı bir mutluluk...

mutlu yıllar olsun...çok sağol hilmi kardeşim...

operatormurat
28/05/2010, 23:16
Nice mutlu yıllara ...... sağol mert teşekkür ederim

Aynı şekilde abi ... unutulanlar arasındayız :( mert böyle güzel toplantılarda olur böyle şeyler, kalplerimiz bir kardeşim üzülme sen....

abi konu başlığı padişah ismi gibi olmuş l. operatör murat. heyyt bee pekde havalı, doğum gününü kutlar ALLAH' tan nice sağlıklı yaşlar dilerim abicim.her zaman gönlümüzün genç delikanlısısın:) burak bu başlığı biranda icat ettim ama bak kaç kişinin dikkatini çekmiş negüzel,güzel sözlerin için ayrıca ben teşşekkür ederim...

sevgili Murat, öncelikle doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, eşin ve çocuğunla birlikte nice mutlu, uzun ömürlü yıllar geçirmeni dilerim.
haberimiz olsa ve yanınızda olabilseydik eğer, bunları buradan yazmak yerine seni kutlayıp söylemeyi yeğlerdik.
neyse olan olmuş artık..
tekrar nice huzurlu, sağlıklı ve mutlu yaşlara arkadaşım.. inan kardeşim temennilerin için teşekkür ederim,organizatörlere bende hesap soracağım sizi nasıl unutmuşlar diye, ama seneye foruma 1 hafta önce yazacağım 27 mayıs doğum günüm diye...

hadi sen ankaradasın uzaksın, biz burunlarının dibindeyiz bizim de haberimiz olmadı merak etme:)

umarım hediyeni beğenmişsindir murat abi ilerleyen günlerde yorumlarını beklerim.hep beraber nice mutlu senelere murat abim.iyiki doğdun atalayım senin ellerinle emeğinle yaptığın hediyenin bende ayrı bir yeri var. onu dikiz aynasının oraya koyacağımki devamlı gözümün önünde olsun..

serdar2362
28/05/2010, 23:19
Mutlu, sağlıklı, bol rızık dolu yıllar. Şansın bahtın hep açık olsun. Sevdiklerinle beraber uzun yıllar yaşa. Allaha emanet ol aslan kardeşim.

operatormurat
28/05/2010, 23:23
Kara Murat ım şimdi gördüm ve bir kutlama da ben yapayım dedim. Herşeyden önce sağlıklı bir yaşam diliyorum tabiki sevdiklerinle ve dilediğince....Şu an Bukreş teyim ve insan sevdiklerinden dostlarından uzak olunca birazda yaş ilerleyince epey bi duygusal oluyor...neyse daha derine inmeyim.en kısa zamanda görüşmek dileğimle hepinize buralardan selamlar yolluyorum sağol gurur abi iyi dileklerin için çok teşekkürler, sana ve gül ablaya kucak dolusu sevgiler saygılar yolluyorum,güzel abim sanada hayırlı gezmeler...:thumbup1:

operatormurat
28/05/2010, 23:28
Mutlu, sağlıklı, bol rızık dolu yıllar. Şansın bahtın hep açık olsun. Sevdiklerinle beraber uzun yıllar yaşa. Allaha emanet ol aslan kardeşim.sağol serdar abi bu ekranın karşısında sizin gibi güzel insanlarla mutlu bir şekilde yaşlanıyorum abi daha ne isteyeyim, abi sana ve müzeyyen ablama çok saygı ve sevgilerimi iletiyorum, bolbol selamlar abi....

Ziyaretci046
28/05/2010, 23:30
Murat abi çok flood yapıyon doğumgünün geçti artık yapma mod kızıyo:board_yu:

operatormurat
28/05/2010, 23:35
Murat abi çok flood yapıyon doğumgünün geçti artık yapma mod kızıyo:board_yu:ım baksana dostlarımız d günümü kutlamış, onlara cevap yazıp teşekkür etmeliyim usta,öyle flood falan bilmem ben....

Ziyaretci046
28/05/2010, 23:37
ım baksana dostlarımız d günümü kutlamış, onlara cevap yazıp teşekkür etmeliyim usta,öyle flood falan bilmem ben....

yok ayıpsın murat abi yaz gitsin birşey olmaz ne olcak yalnız dobloyu unutmuşsun puntolar geldi demişin bi daha gelmicek:wink:

femoli
29/05/2010, 09:21
Doğumgünün kutlu olsun abi yasemin kaçırmazdı doğum günlerini ona zimetlemiştik :D ama galiba süpriz yapacağı için bizleri es geçmiş , hain arkadaş ne olacak :)

Nice mutlu sağlıklı yıllar geçirmen dileği ile :)

Erdem Bozdağ
29/05/2010, 10:27
mutlu yıllar abi

JASMINE
29/05/2010, 10:30
Doğumgünün kutlu olsun abi yasemin kaçırmazdı doğum günlerini ona zimetlemiştik :D ama galiba süpriz yapacağı için bizleri es geçmiş , hain arkadaş ne olacak :)

Haklısınız vallahi Mehmet. İş değişimi nedeniyle çok yoğunum. Son zamanlarda doğum günü mesajları yazamadım. Buradan doğum gününü kutlayamadığımız tüm arkadaşlardan özür diliyorum :(
En kısa sürede eskisi gibi kutlamalarımız olacak :)

femoli
29/05/2010, 10:37
şaka yapıyorum arkdaşım durumunu biliyorum elbette :)

jagar
29/05/2010, 10:48
nice mutlu sağlıklı,huzurlu,uzun yıllara doğum gününüz kutlu olsun :)

alperyonar
29/05/2010, 11:01
Mutlu yıllar abi:)

operatormurat
29/05/2010, 22:54
Doğumgünün kutlu olsun abi yasemin kaçırmazdı doğum günlerini ona zimetlemiştik :D ama galiba süpriz yapacağı için bizleri es geçmiş , hain arkadaş ne olacak :)sağol mehmet çok teşekkür ederim..

Nice mutlu sağlıklı yıllar geçirmen dileği ile :) dileğin için teşekkürler erdem kardeşim...

operatormurat
29/05/2010, 22:57

Nice mutlu sağlıklı yıllar geçirmen dileği ile :)

nice mutlu sağlıklı,huzurlu,uzun yıllara doğum gününüz kutlu olsun :)çokk sağol umut allah razı olsun bilader...

operatormurat
29/05/2010, 22:58
Mutlu yıllar abi:) sağol alper çok teşekkür ederim....