PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Servise çağırmadan sonraki sıkıntılar

jakabo_ank
28/04/2010, 12:23
aracımı 15 gün önce servise geri çağırdılar. direksyon kontrolü denilen birşey yapılacağını söylediler. gerçi yaptıkları civata sıkmadan başka bir şey değilmiş. servisten çıktıktan sonra direksyonda azda olsa hissedilen bir sertleşme oldu. 15 gün sonunda ilk aldığımdaki yumuşaklık kalmadı gene yumuşacık diğer araçlarla kıyaslanmayacak şekilde yumuşak hemde ama servis öncesi gibi değil. birde direksyonu düz tuttuğumda araba sağa doğru gitmeye başladı. hafif ama çok hafif sola doğru tutarsam araba düz çizgisinde gidiyor. acaba direksyona yapılan işlemle böyle bir olayın alakası olabilirmi.

GP COSKUN
28/04/2010, 12:54
direksiyon milinin torklanması için servise çağrılmışsınızdır
bu yapılan işlem ile sertleşmenin alakası var olabilir fakat sağa çekme sorunu rot lardan ve öntakımdan kaynaklanır

makeles
28/04/2010, 14:27
bugün beni de çağırdılar servise.. direksiyon kontrolü için olduğunu söylediler.. daha önce arıza yoktu ama önlem amaçlı city motoru değiştirlmişti arayan bayana söledim yine de servise uğramalısınız dediler.. benim adıma randevu alıp haber vereceklermiş..
acaba değiştirlen motor eski miydi yoksa yeni bir city mi yaptılar merak ettim.. :S

jakabo_ank
29/04/2010, 11:33
direksyonu sola çevirirken gayet yumuşak fakat sağa çevirirken çok hafif sertleşme olmaya başladı. yapalım derken ne yaptılarki bu direksyona.

emrequzel
29/04/2010, 12:49
benimde 1-2 ay once bu yüzden servise cagırdılar ve son zamanlar onceki gibi gelmiyor bana sanki sertleşme oldu gibi.city açık kullanıyorum hep kapalıyken tam ızdırap. bilemicem neden oldugunu :)

Kriminal
10/05/2010, 10:57
C.tesi bende servise carbon yaptırmak icin gittiğimde 1 yıl önce servise ccagrılmıssınız ama tel numaraları degıstıgınden sıze ulasamamısız dedıler...

4242 kampanya numarasından cagrıulmıssınız dedı bayan servis müdüresi.
Herhangı bır olumsuzluk yasanırsa degısım yapılması gerekecegını ve bunun ucretsız olacagını soyledıler ....

4242 nolu kampanya ne demek onu anlamadım ben....

ocean_1919
10/05/2010, 12:54
C.tesi bende servise carbon yaptırmak icin gittiğimde 1 yıl önce servise ccagrılmıssınız ama tel numaraları degıstıgınden sıze ulasamamısız dedıler...

4242 kampanya numarasından cagrıulmıssınız dedı bayan servis müdüresi.
Herhangı bır olumsuzluk yasanırsa degısım yapılması gerekecegını ve bunun ucretsız olacagını soyledıler ....

4242 nolu kampanya ne demek onu anlamadım ben....
Üzümünü yiyip, bağını sormamak lazım :)

GP ÜMİT
10/05/2010, 14:36
beni servise çağarmışlardı,bu gün saat 9 da aracım sevise girdi saat 11,30 servisten çıktım.ne yapıldıgını sordum ama direksiyon gurubu için çağardıklarını ve gerekenin yapıldığını bir sorun olmadıgını söylediler.aracım iki saat içerde durdu, ne yaptılar bilmiyorum.servisede zaten bu yüzden gitmek istemiyorum.yola çıktıgımda direksiyon farkedilir derecede sertleşmiş.demek ki böyle olması gerekiyor diye düşündüm.yapılacak birşey yok zannedersem.

GP COSKUN
10/05/2010, 14:39
beni servise çağarmışlardı,bu gün saat 9 da aracım sevise girdi saat 11,30 servisten çıktım.ne yapıldıgını sordum ama direksiyon gurubu için çağardıklarını ve gerekenin yapıldığını bir sorun olmadıgını söylediler.aracım iki saat içerde durdu, ne yaptılar bilmiyorum.servisede zaten bu yüzden gitmek istemiyorum.yola çıktıgımda direksiyon farkedilir derecede sertleşmiş.demek ki böyle olması gerekiyor diye düşündüm.yapılacak birşey yok zannedersem.

ümit abi sorun yok direksiyon milin
i torklamışlardır
çağırmalarının sebebide bu zaten

Kriminal
10/05/2010, 16:26
Çoşkun Abi Benim araçta direksiyon milinin torklanması olur sanırım dimi

GP COSKUN
10/05/2010, 16:45
Çoşkun Abi Benim araçta direksiyon milinin torklanması olur sanırım dimi

ayağını çek :gunsmilie:

Kriminal
10/05/2010, 16:48
Hiç benımle ılgılenmıyosun :(

GP COSKUN
10/05/2010, 21:33
Hiç benımle ılgılenmıyosun :(

deniz allah seni kahretmesin emi
senin ile ilgilendiğim kadar kimseyle ilgilenemiyorum yaw
gündüz işteyim meşgulum biraz geç kalabilirim cevap yazmakta o kadar
:X:X:X:X

jakabo_ank
11/05/2010, 15:19
güzelim yumuşak direksyon gitti ya. başlarım yapacakları torklamaya

novemberpasali
11/05/2010, 15:45
Bugünde beni çağırdılar aracımı sattım dedim:) 77 activlerde büyük sorunlar var beni defelarca çağırdılar.kıronik arıza yok o arız yok bu arıza diye defelarca çağırdılar 2007 modellerde sanırım bu sorun oluyor.

Kriminal
11/05/2010, 16:18
deniz allah seni kahretmesin emi
senin ile ilgilendiğim kadar kimseyle ilgilenemiyorum yaw
gündüz işteyim meşgulum biraz geç kalabilirim cevap yazmakta o kadar
:X:X:X:X

Abi onca adamla ugrasıyorum...Yinede bu siteden kopmuyorum bı sekılde elımden geldıgınce mesaj yazıyorum fakat sankı bazı arkadaslar tavır koymuslar bana ...Sana sözum yok yanlıs anlama

GP COSKUN
11/05/2010, 21:17
Abi onca adamla ugrasıyorum...Yinede bu siteden kopmuyorum bı sekılde elımden geldıgınce mesaj yazıyorum fakat sankı bazı arkadaslar tavır koymuslar bana ...Sana sözum yok yanlıs anlama

yoktur öle bişey sen rahat ol yaw
biz seni seviyoruz

Kriminal
12/05/2010, 09:37
yoktur öle bişey sen rahat ol yaw
biz seni seviyoruz

Ne bıleyım ailemız gıbı sahıplenıyoruz burayı nerdeyse 12-13 saat onlıne oluyorum..Keyifleri bilir benım konularımda benım yazdıklarıma cvp vermeselerde olur ...Canları saolsun