PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kırmızı GP ye cam filmi?

confida
26/05/2010, 09:26
Merhaba Arkadaslar,

Yeni GP cilerdenim, kırmızı GP ye cam filmi nasil durur ve maliyeti ne kadardir?

StrawBeeRy
26/05/2010, 09:31
2 numara güzel durur aksarayda 50 lira ama her yerde fiyatlar değişir aksaray uygun olan yerlerden birisi :)

ZAK1980
26/05/2010, 09:35
Hosgeldın
Cam fılmı kalıtelı bısey ıstersen 200 den baslıyor yukarı dogru cıkıyor fakat forumdanda okuduklarım kadarı ıle polısler sıkıntı cıkartıyor cam fılımınde bende cektırecektım vaz gectım fakat taktırır ısem ucuz bısey olacak 50-100 arası nedenı ıse polıs sokturur ıse verdıgım 200 tl den olmaktansa 50 tl en olmak daha ıyı cezasıda 132 tl dıye hatırlıyorum

confida
26/05/2010, 09:42
Bu durum icin ceza yazılması cok karsilasilan bir durum mudur? istanbul icin mesela.

jakabo_ank
26/05/2010, 09:55
kardeş taktırma bana sorarsan. polislerle akraba oluyorsun. 3 aydır yağmur kar çamur demeden nerde polis görsem camları hemen indiriyorum. yazın sorun değilde kışın donmayan yerim kalmıyor. nerdeyse dişlerini yaptırmadığım polis kalmadı.
cezası mesele değil, birde anında çekeceğiz diyorlar. çekmezlerse gidip söktürüp rapor düzenletecen diyolar. onlar inat ben inat. bakalım sonuç ne olacak.

confida
26/05/2010, 11:13
kardeş taktırma bana sorarsan. polislerle akraba oluyorsun. 3 aydır yağmur kar çamur demeden nerde polis görsem camları hemen indiriyorum. yazın sorun değilde kışın donmayan yerim kalmıyor. nerdeyse dişlerini yaptırmadığım polis kalmadı.
cezası mesele değil, birde anında çekeceğiz diyorlar. çekmezlerse gidip söktürüp rapor düzenletecen diyolar. onlar inat ben inat. bakalım sonuç ne olacak.

Bu durumda yaptirmayayım barı. Nerde özgürlükçü Türkiye diyesi geliyor insanın :)

makeles
26/05/2010, 11:48
Bu durum icin ceza yazılması cok karsilasilan bir durum mudur? istanbul icin mesela.

olmaz mı.. :)

https://forum.grandepuntotr.com/genel/17471-korktugum-basima-geldi.html