PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 13 Haziran Pazar Çatalca Mangal Partisi

Sayfa : [1] 2 3

PLaTiNuN
23/05/2010, 21:09
https://forum.grandepuntotr.com/grande-punto-istanbul-bulusmasi.jpg

YER: ÇATALCA PARK RESTAURANT DETAYLI BİLGİ:www.catalcapark.com.tr (https://www.catalcapark.com.tr)

TARİH:13 HAZİRAN PAZAR

-İLK BULUŞMA NOKTAMIZ YENİBOSNA KOÇTAŞ OTOPARKI SAAT:11.30
-İKİNCİ BULUŞMA NOKTAMIZ BEYLİKDÜZÜ CARREFOUR OTOPARKI SAAT:12:15
ORADAN ÇATALCA GİŞELERE DEVAM EDEREK TEKİRDAĞDAN GELEN DOSTLARIMIZLA BULUŞUP MEKANA KONVOY HALİNDE DEVAM EDECEĞİZ...

- MENÜ -

KARIŞIK IZGARA TABAĞI
1 Ad. dana pirzola
1 Ad. köfte
1 Ad. kuzu şiş
1 Ad. tavuk şiş
1 Ad. tavuk kanat
ve yanlarında közlenmiş biber,domates ve patates kızartması...
1 Ad. Ordöv tabağı ( 4 kişilik)
1 Ad. Salata (4 kişilik)
1 Ad. Güveçte yoğurt (4 kişilik)
1 Ad. Meşrubat (kola,fanta,ayran, meyve suyu vs...)
***BİZE ÖZEL KİŞİ BAŞI FİYAT 30 TL***
NORMAL FİYAT 35 TL

Bunların dışında yenilecek yada içilecek herşey ekstra ücretlendirilip adisyon'a eklenecektir.Masamızda eksik birşey olursada uyaracağız ve ekleteceğiz...Kimsenin zor durumda kalmaması,mutlu ve huzurlu bir şekilde gittiğimiz mekandan huzurlu bir şekilde ayrılmamız için hepimiz kişi başına düşen hesabımızı masada toparlayıp garsona teslim edeceğiz...Dışarıdan herhangi bir yiyecek ,içecek getirmek yasaktır..İşletmede alkol mevcut fakat fiyatlar biraz pahalı yinede indirim sözü aldık indirimsiz normal fiyatlar aşağıdaki gibidir...

70 Cl YENİ RAKI 60 TL
35 Cl YENİ RAKI 30 TL
50 Cl BİRA (TUBORG) 6 TL

Ayrıca isteyen olursa 13.30'a kadar açık büfe kahvaltı imkanı da bulunmaktadır...Kahvaltı normal fiyatı 20 TL ama biz ancak 15 TL ye indirebildik...

Gerekirse benimle irtibata geçebileceğiniz numaram 0544 315 21 83
Sadece Trakya değil tüm GrandePuntoTR davetlidir...

atmaca615
23/05/2010, 21:20
Abi aslında benim kafamda maşukiye vardı ancak maşukiye maalesef biraz şehir dışında hem bize hemde tekirdağdaki arkadaşlara abilerimize uzak ama çatalca tarafı olsa kanaatimce daha yakın olur her iki tarafada ve güzelde olur tabi sonucu çoğunluk belirlicek

34ozkankurtuldu34
23/05/2010, 21:25
Bende oyumu çatalca olarak kullandım müüthiş yerler var piknik için herkez yiyecek ve içeceklerini kendi ayralar herkez kendi kesesine göre bişeyler yapar futbol sahası olan piknik alanları var bir maç ederiz on numara olur istenirse ücretli bir mekanada gidebiliriz tolga oylamaya ücretli ücretsiz bir mekan diye ankette açsaydın süper olurdu bence ÇATALCA trakya grubunada yakın olur onlarıda düşünmeliyiz bu anlamda istanbul anadolu ve avrupa yakasınada uzak bir mekan sayılmaz Çatalca eline saglık tolga düzenleyelim...

atmaca615
23/05/2010, 21:31
Abi şimdi maşukiye olursa bizim burdan sırf maşukiyeye gitmemiz 1-1.5 saat yani birde tekirdağdan gelindiğini düşün artı olarak birde bi seferde avrupa yakasında birşey olsun yani anadolu yakasından kalkıp gelinebilsin

emrequzel
23/05/2010, 21:34
Valla gitmedim bilmiyorum ama duyumlarımdan yola cıkarak bende ÇATALCA dedim.İnceiz diye bir yer warmıs orda cok duydum adını ama gitmek nasip olmadı.

PLaTiNuN
23/05/2010, 21:39
Anıl anket sonucu neyi gösterirse onu kararlaştrmış olucas kardeş tabi ki trakyaya yakın olsun isteriz ama sadece kendimize endekslemeyelim bırakalım anket sonucunu görelim...

bravo_sercan
23/05/2010, 21:39
Trakyadan maşukiye evet uzak ama değer bence =)
Daha önce gitmedim ama çok güzel oldugnu duydum baya bi.
Çatalcada olsa olur, önemli olan katılmaktı dermişim =) Sonuçta güzel bi yerde olucaz çatalca olsada olur.

PLaTiNuN
23/05/2010, 21:45
Hepsi bi başka güzel yerler arkadaşlar maksat birlikte hoşça vakit geçirip keyfini sürmek...Çok güzel olucak boş bırakmayın oylayın :D

GP COSKUN
23/05/2010, 21:51
belgrad ormanlarından yana kullandım oyumu
doğası harika bir yer ama tabi anketten ne çıkarsa kabulumüzdür

34ozkankurtuldu34
23/05/2010, 22:05
Ben yeni farklı üyelikler oluşturup tekrar tekrar oy kullanıcam çatalca için yoksa coşkun bu tarafa yine gelemeyecek sanırım :)

GP COSKUN
23/05/2010, 22:09
Ben yeni farklı üyelikler oluşturup tekrar tekrar oy kullanıcam çatalca için yoksa coşkun bu tarafa yine gelemeyecek sanırım :)

olm belgrad ormanı sizin taraf zaten:pokey000:
içimde öle bir niyet olsa
polenezköy veya maşukiye derdim :boxin:

34ozkankurtuldu34
23/05/2010, 22:15
Valla istanbuluda ögrenicez sayende ben çatalca olsun diye demiştim ama neyse aydınlattın bilmeyenleri :)

GP COSKUN
23/05/2010, 22:18
Valla istanbuluda ögrenicez sayende ben çatalca olsun diye demiştim ama neyse aydınlattın bilmeyenleri :)

aydınlan tabi
istanbul
avcılar -hadımköy -çatalca- beylikdüzü- b.çekmece mi
sana öğretecem ben istanbulu
rakı şişesi kılıklı seni :gatherin:

WiSTaRiA
23/05/2010, 22:22
Arkadaşlarım dostlarım sağolun bizi düşündüğünüz için.. Diğer arkadaşlarım ne derler bilemem ama ben maşukiye yede gelirim karsada yeterki siz olun... :):) Benim için fark etmez arkadaşlar. Ama orta biyer olsun derseniz çatalca olabilir belgrad ormanıda olabilir. Siz nereyi uygun görürseniz arkadaşlar... Özhan Şener arkadaşımızında dediği gibi Çatalcada çok güzel piknik alanı yerler varmış.. Orası uygundur esasında...

atmaca615
23/05/2010, 23:23
Arkadaşlarım dostlarım sağolun bizi düşündüğünüz için.. Diğer arkadaşlarım ne derler bilemem ama ben maşukiye yede gelirim karsada yeterki siz olun... :):) Benim için fark etmez arkadaşlar. Ama orta biyer olsun derseniz çatalca olabilir belgrad ormanıda olabilir. Siz nereyi uygun görürseniz arkadaşlar... Özhan Şener arkadaşımızında dediği gibi Çatalcada çok güzel piknik alanı yerler varmış.. Orası uygundur esasında...
Abi madem öyle buluşmayı diyarbakır'a alalım karpuz yeriz hem bildiğim 10 numara bir cafe var ben bu hafta gider anlaşırım bişeyler yaparız:)
Bu arada şu özhan şener adlı vatandaşıda çok merak etmeye başladım bir tanışmak nasip olmadı:D

WiSTaRiA
23/05/2010, 23:37
Anıl Tekirdağ'da tanıştın ya be kardeşim Özhan Şenerle.. İş arkadaşım benim... Hayretsin ha..... :):)

atmaca615
23/05/2010, 23:39
Anıl Tekirdağ'da tanıştın ya be kardeşim Özhan Şenerle.. İş arkadaşım benim... Hayretsin ha..... :):)
Hani ufak oyuncak grandepunto falan muhabbetini yapmıştık hafiften zayıf esmer bir arkadaştı ondanmı bahsediyoruz abi

farukileri
23/05/2010, 23:40
Ben açıkça söylüyorum arkadaşlar bana her yer uyar,yeri söyleyin mekanı söyleyin,kontağımı açarım gelirim...

WiSTaRiA
23/05/2010, 23:40
Yok kardeşim o Tekirdağ'dan sinandı.. Beyaz evosu olan vardı ya.. O işte... :)

atmaca615
23/05/2010, 23:42
Ben açıkça söylüyorum arkadaşlar bana her yer uyar,yeri söyleyin mekanı söyleyin,kontağımı açarım gelirim...
faruk ben sana hayranım zaten ya sen süper bir adamsın artık yani sensiz bir buluşma düşünemez oldum:)

Yok kardeşim o Tekirdağ'dan sinandı.. Beyaz evosu olan vardı ya.. O işte... :)
tammam abi hatırladım şimdi :)

WiSTaRiA
23/05/2010, 23:44

Faruğum süpersin kardeşim... Cem Yılmazım benim... :):)

farukileri
23/05/2010, 23:49
Faruğum süpersin kardeşim... Cem Yılmazım benim... :):)
Eyvallah Orçun abi :):)

Şu an için yer olarak çatalca gözüküyor ama benim kafamda bir polonezköy var abi be...Ne diyosun?

WiSTaRiA
23/05/2010, 23:53
Orasıda olur kardeşim bana uyar.. Ben istanbul tarafındaki böyle mekanları tam olarak bilemiyorum kardeşim.. Siz oraların piirisiniz.. Siz neresini uygun görür ve neresi tamam bize göre derseniz uyar canım...

nemss1306
24/05/2010, 00:38
bnde belgrand dan kullandım dogasıyla buyuleyecek emınım
tarih bellımı bu arada...

WiSTaRiA
24/05/2010, 00:41
Yeri kararlaştıralım canım.. Tarihide belirliyeceğiz..

whitegold
24/05/2010, 11:21
tolga cumartesı aksamkı pıerlottı bulusmasında bu konuyu konusmustuk ve fıkrımız masukıyeydı ama sımdık arkadasların yorumlarını okuyunca benımde fıkrım degıstı.tekırdagdan gelecek arkadaslara masukıye cok ters ve uzak olucak en mantıklısı çatalca ve özkanın yorumunuda okudum mantıklı geldı herkez kendı yıycegını kendı getırırse kımse kırılmaz alınmaz o nıye yoktu bu neden olmadı dıye zaten maksatımızda bırlıkte vakıt gecırmek deılmı neresı olursa bana uyar:)ama şu an en mantıklısı çatalca ve ben çatalca dıyorum:) fakat çatalcayı ıyı bılen bı arkadas varsa bı hafta sonu kesıf ıcın gıdıp yerı organıze etmek gerekıyor ben gonullu olarak bı hafta sonu gıdebılırım tolga arkadasımla beraber uyarmı tolga?

atmaca615
24/05/2010, 13:06
Bende gidebilirim abi sonuç itibariyle oralıyız biliyorsun işinizden gücünüzden olmayın yani nispeten ben daha rahatım:)

atmaca615
24/05/2010, 15:22
Abi tarih olarak temmuz ayının 2.pazar günü yani 11 temmuz gibi bir tarih nasıl olur acaba?

PLaTiNuN
24/05/2010, 15:42
tolga cumartesı aksamkı pıerlottı bulusmasında bu konuyu konusmustuk ve fıkrımız masukıyeydı ama sımdık arkadasların yorumlarını okuyunca benımde fıkrım degıstı.tekırdagdan gelecek arkadaslara masukıye cok ters ve uzak olucak en mantıklısı çatalca ve özkanın yorumunuda okudum mantıklı geldı herkez kendı yıycegını kendı getırırse kımse kırılmaz alınmaz o nıye yoktu bu neden olmadı dıye zaten maksatımızda bırlıkte vakıt gecırmek deılmı neresı olursa bana uyar:)ama şu an en mantıklısı çatalca ve ben çatalca dıyorum:) fakat çatalcayı ıyı bılen bı arkadas varsa bı hafta sonu kesıf ıcın gıdıp yerı organıze etmek gerekıyor ben gonullu olarak bı hafta sonu gıdebılırım tolga arkadasımla beraber uyarmı tolga?

Bana da uyar kardeş en sağlamı bu olur şahsi fikrim...

Anıl tarih güzel olmasına güzelde tatil planları yapanlar için nasıl olur bilemeyiz tabi tepkiler gelir yavaş yavaş görürüz vaziyeti...

WiSTaRiA
24/05/2010, 15:45

Keşif için bende gelebilirim arkadaşlar.... Artı benim düşüncem size nasıl gelir bilmem ama herkez kendi değilde keşife gittiğimizde güzel bir marketle anlaşalım o buluşma sabahı hep beraber gideriz herşeyi peçeteye varana kadar ordan alırız misal 800 TL mi tuttu kaç kişiyiz 40 kişi 20 şer TL verir çıkarız marketten. Benim nacizane fikrim bu sonerim.. Siz nasıl derseniz tabiki..

Anılım 11 Temmuz olmazzzzz :):) 11 Temmuz dersen Trakya Grubu olarak 8 araba kafadan gelemez yani gelemeyiz Biz 4 ü ile 19 Temmuz arasında izine çıkıyoruz kardeşim... Mesela ben 4 ü ile 13 ü arası Kuşadasında olucam.. 13-20-27 Haziran tarihlerinden biri uygun olursa gayet güzel olur canlarım....

atmaca615
24/05/2010, 16:01
Abi erkenden söylüyorum soruyorumki işte en azından tarihi belirleyelim erkenden insanlar ona göre kendilerini ayarlasınlar sür aşşa sür yukarı temmuz ayının son haftası falan olsun bari yani zaten mayıs ayı bitti haziran ayında hazırlandık ettik falan derken temmuz ayında süper bir buluşma yapabiliriz yani ne çok erken ne çok geç bir vakitte tam kararında yanlışmıyım?

WiSTaRiA
24/05/2010, 16:18
Haklısın anılcımda herkez tatil planlarını temmuz itibariyle yapıyor mesela ben 3 ünde yola çıkıcam cnm.. Benim fikrim 20 yada 27 Haziran yapalım derim kardeşim... Diğer arkadaşlar ne der bilemem tabiki... Temmuzun sonu diyorsun oda olabilir canım ama 16 Temmuzdada Çanakkale muhabbeti var bilgin varmı bilmiyorum.... Bu aralar bayaa buluşmalar var :):)

whitegold
24/05/2010, 17:43
Bana da uyar kardeş en sağlamı bu olur şahsi fikrim...

Anıl tarih güzel olmasına güzelde tatil planları yapanlar için nasıl olur bilemeyiz tabi tepkiler gelir yavaş yavaş görürüz vaziyeti...

whitegold
24/05/2010, 17:45
ok tolga o zaman bı hafta sonu sen ben bıde orcun arkadasımıza uyan bır tarıhte kesıf ıcın gıdıp yerı organıze edelım daha sonra ordakı duruma gorede yeme ıcme olayını tekrar gozden gecırırız uyarmı orcun ve tolga?

whitegold
24/05/2010, 17:49
arkadaslar bencede temmuz ayı ıyı deıl cunku bende temmuzun ılk haftası ızıne cıkıom benım gıbı bı cok arkadas tatılde olucagı ıcın sıkıntı olabılır bence hazıranın son pazarı uygun dıyorum ama tabıkıde cogunlugun fıkrıne uymaya calısırım

bravo_sercan
24/05/2010, 17:51
keşife benide alın abi yolda gırgır şamata yaparız =)

PLaTiNuN
24/05/2010, 17:57
Tamam arkadaşlar Anıl'da yoklama yapmak için sölemiş zaten tarihi o zaman bizde haziran 20 yada 27 diye ikiye indirgeyebilir miyiz seçenekleri...

Sercan oldu olacak buluşmanın bi tatbikatını yapalım :D :D

whitegold
24/05/2010, 18:00
aynen ya hazıranın son haftası en mantıklısı

bravo_sercan
24/05/2010, 18:30
Tamam arkadaşlar Anıl'da yoklama yapmak için sölemiş zaten tarihi o zaman bizde haziran 20 yada 27 diye ikiye indirgeyebilir miyiz seçenekleri...

Sercan oldu olacak buluşmanın bi tatbikatını yapalım :D :D

Evet ya şu tatbikat olayı mantıklı geldi bana, yanımza kucuk bi mangal alaım , biraz komur biraz et. oh oh :D

nemss1306
24/05/2010, 20:10
27 Haziran Çanakkaledeym :(
Kuzenım ewlenıo 20 olsa:)

WiSTaRiA
24/05/2010, 20:56
Arkadaşlar tarih olarak 13 ile 20 bence güzel.. Bu arada ayarlayın kendinizi cumartesi günü 29 Mayıs yani keşif için buluşalım... Çatalcanın altını üstüne getirelim :):)

34ozkankurtuldu34
24/05/2010, 20:57
Bencede bunu ankete koyalım ve banada ayın 20 si iyi bir tarih gibi geldi...Ya bensiz tatbikat olurmu ben bursadayım hafta sonu bidahaki hafta sonu yapsak şu tatbikatı dicem ama zaman daralıyor siz ilgileninn arkadaşlar bu konuyla orçun ve tolga ile konuştum onlarda gelecekler soner iyi eglenceler tatbikatta sizlere :)

WiSTaRiA
24/05/2010, 21:09
Sağol Özkan dostum.. Keşifte sana canlı bağlantı yaparız merak etme. :):)
Sonerim bu cumartesi uyarmı sana ve diğer canlarıma keşif için?

PLaTiNuN
24/05/2010, 22:32
Abi hafta sonu sınavlarım var ben gelemem ama siz bakalım derseniz bakın...

PLaTiNuN
24/05/2010, 22:41
Bu arada tarih konusunda anket açayım dedim ama kopukluk olacak diye düşünüyorum...Yine bu konu üzerinden tarih belirlemesi yapalım derim hem de konu mümkün olduğunca güncel kalır...Zaten mekan az çok belli etti kendini...

13 haziran diyenler 13 HAZİRAN ve yanınada bu tarihi isteyen kaçıncı kişi olduğunu yazarlarsa çok daha anlaşılır hale gelebilir...Örneğin 13 HAZİRAN +1 , 13 HAZİRAN +2 gibi...Seçenekler temmuz ayına kadar olan hafta sonları için geçerlidir 13 ünden öncesi çok erken ve hazırlıksız olacağı için salıklı olmaz düşüncesindeyiz İstanbul grubu olarak...

13 HAZİRAN PAZAR

20 HAZİRAN PAZAR

27 HAZİRAN PAZAR

Evet oylama başlasın...bana 3 tarihte uyar en çok hangisi istenirse oyum ondan yana olacak...

nemss1306
24/05/2010, 23:14
Bu arada tarih konusunda anket açayım dedim ama kopukluk olacak diye düşünüyorum...Yine bu konu üzerinden tarih belirlemesi yapalım derim hem de konu mümkün olduğunca güncel kalır...Zaten mekan az çok belli etti kendini...

13 haziran diyenler 13 HAZİRAN ve yanınada bu tarihi isteyen kaçıncı kişi olduğunu yazarlarsa çok daha anlaşılır hale gelebilir...Örneğin 13 HAZİRAN +1 , 13 HAZİRAN +2 gibi...Seçenekler temmuz ayına kadar olan hafta sonları için geçerlidir 13 ünden öncesi çok erken ve hazırlıksız olacağı için salıklı olmaz düşüncesindeyiz İstanbul grubu olarak...

13 HAZİRAN PAZAR

20 HAZİRAN PAZAR

27 HAZİRAN PAZAR

Evet oylama başlasın...bana 3 tarihte uyar en çok hangisi istenirse oyum ondan yana olacak...

20 Haziran Pazar +1 Fırat Osmancık

bravo_sercan
25/05/2010, 00:27
her tarih paris bana =)

WiSTaRiA
25/05/2010, 01:30
her tarih paris bana =)

Her tarih ÇaTaLCa bana :):):) ama 13 Haziran diyorum çünkü 20 Haziran babalar günü olduğu için herkez babasıyla baba olanlarda çoluğuyla çocuğuyla olmak ister.. Ordada beraber olucaz ama eşi ve çocuğuyla olmak ister baba genede...

13 Haziran +1 Orçun ÇABUK - TEKİRDAĞ

farukileri
25/05/2010, 01:56
13 Haziran +1 Faruk İleri

Her tarih bana dünya =) ama 13 haziran şimdilik candır,orçun abi ye katılıyorum babalar günü münasebetiyle

nemss1306
25/05/2010, 02:00
13 Haziran +1 Faruk İleri

Her tarih bana dünya =) ama 13 haziran şimdilik candır,orçun abi ye katılıyorum babalar günü münasebetiyle

Yapma Faruk 13 haziran doğumgünğm :)

WiSTaRiA
25/05/2010, 02:18
13 Haziran iyi bence... Babalar gününde ben dahil herkez babasını bir yere götürüp bir yemekte olsa güzel bir vakit geçirmek ister...

nemss1306
25/05/2010, 07:03
13 Haziran iyi bence... Babalar gününde ben dahil herkez babasını bir yere götürüp bir yemekte olsa güzel bir vakit geçirmek ister...

Ozaman dogumgunumde mutlu edın benı :)
olmazmı Orçun abi

PLaTiNuN
25/05/2010, 08:24
Ozaman dogumgunumde mutlu edın benı :)
olmazmı Orçun abi

Olur tabi Fırat güzel bi pasta ayarlarız sana :)

nemss1306
25/05/2010, 08:37
Olur tabi Fırat güzel bi pasta ayarlarız sana :)

Pastayla kurtulus yok abı aranızda ayarlayın bitane evo cekın altım :D:D:D

PLaTiNuN
25/05/2010, 08:40
Ne buluşma mı? doğum günü mü? Evo mu? Bu konuyu kim açtı :D :D :D

nemss1306
25/05/2010, 09:00
Ne buluşma mı? doğum günü mü? Evo mu? Bu konuyu kim açtı :D :D :D

Konu iyice dagıldı abı ya saka maka
sunun tarıhı bellı olsa kesın...

farukileri
25/05/2010, 09:25
Yapma Faruk 13 haziran doğumgünğm :)

Yahu sen gel en babasını yaparız sana ;)

silentscream
25/05/2010, 10:20
Ben de Çatalca için oyumu kullandım ama çoğunluk neresi derse tarih de uyarsa oraya geliriz.
Saygılar.

nemss1306
25/05/2010, 11:48
Yahu sen gel en babasını yaparız sana ;)
Ozaman kesın gelıorm oyum 13 Haziran:)

whitegold
25/05/2010, 12:50
özkanım carsamba aksamkı avcılar bulusamasında bol bol konusuruz bu konuyu. -orcun ben cumartesılerı calısıyorum anca pazar gunu musaıtım ama bu hafta sanırım kımseye uymuyor tolganın sınavları var ozkanda musaıt deılmıs ıstersenız 06,06,2010 pazar gunu tolga orcun özkan ve ben gıdıp bakabılırız kesıf ıcın. ben zaten burdanda yapmaya basladım bır kac catalcalı abım var onlarla gorusuyorum çatalcadan yardımcı olabılecek bırılerını ayarlamaya calısıyorum.ayın 6 sı ıcın ne dıyosunuz.? hem gıdınce ufak bı tatbıkat yaparız mangal flan karnımızı doyurup donerız:)

PLaTiNuN
25/05/2010, 13:24
uYGuNDuR :)

WiSTaRiA
25/05/2010, 13:41
Bu hafta pazar olmazmı sonerim? Bana ayın 6sı uyarda son haftaya sıkıştırılmasın diyorum o yüzden yani.. Yoksa hafta sonları çalışmadığımdan bana uyar dostum..

nemss1306
25/05/2010, 20:06
kartaldan gidenler için istikamet bumudur arkadaslar....

WiSTaRiA
25/05/2010, 21:13
ortak bir buluşma yeri belirliyeceğiz.. Oradan buluşup çatalcaya geçeriz ama haritan doğru kardeşim..

GP COSKUN
25/05/2010, 21:46
şu anda çatalca seçeneği önde arkadan belgrad ormanı bastırıyo bakalım sonuç ne çıkacak
bu arada anketin sonlanacağı tarih 2 haziran olarak gözüküyor
yeri net olarak beklemek için anketin sonlanma tarihini bekleyeceğiz dimi arkadaşlar

nemss1306
25/05/2010, 21:59
ortak bir buluşma yeri belirliyeceğiz.. Oradan buluşup çatalcaya geçeriz ama haritan doğru kardeşim..

Abi sen bizden daha önce gidersin oraya aynı anda cıksak :)

34ozkankurtuldu34
25/05/2010, 23:34
13 Haziran Banada uyar 20side farketmez Anket sonucunuda görelim ona göre hareket edelim arkadaşlar ben bu hafta sonu bursadayım keşif için katılamayacagım ama hafta içi 4-12 çalışacagımdan hafta içi çatalcayı alt üst ederim anketide bekliyelim derim ben sonuç degişirse boşuna çatalcayı alt üst etmiş oluruz. Şimdiden sabırsızlandım desem yeri güzel bir organizasyon olacak dogrusu nevale herkez kendi getirecek dimi bencede öyle olsun herkez kendi agzının tadını biliyor :)

34ozkankurtuldu34
25/05/2010, 23:36
Bir yandanda liseteyi oluşturalım arkadaşlar...

1-34ozkankurtuldu34- İstanbul +1 ve Bir çift daha gelecek benimle yani +2

34ozkankurtuldu34
25/05/2010, 23:37
....GÜNCEL....

1-34ozkankurtuldu34 İstanbul +2

atmaca615
25/05/2010, 23:38
....GÜNCEL....

2-atmaca615 (Anıl Şahin)

34ozkankurtuldu34
25/05/2010, 23:41
Anıl senin artın nerde yaww :) hep yalnızmısın sen yoksa tek aşkın puntomu :)

atmaca615
25/05/2010, 23:43
Anıl senin artın nerde yaww :) hep yalnızmısın sen yoksa tek aşkın puntomu :)
Yapayanlızım abi yapayanlızım doğdum yanlızım yaşıyorum yanlızım ölecem gene yanlızım bulamadım gönlüme göre birini ne sen sooorr ne ben söyliyim
Not:düzelt dedin düzelttim ama yazacak birşey bulamadım gene saçmalama deme abi bana :)

PLaTiNuN
26/05/2010, 08:48
şu anda çatalca seçeneği önde arkadan belgrad ormanı bastırıyo bakalım sonuç ne çıkacak
bu arada anketin sonlanacağı tarih 2 haziran olarak gözüküyor
yeri net olarak beklemek için anketin sonlanma tarihini bekleyeceğiz dimi arkadaşlar

Bilerek 10 günlük zaman aralığı bıraktım abi mümkün olduğunca çok kişinin görüp oylaması için bencede beklemekte yarar var...

13 Haziran Banada uyar 20side farketmez Anket sonucunuda görelim ona göre hareket edelim arkadaşlar ben bu hafta sonu bursadayım keşif için katılamayacagım ama hafta içi 4-12 çalışacagımdan hafta içi çatalcayı alt üst ederim anketide bekliyelim derim ben sonuç degişirse boşuna çatalcayı alt üst etmiş oluruz. Şimdiden sabırsızlandım desem yeri güzel bir organizasyon olacak dogrusu nevale herkez kendi getirecek dimi bencede öyle olsun herkez kendi agzının tadını biliyor :)
Evet inşallah güzel bi organizasyon olucak abi sanırım çoğu kişi nevaleyi kendi istediği gibi getirmekte hemfikir...

Yapayanlızım abi yapayanlızım doğdum yanlızım yaşıyorum yanlızım ölecem gene yanlızım bulamadım gönlüme göre birini ne sen sooorr ne ben söyliyim
Not:düzelt dedin düzelttim ama yazacak birşey bulamadım gene saçmalama deme abi bana :)

Üzülme anıl kardeşim elbet çıkar gönlüne göre biri olmazsa gönüller bir olsun bize takılmaya devam et geceleri keyfimize bakalım sahillere akalım :D

....GÜNCEL....

2-atmaca615 (Anıl Şahin)
3-PLaTiNuN (Tolga YILDIRIR)

WiSTaRiA
26/05/2010, 10:34
Bu Nevale kendimiz getiricez muhabbeti nasıl olucak arkadaşlar... Bu konuyu biraz açabilirmiyiz? Evde anamıza dolmamı sardırıcaz salatamı hazırlatıcaz anlıyamadım da...:):):)

hsyn28
26/05/2010, 10:48
Bu Nevale kendimiz getiricez muhabbeti nasıl olucak arkadaşlar... Bu konuyu biraz açabilirmiyiz? Evde anamıza dolmamı sardırıcaz salatamı hazırlatıcaz anlıyamadım da...:):):)
+1000 :D:D:D Alemsin abi yaa.

PLaTiNuN
26/05/2010, 11:11

Abi açılacak bi tarafı yok ki dolmayı yaptırdıktan sonra yemek için taa çatalca'ya gidicek halimiz yok :D Et,köfte,tavuk,sucuk vs. vs..olay bundan ibaret :) Ya da kim söledi bilmiyorum ama güzel fikir çatalca taraflarında güvenilir bi yerden hep beraber nevaleyi alabilirizde...

whitegold
26/05/2010, 11:13
....GÜNCEL....

2-atmaca615 (Anıl Şahin)
3-whitegold(SoNeR SeN)+1 2 3 4 5 6 gıder bu:)

whitegold
26/05/2010, 11:16
yeme ıcme konusundan sıkıntı yok bana hepsı uyar toplum ne derse ona uyarım, orcun ve tolga 06,06,2010 da kesıf ıcın sozzlesıyoruz o zaman ok mı?

PLaTiNuN
26/05/2010, 11:27
....GÜNCEL....

2-atmaca615 (Anıl Şahin)
4-whitegold (Soner Şen)

06.06.2010 bana uyar soner...

farukileri
26/05/2010, 11:59
....GÜNCEL....

2-atmaca615 (Anıl Şahin)
4-whitegold (Soner Şen)
5-farukileri(Faruk İleri)

artı bişey koyabilirsem(ki benim tek geleceğim şu anda kesin gibi)ekler giderim ben bunun üstüne

bravo_sercan
26/05/2010, 13:45
Ben kacirdim biraZ konuyu , bu liste tatpikat listesimi , tarih listesimi , total geliceklern listesimi.
Nereye gidiyorsaniz benide ekleyin :)

atmaca615
26/05/2010, 13:47
total liste sanırım ya tatbikata soner abiyle orçun abi gidecekler sanırım ama soner abinin peşine bizde takılcaz elbetteki:D

puntoloji
26/05/2010, 14:03
Ben maşukiyeye diye kullandım orası bir harika cennetten koparılmış bir mekan valla uzak ama değer...

PLaTiNuN
26/05/2010, 14:17
Ben kacirdim biraZ konuyu , bu liste tatpikat listesimi , tarih listesimi , total geliceklern listesimi.
Nereye gidiyorsaniz benide ekleyin :)

Gerçek liste o kardeşim tatbikat 6 haziranda takipte kal :D

WiSTaRiA
26/05/2010, 18:01
Abi açılacak bi tarafı yok ki dolmayı yaptırdıktan sonra yemek için taa çatalca'ya gidicek halimiz yok :D Et,köfte,tavuk,sucuk vs. vs..olay bundan ibaret :) Ya da kim söledi bilmiyorum ama güzel fikir çatalca taraflarında güvenilir bi yerden hep beraber nevaleyi alabilirizde...

Tolgam bu teklifi ben sunmuştum.. Keşif için gittiğimizde orada bir marketle anlaşılır peçeteye varana kadar herşey alınır alman usulu halledilir diye düşünmüştüm....

Soner'im Özkanım ve diğer canlarım 06.06.2010 Pazar günü tatbikat ve keşif için uygundur banada... O güne sözleştik ozaman....

Desolator
26/05/2010, 21:01
Çatalca'ya +1 oy da benden.. Ama şu an için listeye adımı ekleyemiyorum.. Bir durum değerlendirmesi yapıp ona göre yazarım buraya.. Sadece haftasonları olduğu için mobilyaydı, beyaz eşyaydı, nikah işlemleriydir vs..vs.. hiç kendime vakit kalmıyor..

WiSTaRiA
26/05/2010, 21:55
Çatalca'ya +1 oy da benden.. Ama şu an için listeye adımı ekleyemiyorum.. Bir durum değerlendirmesi yapıp ona göre yazarım buraya.. Sadece haftasonları olduğu için mobilyaydı, beyaz eşyaydı, nikah işlemleriydir vs..vs.. hiç kendime vakit kalmıyor..

Sinanım hoşgeldin.. Valla anlamam yengemizi de alıp geleceksin ayın 13 ünde... Bir gününüzüde kendinize ayırın canım... İstanbul grubu okadar mangal partisi düzenliyor gidip eğlenip dönücez canım... Ayarla kendini bak :):)

nemss1306
26/05/2010, 22:04
+1 de bnden abi
ikna etmem zor oldu ama:)

PLaTiNuN
26/05/2010, 23:57
Yaw biz çatalcaya gidicez gitmesine de belgrad diyenlerde çoğaldı :D napsak aynı gün oraya da mı keşfe gitsek :P

bravo_sercan
27/05/2010, 00:13
Akşam konuşulanlara göre , bu pazar sabah 9 da 2 araba olarak çatalcaya gidilip keşif ve tatpikat yapılıcak , tarihte 13 haziran mantıklı diye konuşuldu, 20 sinde olursa bi onceki cuma okullar kapanacagı için gelemeyen olabilirmiş..
Kendimi muhbir gibi hissediyorum :D

PLaTiNuN
27/05/2010, 00:15
Waay gizli gizli kararlar hee saol Sercan :D

WiSTaRiA
27/05/2010, 22:16
Akşam konuşulanlara göre , bu pazar sabah 9 da 2 araba olarak çatalcaya gidilip keşif ve tatpikat yapılıcak , tarihte 13 haziran mantıklı diye konuşuldu, 20 sinde olursa bi onceki cuma okullar kapanacagı için gelemeyen olabilirmiş..
Kendimi muhbir gibi hissediyorum :D

Muhbir seni.... :):) Dün akşam özkanla konuştum bende banada anlattı bazı şeyleri.. Yalnız saat 9da çatalcada olucakmışız da 9 çok erken değilmi dostlarım... şöyle 11-12 gibi orda olsak daha iyi olmazmı...
Keşif yapıp öğleden sonrada mangal yapıp akşamda dönmüyecekmiyiz dostlar... Genede siz bilirsiniz... Bana her yol paris :)

Bu arada arkadaşlar katılım listesi ne oldu? Liste nereye kayboldu? :)

GP COSKUN
27/05/2010, 22:45
arkadaşlar anket kafa kafa ya gidiyor
şu anda durumlar eşit karar vermek lazım
çatalcamı
belgradmı
bakalım hangi seçenek kazanacak 2 haziranda

emrequzel
28/05/2010, 01:10
ya dun kesif için bende gelicem diye konustuk ama dun muhabbetin arasında daldım gitti.cumartesi pazar sınavlar var :S

bravo_sercan
28/05/2010, 01:14
Pazar günü ögleden snra mezun oldugum okulda pilav gunu varmış, şimdi çatalcadaki mangal bırakılıp pilav gunune gidilmez herhalde :D

PLaTiNuN
28/05/2010, 08:43
ya dun kesif için bende gelicem diye konustuk ama dun muhabbetin arasında daldım gitti.cumartesi pazar sınavlar var :S

EEE ben neden gelemiyorum sandın :D

TOLGAYOZKAN
28/05/2010, 09:34
Arkadaşlar çatalcada yapalım bakın çok güzel yerler var. Bir derenin kenarına gideriz.. çeşmeden soğuk su akar ağaçların altında daha rahat oluruz...

nemss1306
28/05/2010, 09:50
Arkadaşlar çatalcada yapalım bakın çok güzel yerler var. Bir derenin kenarına gideriz.. çeşmeden soğuk su akar ağaçların altında daha rahat oluruz...

Kuslarda cıvıl cıvıl otermı abi :)

WiSTaRiA
28/05/2010, 09:54
Şuanda çatalca ağırlıklı tolgaycım ama anket sonucu bakalım ne getiricek... Bakalım şuanda başa baş gidiyor Çatalca ile Belgrad eyer hala sonuna kadar başa baş giderse bir anket daha açarız belgradmı çatalcamı diye :):):) Güzel olmazmı?
Ben belgrad ormanına hiç gitmedim ve yorum yapamıyorum.. Takdir sizin neresi derseniz biz TRakya Grubu olarak rengarenk puntişlerimizle ordayız :):)

WiSTaRiA
28/05/2010, 09:54
Kuslarda cıvıl cıvıl otermı abi :)

Kuşlarda ötüyor fıratım kurbağlarda vıraklıyor :):)

nemss1306
28/05/2010, 09:56
Trakya puntişleri :D süper laf abi
trakya bi başkaddr abi
trakyalı olmak ayrıcalıktr :D:D

WiSTaRiA
28/05/2010, 10:05
Aynen Fıratçım rakıyla yatıp rakıyla kalkıyoruz.. Puntişimin cam suyuna rakı koyuyorumki camlara su fışkırttığımda içersi mis gibi anason koksun diye... :):):) Puntişimde alıştı artık rakıya... Yolda süper gidiyo :):):)

nemss1306
28/05/2010, 10:08
Alemsin abi
Bizim dolabımızdan rakımız
yatagımızn altında bıramız
cebımızde uzun sigaramız eksik olmaz...:)

WiSTaRiA
28/05/2010, 10:19
Süpersin... Kamyoncu misali uzun sigara :):) İnanmıyosun dimi tamam mangal partisine geldiğimde bakarsın cam suyuma ne kokuyo :):)

nemss1306
28/05/2010, 10:22
Süpersin... Kamyoncu misali ozun sigara :):) İnanmıyosun dimi tamam mangal partisine geldiğimde bakarsın cam suyuma ne kokuyo :):)

Araba kafayı bulmuyomu abı gelırken durmadan şerit değiştrmesın
snra mıllet yazar gp ler hız yapınca saga sola gıdıo dıe
:D:D sabırsızlıkla beklıorm abı senınle tanısmayı :)

WiSTaRiA
28/05/2010, 10:28
Araba kafayı bulmuyomu abı gelırken durmadan şerit değiştrmesın
snra mıllet yazar gp ler hız yapınca saga sola gıdıo dıe
:D:D sabırsızlıkla beklıorm abı senınle tanısmayı :)

Geçen bu espiriyi senden iyi olmasın sevdiğim bir kardeşime yaptım ve otobanda sürekli makas değiştiriyorum oda beni takip ediyor abi ne ayaksın durmadın bir şeritte falan diyor kardeşim ben böyle böyle yaptım(camsuyuna rakı koydum) ondan da puntişim şeritinde durmuyor dedim yattı yerlere :):) Sen kafana takma millet yazamaz sağa sola gidiyor diye diyecekleri şey vavv bu puntolar hızlanınca şeritinde durmuyor :):)

Sağol canım.. TRakya Buluşmasında birbirinden değerli çok şeker kardeşlerim ve dostlarımla tanıştım ve şuanda onlarla sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi konuşuyor şakalaşıyoruz... Daha güzel günler ve güzel dostluklara hep beraber el ele koşucak hatta koşmayıp rengarenk puntişlerimizle gidicez :):):)

nemss1306
28/05/2010, 10:30
Geçen bu espiriyi senden iyi olmasın sevdiğim bir kardeşime yaptım ve otobanda sürekli makas değiştiriyorum oda beni takip ediyor abi ne ayaksın durmadın bir şeritte falan diyor kardeşim ben böyle böyle yaptım(camsuyuna rakı koydum) ondan da puntişim şeritinde durmuyor dedim yattı yerlere :):) Sen kafana takma millet yazamaz sağa sola gidiyor diye diyecekleri şey vavv bu puntolar hızlanınca şeritinde durmuyor :):)

Sağol canım.. TRakya Buluşmasında birbirinden değerli çok şeker kardeşlerim ve dostlarımla tanıştım ve şuanda onlarla sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi konuşuyor şakalaşıyoruz... Daha güzel günler ve güzel dostluklara hep beraber el ele koşucak hatta koşmayıp rengarenk puntişlerimizle gidicez :):):)

Demiştim ya trakyalı olmak ayrıcalıkltr dıe
buna smdı emınım abı
bn çnakkeleye gdrkende ugrarım
tabı cogunlukla gece gıdoorm :)

WiSTaRiA
28/05/2010, 10:40
gece gündüz fark etmez :):) Alo demen yeter... :):)

nemss1306
28/05/2010, 10:49
gece gündüz fark etmez :):) Alo demen yeter... :):)

sagol abıcm bıtanesn :)

PLaTiNuN
28/05/2010, 12:01
Orçun abi unutma Tekirdağ Altın Serisiyle geliyosun :D

GP COSKUN
28/05/2010, 12:21
izmit ve anadolu bölgesindeki arkadaşlara mesaj attım ankete katılacaklar
dengeler değişebilir arkadaşlar

PLaTiNuN
28/05/2010, 12:27
Dengeler değişsin problem değil yeter ki oylama sonunda oy verenleri aramızda görelim!

TOLGAYOZKAN
28/05/2010, 12:31
Dengeler değişsin onada tamam ama adam gibi bi buluşma olsun yalan olmasın...

atmaca615
28/05/2010, 12:54
Ben zaten anlayamadım belgrad 10 oydaydı çatalca 14 bir anda belgrad ne yaptı etti öne geçti ve kim oy verdi bilemiyorum kimsede mesaj falanda yazmamış:)

PLaTiNuN
28/05/2010, 13:07
Walla ben yazacağımı yazdım umarım kimse hayal kırıklığına uğramaz...

bravo_sercan
28/05/2010, 13:40
Masukiye one gecti ani bi atakla ? ?

silentscream
28/05/2010, 13:41
Katılacak olanların listesini yazsamıydık ki ??
Eşlerini getirenler de +1 olursa tam olarak kişi sayısı cıkar.

TOLGA TACALOĞLU (silentscream) +1

Saygılar.

puntoloji
28/05/2010, 13:43
Valla maşukiye süper biryer tekrardan görmek güzel olucak..

atmaca615
28/05/2010, 14:00
Ya abi normal şartlarda bu oy verenler hani nerde kim oy weriyor 61 tane oy var ortada 10 tane 15 tane vatandaş yok:S Hani şu oy verenler yorumlarınıda mesaja döksünlerde bir görelim ya bizde bazı şeyleri yanlış anlamayalım yani işin açıkcası ben bu konuda bu anketi çokta fazla temiz şaibesiz olduğuna inanmıyorum...

GP COSKUN
28/05/2010, 14:20
gayet demokratik bir anket
inanmayan karşı çıkan varsa karşısında beni bulur
saygılar

atmaca615
28/05/2010, 14:40
gayet demokratik bir anket
inanmayan karşı çıkan varsa karşısında beni bulur
saygılar
Bu mesajdan sonra ne söylenebilirki herşey ortada

emrequzel
28/05/2010, 14:52
Avrupa yakasında oturanlar msj atın millet.ne bu masukiye öne geçmiş.coşkun abi msjın işe yaramış belli :) şu avrupa yakasındakilere de msj atalım yaa iştyim fırsatım olsa ben atıcamda olmuyor:) çatalcanın öne geçmesi lazım :)

PLaTiNuN
28/05/2010, 14:52
Ortada bi şakalaşma mı var yoksa ben mi yanlış anlıyorum....

atmaca615
28/05/2010, 15:15
Abi fazla kurcalamayın boşwerin buluşma Çatalcada olacaktır herkesin dikkatine...

emrequzel
28/05/2010, 15:27
Oylama değişir ya Çatalca birinciliği kapar :D:D:D

GP COSKUN
28/05/2010, 15:34
anıl son defa uyarıyorum
anket sonucu ne çıkarsa buluşma orada yapılacaktır
bunun aksini iddaa eden varsa külahları değişiriz
işte o kadar

GP COSKUN
28/05/2010, 16:00
hadi bu kadar şaka yeter daha fazla sizi üzmiyeyim
ama özkanın parmağı vardı bu işte

emrequzel
28/05/2010, 16:04
:d zaten inanmadık ki :D

PLaTiNuN
28/05/2010, 16:32
İyiydik böyle bol katılımcı falan :D:D

EviLDoeR
28/05/2010, 16:33
ewet arkadaşlar bende oyumu daha önce belgrat'a gittiğim için çatalca dan yana kullandım. görmediğim yerleri görmek daha cazip hemde puntocularla. doğum günü olan arkadaşa muhakkak kutlanır tanık olup organizasyona katıldığım için iyi biliyorum...
son olarak tarihler genel olarak banada uyar bu yüzden tarih anketine bende katılmıyorum. son güne kadar beklerim çoğunluğa uyarım.
amma lakin benim son oyumla yer belli olursa o zaman oyumu açık arttırmayla satarım herkesçe biline :):):)

bu arada birisi listeyi tekrar güncellese tam süper olur

PLaTiNuN
28/05/2010, 17:18
....GÜNCEL....

2-atmaca615 (Anıl Şahin)
4-whitegold (Soner Şen)
5-farukileri(Faruk İleri)
6-silentscream (Tolga TACALOĞLU) +1
7- (Tolgay ÖZKAN)
8-EviLDoeR (Murat KOCA)
9-bravo_sercan (Sercan TÜRKÖZ)
10-WiSTaRiA (Orçun ÇABUK)

WiSTaRiA
28/05/2010, 17:22
Evet demokratik bir anket ona bir lafımız yokta geçen bir yerde buluşma anketi yapılmıştı hatırlamıyorum ben bile oyumu kullandım zevkine... Yani karsta ikamet eden arkadaşımız burada oy kullanabilir... :):)

Tolga hayırdır be kardeşim ne altın serisi :):)

PLaTiNuN
28/05/2010, 17:28
Tekirdağ var ya hani be yaa :D :D

atmaca615
28/05/2010, 17:37
Ben biliyorum agaa benim adım Anıl Şahin Ümit Coşkun turuca değil Kolaymı ŞAHİN soy adını kullanmak ben ne dediysem o işte okadar:D

WiSTaRiA
28/05/2010, 17:53
....G Ü N C E L....

1-34ozkankurtuldu34 - Özkan Kurtuldu - İstanbul +2
2-atmaca615 - Anıl Şahin - İstanbul
3-PLaTiNuN - Tolga YILDIRIR - İstanbul
4-whitegold - Soner Şen- İstanbul
5-farukileri - Faruk İleri - İstanbul
6-silentscream - Tolga TACALOĞLU - İstanbul +1
7- - Tolgay ÖZKAN - İstanbul
8-EviLDoeR - murat koca - İstanbul
9-WiSTaRiA - Orçun ÇABUK - Tekirdağ +2
10-İlyas Kösdere - orçunun iş arkadaşı - Tekirdağ +1
11-evo61 - Özhan Şener - Tekirdağ +1
12-hotflush - Tuğrul Dönmez - Tekirdağ +1
13-taner-59 - Taner Beyazıt - Tekirdağ +1

....G Ü N C E L....

34ozkankurtuldu34
28/05/2010, 18:04
....G Ü N C E L....

7- - Tolgay ÖZKAN - İstanbul

....G Ü N C E L....

WiSTaRiA
28/05/2010, 18:36
Tekirdağ var ya hani be yaa :D :D

İstediğin altın serisi olsun kardeşim... :):) Özkanım şişenin dibine vurucazmı??? :):)

TOLGAYOZKAN
28/05/2010, 19:02
Olmadı yalnış yazmışsınız beniii

(tolgay özkan) +1 vb. +2

GP COSKUN
28/05/2010, 21:10
Ben biliyorum agaa benim adım Anıl Şahin Ümit Coşkun turuca değil Kolaymı ŞAHİN soy adını kullanmak ben ne dediysem o işte okadar:D

anıl fazla şansını zorlama istersen :no000000:

WiSTaRiA
28/05/2010, 21:27
....G Ü N C E L....

7- - Tolgay ÖZKAN - İstanbul +2

....G Ü N C E L....

EviLDoeR
28/05/2010, 22:18
....G Ü N C E L....

....G Ü N C E L....

bu ne güzel sıralama olmuş böyle :):):)
istanbul ve tekirdağ diye ayrılacağız neredeyse :):):)

WiSTaRiA
28/05/2010, 22:44
aynen muratım süper olmuş sıralama... Tekirdağa 3-4 kişi daha eklenebilir ama tam belli olmadığı için listeye almadım...

Bu arada istanbul grubu bukadarmı? Trakya Grubu olarak biz daha kalabalık olucaz nerdeyse... :):)

servogp
28/05/2010, 23:08
Servet Çay ( servogp) +1

nemss1306
28/05/2010, 23:13
Yazın abi
Fırat Osmancık +1
:D

bravo_sercan
29/05/2010, 00:54
Pardon beni neden yazmadınız :/

atmaca615
29/05/2010, 02:29
....G Ü N C E L....

14-Bravo-sercan- Sercan Türköz - İSTANBUL:)
....G Ü N C E L....

atmaca615
29/05/2010, 02:30
Pardon beni neden yazmadınız :/
Oldumu agaaa:D

atmaca615
29/05/2010, 02:30
Biz bu akşam ufak bir tatbikat yaptık ama çaktırmayın:D

WiSTaRiA
29/05/2010, 10:02
....G Ü N C E L....

1-)34ozkankurtuldu34 - Özkan Kurtuldu - İstanbul +2
2-)atmaca615 - Anıl Şahin - İstanbul
3-)PLaTiNuN - Tolga YILDIRIR - İstanbul
4-)whitegold - Soner Şen- İstanbul
5-)farukileri - Faruk İleri - İstanbul
6-)silentscream - Tolga TACALOĞLU - İstanbul +1
7-) - Tolgay ÖZKAN - İstanbul +2
8-)EviLDoeR - murat koca - İstanbul
9-)WiSTaRiA - Orçun ÇABUK - Tekirdağ +2
10-)İlyas Kösdere - orçunun iş arkadaşı - Tekirdağ +1
11-)evo61 - Özhan Şener - Tekirdağ +1
12-)hotflush - Tuğrul Dönmez - Tekirdağ +1
13-)taner-59 - Taner Beyazıt - Tekirdağ +1
14-)bravo_sercan - Sercan Türköz - İstanbul +1
15-)servogp - Servet Çay - İstanbul +1
16-)nemss1306 - Fırat Osmancık - İstanbul +1

....G Ü N C E L....

mm_isik
29/05/2010, 11:44
benide ekleyin arkadaşlar +1

eğer durumumda bi değişiklik omassa katılıyorum size. herhangi bir durumda bilgi veririm zaten.

GP COSKUN
29/05/2010, 11:46
....G Ü N C E L....

17-)mm?_işik - murat ışık- istanbul +1

günceldir

EviLDoeR
29/05/2010, 11:47
Orçun abi listede bir tutarsızlık var
2-)atmaca615 - Anıl Şahin - siteden banlanmış olarak görünüyor.

PLaTiNuN
29/05/2010, 11:51
Liste doğru murat boşver banlandıysa gelmeyecek diye bişey yok :)

mm_isik
29/05/2010, 11:53
çoşkun abi bide benim yanımda +1 olması lazımdı :) eksik olmasın lütfen :)

GP COSKUN
29/05/2010, 11:54
var zaten =)))

EviLDoeR
29/05/2010, 11:55
Liste doğru murat boşver banlandıysa gelmeyecek diye bişey yok :)

hımm... tamam o zaman ben katılımcıyım organizasyona karışmaya gerek yok :)

PLaTiNuN
29/05/2010, 11:59
Evet karışma otur oturduğun yerde milletin internet bağlantısıyla ilgilen :D

mm_isik
29/05/2010, 12:00
var zaten =)))

ehehehhehehehehe :)) saolasın abi:)

hımm... tamam o zaman ben katılımcıyım organizasyona karışmaya gerek yok :)

:)))) güzeldi murat :)

EviLDoeR
29/05/2010, 12:07
Evet karışma otur oturduğun yerde milletin internet bağlantısıyla ilgilen :D
ilgilyim zaten TT de an itibariyle sorun yok ama masamdan kalktığımda olursa beni bağlamaz :) nöbetçi TT ci bulun kendinize :)

:)))) güzeldi murat :)

saolasın murat :)

mm_isik
29/05/2010, 12:09
ayrıca tolga haber verdıgın ıcın tesekkur ederım. ben foruma pek katılamıyorum artık. vakıt kalmıyo valla

PLaTiNuN
29/05/2010, 12:12
Biliyorum Murat problem diil ya katılmak isteyeceğini düşündüğüm kişilere atıyorum işte özelden...

....G Ü N C E L....

17-)mm_işik - murat ışık- istanbul +1

34ozkankurtuldu34
29/05/2010, 15:56
....G Ü N C E L....

WiSTaRiA
29/05/2010, 16:07
Sonerim(whitegold) telefonun bende silinmiş bi haberleşelim yarın için...

whitegold
29/05/2010, 16:41
arkadaslar ben 13 undekı bulusmada benle bırlıkte 2 veya 3 kısı gelebılır lısteden duzeltılebılırse sevınırım

farukileri
29/05/2010, 17:35
Hemen soner abicim düzeltiyorum

....G Ü N C E L....

4-)whitegold - Soner Şen- İstanbul +2 veya +3

PLaTiNuN
29/05/2010, 20:05
Tarih sürekli 13 haziran olarak anıldığına göre belirledik sanırım arkadaşlar...

EviLDoeR
29/05/2010, 20:35
biz süperiz yaa
herşeyi kendiliğinden belirliyoruz :D
yürü be tolga :D:D:D

o bu değilde fizibilite için gidecekler vardı bu haftasonu
acaba neler çıktı ???

Desolator
29/05/2010, 21:27
Arkadaşlar o tarihte annem ve babam kardeşimin mezuniyeti için Muğla'ya gidiyor. Eğer Tekirdağ tarafından gidicek olupta arabasında 2 yada 3 kişilik yer olan varsa gelmek istiyorum..

PLaTiNuN
29/05/2010, 23:34
biz süperiz yaa
herşeyi kendiliğinden belirliyoruz :D
yürü be tolga :D:D:D

o bu değilde fizibilite için gidecekler vardı bu haftasonu
acaba neler çıktı ???

Olm kendiliğinden diil yaw millet yanlış anlıcak çoğu kişi 13 haziran uyar dedi benim içinde 13-20-27 si uyardı baktım ki 13'ü ideal öyle olsun dedim...Fizibilite olayı bu hafta yattı önümüzdeki hafta gidices :D

whitegold
30/05/2010, 01:46
tolgacıgım elmedın başkol arkadasımız sana bu lısteye ekleyın demıstı ama unutmusun galıba ilgilenirsen sevınırım

WiSTaRiA
30/05/2010, 03:12
Arkadaşlar o tarihte annem ve babam kardeşimin mezuniyeti için Muğla'ya gidiyor. Eğer Tekirdağ tarafından gidicek olupta arabasında 2 yada 3 kişilik yer olan varsa gelmek istiyorum..

Sinanım ben doluyum ama haberleşelim sana yer bulmaya çalışırız canım...

EviLDoeR
30/05/2010, 11:12
tolgacıgım elmedın başkol arkadasımız sana bu lısteye ekleyın demıstı ama unutmusun galıba ilgilenirsen sevınırım

Elmedin gelirse onu konvoyun ortalarına yada arkalarına alalım...
en son Neşet Suyu buluşmasında bizi Belgrad yerine az daha Bağdat'a götürecekti. :):):)

34ozkankurtuldu34
30/05/2010, 13:12
....G Ü N C E L....

PLaTiNuN
30/05/2010, 18:46
....G Ü N C E L....

18-)Elmedin - Elmedin Başkol - İstanbul

Saol soner bende özelden msj atmıştım kendisine heralde gelemeyecek diye düşünüyodum...Elmedin' in hatırası ayrı bizde yaw onunla tesadüfi karşılaşıp tem de slalom yapmıştık :D Elmedin bizi çamlıca'ya götür :D :D :D

WiSTaRiA
31/05/2010, 00:11
Temde slalommm Süper oluyooo... Arkadakiler deliriyooo... :):)

34ozkankurtuldu34
31/05/2010, 04:23
....G Ü N C E L....

ExTReMe_
31/05/2010, 14:44
....G Ü N C E L....

19-)ExTReMe_ Çağatay Güldalı - İstanbul +2

farukileri
31/05/2010, 15:03
hey maaşallah hey maaşallah...biraz daha kassak heralde her yerden gelecekler :D

whitegold
31/05/2010, 15:11
gelirler tabı farugum bence bu bule az boyle guzel bı organzasyona ve sızın gıbı degerlı arkadaslara gore:)

farukileri
31/05/2010, 15:58
gelirler tabı farugum bence bu bule az boyle guzel bı organzasyona ve sızın gıbı degerlı arkadaslara gore:)

Eyvallah soner abicim senin gibi çok değerli bi insanı görmek orada,muhabbet etmek üstüne...kesinlikle paha biçilemez ;)

Elmedin
31/05/2010, 16:55
kulaklarım çınladı buraya da bi bakayım dedim :)

biri bağdat mı dedi, ne zaman gidiyoruz bağdata :D

valla ne yalan söyleyeyim, isteyen gelsin arabamı kullansın. öne geçmemeyi başarabilecek biri varsa anahtarı teslim edecem :)

ben ordayken murat mı demişti elmedin gelmedi diye, kimdi? :D

PLaTiNuN
31/05/2010, 18:15
Evet EviLDoeR murattı :D :D Yaw o canavar adamı gaza getirir basmayacağı varsa bile basar gaza walla :D

WiSTaRiA
31/05/2010, 18:30
Hız yok arkadaşlar. Eğlenmeye gidiyoruz :)

bravo_sercan
31/05/2010, 18:31
Bana dişli rakip çıkmış :D
Ama bana gelmez ayrı =)

WiSTaRiA
31/05/2010, 18:43
Aferin sana Sercanım :):) Yav 39 kişi oy kullanmış ama listede okadar kişi yok nasıl iştir bu yav.... :):):)

EviLDoeR
31/05/2010, 20:41
kulaklarım çınladı buraya da bi bakayım dedim :)

biri bağdat mı dedi, ne zaman gidiyoruz bağdata :D

valla ne yalan söyleyeyim, isteyen gelsin arabamı kullansın. öne geçmemeyi başarabilecek biri varsa anahtarı teslim edecem :)

ben ordayken murat mı demişti elmedin gelmedi diye, kimdi? :D

o lafı diyen ben değildim sadece dalga konusu yapan bendim...

Evet EviLDoeR murattı :D :D Yaw o canavar adamı gaza getirir basmayacağı varsa bile basar gaza walla :D

sende hemen topu bana at kanka dedik bağrımıza bastık her fırsatta bana çamur at :):):)

Aferin sana Sercanım :):) Yav 39 kişi oy kullanmış ama listede okadar kişi yok nasıl iştir bu yav.... :):):)

TRakya buluşmasıda ölye olmuştu Orçun abi ondan sorun yok bence son günler artış yaşanıyor biliyorsun sende

WiSTaRiA
31/05/2010, 20:58
:) katılım artar herhalde...

whitegold
01/06/2010, 12:44
Bana dişli rakip çıkmış :D
Ama bana gelmez ayrı =)serco sen bence bu dişli rakip sevdandan vazgec bence en son tekırdag bulusmasındakı dişli rakbınle yarısırken dişlileri tekirdağda bırakmıstın hatırlatayım:) 1 2 4 :) anladın sen onu:):)

Elmedin
01/06/2010, 13:04
13'ü mü değil mi şimdi. kesin bir tarih koyalım :)

34ozkankurtuldu34
01/06/2010, 13:08
....G Ü N C E L....

20-) GP COŞKUN Coşkun Turuca - iSTANBUL anadolu yakası

farukileri
01/06/2010, 15:09
serco sen bence bu dişli rakip sevdandan vazgec bence en son tekırdag bulusmasındakı dişli rakbınle yarısırken dişlileri tekirdağda bırakmıstın hatırlatayım:) 1 2 4 :) anladın sen onu:):)

Hakikaten sercan sen o arabanın dişlilerini tekrar bozabilirsin unut derim arabanın sağlığı açısından ;)

....G Ü N C E L....

Vaay coşkun abim de geliyor ha?Bu güzel bir haber işte :D

WiSTaRiA
01/06/2010, 17:25
Evet tarih 13 Haziran..
Çoşkun senide aramıza görmekten mutlu olucaz... :)

PLaTiNuN
01/06/2010, 19:56
Waay liste 20'ye ulaşmış beklenen adam da katılmış :D Evet arkadaşlar tarih 13 HAZİRAN PAZAR fakat konunun başlığını değiştiremediğim için sadece ilk msjdaki başlığı değiştirebildim tabi pekte etkili olmadığını kabul ediyorum...Yeni bir konu açıpta kirliliğe yol açmakta istemediğim için böyle iyi herkes gayet takipte anladığım kadarıyla...

13 HAZİRAN PAZAR ÇATALCA MANGAL PARTİSİ GÜNCEL KATILIMCI LİSTESİ

34ozkankurtuldu34
01/06/2010, 20:09

GP COSKUN
01/06/2010, 20:44
arkadaşlar allah kısmet ederse bu sefer şeytanın bacağını kırmak istiyorum
zaten özkana ve tolga ya sözüm de var
beni bu seferde gelemezsem yerler herhalde

PLaTiNuN
01/06/2010, 20:48
Abi ne yap ne et bu buluşmaya gel artık neşet suyundan bu yana 7 ay geçti uyutuyosun artık yemezler :D bak ben kartala kadar sırf tanışmak için geldim sende yengeyi mi alır gelirsin yoksa yastık yorgan mı alır gelirsin bilmem ama bekliyoruz yani :D :D :D Bu arada teşekkür ederim konuyu toparladığın için...

StrawBeeRy
01/06/2010, 22:02
benide yazın bende geliyorum(+2) şenol abide(mjet) geliyo onuda yazın :) tam kesin değil ama yazın ben haber vericem gene

PLaTiNuN
01/06/2010, 22:38

21-)StrawBeery - Mert Sözge - İstanbul +2
22-)Mjet - Şenol Çıracı - İstanbul

Elmedin
02/06/2010, 12:00
bana +1 ekleyin :)

34ozkankurtuldu34
02/06/2010, 12:22

18-)Elmedin - Elmedin Başkol - İstanbul +1
23-) FİORİNO SERCAN - İstanbul +1

nemss1306
02/06/2010, 13:16
wayy 23 araba
benım ıcın guzl bı dogumgunu
herkez bısıler alsa :P
23 parca eder :D:D
yasasısn en gusl dgmgunum olcak gelsn hedıerler :D:D:D:d

emrequzel
02/06/2010, 13:17
Kısmetse bende yazdircam adimi ama iş yogunlugunu suan kestiremiyorum.pazar günleri de çalısabildiğimden kesin gelirim demiyorum. Özkan abi bilir beni listeye adım yazıldıgında gelmemezlik yapmam o yuzden biraz daha beklemedeyim.Bu arada sadece Çoşkun abimi avrupa yakasından geliyor.Alp abi filan gelmiyormu?

whitegold
02/06/2010, 14:32
coskun abı kartala geldıgımızde anılla banada soz verdın unuttum sanma abı:) bu arada ılyas alp abı kubılay abıyı neden lıstede goremıyoruz abı gokartta gazladıgın gıbı onlarıda gazlada aramızda gorelım abıcım saygılar:)

whitegold
02/06/2010, 17:13
arkadaslar bu bulusma sankı ıstanbul tekırda bulusması gıbı olmus edırne çorlu kırklarelı izmitte hıcmı punto kullanıcısı yok:)

Alp
02/06/2010, 17:37
Arkadaslar suan icin sehirdisinda oldugumdan listeye girmedim. Fakat topigi heran takipteyim;) durumum netlesince yazacagim.

WiSTaRiA
02/06/2010, 23:11
wayy 23 araba
benım ıcın guzl bı dogumgunu
herkez bısıler alsa :P
23 parca eder :D:D
yasasısn en gusl dgmgunum olcak gelsn hedıerler :D:D:D:d

Hediyemi??? :) Sana engüzel hediye kalabalık bir buluşma, güzel bir gün ve harika dostluklar kardeşim....

Bu aradada süper olmuş katılım listesi....

nemss1306
02/06/2010, 23:41
Hediyemi??? :) Sana engüzel hediye kalabalık bir buluşma, güzel bir gün ve harika dostluklar kardeşim....

Bu aradada süper olmuş katılım listesi....

Sağol abicim
işalh bi aksilik cıkmazda orda olurum
benım kız ızın istemıs ogune vermemısler
+1 di ama
bakalım ne olcak belkı bende gelemıcem :(

StrawBeeRy
02/06/2010, 23:45
FİORİNO SERCAN kim şu basık siyah fiorinomu yoksa :)

WiSTaRiA
02/06/2010, 23:53
Sağol abicim
işalh bi aksilik cıkmazda orda olurum
benım kız ızın istemıs ogune vermemısler
+1 di ama
bakalım ne olcak belkı bende gelemıcem :(

Sen niye gelemiyeceksin ki kardeşim.. Gelmek için hevesliydin... Tamam tamam gel hediye alıcam ben sana :)

farukileri
02/06/2010, 23:53
FİORİNO SERCAN kim şu basık siyah fiorinomu yoksa :)

sanırsam o :) sercan abi tekirdağdan sonra gözükmez oldu ya :)

WiSTaRiA
02/06/2010, 23:59
Çatalcada Sercan arabasıyla bizi şenlendiricek oynatıcak.. Güzel cdler ve oyun havaları hazırlayın arkadaşlar. Şu fasülya 7.5 lira hem kaynasın hem oynasın... Abe kızancıklar kurtlarımızı dökecez beya :):):)

nemss1306
03/06/2010, 00:02
Sen niye gelemiyeceksin ki kardeşim.. Gelmek için hevesliydin... Tamam tamam gel hediye alıcam ben sana :)

benm kız surat yapar smdı benszmı gıdıcen cart curt dogumgnum ya abı
ama ayarlıcam gıbı bakalım :)

StrawBeeRy
03/06/2010, 00:03
Çatalcada Sercan arabasıyla bizi şenlendiricek oynatıcak.. Güzel cdler ve oyun havaları hazırlayın arkadaşlar. Şu fasülya 7.5 lira hem kaynasın hem oynasın... Abe kızancıklar kurtlarımızı dökecez beya :):):)
:D aynen serviste görmüştüm güzel cihaz tesisatta fenalardaa :) benim arabada kop kop cd ler dolu bu araada uğur abi nerelerde uğur aygün sana sesleniyorum duy beni :)

WiSTaRiA
03/06/2010, 00:17
İyi getirin getirin cdleri kopalım... Ya bana bir cd yapın be gençler ya yeni bas taktırdım arabamada söylemesi ayıp :) şöyle dıstıp dıstıp dinleyek beya :):)

StrawBeeRy
03/06/2010, 00:20
İyi getirin getirin cdleri kopalım... Ya bana bir cd yapın be gençler ya yeni bas taktırdım arabamada söylemesi ayıp :) şöyle dıstıp dıstıp dinleyek beya :):)
hayırlı olsun abi ne marka taktırdın?

bende o güne cd yapıcam sanada yaparım abi ama çok kop kop yolda yavaş gitmessin söliyim :D

WiSTaRiA
03/06/2010, 00:25
Sağol Mertim. JBL taktırdım.. Müzik dinlemenin zevkine şimdi vardım.. Valla yaparsan sevinirim canım mp3 doldur bir cd.. Olsun fazla kop kop olsun.. Zaten yavaş gidemiyoruz 1 depoyu 450 kmde bitiriyoruz daha çok koparız yolda :):)

StrawBeeRy
03/06/2010, 00:36
Sağol Mertim. JBL taktırdım.. Müzik dinlemenin zevkine şimdi vardım.. Valla yaparsan sevinirim canım mp3 doldur bir cd.. Olsun fazla kop kop olsun.. Zaten yavaş gidemiyoruz 1 depoyu 450 kmde bitiriyoruz daha çok koparız yolda :):)
:D :D aynen öyle abi yardır gitsin bende 70 liraya 480 km yapıyorum ne güzel demi :D :D ortalama 8.4 buluşmada bakarız hep beraber inanmayanlar varsa :D

WiSTaRiA
03/06/2010, 00:39
8.4 mü?? muhahaha :):) ben 10 un altına düşemedim ki ancak arabada annem babam varsa uslu gidebiliyorum :):) Şu buluşma tarihi gelse biran önce valla...:) Hadi ben kaçar sabah iş var.. Hayırlı geceler kardeşim...

StrawBeeRy
03/06/2010, 00:40
ama seninki benzinli benimki dizel fark bu :D saol abi sanada iyi geceler

erdta
03/06/2010, 09:32
Arkadaşlar,

Bir süredir askerlik dolayısıyla forumdan uzak kaldım, buluşmaya katılmak istiyorum ancak o gün iş dolayısı ile katılamama durumum var. Eğer gelirsem iki kişi aranıza katılmak isterim.

whitegold
03/06/2010, 11:57
gel buyur kardesım basımızın ustunde yerın var

34ozkankurtuldu34
03/06/2010, 13:51
Erdem başımızın üstünde yerin var hem askerlik yorgunlugunu atarsın üzerinden buyur gel arkadaşım...
Bu arada beyler MAÇTA YAPALIM kadroyu hazırlayalım futbol topu olan getirsin arkadaşlar güzel bir maç çıkartırız Coşkun sen topa vurmayı biliyormusun? Hazırla kendini ve kadronu On numara olacak bu buluşma...

34ozkankurtuldu34
03/06/2010, 13:55

GP COSKUN
03/06/2010, 14:39
Erdem başımızın üstünde yerin var hem askerlik yorgunlugunu atarsın üzerinden buyur gel arkadaşım...
Bu arada beyler MAÇTA YAPALIM kadroyu hazırlayalım futbol topu olan getirsin arkadaşlar güzel bir maç çıkartırız Coşkun sen topa vurmayı biliyormusun? Hazırla kendini ve kadronu On numara olacak bu buluşma...

bilmemmi ?
duran toplara çok fena vururum

EviLDoeR
03/06/2010, 17:28

arkadaşlar herkesten özür dileyerek gelemeyeceğimi bildirmek istiyorum
haziranın 13-16 arası iş eğitiminde olacağım için çok istememe rağmen aranızda olamayacağım :( :( :( :( :(
artık geleni 8. numeroya yazarsınız listeyi tekrar numaralandırmaya gerek yok :( :( :( :( :(

WiSTaRiA
03/06/2010, 17:35
Arkadaşlar,

Bir süredir askerlik dolayısıyla forumdan uzak kaldım, buluşmaya katılmak istiyorum ancak o gün iş dolayısı ile katılamama durumum var. Eğer gelirsem iki kişi aranıza katılmak isterim.

Tabiki buyur gel arkadaşım.. Diğer dostlarımında dediği gibi başımızın üzerinde yerin var....

Özkanım harika olur ya sıcağın altında sarhoş sarhoş ne oynarız valla :)

bilmemmi ?
duran toplara çok fena vururum

Hımmm....Demek güzel frikik kullanıyosun.. Top getireyimmi coşkun :)

arkadaşlar herkesten özür dileyerek gelemeyeceğimi bildirmek istiyorum
haziranın 13-16 arası iş eğitiminde olacağım için çok istememe rağmen aranızda olamayacağım :( :( :( :( :(
artık geleni 8. numeroya yazarsınız listeyi tekrar numaralandırmaya gerek yok :( :( :( :( :(

Senide aramızda görmeyi çok isterdik ama sonuçta iş yüzünden gelemiyosun.. Canını sıkma kalplerimiz ve gönüllerimiz bir.. Canlı telefon bağlantısı yaparız canım :):)

farukileri
03/06/2010, 19:35

Pardon?Maç mı yapıyoruz?Bu hakikaten güzel bir haber =)

EviLDoeR
03/06/2010, 19:49
Senide aramızda görmeyi çok isterdik ama sonuçta iş yüzünden gelemiyosun.. Canını sıkma kalplerimiz ve gönüllerimiz bir.. Canlı telefon bağlantısı yaparız canım :):)

Orçun abi pikniği c.tesi yapsak yada gebze civarlarında olursa (eğitim orada) kesin gelirim yine canlı bağlantı yerine canlı canlı katılmış olurum :) :) :)

Pardon?Maç mı yapıyoruz?Bu hakikaten güzel bir haber =)

faruk sen maça uygun bir sound track albümü yap böyle daha gazlı bir futbol olur :) :) :)

ama ben gelemiyorum yaaa hay bu eğitimin :( :( :(

farukileri
03/06/2010, 20:14
Orçun abi pikniği c.tesi yapsak yada gebze civarlarında olursa (eğitim orada) kesin gelirim yine canlı bağlantı yerine canlı canlı katılmış olurum :) :) :)

faruk sen maça uygun bir sound track albümü yap böyle daha gazlı bir futbol olur :) :) :)

ama ben gelemiyorum yaaa hay bu eğitimin :( :( :(

Gebze?Sen benim baaya bi yakınıma geliyosun abi :)

Soundtrack yaparım da o maçtan kemik sesleri de gelir bolca gazlı olursa.Ben onun bir benzerini basket antrenmanı sırasında yapmıştım,baya gazlı baya eğlenceli oluyor ;)

WiSTaRiA
03/06/2010, 21:35
Bilmiyorum ki muratçım.. Tahminimce piknik cumartesi olursa listenin yarısından fazlası gelemez diye düşünüyorum...

nemss1306
03/06/2010, 21:47
Bilmiyorum ki muratçım.. Tahminimce piknik cumartesi olursa listenin yarısından fazlası gelemez diye düşünüyorum...

Ben gelmem :D:D:D

StrawBeeRy
03/06/2010, 22:12
yok yok yer ve zaman her şey hazır bozmaya gerek yok başka zamanda o tarafta düzenlenir :)

WiSTaRiA
03/06/2010, 22:14
Banada cumartesi uymaz zaten canlarım... Yer ve zaman güzel... Hayırlısı başka zaman birlikte oluruz muratçım...

mm_isik
03/06/2010, 22:40
arkadaşlar bu aralar işten dolayı siteyi pek takip edemiyorum ara ara kontrol edıyor bulusma hakkında bılgı edınıyorum.

13 hazıranda yapılacak bulusma ıcın ne bulusma yerı belırtılmıs,ne resım gosterılmıs,ne fıyat belırtılmıs ve toplanma yerı belırtılmıs?

yanlısmıyım?

EviLDoeR
03/06/2010, 22:46
Gebze?Sen benim baaya bi yakınıma geliyosun abi :)

Soundtrack yaparım da o maçtan kemik sesleri de gelir bolca gazlı olursa.Ben onun bir benzerini basket antrenmanı sırasında yapmıştım,baya gazlı baya eğlenceli oluyor ;)

tamam faruk eğitim sonralarında büyük ihtimal orada kalıyoruz biz... bir otel adı vardiler gerilla mı girilla mı ne ordan beni alırsın içmeye ııı şey pardon marşlar şarkılar söylemeye gideriz yeni eler yaparız :) :) :)

yok orçun abi benim ki işin latifesi tabiki pazar günü olur piknik dediğin.

Ben gelmem :D:D:D

seni yazdım kenara demek beni bu kadar istemiyorsun EviLDoeR gelirse ben gelmem diyorsun :) :) :)

neyse artık bende fotolara bakarım vaaay arkadaşlar çok eğlenmiş derim :) :) :)

tabi bu arada herkese iyi eğlenceler ;)

StrawBeeRy
03/06/2010, 22:50
arkadaşlar bu aralar işten dolayı siteyi pek takip edemiyorum ara ara kontrol edıyor bulusma hakkında bılgı edınıyorum.

13 hazıranda yapılacak bulusma ıcın ne bulusma yerı belırtılmıs,ne resım gosterılmıs,ne fıyat belırtılmıs ve toplanma yerı belırtılmıs?

yanlısmıyım?
buluşmayı tolga abi düzenliyor bir araştırması vardır bilgi vericektir herhalde bize beklemedeyiz..

bu arada 2-)atmaca615 - Anıl Şahin - İstanbul forumdan uzaklaştırmış gelicekmi gelmicekmi listede ismi var ama bir haber varmı?

nemss1306
03/06/2010, 22:59
tamam faruk eğitim sonralarında büyük ihtimal orada kalıyoruz biz... bir otel adı vardiler gerilla mı girilla mı ne ordan beni alırsın içmeye ııı şey pardon marşlar şarkılar söylemeye gideriz yeni eler yaparız :) :) :)

yok orçun abi benim ki işin latifesi tabiki pazar günü olur piknik dediğin.

seni yazdım kenara demek beni bu kadar istemiyorsun EviLDoeR gelirse ben gelmem diyorsun :) :) :)

neyse artık bende fotolara bakarım vaaay arkadaşlar çok eğlenmiş derim :) :) :)

tabi bu arada herkese iyi eğlenceler ;)

Yok yha olurmu ole sey :) ısın espırısı o

mm_isik
03/06/2010, 23:06
buluşmayı tolga abi düzenliyor bir araştırması vardır bilgi vericektir herhalde bize beklemedeyiz..

en azından bulusma yerıne gıtmek ıcın ortak bı toplanma yerı bulalım kendımıze konu ancak toparlanır. artık mahmutbey gıselerımı olur yoksa e-5 ten gıdılıp mecıdıyekoy-cevızlıbag-şirinevler-yenıbosna-k.çekmece-avcılar da bulusulup toplanılırmı?? bunları konusmak gerek

StrawBeeRy
03/06/2010, 23:10
genel olarak avcılarda buluşun ordan tüyabın oraya e-5 kenarı müsait orda beklersiniz herkez orada buluşur diye düşünmüştüm trakyadan gelicek olanlar nereye gelsin sizce :)

mm_isik
03/06/2010, 23:12
trakyadan gelecek olan arkadaslarla catalca gıselerının orda bulusabılırız. tabı bu benım fıkrım arkadaslar sız ne dersınız bılmem

StrawBeeRy
03/06/2010, 23:15
trakyadan gelecek olan arkadaslarla catalca gıselerının orda bulusabılırız. tabı bu benım fıkrım arkadaslar sız ne dersınız bılmem
gişelerin orası pek bekliyicek kadar müsait değil onlarda gideceğimiz yer neresiyse oraya direk olarak geçerler

farukileri
03/06/2010, 23:34
gişelerin orası pek bekliyicek kadar müsait değil onlarda gideceğimiz yer neresiyse oraya direk olarak geçerler

Gişelerde genelde polisler durdurmuyor,Tekirdağ'a giderken biraz sorun olmuştu Mahmutbey gişelerinin yakınında beklememiz.

Bu arada Anadolu'dan gelecekler nereye üşüşsünler?Nereye geliyoruz?Nasıl yapıyoruz?

StrawBeeRy
03/06/2010, 23:36
Gişelerde genelde polisler durdurmuyor,Tekirdağ'a giderken biraz sorun olmuştu Mahmutbey gişelerinin yakınında beklememiz.

Bu arada Anadolu'dan gelecekler nereye üşüşsünler?Nereye geliyoruz?Nasıl yapıyoruz?
o yüzden diyorum ya bir yer söyliyelim oraya gelsinler yada gideceğimiz yer neresi ona göre direk oraya geçsinler

WiSTaRiA
03/06/2010, 23:36

yanlısmıyım?

Daha 1 haftamız var ve tam olarak pazartesiden itibaren tam olarak açıklanacak....

bu arada 2-)atmaca615 - Anıl Şahin - İstanbul forumdan uzaklaştırmış gelicekmi gelmicekmi listede ismi var ama bir haber varmı?

Bu arada evet anıl kardeşim forumdan uzaklaştırıldı ama gelicek...

Tam olarak buluşma yerini pazartesiden sonra konuşsak bence daha iyi olur... Pazar günü 3-4 kişi keşif yapıcaz ve Trakya grubu olarak ben gidicem keşife ona göre tam bir buluşma yeri belirlememiz daha sağlıklı olur kanaatindeyim.. Genede düşüncelerinize saygı duyarım...

EviLDoeR
03/06/2010, 23:37

Yok yha olurmu ole sey :) ısın espırısı o

sorular toplu cevap vereyim...
liste doğrudur anıl geliyor (tolgadan aldığım bilgi forumda yazıyordu zaten

tolga hafta sonu anıl sercan ve 1-2 kişiyle fizibilite çalışmalarını yapacaktı ki forumu genelde takip eder o cevap verir.

kendimle gurur duydum ben gelemeyecek olsam bile siz gidin diye nasıl ummalı çalıştığımı görün ve sizde benimle gurur duyun :P :P :P

StrawBeeRy
03/06/2010, 23:37
aynen biz niye kasıyoruz ki daha zaman var hafta içi herşey belli olur :)

34ozkankurtuldu34
03/06/2010, 23:53

yanlısmıyım?
bu pazartesi herşey belli olacak keşif için hafta sonu bir kafile yola çıkacak bekleyin ve görün :)

PLaTiNuN
04/06/2010, 09:23
Arkadaşlar pazartesiye kadar sabredin gerekli olan tüm bilgileri yazacağım...Pazar günü yapacağımız tatbikatla herşey netleşmiş olacak ve sizlerle paylaşacağız herşey güzel bir buluşma ve organizasyon için merak etmeyin konuyu havada bırakmış değiliz :)

StrawBeeRy
04/06/2010, 09:43
karışma bende :D diyosun yani abi hadi bakalım güzel bir organizasyon bekliyoruz

PLaTiNuN
04/06/2010, 13:16
Hee aynen öyle heyecan yok :D Şaka bi yana mekan konusunda araştırma yapamadım biraz uzak kaldı birde sınavlarım vardı o yüzden de ne buluşma yeri,zamanı ne de menü içeriği fiyat vs. gibi şeylerin adını koyamadık yoksa bu tür şeylere özen gösteririm evelallah yaptığım işlerde ortada...