PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çelik jant ta balans tutturamayanlara acil duyuru

gurik
22/05/2010, 13:52
Acil uyarı.......
Eğer çelik jant kullanıyorsanız bileziklerinizi yenileyin. Bileziklerdeki boşluk titreme yapıyor. Ben üç kere 4 lastik balans yaptırdım lastik üstündeyken de yaptırdım ama 120 de titreşimi kesemedim. Lastikçilere bileziklerden olmasın dediğimde olmaz diyorlardı. En sonunda değiştirin ulaaan dedim ve titreşim falan kalmadı yağ gibi oldu. BALANS TUTTURAMAYANLARA DUYURULUR.
Lastikçilerin oyuncağı olmayın....

sabanci
24/05/2010, 16:54
teşekkürler abi iyi oldu söylediğin aklımda bulunsun :)

imdesign
24/05/2010, 17:46
Faydalı bilgi teşekkürler. Jant özellikleriniz nedir?

StrawBeeRy
24/05/2010, 19:10
bir şey daha ekliyim jantlarınıza temiz tutmaya özen gösterin jant içerisindeki çamurlar ağırlık yapıp balansın bozulmasına sebeb olabiliyor

gurik
24/05/2010, 22:53
4x100 KM ÇELİK.
GARAJIMDA RESİMLERİ VAR. PLASTİK BİLEZİK SENEDE 1 KEZ DEĞİŞMELİ BENCE.

WiSTaRiA
25/05/2010, 03:50
Teşekkürler paylaşımın ve bilgin için...

fiaco
28/06/2010, 11:49
Acil uyarı.......
Eğer çelik jant kullanıyorsanız bileziklerinizi yenileyin. Bileziklerdeki boşluk titreme yapıyor. Ben üç kere 4 lastik balans yaptırdım lastik üstündeyken de yaptırdım ama 120 de titreşimi kesemedim. Lastikçilere bileziklerden olmasın dediğimde olmaz diyorlardı. En sonunda değiştirin ulaaan dedim ve titreşim falan kalmadı yağ gibi oldu. BALANS TUTTURAMAYANLARA DUYURULUR.
Lastikçilerin oyuncağı olmayın....

Merhaba. Aynı dertten bende de var. Birkaç yere sordum bilezik yok dediler. Nerede değiştirdiniz acaba ?

gurik
29/06/2010, 09:54
Merhaba. Aynı dertten bende de var. Birkaç yere sordum bilezik yok dediler. Nerede değiştirdiniz acaba ?

kazım karabekir caddesinde yaya üst geçidi var. onun ayak dibinde yıkılan sanayi tarafında lassa bayii çelik jant satan yerde.