PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yakıt deposu sorunu..

bvulgari
22/05/2010, 21:25
Selamlar herkese..Sıkıntılar bitmiyo..Geçen gün yakıt aldım baktım alttan damlatıyo aracım..Sonra servise goturdum hemen.. devir dayim yapan 2 tane meme var..onlardan biri alırken kendini itiyodu yukarı biraz..Bu yüzdende sızdırıyomus mazotu..Neyse yaptık dediler..Simdi de araba rolantide dururken yada gazdan ayagını cekip yavaslarken..bi uuuuu sesi geliyo arka taraftan..ugulduyo yani araba..sanki pervane donuyo gibi de diyebilirimyada bişey üfler gibi..Acaba ne olabilir tecrübe sahibi olan varmı?..Bayada sıkıldım bu sorunları yasamaktan.. su sartlar altında bidaha araba alırsam kesinlikle fiat almamayı dusunuyorum..Ne olursa olsun..martın 5 inde aldıgım arabamı 6 kere sıkıntıdan dolayı servise goturdum.suan bahsettigimde 7.ci oluyor..

Scottie
22/05/2010, 21:54
Selamlar herkese..Sıkıntılar bitmiyo..Geçen gün yakıt aldım baktım alttan damlatıyo aracım..Sonra servise goturdum hemen.. devir dayim yapan 2 tane meme var..onlardan biri alırken kendini itiyodu yukarı biraz..Bu yüzdende sızdırıyomus mazotu..Neyse yaptık dediler..Simdi de araba rolantide dururken yada gazdan ayagını cekip yavaslarken..bi uuuuu sesi geliyo arka taraftan..ugulduyo yani araba..sanki pervane donuyo gibi de diyebilirim..Acaba ne olabilir tecrübe sahibi olan varmı?..Bayada sıkıldım bu sorunları yasamaktan.. su sartlar altında bidaha araba alırsam kesinlikle fiat almamayı dusunuyorum..Ne olursa olsun..martın 5 inde aldıgım arabamı 6 kere sıkıntıdan dolayı servise goturdum.suan bahsettigimde 7.ci oluyor..

geçmiş olsun..

jakabo_ank
23/05/2010, 00:17
kardeş ağzını boz servise git önüne kim geliyorsa salla gitsin. en azından için rahatlar. nasıl olsa serviste çözüm yerine sorun üretiyorlar.

gurik
23/05/2010, 00:19
bence de almayın. zaten evolar tipten kaybediyorlar bence.

IVAA
23/05/2010, 05:22
arabanda performans düşüklüğü varmı ve hangi servise gidiyorsun diğer sorunların nelerdi.

bvulgari
23/05/2010, 11:16
arabanda performans düşüklüğü varmı ve hangi servise gidiyorsun diğer sorunların nelerdi.
arabamı performanslı kullanmıyorum..ilk 1.3 arabam..baska punto ya binmedigim için performansını kıyaslayamam bilemem.. Birmot servisine gidiyorum k.yalı ve zincirlikuyu ama k.yalı ya bidaha gitmem 5 para etmez..

taneren
23/05/2010, 11:35
EMRE ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN, SENİNKİ BİRAZDA ŞANSSIZLIK OLMUŞ.
BENDE SERVİSE ÇOK GİTTİM AMA ARIZADAN DOLAYI DEĞİL, BENİM BİRAZ KIL OLMAMDAN DOLAYI:D:prop0000:

AMA ŞUNUDA BİLMEK LAZIM HANGİ MARKA ARABAYI ALIRSAN AL,KİMSE SANA PROBLEM YAŞATMAYACAĞINI GARANTİ EDEMEZ.

BUNUN EN İYİ ÖRNEKLERİNİ ŞİKAYET.COM VE FORUM SİTELERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİN.

SANA TAVSİYEM MORALİNİ BOZMA ,İMKAN VARSA BAŞKA BİR SERVİSE GÖTÜR, EĞER YİNE SONUÇ ALAMZSAN MÜSTERİ HİZMETLERİNE DURUMUNU BİLDİR.MUTLAKA ÇÖZÜM BULACAKLARDIR.

real
23/05/2010, 19:34
arabamı performanslı kullanmıyorum..ilk 1.3 arabam..baska punto ya binmedigim için performansını kıyaslayamam bilemem.. Birmot servisine gidiyorum k.yalı ve zincirlikuyu ama k.yalı ya bidaha gitmem 5 para etmez..

Zincirlikuyu Birmot iyidir.Maslak sanayide Akpınar veya Sezgin oto yada gidelirsin yetkili servis olarak çok ilgili ve tecrübelilerdir.

bvulgari
23/05/2010, 19:43
Zincirlikuyu Birmot iyidir.Maslak sanayide Akpınar veya Sezgin oto yada gidelirsin yetkili servis olarak çok ilgili ve tecrübelilerdir.
saol üstad..yarın gidicem zincirlikuyuya zaten..Selcuk bey var onunla görüşücem..