PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 06 Haziran Eskişehir mangal partisi

Scottie
26/05/2010, 08:19
Eskişehir li arkadaşlar mangala ne zaman gidiyoruz. herkes uygun olduğu tarihi yazsın.. ona göre bir tarih belirleyelim..

hakan26
26/05/2010, 12:29
Eser diğer arkadaşlardan uygun bir tarih gelsin hepbirlikte kararlaştırırız.

Scottie
26/05/2010, 14:27
Eser diğer arkadaşlardan uygun bir tarih gelsin hepbirlikte kararlaştırırız.

kemal abi okullar kapanmadan yapalım diyor. ben bir tarih atayım ortaya ona göre ayarlayalım. mangala gideğiz ama mangal mazlemelerini yiyecekleri ortak mı alalım.. yoksa herkes kendi yiyeceğini mi alsın gelsin...

tarih....... 06 haziran 2010 pazar
yada
13. haziran pazar

ne dersiniz

sancak26
26/05/2010, 15:01
musaözünü biliyorum. çok güzel bir yer. diğer yerler hakkında bi bilgim yok. oyumu musaözü yönünde kullandım ama diğer yerleride merak etmiyor değilim.

tarih olarak bu haftasonu hariç diğer tarihler yüksek ihtimal uyar bana. zira bu haftasonu gp ile mevşehire uzanacağız. hakan abi bilir aöf görevi için bu akşamdan itibaren bir hafta ürgüpteyim.

hakan26
26/05/2010, 16:00
Eser 6 Haziran da kızımın okul etkinliği var velilerle birlikte oraya katılıcaz,13 Haziran günü de çalışıyorum.Fakat diğer arkadaşlarımın benim yüzümden mağdur olmalarını istemem siz planınızı yapabilirsiniz.Vardiyalı çalıştığım için günler uyuşmuyor...

hakan26
26/05/2010, 16:05
Ali kardeşim sana sınav görevinde başarılar diliyorum,iyi yolculuklar kendine iyi bak.Nevşehir e gitmiştim güzel yer bol bol gezebilirsin.Gelirken bize ne getiricen?

Scottie
26/05/2010, 17:45
musaözünü biliyorum. çok güzel bir yer. diğer yerler hakkında bi bilgim yok. oyumu musaözü yönünde kullandım ama diğer yerleride merak etmiyor değilim.

tarih olarak bu haftasonu hariç diğer tarihler yüksek ihtimal uyar bana. zira bu haftasonu gp ile mevşehire uzanacağız. hakan abi bilir aöf görevi için bu akşamdan itibaren bir hafta ürgüpteyim.

iyi yolculuklar ali. dikkatli git dikkatli gel.

Eser 6 Haziran da kızımın okul etkinliği var velilerle birlikte oraya katılıcaz,13 Haziran günü de çalışıyorum.Fakat diğer arkadaşlarımın benim yüzümden mağdur olmalarını istemem siz planınızı yapabilirsiniz.Vardiyalı çalıştığım için günler uyuşmuyor...

sen uygun olduğun günü yaz hakan olmazsa biz sana uyarız...

HADİ ARKADAŞLAR NE OLDU.... DURDUK YİNE...

Scottie
30/05/2010, 14:10
bir an önce karar verelim. gidelim pikniğe.. bu sefer daha kalabalık olacaz.. herhalde.

Moosty
30/05/2010, 15:50
Sonunda Eskişehir'e geri dönebilim. Yaz geldi, bu nedenle daha yeşillik daha gölgelik bir yer olması daha iyi olabilir, şelale veya orman fidanlığı iyi gibi.

Bir aksilik olmazsa 6 Haziran iyi gibi.

Scottie
30/05/2010, 16:12
hoşgeldin...valla 6 haziran banada olur gibi geliyor...

necip1984
01/06/2010, 12:51
herkeze selam arkadaşlar. işlerimden dolayı net e pek fazla giremiyordum. kusura bakmayın cevap yazamadım. 6 haziran öğleden sonra banada uyar. herkeze iyi forumlar. görüşmek üzre .

Scottie
01/06/2010, 14:34
Arkadaşlar 6 haziran Günü Piknik kararlaştırıldı.

Görünüyor ki büyük çoğunluk 6 Haziran Gününü istiyor.

Piknik Yeri Olarak Da Beşikderesi önde gidiyor. orman fidanlığıda olabilir.

Listeyi Başlatıyorum.

1- Scottie: Eser HÜNER
2- Necip1984: Necip ERENOĞLU
3- Moosty: Mustafa ÖZKAN
4- Keykavus : Kemal BÜYÜKGENÇ
5- Sancak26: Ali ASLAN
6- Ceday: Ömer EREN
7- Sivrihisar - Gemlik: Hamdi SİVASLIOĞLU
8-
9-

Arkadaşlar ben derim ki Pikniğe gitmeden önce buluşalım alacaklarımızı öyle alalım. hep beraber piknik yerine gideriz. köfte ve tavuk kanadı alırız. mangalı olan mangalını bagaja atsın. ben mangalı yakarım. neyi ne kadar alacağımızı kararlaştıralım.
hadi hepimize kolay gelsin...

not: gelemeyicek olanlar bildirsin. Kemal abi Osman abiyi de al gel.

arabası olmayıpta katılmak isteyenler 0 554 628 09 50 telefon dan arasınlar. ben alırım....

Sticker e olmayanlara Sticker teslim edeceğim. ATA imzası kalmadı.

Moosty
01/06/2010, 21:40
Tamamdır, 6 Haziran benim için uygun. Bir arkadaşa da soracağım gelmek isterse onu da alabilirim.
Mangalım paslandığı için atmak zorunda kalmıştım, eğer mangal sayısı yeterli gelmeyecekse mangal alırım. Köfte ve tavuk kanadı iyi, kişi başı yarım kilo civarında yeriz heralde.
Domates - patlıcan - biber falan da alıp onları da közleyebiliriz.
Ne kadar ete ne kadar kömür hesabını hiç bir zaman tutturamadım, genellikle yetmezse korkusuyla kömürü fazla alıyorum.

Scottie
01/06/2010, 22:18
aynen mustafa once bulusuruz sonra alisveris yapalim. sonra piknik yerine gideriz...

keykavus
02/06/2010, 11:37
Nasipse önemli bir durum olmadığı sürece gelmeye çalışırım. Şöyle bağlar köfteden malzemeleri alıp afiyetle yapıp yiyelim. Mangal var herkesin getirmesine gerek yok.Osman abimi müsait olursa getiririm.

sancak26
02/06/2010, 11:54
büyük bi aksilik olmazsa geleceğim ama akşam 16:30 da başka bi işim olacak ogün. acaba eskişehire dönebilirmiyiz o saatlerde.

Scottie
02/06/2010, 14:14
büyük bi aksilik olmazsa geleceğim ama akşam 16:30 da başka bi işim olacak ogün. acaba eskişehire dönebilirmiyiz o saatlerde.

biz dönemez isek sen dönersin. günün büyük bir bölümüz bizle olacaksın. işini halledersin...

Nasipse önemli bir durum olmadığı sürece gelmeye çalışırım. Şöyle bağlar köfteden malzemeleri alıp afiyetle yapıp yiyelim. Mangal var herkesin getirmesine gerek yok.Osman abimi müsait olursa getiririm.

bende köfteleri bağlar kasabından alırız diyordum. tavuklarıda oradan alalım... Osman abiye ben söyledim. gelecek gibi. sen biraz ısrar et abi ona...

10 gibi buluşalım mı...

sancak26
02/06/2010, 17:36
buluşma gene 10 gibi iyi olur.
okey tavla dama bilimum kağıt oyunları uvasıda iyi olur mangal sonrası.

ama önce kesinleşen bir karar olsun. hala kesin bişey yok.
yer ve saat konusunda.

Scottie
02/06/2010, 17:41
buluşma gene 10 gibi iyi olur.
okey tavla dama bilimum kağıt oyunları uvasıda iyi olur mangal sonrası.

ama önce kesinleşen bir karar olsun. hala kesin bişey yok.
yer ve saat konusunda.

saat 10:00 da buluşalım....
buluştuktan sonra ..... 1 araba ile hemen alacaklarımızı almaya gideriz.. diğerleri piknik yerine geçer... sonradan onlara katılırız....

ben piknik yerinin işi olanlara kolaylık olsun diye ORMAN FİDANLIĞI olmasından yanayım.... kararı tek başına vermek istememiştim ama veriyorum...

Buluşma Saati: 10:00
Buluşma Yeri: Haller Önü
Piknik Yeri: ORMAN FİDANLIĞI

Buluştuktan sonra 1 kişi (ESER) alışveriş. diğerleri Orman Fidanlığına hareket.

sonra vur patlasın çal oynasın eğlence...

Scottie
02/06/2010, 17:47
GÜNCEL LİSTE

3- Moosty: Mustafa ÖZKAN
5- Sancak26: Ali ASLAN
8-
9-

alıncaklar....

1- KÖfte
2- Tavuk Kanadı
3- patlıcan
4- domates
5- salatalık
6- içecek

diğer alınacaklara buluşunca karar verelim...

Moosty
02/06/2010, 20:40
Tamam, yer ve saat uygun. Yakın olması açısından Orman Fidanlığı da güzel.

Bende okey takımı var, onu getiririm.

Aklıma gelen diğer şeyler:
1-Tuz (hep unutuluyor)
2-Plastik tabak, bardak , çatal vs.
3-Çöp torbası
4-Fotoğraf makinası, pilleri tam şarj etmek lazım.
5-Gazete kağıdı vs.
6-Kağıt havlu, peçete.

Cumartesi gününe kadar kaç kişi olacağımız üç aşağı beş yukarı netleşirse domates salatalık, plastik çatal vs. türü şeyleri cumartesi gününden alırız.
Pazar günü de iş sadece eti almaya kalır, onu da yine önceden hazırlatabilirsek alması bir kaç dakika sürer hep birlikte gideriz orman fidanlığına.

Scottie
02/06/2010, 20:52
bağlar kasabında zaten hazır köfteler... avuk kanadını da hemen tartırır alırız....

Ceday
02/06/2010, 22:26
Bende geliyom :)

Scottie
02/06/2010, 22:30
Bende geliyom :)

gel tabiki Ömer... sticker getireceğim sana beraber yapıştırırız...

Ceday
02/06/2010, 22:43
Yapiştıralım Eser Ata imzasıda ayırdın ama demi?

Scottie
02/06/2010, 22:52
var. bir kaç tane kendime bile ayırmadım hepsini dağıttım. ama sana veririm. 5 tane kalmış.....

arkadaşlar pazar günü hava yağışlı görünüyor...

sancak26
03/06/2010, 14:33
ömerde geliyormuş. hemde sticker yapıştırıcakmış gp sine :)

pazar günü yağış olursa iş sakat olur. erteleme gündeme gelebilir.

buarada köfteleri alacağımız yer mutlaka tanıdık bildik yerdir ama ben bu konuda çok tedirginim. son zamanlarda et yemeyi unuttum sayılır bu yüzden.
eskiden mahalle kasaplarınıda kuzular tam olarak asılırdı soğuk vitrine. isteyen kestirip tarttırırdı. herşey şeffaftı yani. şimdi herşey hazır halde satılıyor. bilmiyorsun ne yediğini.

Scottie
03/06/2010, 15:13
ömerde geliyormuş. hemde sticker yapıştırıcakmış gp sine :)

pazar günü yağış olursa iş sakat olur. erteleme gündeme gelebilir.

buarada köfteleri alacağımız yer mutlaka tanıdık bildik yerdir ama ben bu konuda çok tedirginim. son zamanlarda et yemeyi unuttum sayılır bu yüzden.
eskiden mahalle kasaplarınıda kuzular tam olarak asılırdı soğuk vitrine. isteyen kestirip tarttırırdı. herşey şeffaftı yani. şimdi herşey hazır halde satılıyor. bilmiyorsun ne yediğini.

gönlünü ferah tut. Ali bağlar Köfte sağlamdır.... ben hep oradan alırım. köfte sucuk vs.. bu güne kadar hiç yamuklarını görmedim..

Moosty
03/06/2010, 23:12
Tamam, ben bir arkadaşımı da getiriyorum, 1 arabada 2 kişi olacağız.
Yağmur yağarsa GP lerimize gireriz problem değil :)

Scottie
03/06/2010, 23:17
valla banada uyar ama herkese sormak lazım... yinede bir soralım... herkese pm atayım ben...

arkadaşlar Pazar günü hava yağışlı görünüyor ne yapalım..

sancak26
04/06/2010, 10:19
artık yaz geldi bence. akşama kadar yağmaz. yağmurda arabalara kaçarız. yada varsa çadırı olan getirsin kurarız daha iyi olur.
bıranda falanda olur yağmurlarda mangalın üzerine çekeriz.
hadi hayırlısı bakalım. belki birdaha giremem ben nete. pazar saat 10 da buluşma yerinde olurum.
buarada benimde bir arkadaşla katılma ihtimalim yüksek.

Scottie
04/06/2010, 11:47
GÜNCEL LİSTE

3- Moosty: Mustafa ÖZKAN + 1
5- Sancak26: Ali ASLAN + 1
8- Osman Abi...
9-

pazar saat 10:00 da haller gençlik merkezi önündede buluşuyoruz....

alınacakları alıp Piknik yerine ORMAN FİDANLIĞINA geçiyoruz...

::::alınacaklar::::

1- Köfte
2- tavuk kanadı
3- içecek
4- 3 kilo domates (Eser)
5- 2 kilo salatalık (Eser)
6- 1 kilo biber (Eser)
7- 2 kilo Patlıcan (Eser)
8- Plastik tabak
9- Plastik bardak
10- En az İki adet mangal (çok önemli bir adet Kemal abi getirecek. bir kişini daha getirmesi lazım.)
11- TUZ
12- Mangal Kömürü
13- Gazete kağıdı
14- Ekmek
15- kuruyemiş

Aklıma gelenler bunlar arkadaşlar yanına ismimi yazdığım şeyleri ben alırım vakit kaybı yaşanmasın. getirebileceğiz şeyler varsa.. yazın lütfen... yarın sabah bursaya gideceğim. foruma fazla girip bakamayabilirim...... bu akşam hepsini karara bağlayalım....

pazar saat 10:00 da hallerde görüşmek üzere.......

keykavus
04/06/2010, 12:05
Bağlar geçidindeki fırından sıcak pide ve ekmek alınır. Herkes kendine çatal kaşık hesabı şahsi malzemesini bagaja atsın arkadaşlar çaydanlık ve tüp de lazım köftelerin üzerine en son sıcak çay güzel olur. Nasipse buluşmak dileğiyle.

Scottie
04/06/2010, 13:55
GÜNCEL LİSTE

7- Osman Abi...

çaydanlığı da bir getirebilr mi arkadaşlar....

Moosty
04/06/2010, 14:02
GÜNCEL LİSTE

8- Osman Abi...
9-

pazar saat 10:00 da haller gençlik merkezi önündede buluşuyoruz....

alınacakları alıp Piknik yerine ORMAN FİDANLIĞINA geçiyoruz...

::::alınacaklar::::

1- Köfte
2- tavuk kanadı
3- içecek
4- 3 kilo domates (Eser)
6- 1 kilo biber (Eser)
8- Plastik tabak
9- Plastik bardak
10- En az İki adet mangal (çok önemli bir adet Kemal abi getirecek. bir kişini daha getirmesi lazım.)
11- TUZ
12- Mangal Kömürü
13- Gazete kağıdı
14- Ekmek
15- kuruyemiş

Aklıma gelenler bunlar arkadaşlar yanına ismimi yazdığım şeyleri ben alırım vakit kaybı yaşanmasın. getirebileceğiz şeyler varsa.. yazın lütfen... yarın sabah bursaya gideceğim. foruma fazla girip bakamayabilirim...... bu akşam hepsini karara bağlayalım....

pazar saat 10:00 da hallerde görüşmek üzere.......

Benim yanımda bir arkadaş daha gelmek istiyor, Mustafa + 2 olduk.
En fazla olsa toplamda 15 kişi olacağız galiba.

8- Plastik tabak (Mustafa)
9- Plastik bardak (Mustafa)
11- TUZ (Mustafa)
... Çöp Torbası (Mustafa)

Bunları ben getiririm.

Mangal yok, mangal kömürünü ne kadar alacağımızı bilmiyorum. Internetten görebildiğim kadarıyla 5 kişi için 3 kilo kömür gibi bir ifade geçiyor. Patlıcan falan da yapacağımıza ve en az 12 kişi olacağımıza göre 7-8 kg civarında kömür almak lazım heralde.

Eğer daha ucuza kömür alabilecek birisi varsa söylesin. Yoksa mangal kömürünü de 8 kg olacak şekilde Cumartesi günü Tansaş veya Migros'tan ben alırım.

Gazeteleri internetten okuduğum için çok fazla gazete yok ama yanımda Uykusuz'un eski sayılarını getirmeyi düşünüyorum. Mangal için çok fazla iş görmez ama meraklısı varsa okur.

Kola türü asitli içecekleri içemediğim için ben 2 lt ayran getireceğim. En fazla 1 bardak içerim.

5 litrelik damacana su da alacağım.

Scottie
04/06/2010, 14:44
GÜNCEL LİSTE

3- Moosty: Mustafa ÖZKAN + 2
8- Osman Abi...

tamam sağol Mustafa

Necip arkadaşımız ile görüştüm.. tabağını bardağını herkes kendi getirsin diyor. almaya gerek yok diyor. ne yapalım. bilemedim..

yetermi bunlar ....
4- 3 kilo domates (Eser)
6- 1 kilo biber (Eser)

sancak26
04/06/2010, 15:06
arkadaşlar herkes ayrı ayrı bişeyler getirmesin. mümkünse girilir bir markete plastik bardağı tabağı çatalı vs hepsi alınır. fazla bir meblağ tutacağını sanmıyorum.
ayrıca ormana gideceğimiz için fazla kömürede gerek yok sanırım. biraz çalı dal falan bulunur kömüre ilave edilir.
eski bir çaydanlıkta sıcak su işini görür demliği üzerine koyunca çayda tamam olur. tüp yerine saçayak misali taş konur ortasına çevreden toplanan çalılarla ateş yakılır.

burda asıl önemli olan tercübeli arkadaşların ihtiyaç olabilecek hertürlü malzemeyi getirmesi. fazla malzeme arabada kalır.

Scottie
04/06/2010, 15:23
arkadaşlar herkes ayrı ayrı bişeyler getirmesin. mümkünse girilir bir markete plastik bardağı tabağı çatalı vs hepsi alınır. fazla bir meblağ tutacağını sanmıyorum.
ayrıca ormana gideceğimiz için fazla kömürede gerek yok sanırım. biraz çalı dal falan bulunur kömüre ilave edilir.
eski bir çaydanlıkta sıcak su işini görür demliği üzerine koyunca çayda tamam olur. tüp yerine saçayak misali taş konur ortasına çevreden toplanan çalılarla ateş yakılır.

burda asıl önemli olan tercübeli arkadaşların ihtiyaç olabilecek hertürlü malzemeyi getirmesi. fazla malzeme arabada kalır.

çaydanlık işini Necip halledecek. çay ve şekerde getirecek. kömürü 2 kilo alırız.. fazlasıyla yeter.... ben anlarım mangaldan biraz....

sancak26
04/06/2010, 17:21
arkadaşlar yeni gelişme oldu. ankaradan kayınço eşi ve oğlu akşama haftasonu için misafir gelecekler. bakarsınız katılamayabilirim.
ama bakarsınız onlarıda alır gelirim. yada sadece kayın ço ve diğer arkadaşla geliriz.
yani biraz karıştı benim iş. hayırlısı.

Scottie
04/06/2010, 17:32
arkadaşlar yeni gelişme oldu. ankaradan kayınço eşi ve oğlu akşama haftasonu için misafir gelecekler. bakarsınız katılamayabilirim.
ama bakarsınız onlarıda alır gelirim. yada sadece kayın ço ve diğer arkadaşla geliriz.
yani biraz karıştı benim iş. hayırlısı.

Ali mutlaka gel. hem değişiklik olur onlarada.....

bu akşam pazardan dediklerimi alacağım...bizim orada pazar var bugün....
domates, biber, patlıcan, salata,

Moosty
04/06/2010, 17:43
Tamam, öyleyse plastik çatal tabak vs. ben yine de alacağım, isteyen kendi bardağını çatalını da getirsin.
Çöp torbası, tuz, 5 litrelik su, ayran onları da alacağım.
Artan plastik çatal bardak vs olursa geri götürürüm bir sonraki piknikte kullanırız.
Bağlarda toplandıktan sonra nelerimiz var bir gözden geçiririz, yetmeyecek gibi bir şey olursa marketlerden tamamlarız, tıp fakültesinin oradaki migros yolumuzun üzerinde olacak sanırım.

Scottie
04/06/2010, 17:45
herkes kendi istediğ şey alsın gelsin. gereksinimleri yoldan alırız...

karpuz falanda alırız...

hakan26
04/06/2010, 18:44
Arkadaşlar kızımın okul etkinliği sebebi ile üzülerek aranızda olamayacağım,sizlere şimdiden iyi eğlenceler diliyorum...

Scottie
04/06/2010, 19:36
Arkadaşlar kızımın okul etkinliği sebebi ile üzülerek aranızda olamayacağım,sizlere şimdiden iyi eğlenceler diliyorum...

bir dahakine gelirsin hakan.... sağolası.şartlar böyle gelişti kusura bakma...

Arkadaşlar domates, biber, patlıcan, salatalık, soğan aldım.
şimdi pazardan yeni geldim.... siz almayın...

necip1984
04/06/2010, 19:36
arkadaslar plastik tabak bardak sevmeyenler kendi ihtiyaclarini getirsinler. ben caydanlik. kucuk tup. cay. seker. mangal. hali getiriyorum. pazar gorusmek uzre. kendinize iyi bakin.

Scottie
04/06/2010, 19:38
bende kilim var... 2 adet mangal oldu... kemal abi ve necip getirecek...
sanki bir mangal daha olsa patlıcanı ve biberi orada közlesek daha iyi olur.

Ceday
04/06/2010, 22:22
Bende hiçbirşey yok :( bekar yaşıyorum evdede yemek yemiyorum herhangi bir mangal malzememde yok alacağımız malzemelere ortak olurum aradada kaynar giderim düşüncesindeyim :)

Scottie
04/06/2010, 22:32
Bende hiçbirşey yok :( bekar yaşıyorum evdede yemek yemiyorum herhangi bir mangal malzememde yok alacağımız malzemelere ortak olurum aradada kaynar giderim düşüncesindeyim :)

ayıp ettin.. başımızın üzerinde yerin var....

keykavus
04/06/2010, 23:13
Eser sen merak etme ben çift mangal geleceğim. Selam ve saygılar

Scottie
04/06/2010, 23:19
eyvallah abi...

necip1984
05/06/2010, 00:30
selam arkadaşlar. üzülürek belirtiyorum ben pazar günü katılamayacağım. pazar düğün vardı ben onu akşam zannediyordum meğer öğlenmiş. cumartesi akşammış. Arkadaşın demesiyle uyandım. davetiyeye baktım gerçekten öyle. Ne yapıcam bilmiyorum. çokta heves etmiştim. hepinizden çok özür diliyorum. Saat kaça kadar durursunuz acaba piknikte sonradan katılsam nasıl olur diye düşünüyorum geç olmazsa. Hayırlısı artık kısmet. kendinize iyi bakın. iyi eğlenceler. benim yerimede eğlenin.

Scottie
05/06/2010, 00:33
selam arkadaşlar. üzülürek belirtiyorum ben pazar günü katılamayacağım. pazar düğün vardı ben onu akşam zannediyordum meğer öğlenmiş. cumartesi akşammış. Arkadaşın demesiyle uyandım. davetiyeye baktım gerçekten öyle. Ne yapıcam bilmiyorum. çokta heves etmiştim. hepinizden çok özür diliyorum. Saat kaça kadar durursunuz acaba piknikte sonradan katılsam nasıl olur diye düşünüyorum geç olmazsa. Hayırlısı artık kısmet. kendinize iyi bakın. iyi eğlenceler. benim yerimede eğlenin.

sağlık olsun..... işin bitince ararsın öyle gelirsin....

Moosty
05/06/2010, 17:03
Plastik çatal tabak bıçak tamam.
5 lt damacana su tamam.
Tuz almayı unuttum, onu da birazdan çıkar alırım, olmadı evden getiririm.
3 kg. mangal kömürü aldım.
Çöp torbası tamam.
Fotoğraf mak. pilleri şarjda.

Kalanları da tamamlarız bir şekilde.

Scottie
05/06/2010, 17:51
eyvallah yarin gorusuruz...

Scottie
06/06/2010, 14:45
Eskişehir pikniği yağmur şiddeti artınca erken bitirdik. güzel bir gündü...katılan herkese teşekkürler.....

işte resimler..

Scottie
06/06/2010, 14:51
devam....

JASMINE
06/06/2010, 14:53
Yağmur tarafından sabote edilmiş olsada güzel bir buluşma olduğu kesin. Tebrikler arkadaşlar. Devamını bekliyoruz ;)

Scottie
06/06/2010, 14:58
devam.....

Scottie
06/06/2010, 15:02
devammmm....

Scottie
06/06/2010, 15:06
devammmmmm..... bende bu kadar resim var....

Scottie
06/06/2010, 15:12
Yağmur tarafından sabote edilmiş olsada güzel bir buluşma olduğu kesin. Tebrikler arkadaşlar. Devamını bekliyoruz ;)

Yasemin bundan önceleri Eskişehir'in hiç toplanamadığını düşünürsek 20 günde iki kez toplandık.... daha kalabalık olacağız ilerde.... ben toplanmaktan son derece memnunum.... katılan herkese tekrar teşekkürler...

JASMINE
06/06/2010, 15:14
Emin ol ciddi bir bağımlılık oluyor. Keşke herkes bizim gibi düşünsede şu buluşmalarda daha da kalabalık olsak :) :)

Scottie
06/06/2010, 15:19
çoğu arkadaşımızın işi çıktı... biz yinede toplandık... eğlenceli bir gün geçirdik. temiz hava.... bol yağmur....

Moosty
06/06/2010, 15:26
Şu telefonlar bir sussa ben de eklemeye devam edeceğim resimleri.

https://img706.imageshack.us/img706/4764/img0061lb.jpg

Diğerleri de gelecek

JASMINE
06/06/2010, 15:26
Ohhh Allah içinize sindirsin.

Bu arada Mustafa ne yaptın sen yahu. :)

Moosty
06/06/2010, 15:30
https://img405.imageshack.us/img405/5023/img0063es.jpg

Scottie
06/06/2010, 15:33
Mustafa Resimleri benimki gibi yüklesen daha iyi olur....

Moosty
06/06/2010, 15:34
Ohhh Allah içinize sindirsin.

Bu arada Mustafa ne yaptın sen yahu. :)

:)

Gelmeyenler önce ne kaçırdıklarını bilsinler istedim.

Eser mangal işini biliyor.

https://img294.imageshack.us/img294/237/img0068vp.jpg

Moosty
06/06/2010, 15:35
Mustafa Resimleri benimki gibi yüklesen daha iyi olur....

Evet onu nasıl yapacağız, baktım bana hep link soruyor resim eklerken. Direk bilgisayardan foruma yükleme işi nereden onu bulamadım.

Scottie
06/06/2010, 15:43
:)

Gelmeyenler önce ne kaçırdıklarını bilsinler istedim.

Eser mangal işini biliyor.

eyvallah Mustafa. Mangal işinden anlarım biraz.... ben Etleri pişirdim.... sen de biberleri ve patlıcanları süper közledin... ellerine sağlık.....

Ceday
06/06/2010, 15:53
eyvallah Mustafa. Mangal işinden anlarım biraz.... ben Etleri pişirdim.... sen de biberleri ve patlıcanları süper közledin... ellerine sağlık.....
Kemal abi mangalı yakıyor Mustafa ve arkadaşları patlıcan domates biber işlerine bakıyor Eser pişiriyor ben yiyorum :) Emeği geçen herkesin ellerine ayaklarına sağlık birdahaki sefere daha tecrübeli gelicem.

Not Kemal abi bardağını ben çöpe atmadım valla :( suçlandım orda.

Scottie
06/06/2010, 15:56
Kemal abi gibi bir abimiz olduğu iççin çok şanslıyız.... arabasında herşeyi var.... ellerine sağlık......Kemal abi....

Moosty
06/06/2010, 15:56
Tamam böylesi daha iyi

Scottie
06/06/2010, 15:58
Kemal abi mangalı yakıyor Mustafa ve arkadaşları patlıcan domates biber işlerine bakıyor Eser pişiriyor ben yiyorum :) Emeği geçen herkesin ellerine ayaklarına sağlık birdahaki sefere daha tecrübeli gelicem.

Not Kemal abi bardağını ben çöpe atmadım valla :( suçlandım orda.

Ömer senin gelmen yeterli.....katılman yeter....

Moosty
06/06/2010, 16:08
Bir kaç fotoğraf daha kaldı. Belki bazıları tekrar olacak ama ilk eklediklerimin ekleme yönteminden dolayı 3 aylık ömrü var

Moosty
06/06/2010, 16:15
son bir kaç tane daha var

Scottie
06/06/2010, 16:19
son bir kaç tane daha var

siyah tişörtlü arkdaşımız CEDAY.....

Moosty
06/06/2010, 16:24
Tamam, arada birbirinin aynısı olan pozları eleyince bunlarla bitti.

Scottie
06/06/2010, 16:26
Mustafa Eklediğin tüm resimler için sağol... ellerine sağlık....

Moosty
06/06/2010, 16:28
Bir GP den daha güzel olan şey birden fazla GP.
Ama hepsinden daha güzeli dostluk ve muhabbet.
Bu iş insanda alışkanlık yapar. En yakın zamanda tekrarını yapmak lazım.
Bütün arkadaşlara teşekkürler. Çok güzel oldu.
Bu arada sonunda sticker sahibi de olduk. Sticker için de, organizasyon için de tekrar teşekkürler Eser.

Scottie
06/06/2010, 16:38
Bir GP den daha güzel olan şey birden fazla GP.
Ama hepsinden daha güzeli dostluk ve muhabbet.
Bu iş insanda alışkanlık yapar. En yakın zamanda tekrarını yapmak lazım.
Bütün arkadaşlara teşekkürler. Çok güzel oldu.
Bu arada sonunda sticker sahibi de olduk. Sticker için de, organizasyon için de tekrar teşekkürler Eser.

aynen... yeni insanlar tandık....farklı muhabbetler ettik... bundan sonra inşallah daha kalabalık daha güzel olacak...

stickerları güle güle kullanın....elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.. becerebiliyorsak ne ala....

her şey için ben teşekkür ederim...

Ceday
06/06/2010, 16:41
siyah tişörtlü arkdaşımız CEDAY.....
Hahaha evet ben :)
Eser herşey organizasyon ve stickerler içinde ayrı ayrı teşekkür ederim.

Scottie
06/06/2010, 16:46
Hahaha evet ben :)
Eser herşey organizasyon ve stickerler içinde ayrı ayrı teşekkür ederim.

ben teşekkür ederim.... memleketimize damat olmuşsun... seni daha çok gezdireceğiz....

Ceday
06/06/2010, 16:58
ben teşekkür ederim.... memleketimize damat olmuşsun... seni daha çok gezdireceğiz....
Eyvallah :)

Scottie
06/06/2010, 19:04
18 haziran da da FİAT Satndını topluva ziyarete gidelim....

krakercocuk
06/06/2010, 19:14
keşke esk de olsaydım bende katılırdım:)

Scottie
06/06/2010, 19:19
keşke esk de olsaydım bende katılırdım:)

sen Eskişehir'e gel bir daha düzenleriz...

keykavus
06/06/2010, 19:29
Hepinize teşekkürler arkadaşlar ellerinize sağlık. Yeni buluşmalarda görüşmek üzere selamlar.

Scottie
06/06/2010, 19:31
seni de hep aramızda görmek istiyoruz Kemal abi....

PLaTiNuN
06/06/2010, 20:04
Allah muhabettinizi arttırsın beyler :)

Scottie
06/06/2010, 20:08
buluşmalara katılan tüm arkadaşların muhabbetleri harika....

ocean_1919
07/06/2010, 01:49
Yağmur biraz sıkıntı vermiş gibi. Buna rağmen güzel buluşma olmuş arkadaşlar.

sancak26
07/06/2010, 09:52
buluşmaya katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.
çok üzüldüm katılamadığım için. misafirlerimi alıp bende gelmek istedim o taraflara ama hava pek iyi olmadığı için vazgeçtik.
yağmur şiddetini artırınca merak ettim sizleri. sağlık olsun bidakine şiddetli sıcaklarda buluşuruz inşallah.

Scottie
07/06/2010, 11:34
buluşmaya katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.
çok üzüldüm katılamadığım için. misafirlerimi alıp bende gelmek istedim o taraflara ama hava pek iyi olmadığı için vazgeçtik.
yağmur şiddetini artırınca merak ettim sizleri. sağlık olsun bidakine şiddetli sıcaklarda buluşuruz inşallah.

kesin bir cevap vermediğin için 10:30 a kadar seni bekledik ALİ....
sağlık olsun bir dahakine gelirsin. Ömer ilede tanıştık... seni çekiştirdik....

sancak26
07/06/2010, 11:53
beklettiğim için özür dilerim herkesten. evde net olmayınca haftasonu giremiyorum nete. dolayısıyla kesin kelemeyeceğimi bildiremedim.
toplantıya ömerin katılmasına özellikle sevindim. umarım ayrıntılı tanıtmıştır kendini:)

Scottie
07/06/2010, 12:05
tanıttı.... kendini. öğrendik ne iş yaptığını.....

önemli değil.... sağlık olsun sonuçta mazaretin var.. gelmediğine kimse bir şey demediki zatan sen mazaretini bildirmiştin...