PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi'nin 'Alo 184' danışma hattına gelen sorular

CAGLARKA
29/03/2007, 11:09
"- Karım, 'Prezervatif gavur işidir' diyor. Doğru mu? Bildiğiniz bize uyan prezervatif var mı? (Denizli)

- Erkek arkadaşımla ne zaman yalnız kalsak bir şeyleri bahane edip benden kaçıyor. Onun erkekliğinden iyice şüphelenmeye başladım. Bunu duymasını istemiyorum ama ona bir test yaptırabilir miyim? (Ankara)

- Önceki gece birlikte olduğum bir Rus hayat kadını, gece boyunca öksürdü durdu. Verdiğim paraya acımıyorum da acaba o kadın AIDS olabilir mi? Eğer AIDS'li ise öksürüğünden bana da geçmiş olabilir mi? Ölmek istemiyorum, ne olur bana yardım edin. (Erzurum)

- Evimi pireler bastı, 'Belediyeyi aradım 184'e başvurun' dediler. (İstanbul)

- 18 Mart'ta hastaneye yattım. Doktor beni taciz etti, tuvalette arkamdan geldi, odama gelip kapıyı kilitledi. Daha anlatamayacağım başka şeyler de var. Eşimin durumdan haberi yok, doktordan şikayetçiyim. (Elazığ)

- Özel bir hastanede çalışan estetik uzmanı cerraha iki sene önce yüz estetiği yaptırdım. Yüzümdeki silikonu aldırmak isterken iznim ve haberim olmadan elmacık kemiğimi almış. Doktora 3 daire parası, 2 araba parası ve bir o kadar da altın verdim, şimdi dava açacak param yok. Doktordan şikayetçiyim. (İzmir)

- Bakırköy'deki bir plastik cerrahi merkezinde çalışan doktor 2003 yılında göğüslerime silikon taktı. Sonuçtan memnun değilim. Bana, 'Silikon ve dikişler belli olmayacak' demişti. Ancak dikizler ve silikonlar bariz görünüyor. Göğüslerin biri yukarıda biri aşağıda kaldı. Üstelik doktor hatasını düzeltmek için tekrar benden para istedi. (Muğla)

- Çocuğuma kızamık aşı yerine kuduz aşısı yapmışlar. O hemşireye de aynı kuduz aşısından yapsınlar (Şanlıurfa)

- Karşı dairede oturan kadının akli dengesi bozuk. Sürekli çevresine zarar veriyor. Apartman içinde çıplak dolaşıp, yüzümüze tükürüyor. Belediyeyi aradık, 'bizim işimiz değil' diyorlar. Bu kadını zapt etmek kimin görevi benim mi? (Artvin)

- Atatürk Hastanesi'nde hekim olarak çalışıyorum. 2 gün önce sabah trafikte resmi plakalı bir araç tarafından taciz edildim. Aracın bakanlığa ait olduğunu öğrendim. Bu aracın hangi birime ait olduğunu ve kim tarafından kullanıldığını öğrenmek istiyorum (Ankara)."

matrox
29/03/2007, 13:37
işte türkiye gerçeği

sonra çok geliştik çok yol kaydettik diyenler dolar piyasa
gerçek budur arkadaşlar

biz kabul etmesekte
güleriz ağlanacak halimize

ABNEW
29/03/2007, 17:20
Teşekkürler paylaşıma, vay halimize:D

gokhan_genc
29/03/2007, 17:40