PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Evo spoiler hakkında

beyaz evo80
15/05/2010, 10:33
arkadaşlar bugün kolaylı otomotiv(spider) firması Güven bey ile görüştüm evonun bağaj üstü spoilerinin gp ile aynı olup olmadığını sordum ve tam olarak bende bılmıyorum ama bu konu ile ilgili haftaya fiat plazasına gidip gp spoilerinle aynı olup olmadığına bakıp tam bır bilgi vereceğini söyledı bende bu konuyu siz evocu kardeşlerimle paylaşma gereği duydum

taneren
15/05/2010, 10:44
ben de sordum aynı değil dediler ama aynı olması lazım çünkü bağaj kapakları aynı.
yalnız başka şekil ve model olarak çıkaracaklarsa o ayrı tabi.

dün benim portatif küllüğün kapağı kırıldı,servise yenisinin fiyatını sordum 80 tl dediler istemedende olsa oha dedim.

femoli
15/05/2010, 10:57
Arkadaşlar ne yaptınız :) araç değişmedi sadece belli yerleri değişti bu değişmeyen yerlerin içinde bagajda var yani evo grande diye bir spoiler yok hepsi aynı biz geçenlerde iki adet evoya spoiler taktık ve elimizdeki spoiler çeşidi tek :)

linkide burada https://forum.grandepuntotr.com/kampanyalar/11839-grande-punto-orj-tip-spoiler-kampanya.html

taneren
15/05/2010, 11:13
Arkadaşlar ne yaptınız :) araç değişmedi sadece belli yerleri değişti bu değişmeyen yerlerin içinde bagajda var yani evo grande diye bir spoiler yok hepsi aynı biz geçenlerde iki adet evoya spoiler taktık ve elimizdeki spoiler çeşidi tek :)

linkide burada https://forum.grandepuntotr.com/kampanyalar/11839-grande-punto-orj-tip-spoiler-kampanya.html

mehmet bizde aynı diyoz ama servis aynı değil diyor bizde bi anlam veremedik.ben servisede bağaj kapağı aynı spoylerde aynı olması lazım dedim ordaki arkadaşta istanbul'u aradı hayır cevabı verdiler, acaba başka model olarak mı çıkaracaklar .

femoli
15/05/2010, 11:22
https://img.fotoambar.com/img/00003/de5a1aa525254385633d61fcbc1a1b72.jpg

punto evonun spoileri .. bizimkilerle aynı :) servis bilmiyor olabilir yada yanlış söylememk için sorayım farklıdır diyebilir sonuçta farklı bir modelde üretilse kasa aynı olduktan sonra ha evo spoileri ha grande spoileri çuk diye olur ;)

beyaz evo80
15/05/2010, 11:29

mehmet kardeşim ben hatay iskenderun ,adana ve ankarada firmalara sordum ve bana aynı olmadığını söylediler bu yuzden arastırmga geregı duydum egerkı aynı ise bana fiaı ve tadriği konusunda yardımcı olurmusun ? :)

beyaz evo80
15/05/2010, 11:32
göndermiş olduğun link yeni farkettım kardeşim ozaman ben hmn harekete geçeyim:)

taneren
15/05/2010, 11:40

mehmet evo için başka modelde çıkarsalar , Ankaraya ilk gelişimde benim evo yada takacan o spoylerden.

femoli
15/05/2010, 11:48
ok gel hallederiz ;)

Türkiyenin heryerine kargo ile gönderiyoruz..

gokhan.bey
18/05/2010, 18:58
bu spoileri neyle tutruyorlar bende aldım bitane kendim monte etmek istiyorum özel bir yapıştıcısı falanmı var tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

femoli
18/05/2010, 20:33
Altına çift taraflı bant yapıştırın birazda silikon ve monte edin hepsi bu kadar ..

gokhan.bey
02/06/2010, 21:56
slm arkadaşlar bende yeni evoma fun modellerinde olan spoilerden aldım kemal otodan taktım sıkıntısız kullanıyorum yanlız spoiler çok kaliteli değil buna belirteyim iyibir işlikten sonra adama döndürebildik neyse sorum şu spoileri cam macunuyla yapıştırdılar yerine sağlam olsun diye serviste yarın öbürgün çıkarmak istersem bu cam macunu temizlenirmi acaba tecrübesi olan varmı

femoli
03/06/2010, 10:39
Sonuçta fiber kalıp halinde çıkıyor astar ve boya işini iyi birisi yapması gerek bilmeyenler işe el atıığı zaman bir yerden su getirebilirler , Ustalarımız uğraş olmasın hemen boyayı atıp geçelim istiyorlar ama öle bişi yok malesef güzelce macunlayıp boya atılırsa süper olur kaliteden kasıt macunlamaksa bu biraz yanlış tabir, kalitesiz tabiri hemen kırılır çatlar vs olursa tair yerinde olur ama usta beceremez yada uğraş vermezse bu ustanın beceriksizliği olur .. En az 100 tane spoiler sattık çoğunuda boyatarak satık kimseden böyle bir tabir duymadım üzüldüm açıkcası ,

Cam macunu ile yapıştırdığınız mamulü çıkarması zor olur ,

mustelf
03/06/2010, 16:56
şimdi kartaşa uğradım bi işim için daha öncede böyle bi konu geçmişti merak ettim evoyla gp yan yana koymuşlar baktım tıpkısının aynısı arkadaşlar

gokhan.bey
06/06/2010, 19:59
mustafa süpersin nasıl anladın işin şakası :) evet kasa aynı birde içine bakın derim.