PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hararet(?)(sıcaklık) göstergesi

mavigitar
29/03/2007, 10:05
Arkadaşlar dün gece bişiy dikkatimi çekti. Daha önce varmıydı gözüme çarpmadı ama dün farkettim.

Kontağı ilk çevirmede önce 2-3 saniye bekliyorum göstergedeki uyarı panel ışıkları sönünce çalıştırıyorum. Bayii öyle hemen çalıştırma bekleyip ışık sönünce çalıştır demişti. Öyle yapıyorum bende.
Bu işlemi yaparken hararet(?) göstergesi ışığının (1-2 saniye süreyle) kırmızı olarak yandığını ve tüm uyarı lambaları sönünce onun da söndüğünü farkettim.

Bu sizde de böyle mi ? Normal mi bu yoksa hemen servise gidiyim mi?:help:

erdiyilmaz
29/03/2007, 10:07
: )

normaL durum. kontagı açınca tüm uyarı ışıkLarı ne var ne yoksa yanıyor.. birsüre bekLedikten sonra iLk oLarak "code" ışıgı sönüyor. üzerinde araç ve kiLit resmi var. sonra da diger ışıkLar sönüyor. ondan sonra marş marş marş

ErdeM53
29/03/2007, 10:07
gayet normal bi olay. Tüm ışıkları test amaçlı yaıyor tahminim

femoli
29/03/2007, 10:10
oyoyoy forumumuzun bitanecik mavigitarı bunlar olağan şeyler o lambalar ilk önce çalışılabilirlik testi yapıp kendini ok. ledikten sonra sönerler sönmeyen varsa bir terslik vardır demektir söndükten sonra marş a basmak her zaman iyi dir

Lewent
29/03/2007, 10:11
Sıkma canını :p

mavigitar
29/03/2007, 10:14
ohhhhhh....içim rahatladı arkadaşlar ya...teşekkür ediyorum
çok korktum var ya ....hemen servise uçacaktım:)

Canım gp'm benim...bak hiç birşeyin yokmuş..turp gibisin maaşallah:):)

erdiyilmaz
29/03/2007, 10:15
senin gp'nde gözüm kaLdı zaten,
nazarım değecek tü tü tü maaşaLLah diyeLim :)

mavigitar
29/03/2007, 10:17
senin gp'nde gözüm kaLdı zaten,
nazarım değecek tü tü tü maaşaLLah diyeLim :)

Canın sağolsun arkadaşım..:ok:
Kıbrısa gelirsen deneme sürüşü yapabilirsin:)

erdiyilmaz
29/03/2007, 10:21
Canın sağolsun arkadaşım..:ok:
Kıbrısa gelirsen deneme sürüşü yapabilirsin:)
vaLLa soL eLLe vitesi tutmaya çaLıştım baya garip geLdi sürmesi hayLi zor geLir , matrox anLatmıştı, geri geri giderken, arkaya bakıcam diye hep küt diye kafasını cama vuruyormuş :D :ebebe:

mavigitar
29/03/2007, 10:27
vaLLa soL eLLe vitesi tutmaya çaLıştım baya garip geLdi sürmesi hayLi zor geLir , matrox anLatmıştı, geri geri giderken, arkaya bakıcam diye hep küt diye kafasını cama vuruyormuş :D :ebebe:

vallahi ben solağım pek zor olmuyo bu arada:)

Ama insan alışınca zor gelmiyo..bundan önce sol direksiyonlu evdeki diğer aracı 5 yıl boyunca kullandım abimin de sağ direksiyonlu aracı var onda da pratiğim var...Ama sen de kullanırsan bi süre eminim hiç de zor gelmez:ok:

Matrox iyi biliyo Kıbrısı o yüzden onun deneme şansı olmuştur. Ama söylediği şey çok komik...:s17:

gokhan_genc
29/03/2007, 17:00
Hiçbir problem yok.Normal bir durum.Bizde de öyle oluyor.Ben de sönmesi gereken ışıklar sönünce çalıştırıyorum her zaman.

microab
29/03/2007, 17:06
Konu açıklığa kavuştuğu için kilitliyorum iyi forumlar arkadaşlar...

:locked: