PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yine Yeniden AVCILAR BULUŞMASI..!!

emrequzel
23/05/2010, 20:10
Artık geleneksel hale gelen Avcılar buluşmalarından 26.05.2010 tarihinde ÇARŞAMBA günü bir tane daha yapmak istiyoruz.Saat olarak da çoğu kişi işten geleceği için 20:00 iyidir diye düşündük.İlk buluşma yeri olarak Avcılar Sahilinde toplanılacak daha sonra da sahilde Asmalı Cafe var (ALKOL MEVCUT) orayı düşündük.Tolgay Gerekli görüşmeyi Cafe ile yapıcak. Bir önceki Avcılar buluşmasında olan herkezi bekliyoruz + olarakda gelmeyenleri de bekliyoruz artık.Anadolu yakından gelecekler inşallah olur herhalde :) Gerekli bilgileri Ben,Tolgay Arkadasımızdan ve ÖZKAN abimizden alabilirsiniz.Artık şu avcılar buluşmasına katılanların sayısını arttıralım da kendi rekorunu bi egale edelim de katılımcı sayısını arttıralım..Bekliyoruz katılımcıları...

Katılımcılar
1-emrequzel ( EMRE GÜZEL )
2- ( TOLGAY ÖZKAN )
3-34özkankurtuldu34 ( ÖZKAN KURTULDU )
4- .......

farukileri
23/05/2010, 20:20
Okuldaki bir etkinlik için kalmam gerekli,bu yüzden sizlere katılamıyorum bu seferlik.Çok çok üzgünüm...

atmaca615
23/05/2010, 20:30
Ya varya hep damardan vuruyorsunuz bana şu konunun içinde 2 kelime var gelmiyorum gelemiyorum diyemiyorum yani sırf o sebebten:D

atmaca615
23/05/2010, 20:31
Katılımcılar
2- ( TOLGAY ÖZKAN )
4-Atmaca614 (Anıl ŞAHİN)

emrequzel
23/05/2010, 20:31
Ya varya hep damardan vuruyorsunuz bana şu konunun içinde 2 kelime var gelmiyorum gelemiyorum diyemiyorum yani sırf o sebebten:D
Eeee sonuç ? :D

WiSTaRiA
23/05/2010, 20:47
27 Mayısmı? cumartesi için yani 29 Mayıs için konuşmuştuk biz anılla... Cumartesi bende gelicem demiştim ama perşembe akşamı malesefki katılamam... Size iyi eğlenceler arkadaşlar.....

atmaca615
23/05/2010, 20:52
Aynen ya biz cumartesi akşamı diye planlamıştık emre bu perşembe akşamı nerden çıktı sorması ayıp?
Hem cumartesi olursa bir sonraki gün pazar akşama kadar yatarız yani gece saat 2-3-4 takılırız cumartesi olarak değiştirsekk daha iyi olur kanaatindeyim

WiSTaRiA
23/05/2010, 21:00
Artı canlarım okadar dini bütün beş vakit namazım yok ama artı size saygımda sonsuz ama perşembe akşamı içilmez canlarım :) Cumartesi yaparsanız katılım daha fazlaa olabilir. Hafta içi katılım biraz problem olabilir.. Genede siz bilirsiniz.

emrequzel
23/05/2010, 21:05
Arkadaşlar Cumartesi günü olmasının sebebi çoğu kişi haftasonunu ailesiyle geçirmek istemesinden dolayı istemedik.Daha önceki buluşmalarda çoğu Cumartesi gününü bu yuzden istemediler.Birde bu cumartesi günü Açıköğretim sınavları var oyuzden perşembe gununu uygun gordük.

nemss1306
23/05/2010, 21:09
Aslında bnde istanbuldakı butun bulusmlara katılmak ıstıorm
tek sebebi aksam 19-00 sabah 08-30 calısmam hafta sonu olsa kacırmıcam hıc bırını:(

WiSTaRiA
23/05/2010, 21:10
Arkadaşlar Cumartesi günü olmasının sebebi çoğu kişi haftasonunu ailesiyle geçirmek istemesinden dolayı istemedik.Daha önceki buluşmalarda çoğu Cumartesi gününü bu yuzden istemediler.Birde bu cumartesi günü Açıköğretim sınavları var oyuzden perşembe gununu uygun gordük.

Ok kardeşim... Haklısınız kendi açınızdan.. Size iyi eğlenceler diliyorum canı gönülden...

atmaca615
23/05/2010, 21:13

Ok kardeşim... Haklısınız kendi açınızdan.. Size iyi eğlenceler diliyorum canı gönülden...
Neyi haklı neresi haklı abi bunun ya tamamen haksız bu vatandaş dayakmı istiyorsun olum sen:) açık öğretim sınavı akşam saat 8 demi oluyor sanki bozma benim morelimi cumartesi akşamı olsun bu olay bir cumarteside özkan abi görmesin ailesinin yüzünü ben annemin yüzünü göremiyorum kaç gündür haberin varmı zart zurt dolaşıyoruz o buluşmadan o buluşmaya akıyoruz artıkın yeter cumartesi akşam olsun bizim olsun

34ozkankurtuldu34
23/05/2010, 21:13
Arkadaşlar emre haklı her hafta sonu buluşmada olmaktan eşlerimize vakit ayıramaz olduk SOPAYI yicem yakında HAFTA İÇİ GÜNÜ degiştirebiliriz ama bu hafta sonu olmasın bende bursaya gidecegim cunartesi öglen saatlerinde Kayınpederim özlemiş gelde bir RAKI açalım diyor Hafta içi olursa bende katılabilirim ama hafta sonu işlerim yogun o nedenle bencede hafta içi birgün olsun malum sınavda var bence yinede katılım olur ASMALI cafeyi bilenler yine gelir Canlı müzik ve içki muhabet on numaraydı en son gittigimizde bence günü degiştirelim hafta içi olsun yinede herkez anlayışlı olsun birbirine arkadaşlar... Maksat eksiksiz buluşmak o nedenle hafta içi diyoruz emreyle biz
Üzülerek söylüyorum ki hafta sonu aranızda olamam ama hafta içi sizlerle beraber olmak isterim sizlerde fikrinizi söyleyin konuyu ona göre yönlendirelim...

atmaca615
23/05/2010, 21:15
Arkadaşlar emre haklı her hafta sonu buluşmada olmaktan eşlerimize vakit ayıramaz olduk SOPAYI yicem yakında HAFTA İÇİ GÜNÜ degiştirebiliriz ama bu hafta sonu olmasın bende bursaya gidecegim cunartesi öglen saatlerinde Kayınpederim özlemiş gelde bir RAKI açalım diyor Hafta içi olursa bende katılabilirim ama hafta sonu işlerim yogun o nedenle bencede hafta içi birgün olsun malum sınavda var bence yinede katılım olur ASMALI cafeyi bilenler yine gelir Canlı müzik ve içki muhabet on numaraydı en son gittigimizde bence günü degiştirelim hafta içi olsun yinede herkez anlayışlı olsun birbirine arkadaşlar... Maksat eksiksiz buluşmak o nedenle hafta içi diyoruz emreyle biz
Bende hafta sonu diyorum abi

34ozkankurtuldu34
23/05/2010, 21:19
Tamam anıl herkez hafta sonu diyorda imkan yok iki kişi sizler için önemli degilse konuyu cumartesi olarak degiştirebiliriz emre geçen buluşmada da yoktu ve bende sizlerle beraber olmak istedigimden hafta içi olsun diyoruz

emrequzel
23/05/2010, 21:21
Bende hafta sonu diyorum abi
Çoğunluk ne derse o olur.. Benım ve sınava gircek olanlar Cumartesi sabah 9 dan baslıyor ve aksam 5 bucuga kadar.ve ertesi gun yıne sınav var.Benım sınavım önemli değil neye karar verilirse o olur.Ben şunu anlamıyorum Cumartesi yapalım diyoruz millet oraya gidicem buraya gidicem diyor diye hafta içi yapalım diyoruz sonra herkes haftasonu diyor.Ben sınavımda olmasa Cumartesi gunleri çok yoğun oluyorum zaten hatta anılcım biliosun ki geçen cumartesi gelemedim o yuzden.Herkez planlarını Cumartesiye yapar bizde o planlar bozulmasın diye hataiçini uygun olur diye.Perşembe olmaz derseniz Salı yaparız sorun değil.Ama olay bundan ibaret yeni kardeşlerim ..:)

PLaTiNuN
23/05/2010, 21:23
Sınav var Anıl boşver hafta sonunu :D

atmaca615
23/05/2010, 21:24
Tamam anıl herkez hafta sonu diyorda imkan yok iki kişi sizler için önemli degilse konuyu cumartesi olarak degiştirebiliriz emre geçen buluşmada da yoktu ve bende sizlerle beraber olmak istedigimden hafta içi olsun diyoruz

Çoğunluk ne derse o olur.. Benım ve sınava gircek olanlar Cumartesi sabah 9 dan baslıyor ve aksam 5 bucuga kadar.ve ertesi gun yıne sınav var.Benım sınavım önemli değil neye karar verilirse o olur.Ben şunu anlamıyorum Cumartesi yapalım diyoruz millet oraya gidicem buraya gidicem diyor diye hafta içi yapalım diyoruz sonra herkes haftasonu diyor.Ben sınavımda olmasa Cumartesi gunleri çok yoğun oluyorum zaten hatta anılcım biliosun ki geçen cumartesi gelemedim o yuzden.Herkez planlarını Cumartesiye yapar bizde o planlar bozulmasın diye hataiçini uygun olur diye.Perşembe olmaz derseniz Salı yaparız sorun değil.Ama olay bundan ibaret yeni kardeşlerim ..:)
Abi söz konusu o değil ya şimdi hafta içi birgün gitsek en geç 10:30-11 e kadar oralarda birşeyler yapabileceğiz ama böyle oluncada ben en azından pek birşey anlamıyorum abi kursağımda kalıyor yani en azından cumartesi olsa daha rahat takılabiliriz diye düşündüm artı olarak bide emre açık öğretim sınavları var diyince bende dedimki açık öğretim sınavları akşam 8 de değil yani o sebebten dedim cumartesi akşamı olması okadarda etkilemez diye düşündüm ama karar sizin çoğunluk neyi ön görüyorsa ozaman olsun benim için fark etmez şu gün şu saatte şurdayız diyin ben gelirim...

34ozkankurtuldu34
23/05/2010, 21:33
Evet orçun istanbul içi ama senide aramızda görmek istiyoruz iki fasıl yaparız fenamı olur güzel bir mekan gittigimiz yer vede uygun fiyatlar söz konusu Valla arkadaşlar hafta içi ÇARŞAMBA derim son olarak ..

WiSTaRiA
23/05/2010, 21:37
Evet orçun istanbul içi ama senide aramızda görmek istiyoruz iki fasıl yaparız fenamı olur güzel bir mekan gittigimiz yer vede uygun fiyatlar söz konusu Valla arkadaşlar hafta içi ÇARŞAMBA derim son olarak ..

Sevgili dostum size okadar kanım kaynadı okadar canımsınızki aranızda olmaktan çok mutluyum... Ama ben bu hafta 24-08 çalışacağımdan dolayı malesefki hafta içi katılım yapamıyacağım. Bu hafta sabahçı olsaydım gelirdim inanki. Hafta sonu garanti gelirim ama dediğiniz gibi bazı nedenlerden hafta içi yapıyosunuz düşüncenizede saygı duyarım. Amaç beraber olmak değilmi gönüllerimiz bir olsun... Siz eğlenin ben katılmışım gibi arada seninle canlı bağlantı bile yaparız telefonla... Kalbim sizinle dostlarım canlarım... Sevgi ve saygılarımla....

bravo_sercan
23/05/2010, 21:42
Cumartesi olsun bizim olsun.
Perşembe olursa , gece gec saate kadar durucaz min'um 12.00 eve gitmesi var yatması var. sabahı işe gidicez. zorlarnız.
C.tesi daha iyi olur bence, bu kadar light olmayın ya :D

34ozkankurtuldu34
23/05/2010, 21:47
Sercan layt mayt ne iş layt degil anlayış denir buna daha çok şeyler ögreneceksin sen bu hayatta nasıl derseniz cumarteside olabilir tercih sizlerin ama Ben çarşamba derim bunuda anket yapalım isterseniz çarşamba ve cumartesi diye...:)

emrequzel
23/05/2010, 21:57
Sercan kardeşim sabah işe gidicez diyorsun dogrusun haklısın.Dediğim gibi coğu kişi ailesiyle bir plan yapıyor olabilir ne bilim düğün nişan vs. bunların hepsi haftasonu oluyor.herkezde haftasonuna plan yapıyor diye haftaiçi dedik.Ama illaki haftasonu denilirse haftasonuda olur..Hiç farketmez.

TOLGAYOZKAN
23/05/2010, 22:48
Ben bu sefer geliyorum , ne olursa olsun aslında cuma sabah saat 6da kalkıcam ama olsun gelicem.. Işten saat 19.45 te çıkıcam en geç arkadaşlar basıcam gelicem. Kafe ile konuştum 15 kişilik minimum yer ayırttım canlı müzik yaptırıcam büyük ihtimal o gece grandepuntotr sitesine özell belki gelemediğim buluşmaların affı olur böyle.....

bravo_sercan
23/05/2010, 22:52
Hemende fırça yedik ya.
O zaman cumartesi akşamı buluşalım 8 den sonra.
Yada ortak bişey bulalım, ben size uymaya çalışırım.
Tamam Özkan abi kazak erkeksin ben daha çaylagım..

farukileri
23/05/2010, 23:18
Benden bir öneri,spontane buluşmalar her zaman çıkar;ancak bu tarz başka illerden gelecekleri de düşünürsek(Orçun abim mesela) hafta sonunu birkaç hafta öncesinden ayarlamak daha mantıklı olur.Diğer türlü bu şekildeki bir spontane tarih değişikliği gelemeyeceklerin ziyadesiyle canını sıkacaktır(benim durumum örnek olaraktan).

atmaca615
23/05/2010, 23:36
Sercan kardeşim sabah işe gidicez diyorsun dogrusun haklısın.Dediğim gibi coğu kişi ailesiyle bir plan yapıyor olabilir ne bilim düğün nişan vs. bunların hepsi haftasonu oluyor.herkezde haftasonuna plan yapıyor diye haftaiçi dedik.Ama illaki haftasonu denilirse haftasonuda olur..Hiç farketmez.
Way anasına sayın seyirciler ya seninde ya bir hafta sonu düğünün oluyor hemde 4 tane üst üste yada diğer hafta nişan yada köy pikniği anlayamadım gitti bir hafta sonu planınızıda grandepuntotr için yapın 1 tane düğünede gitmeyiverin

emrequzel
24/05/2010, 00:01
Anılcım çevre gniş olunca insan böyle oluyor naparsın...ZAten bunlar benım eylüle kadar son katılımları olucak..Daha sonra yaz sonuna kadar hiçbir buluşmaya katılamıcam malesef işlerimdolayı..Sabah 8 Gece 1-2 calısıcam..Durmak yok calısmaya devam :D

34ozkankurtuldu34
24/05/2010, 00:14
Sonuç olarak fikirleriniz nedir? ben çarşamba derim hafta sonu aranızda olamıcam üzülücem aranızda olmak istiyorum bu kadar nazım geçmiyorsa sizlere aşkolsun yani gençler :)

atmaca615
24/05/2010, 00:18
Genel Çoğunluk hafta içi diyor heralde abi tolgay da zaten ayarlamaları yapmış artık yani burdan dönüş olmaz hafta içi perşembe yada çarşamba günü avcılardayız...

ExTReMe_
24/05/2010, 02:02
Ağır bir hafta geçireceğim için (film çekimleri , haber sunumları vs. ) katılamayacağım iyi eğlenceler şimdiden .

emrequzel
24/05/2010, 10:14
Artık geleneksel hale gelen Avcılar buluşmalarından 26.05.2010 tarihinde ÇARŞAMBA günü bir tane daha yapmak istiyoruz.Saat olarak da çoğu kişi işten geleceği için 20:00 iyidir diye düşündük.İlk buluşma yeri olarak Avcılar Sahilinde toplanılacak daha sonra da sahilde Asmalı Cafe var (ALKOL MEVCUT) orayı düşündük.Tolgay Gerekli görüşmeyi Cafe ile yapıcak. Bir önceki Avcılar buluşmasında olan herkezi bekliyoruz + olarakda gelmeyenleri de bekliyoruz artık.Anadolu yakından gelecekler inşallah olur herhalde :) Gerekli bilgileri Ben,Tolgay Arkadasımızdan ve ÖZKAN abimizden alabilirsiniz.Artık şu avcılar buluşmasına katılanların sayısını arttıralım da kendi rekorunu bi egale edelim de katılımcı sayısını arttıralım..Bekliyoruz katılımcıları...

Katılımcılar
2- ( TOLGAY ÖZKAN )
4- .......

Buluşma günü Perşembe Mübarek gün olduğundan :) ÇARŞAMBA günü ne alınmıştır.:cheers00:Tolgay arkadaşımız Cafe ile görüşüp gerekli rezervasyonu yapıp Canlı muzik ayarlamaya çalışacaktır.:grup: Ayrıca yanında Tshirt numunesi de getirecektir.Yokmu listeye adını eklemek isteyen...:)

whitegold
24/05/2010, 11:55
emre katılım yokmu dıyon kısı eksıltıyon olmuyor ama ya anıl kardesımı lısteden sılmıın:) hadı anıl sercan tolga lıstede bızım ısımlerımız yok ben sahsen ısmımı yazdırıyorum emre kardesım anılı sercanı tolgayıda bu lıstede gormek ıstıyorum :)

emrequzel
24/05/2010, 12:21
Soner abi kimseden kesin birşey çıkadığı için yazmadım..Şimdi ekledim onlarıda bir sorunları olmaz inş listeye ekledim diye.

GÜNCEL.............!!!!!!!!!!!!

Katılımcılar
2- ( TOLGAY ÖZKAN )
4-whitegold ( SONER SEN )
5-atmaca615 ( ANIL ŞAHİN )
6-bravo_sercan ( SERCAN TÜRKÖZ )
7-PLaTiNuN ( TOLGA YILDIRIR )
8-ozel_egt ( SALİH KOKMEN )
9-...

atmaca615
24/05/2010, 13:08
Yazın Bakalım bizide gelelim bakalım bizde :)

farukileri
24/05/2010, 15:19
Çarşamba?Konserim var okul içerisinde ve kesinlikle orada olamıyorum,ancak çalacağım tüm parçaları sizlere armağan olarak sunarım,isteyene ses kaydı olarak da atarım

TOLGAYOZKAN
24/05/2010, 18:43
Arkadaşlar çarşamba aksamı için canlı müzik ayarladım. Isteyenler eşleri ile kız arkadaşları ile gelebilir...

emrequzel
24/05/2010, 19:28
Hadi millet yokmu başka gelen?

PLaTiNuN
24/05/2010, 19:43
Hobaaaa ismim yazılmış iyi güzelde emre ben gelemeyeceğimi söyledim 34özkankurtuldu34' e :D

34ozkankurtuldu34
24/05/2010, 21:12
Evet oldu bu iş çarşamba akşamı avcılardayız AKIN vardı YERLİPLAKA hatırlayan varmı onuda arıyacagım oda özlemiş bu ortamları şimdiden güzel olabilecegini düşünmeye başladım Rakımıda hazırlasınlar tolgay benim :)

emrequzel
24/05/2010, 21:25
Soner abi kimseden kesin birşey çıkadığı için yazmadım..Şimdi ekledim onlarıda bir sorunları olmaz inş listeye ekledim diye.

Katılımcılar
2- ( TOLGAY ÖZKAN )
7-ozel_egt ( SALİH KOKMEN )
8-...

emrequzel
25/05/2010, 08:04
7 araçmı sadece bumudur yani :) hiç yakışmıyor.

TOLGAYOZKAN
25/05/2010, 14:26
Arkadaşlar yapmayın ayıp oluyor 7 araba adam gibi bi buluşamadık avcılarda..

Ayrıca canlı müzik olacağı için bayanlarıda bekleriz....

Hadi arttıralım en az 12 araba olmalı...

whitegold
25/05/2010, 14:35
tolgay hafta ortası oldugu ıcın arkadaslra uymuyor sanırım ertesı gun herkez ıse gıdecegı ıcın cok gec saatlere kadar kalamazlar dıe gelmek ıstemeyen cok kısı olur bu hafta sonu olsaydı deıl 10 20 araba olabılırdı tabıkı bu benım sahsı fıkrım olsun kısmet boyleymıs bı gunde hafat sonu yaparız bakarız katılım nasıl oluyo kımler ne zaman daha cok katılmak ıstıyo.maksatımız muhabbet bırlıkte olmak gerısı onemlı deıl. yarın aksam gorusuruz arkadaslar.

emrequzel
25/05/2010, 15:01
Aynen abi maksatımız muhabbet ve birlikte olmak.Şimdiden yarın gelecek arkadaslara tesekkür ederim.

emrequzel
25/05/2010, 21:21

Katılımcılar
2- ( TOLGAY ÖZKAN )
8-...

TOLGAYOZKAN
25/05/2010, 22:52
1 gece uykusuz kalsanız ne olur ya,, yapmayın arkadaşlar. Ben yrn sabah 6 da kalkıcam sekize kdr işteyim perş sabahta 6 da kalkıcam.e ama gelemem demiyorum ne olucak 3 saatlik uyku ile kalsak. Ama
önemli olan arkadaşlık dostluk değil anlaşılan avcılar buluşmasında hep böyle oluyor... Gelen gelsin gelmeye bahane üretene canı sağ olsun diyorum sadece... Eger gelmeyecekse aramıza katılmayacaksa bu sitede ne işleri var yazık diyorum sadece.... Biz biz bir tırnak boyu kdr ilerleyemeyiz.. Yalan olur buluşmalar....

nemss1306
25/05/2010, 22:54
1 gece uykusuz kalsanız ne olur ya,, yapmayın arkadaşlar. Ben yrn sabah 6 da kalkıcam sekize kdr işteyim perş sabahta 6 da kalkıcam.e ama gelemem demiyorum ne olucak 3 saatlik uyku ile kalsak. Ama
önemli olan arkadaşlık dostluk değil anlaşılan avcılar buluşmasında hep böyle oluyor... Gelen gelsin gelmeye bahane üretene canı sağ olsun diyorum sadece... Eger gelmeyecekse aramıza katılmayacaksa bu sitede ne işleri var yazık diyorum sadece.... Biz biz bir tırnak boyu kdr ilerleyemeyiz.. Yalan olur buluşmalar....

Hafta sonu olsa kacırmamda
gece calıstıgım ıcın uzulerek :(

34ozkankurtuldu34
25/05/2010, 23:03
Ya neyin tartışmasını yaşıyoruz gelen gelir gelemeyininde canı sagolsun bizbize yetmiyormuyuz en son avcılarda buluştugumuzda on numarada olmuştu sıkıntınız nedir anlamıyoruum gelemeyenlerin de işi var demekki bunun üstüne bu kadar gitmenin anlamı yok birde cumartesi düzenleriz görürüz bakalım hafta içi yada hafta sonu nekadar farkedecek sıkmayın canınızı yarın görüşmek üzere arkadaşlar...7 gibi ordayım siz gelene kadar 2adet buz gibi bira götürürüm ben :) görüşmek üzere...

emrequzel
25/05/2010, 23:14
Aynen abi senınle alolasırız özkan abi bende işten cıkıp gelicem oraya direk. Gelen gelir gelmeyen gelmez vardır bi işleri herhalde bilemicez artık.Neyse uzatmaya gerek yok..

atmaca615
25/05/2010, 23:16
Şimdi ben bişeyler yazdım diye herkesin sitemi banamı ben onu anlayamadım:)

TOLGAYOZKAN
25/05/2010, 23:23
özkan abi yrn kafeye direk geçin adımı verin bende gelicem yanınıza merat etmeyinn..

34ozkankurtuldu34
25/05/2010, 23:24
Anıl yaww sevgilinmi terketti seni ne bu alınganlıgın ne alaka ortaya atıldı laf alakası yok senle gelen gelir dedik bunda ne varki saçmalama arkadaşım buluşacagız işte ne güzel eşimle bile flört dönemin bukadar buluşmadım ben yaw :)

atmaca615
25/05/2010, 23:26
Anıl yaww sevgilinmi terketti seni ne bu alınganlıgın ne alaka ortaya atıldı laf alakası yok senle gelen gelir dedik bunda ne varki saçmalama arkadaşım buluşacagız işte ne güzel eşimle bile flört dönemin bukadar buluşmadım ben yaw :)
Abi zaten yarın sana bomba bir hediyem var adamlar birşey yapmışlar resmen senin için yani bir gör seni yansıtıyor bayılacaksın:D

emrequzel
26/05/2010, 00:26
merak ettm neymış o :D

atmaca615
26/05/2010, 00:28
Özel kardeşim özel öyle ulu orta yerde söylenmez:D
Ama hepiniz aaaaa biz nasıl düşünemedik abi diyeceksiniz yaniiiii ben tabiki farkımı koyacam gene ortaya 1-0 önde başlıcam:D

emrequzel
26/05/2010, 12:44

Katılımcılar
2- ( TOLGAY ÖZKAN )
8-yerliplaka34 ( AKIN TAN )
9-Bankaci34 ( UFUK TEMUCİN )

Hadi milletttt Saatler Kaldı..

atmaca615
26/05/2010, 12:49
emre sen saat kaç gibi avcılarda olucan

PLaTiNuN
26/05/2010, 13:12

Tolgay arada bizi de kaynattın yani genelleme yaparak...

emrequzel
26/05/2010, 13:14
emre sen saat kaç gibi avcılarda olucan
Anıl en geç 7 gibi avcılar sahilde olurum herhalde.

atmaca615
26/05/2010, 13:36
Biz çok geç kalırız ozaman ya biz 8 gibi falan çıkıcaz yola

emrequzel
26/05/2010, 13:39
Farketmez Anılcım.Size gelin yeter...

TOLGAYOZKAN
26/05/2010, 14:43
Hadi ya saatler kaldı
kimse yok her zmanki gibi

bravo_sercan
27/05/2010, 00:15
Geldik geldik toplandık hayırlısıyla ,Salih abide geldi sonradan , (nickni unuttum )
Güzel bi akşamdı herkeze teşşekürler.
bi kaç kare..

https://img228.imageshack.us/img228/823/dsc00558r.jpg

https://img265.imageshack.us/img265/8944/dsc00562n.jpg

https://img215.imageshack.us/img215/4871/dsc00563x.jpg

atmaca615
27/05/2010, 00:50
Güzel Bir buluşmaydı emeği geçen gelen herkese teşekkürler

emrequzel
27/05/2010, 01:05
Gelen arkadaslarımın ayaklarına sağlık.çok güzel bir mekanda çok güzel bir gece geçirdik.Muhabbet 10 numaraydı..Çok Çokkk teşekkürler GELEN herkeze....

atmaca615
27/05/2010, 01:26
Ben gene hiçbir resimde çıkmamışım ne zaman bende gözükçem resimlerde merak ediyorum

whitegold
27/05/2010, 10:22
arkadaşlar hersey ıcın tesekkurler guzel bı aksamdı tekrarının gelmesı dılegıyle

bravo_sercan
27/05/2010, 12:54
Ben gene hiçbir resimde çıkmamışım ne zaman bende gözükçem resimlerde merak ediyorum

https://img337.imageshack.us/img337/9176/dsc00561t.jpg

atmaca615
27/05/2010, 13:14
Yakışıklıyım agaa:D

PLaTiNuN
27/05/2010, 13:15
Yalnız kapak gibi hee :D

bravo_sercan
27/05/2010, 13:16
Fenere yeni transferimiz abi, 2 bira biraz çerez karşlıgında sattık :D

atmaca615
27/05/2010, 13:17
1 dalda marbolo:D

PLaTiNuN
27/05/2010, 13:26
Çok ucuza gitmişsin be Anıl insan bi fıçı bira bi paket marlboro ister :D

34ozkankurtuldu34
27/05/2010, 20:55
:) güzel bir geceydi arkadaşlar hepinize teşekkürler eski buluşmalardan bir iki arkadaş daha katıldı on numara oldu gerçekten anılım hediyen içinde binlerce teşekkür ben rakı balıktan vazgeçmeye çalışırken seni beni teşvikliyorsun ama vazgeçilecek bişeyde degilki arkadaşım bu Rakı Balık olayı Avcılardan tekne turları var arkadaşlar birde TEKNE TURU düzenliyim bir ara ama şart olarak DAMSIZ binilmesin tekneye herkez eşli katılsın bunu planlıyalım TOLGAY tişört on numara olmuş emegine saglık en kısa zamanda ödemesini yapayım erken kaçtın kaynadı arada ama hallederiz meraklan ma? :)

WiSTaRiA
27/05/2010, 22:21
Anılım resmin harika kardeşim....
Bu arada resimlerinizden gecenizin güzel geçtiğini görüyorum.. Böyle güzel eğlencelerinizin devamını dilerim...

farukileri
28/05/2010, 10:16
Vay anasını sayın seyirciler neler kaçmış böyle yahu...Konser olmasaydı hakikaten atlar gelirdim oraya ama napalım...bir dahakine artık

atmaca615
28/05/2010, 12:56
Vay anasını sayın seyirciler neler kaçmış böyle yahu...Konser olmasaydı hakikaten atlar gelirdim oraya ama napalım...bir dahakine artık
Çok şey kaçırdın faruk çooook özelden anlatırım sana:D

farukileri
28/05/2010, 14:33
Çok şey kaçırdın faruk çooook özelden anlatırım sana:D

Özet geçersin bir ara :D

yerliplaka34
02/06/2010, 23:08
şşşttt beni unutmayın. o resimde bende varım :D bu arada ogün özkan yaw sisdeki ledlere nazarmı attın bilader soldakiler yanmıyodu elimizden geliyoda yapıoz yedek şeriti taktım..!!!

StrawBeeRy
02/06/2010, 23:15
şşşttt beni unutmayın. o resimde bende varım :D bu arada ogün özkan yaw sisdeki ledlere nazarmı attın bilader soldakiler yanmıyodu elimizden geliyoda yapıoz yedek şeriti taktım..!!!
vayy akın abi yaşıyomuydun sen ya çatalcya geliyorsun demi :)

yerliplaka34
02/06/2010, 23:27
yaşamaya çalışıom bilader. bu şehirde nasıl yaşanırsa artık :D çatalcaaaaaaa hmmmm :D

GP COSKUN
02/06/2010, 23:29
yaşamaya çalışıom bilader. bu şehirde nasıl yaşanırsa artık :D çatalcaaaaaaa hmmmm :D

aaaaaaaa
akın konuşuyo
mesaj yazıyo
allah allah
demek bitkiselden çıkmış

StrawBeeRy
02/06/2010, 23:32
aaaaaaaa
akın konuşuyo
mesaj yazıyo
allah allah
demek bitkiselden çıkmış