PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TÜrKİyE--NoRVeÇ

microab
28/03/2007, 22:53
Önünüzde saygı ile eğiliyorum.Tek kale top oyna 90 da beraberlik al yinede büyük başarı helal olsun.Bu arada kalecilerinin kıyağını da unutmamak lazım...
Gümbür gümbür geliyoruz Allahın izni ile...

ErdeM53
28/03/2007, 22:54
helal olsun bu da yeter bize.TEBRİKLER

unik06
28/03/2007, 22:58
helal olsun bu da yeter bize.TEBRİKLER

ben o hamit'in alnının ortasından öperim be abi :kiss:

...yavrum benim yaa.. ilk gol de nasıl sert vurdu ama, kaleci eliyle dışarı bile çelemedi :pray:

Linos
28/03/2007, 23:01
Bir sonraki maçın kalecisine bakmak lazım :D Sağolsunlar bu aralar bize güzel kıyak yapıyorlar :D

erdiyilmaz
28/03/2007, 23:18
ah bi yenseydik.. hazır ankarada buLuşmuşken konvoy yapacaktık kısmet degiLmiş :(

dagored
28/03/2007, 23:28
Bu arada kalecilerinin kıyağını da unutmamak lazım...

kesinlikle :D:D:D

bi ara 10 kişi oynuyoz sandım Hakan Şükür ün varlığı pek hissedilmiyodu...
ama saolsun kalece dengeledi :D:D:D

gene de yürekten tebrik ediyorum oyuncuları. bu maçın hakkı yenmekti ama kısmet :)

oz_06
28/03/2007, 23:30
hamit vurdu kaleci iceri aldı :D

bu aralar ya bizimkiler aşırı sert vuruyo ya kalecilerde bi mallık var :D:D
keşke yenseydik ozmn tam super olacaktı

microab
28/03/2007, 23:31
O kaleci birkaç ay kendine gelemez.
O artık Mal eci...

jeoenis
28/03/2007, 23:38
bu genç yaşımda kalp krizi eçirtiyorlardı bana neyse ben asıl spikere koptum . böyle bir maç anlatışı olamaz.

microab
28/03/2007, 23:49
--STRATEJİK PUAN--
Fatih Terim, "Golü erken bulsak skoru daha farklı yere götürebilir, maçı kazanabilirdik. Maçı kazanmak mükemmel işti, ama beraberlikle de bu çocuklar çok iyi iş yaptı" dedi.
MİLLİ Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, ikinci yarıdaki futbolla ay-yıldızlıların Norveç karşısında galibiyeti kaçırdıklarını belirtirken, ceza nedeniyle Almanya'da oynanılan son maçta stratejik ve kıymetli bir puan aldıklarını söyledi. Terim şöyle dedi:

"Malesef ilk yarı pek istediğimiz gibi oynayamadık. Ama buna rağmen ikinci yarıda işi başka bir planla çözdük. Zaten ilk yarıda da daha çok golü istedik, ama olmadı. İlk yarıda beklemediğimiz şekilde goller yiyip geriye düşünce oyuncularım şoke oldu. İkinci yarıda zihniyet ve oyunda şartlar çok değişti. Golü erken bulabilirdik. Erken bulsak skoru daha farklı yere götürebilirdik, kazanabilirdik. Ama bu yine de stratejik puan. Namağlup unvanımızı yitirmedik. 5 maçın 5'ini de dışarıda oynayan ve 13 puan alan futbolcularımı tebrik ediyorum. Gönlüm isterdi ki, buradan 15 puanla ayrılalım, ancak zaten endişelerimi de daha önce dile getirmiştim. Maçı kazanmak mükemmel işti, ama beraberlikle de bu çocuklar çok iyi iş yaptı."

HÜRRİYET HABER...

dagored
29/03/2007, 00:11
O artık Mal eci...

:s17: :s17: :s17: hattaaaa :zuhaha: :zuhaha:

ABNEW
29/03/2007, 00:32
2 0 dan gelen beraberlik gerçekten güzel ama bence galibiyet serisine devam etmeliydik.Norveçte bu takımı yenmemiz daha kolay gibi...
Bu arada cezamız da bitti, geçmiş olsun herkese...

jagar
29/03/2007, 00:37
valla yavv o kadar iyi oynayıpta geriye düşmemiz kötü oldu ama o durumuda berabere çevirmek te ayrı bi başarı, yunanistanın maçı kazanmasına rağmen aldığımız bir puanla hala grupta lideriz \o/ \o/

BGRAYS
29/03/2007, 16:47
Bu Kaleci Gordukten Sonra Runjeye Duaciyiz ..

Runjeeee Runjeeeee Runjeeee Runjeeee :D:D

kadoku
29/03/2007, 18:21
Bu Kaleci Gordukten Sonra Runjeye Duaciyiz ..

Runjeeee Runjeeeee Runjeeee Runjeeee :D:D
Türkiyede Runje gibi kalecimi var abicim bütün stadlarda onun ismi yankılanıyor Runjeeee Runjeeeeee Runjeeee diye o artık Türkiye'ye mâl olmuş bir kalecidir.:D

Yanlız bu Myre'nin de hakkını yemiyelim Allah için öpülesi adammış ne güzel içeri aldı gelen topları, yediklerini kurtardıklarına saymak lazım :D

BGRAYS
29/03/2007, 18:34
wala ya adam turkıye sevdalısı cıktı :D:D saolsun varolsun ne yalan soluym 2. golde cok sevınmemle bırlıkte gulme krızıne gırdım..

myreeee myreeee :D:D

flu
29/03/2007, 18:40
Ben de dün bir yandan ders çalıştım, bir yandan maç izledim, hangisi daha verimli oldu tahmin edin :)
Neyse iyi hoş da artık ben galibiyet isteyip istememe konusunda kararsızım. Tabi ki galip gelelim ama arkadaşlar, biz öyle bir milletiz ki sevinmesini bile bilmiyoruz maalesef :( O kadar insanın canı yandı, hayatını kaybedenler oldu ama bir türlü silah olayını elimizden bırakamadık. Ben anlamıyorum hakkaten hangi zihniyet sevincini göstermek için silaha sarılır yaa. Dün de ikinci golün ardından (sanki dünya kupasını almışız gibi-gerçi alsak ne fark eder) silah sesi duyduk evin içinde tedirgin olduk filan derken kurşunlardan biri bizim daireye geldiğini hissettik. İşte o telaşla, penceye de çıkamadık eee can korkusu derken en güvenli yerde uyuduk biraz tedirgin biraz korkak. Neyse sabah hemen baktım tam pencere hizasında iki kurşun izi, elimle yokladım aama tabi ileri gittiği için çıkaramadım, polise haber versem ne olacak ama çok canım sıkıldı, gerçekten şansa yaşıyoruz şu memlekette :( Ve düşünün bizim ev tepe üzerinde sayılır ve 5. kat.
İşte o yüzden, bu sevinmesini bilmeyen bize, acaba galibiyetler, başarılar çok mu diye düşünüyorum...

microab
29/03/2007, 19:06
Neyse sabah hemen baktım tam pencere hizasında iki kurşun izi, elimle yokladım aama tabi ileri gittiği için çıkaramadım

Geçmiş olsun,inananamıyorum yaa Allah korumuş,bikaç cm yada bikaç metre saptığında neler olduğunu görüyoruz.Allah cezalarını versin...

ErdeM53
29/03/2007, 19:16
çok geçmiş olsun flu. Böle cahil insanlar olduktan sonra bu memlekette seninde dediğin gibi şansa yaşıyoruz.

ABNEW
30/03/2007, 15:25
Geçmiş olsun flu...

dagored
30/03/2007, 15:26
Ben de dün bir yandan ders çalıştım, bir yandan maç izledim, hangisi daha verimli oldu tahmin edin :)
Neyse iyi hoş da artık ben galibiyet isteyip istememe konusunda kararsızım. Tabi ki galip gelelim ama arkadaşlar, biz öyle bir milletiz ki sevinmesini bile bilmiyoruz maalesef :( O kadar insanın canı yandı, hayatını kaybedenler oldu ama bir türlü silah olayını elimizden bırakamadık. Ben anlamıyorum hakkaten hangi zihniyet sevincini göstermek için silaha sarılır yaa. Dün de ikinci golün ardından (sanki dünya kupasını almışız gibi-gerçi alsak ne fark eder) silah sesi duyduk evin içinde tedirgin olduk filan derken kurşunlardan biri bizim daireye geldiğini hissettik. İşte o telaşla, penceye de çıkamadık eee can korkusu derken en güvenli yerde uyuduk biraz tedirgin biraz korkak. Neyse sabah hemen baktım tam pencere hizasında iki kurşun izi, elimle yokladım aama tabi ileri gittiği için çıkaramadım, polise haber versem ne olacak ama çok canım sıkıldı, gerçekten şansa yaşıyoruz şu memlekette :( Ve düşünün bizim ev tepe üzerinde sayılır ve 5. kat.
İşte o yüzden, bu sevinmesini bilmeyen bize, acaba galibiyetler, başarılar çok mu diye düşünüyorum...

büyük geçmiş olsun flu...
Allah beterinden saklasın...