PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birmot servislerinde bayanlara Özel indirim+Hediyeler

sarperka
27/03/2007, 18:32
Daha önce bahsi geçtimi bilmiyorum benim gözümden kaçmış olabilir.
Geç oldu ama :ebebe: 31 Mart 'a kadar birmotlarda periyodik bakıma giden bayan araç sahipleri yada bayan sürücüler(ruhsat üzerine olmasada oluyor.) %15 indirim + ücretsiz iç dış detaylı temizlik motor temizligi ve kimyasal koruma yapılıyor. Garanti uzatmada da kolaylık ve indirim uyguluyorlar. Aklınızda bulunsun.

Mısafır
27/03/2007, 18:38
verın arabaları anneniza gotursun servıse :D

PuNToGiRL
27/03/2007, 18:39
Ben gideyim ozaman :)

sarperka
27/03/2007, 18:46
Ben arabayı dün aldım. Almadan 1 senelik bakımını da yaptırdım. İzmir Birmot servisi dün servis değildi sanki. Serviste gün yapan, örgü ören, konken oynayan teyzeler vardı :)

femoli
27/03/2007, 19:26
hadi canım kadınlar günü olmuş desene hazır gitmişken gün felan da yapsaydınız....

sarperka
27/03/2007, 20:02
???
Şaka bir yana gerçekten dün hatırı sayılır bayan vardı. Belkide kampanyanın son günleridir diye.

femoli
27/03/2007, 20:06
olabilir ama neden bayan anlamadım ..

sarperka
27/03/2007, 20:12
Femoli aşağıdaki linki tıklayarak ilk sayfada yazanları okursan konuyu idrak edebileceksin sanırım....
https://portal.birmot.com.tr/Birmot_Portal/Desktopdefault.aspx?tabid=1

8 Mart Dünya kadınlar günü için birmotun ay sonuna kadar yaptığı bir jest.

umarım anlayabilmişsindir.

Linos
27/03/2007, 20:54
Femoli aşağıdaki linki tıklayarak ilk sayfada yazanları okursan konuyu idrak edebileceksin sanırım....
https://portal.birmot.com.tr/Birmot_Portal/Desktopdefault.aspx?tabid=1

8 Mart Dünya kadınlar günü için birmotun ay sonuna kadar yaptığı bir jest.

umarım anlayabilmişsindir.

Bunu konunun başına koysaydın ve açıklamayı ona göre yapsaydın herkes idrak edebilirdi sanırım! Mazur gör, ne de olsa herkes senin kadar zeki değil!!!

sarperka
27/03/2007, 21:14
Daha önce bahsi geçtimi bilmiyorum benim gözümden kaçmış olabilir.
Geç oldu ama :ebebe: 31 Mart 'a kadar birmotlarda periyodik bakıma giden bayan araç sahipleri yada bayan sürücüler(ruhsat üzerine olmasada oluyor.) %15 indirim + ücretsiz iç dış detaylı temizlik motor temizligi ve kimyasal koruma yapılıyor. Garanti uzatmada da kolaylık ve indirim uyguluyorlar. Aklınızda bulunsun.

Yukarıdaki gibi gayet ciddi ve açıklamalı bir mesaj için se bu söylediklerin bilemiyorum.
Moderator olarak beni değil, düzgün ve bu forumdaki insanların ekonomisi düşünerek yazılmış bir mesajla, dalga geçenleri uyarman gerekiyor sanırım.
Bu arada zekiyim o da ayrı mevzu.

microab
27/03/2007, 21:27
Yukarıda hangi mesajına atıf yapıldığı belli,dalga geçilen bir mesaj yok,forumda samimi bir ortam var,yeni üyelerimiz biraz yadırgıyor olabilir.
"8 Mart dünya kadınlar günü için yapılan bir jest" yazsa idin en başa,konu çok daha önceden ve net bir şekilde anlaşılırdı,idrak midrak karışmasına gerek kalmazdı...
Büyütülecek bir mevzu yok...

sarperka
27/03/2007, 22:09
Yukarıda hangi mesajına atıf yapıldığı belli,dalga geçilen bir mesaj yok,forumda samimi bir ortam var,yeni üyelerimiz biraz yadırgıyor olabilir.
"8 Mart dünya kadınlar günü için yapılan bir jest" yazsa idin en başa,konu çok daha önceden ve net bir şekilde anlaşılırdı,idrak midrak karışmasına gerek kalmazdı...
Büyütülecek bir mevzu yok...
Konun ana fikri 31 marta kadar bayanlara indirim olduğudur. ve topicde açıkca bütün bilgi verilmiştir.
Bununla ilgili şöyle yazsaydın böyle yapsaydın gibi anlamsız cümleler niye kuruyorsunuz ki. Konuyu anlmayanlarmı çıkmış? Üstelik siz moderator 'sünüz.
Bu foruma ve destekleyen tüm arkadaşlara saygımdan, Bu msj, bu konu hakkında yazdığım son şeydir. ama sizin düşünce yapınız açısından bana iyi bir ders oldu teşekkürler diyerek satırlarımı sonlandırıp Femolinin aşağıdaki yazısını ekliyorum;

hadi canım kadınlar günü olmuş desene hazır gitmişken gün felan da yapsaydınız....
bu yazının birmottaki bayanlara yapılan indirim için açtığınız topicden sonra benden size geldiğini düşünmenizi istiyorum. Bana nasıl bir tepki verirdiniz?
Bence 'idrak' kelimesine verdiğiniz tepkiye buna vermeniz gerekiyordu.
Hepinize iyi Forumlar.

microab
27/03/2007, 22:20
Çok daha anlamsız bir hal almaması için
:locked: