PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tail Lights

hunter
05/05/2010, 17:00
Arkadaşlar Merhabalar;
Benim sorunum arka silecek fıskıyem tıkalı ve o parçayı sökemedim. Stop lambasınında olduğu bu parçayı nasıl sökebileceğimi anlatabilrimisiniz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

femoli
05/05/2010, 17:04
stop lambası sökülmeden su fiskiyesi çıkmaz boşa uğraşmayın eğer depo dolu hiç su gelmiyorsa fiskiyeden değil bagaj ile bağlantılı kabloların içinde su fiskiye hortumu kopmuş olabilir :)

mix
05/05/2010, 21:08
hiç sökmeden ince bi tel sokarak açmayı deneyin fıskiyeye bazen kireç gibi tortudan su atmama yapabiliyor eğer hala çalışmaz ise bagaj içinden sökülüyor diye biliorum daha tecrübeli abilerim yardımcı olacaktır

hunter
12/05/2010, 17:35
arkadaşlar aranızda arkadaki 3. stop lambasının nasıl söküleceğini bilen yokmu? Lütfen yardım edin inada bindi bu iş sökücem o zımbırtıyı :))
Not: tırnakları içeri bastırıp ittirmeyi denedim olmadı yada ben beceremedim

onn.off
12/05/2010, 18:01
ben söktüm arka led ışıklarımnı 4 tanesi patlamıştı servise gittim onu sökemeyiz kırılıyor daha önce çok denedik hep kırılarak çıktı dedi sipariş verelim gelsin öyle değiştiririz çünkü %100 kırılacak dedi. ben eve geldi 2 tane tornavide aldım bagaj kapağını aç arkasında 2 tane lastik kapak görürsün onlaro çıkar tornavidayı sağ taraftan geçir dibinden dışarı doğru ittir biraz çıkınca diğer tarafı yap birazcık sabırlı ol 15 dk sökersin arkasında ledin soketi ile cam suyun hortumu var onlarıda çıkart rahat rahat çalış sıkıştığın yerde sor yardımcı olurum

hunter
13/05/2010, 17:45
arkadaşlar sökemedim ama elektrikçiye gösterdim. söktük ve gördük ki elektrik kablolarının ve hortumun kapağa giriş yerindeki körüğün içinde hortum kırılmış. araya bağlantı atarak çözdük.sizinde başınıza gelebilir aklınızın bir köşesinde olsun derim ben.

femoli
13/05/2010, 17:47
arkadaşlar sökemedim ama elektrikçiye gösterdim. söktük ve gördük ki elektrik kablolarının ve hortumun kapağa giriş yerindeki körüğün içinde hortum kırılmış. araya bağlantı atarak çözdük.sizinde başınıza gelebilir aklınızın bir köşesinde olsun derim ben.
Sakalımızda var ama :)

GP COSKUN
13/05/2010, 21:01
Sakalımızda var ama :)

sakalın var ama takken yok olm :hammer00:

brabus
13/05/2010, 23:44
ben söktüm arka led ışıklarımnı 4 tanesi patlamıştı servise gittim onu sökemeyiz kırılıyor daha önce çok denedik hep kırılarak çıktı dedi sipariş verelim gelsin öyle değiştiririz çünkü %100 kırılacak dedi. ben eve geldi 2 tane tornavide aldım bagaj kapağını aç arkasında 2 tane lastik kapak görürsün onlaro çıkar tornavidayı sağ taraftan geçir dibinden dışarı doğru ittir biraz çıkınca diğer tarafı yap birazcık sabırlı ol 15 dk sökersin arkasında ledin soketi ile cam suyun hortumu var onlarıda çıkart rahat rahat çalış sıkıştığın yerde sor yardımcı olurum

bir şey sökülecekse sana danışacağımız kesinleşti :)
1) Direksiyon kontrol tuşları
2) 3. Stop Lambası

KaMiKaZe
14/05/2010, 00:12
tail light ne alaka onu çözemedim başlık olmamış, bari 3.stop deseydiniz.