PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç kaplama

HASANDURSUN
26/04/2010, 10:06
herkese merhaba ben aracımı siyah renkten beyaz renge kaplatmak istiyorum tavan hariç komple kaplatacağım istanbulda bu konuyla ilgili nereler vardır yardımlarınıza ihtiyacım var ben bi kaç yere sordum 1500-1900 arası değişken fiyatlar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

sowhat788
26/04/2010, 10:26
Merhaba,
Reklam, Tabela, 0 216 496 27 52, Tabela Üretimi, Işıklı tabela, Dijital, Sultanbeyli, İstanbul (https://www.celikreklam.com)
Musa bey yardımcı olur

eskibur
26/04/2010, 11:16
yasak değil midir bu uygulama ?
Cam filmi bile nelere mal olabiliyor çünkü.
Polis çevirme de ruhsattaki renge bakarsa sıkıntı olabilir (bence)

hsyn28
26/04/2010, 11:33
yasak değil midir bu uygulama ?
Cam filmi bile nelere mal olabiliyor çünkü.
Polis çevirme de ruhsattaki renge bakarsa sıkıntı olabilir (bence)
Ruhsata işletiliyor zaten o renk o yüzden sıkıntı teşkil etmeyecektir.
Maslakta bir yer var isim olarak bilmiyorum ama google da maslak araç kaplama diye aratırsan ilk orası çıkacaktır muhtemelen.kaplatılan araçları gördüm adamlar işini iyi yapıyor kaplama oldugunu anlamak çok zor araçlara bakınca.

HASANDURSUN
26/04/2010, 12:39
maslaktaki çok pahalı araştırdım onu femoli abimiz bilir ama görmedi heralde hala ricamızı :)))

savagi
26/04/2010, 16:33
maslak protac biraz pahalıdr doğru ama tereddüt etmeden orada yaptır keşke dememek için.ben tavan kaplattım 10 numara işçilik malzeme ve garatisi var.

femoli
26/04/2010, 17:13
Sevgili hasan dün keşke cnr deki fuara gelseymiştin sorunun çözümü oradaydı ..Bir kaç firma ile görüşme yaptım ,Sana bir firma önerebilirim ama alacağın fiyatlar minimum 1500 tl civarında olacaktır .. aşşağı yukarı çünkü araç boyut ve zorluk derecesine göre fiyatlar biraz oynar..

Akoni reklam ltd şti esenlerde buraya bir danış Ankara kemal oto size yönlendirdi dersen yardımcı olacaklardır ..
0212 438 35 97

MaLcoLmX
23/05/2010, 23:06
yaklaşık 6 yıldır araç giydirme işi ile uğraşıyorum araçlarınız çok temiz bi şekilde kaplanır...eğer gerekirse tasarım ve kaplamada yapılır baskılarında biz yapabiliriz...
ekstra olarak taksileriniz kaplanır oracal cast folyo ile garantili kaplama

fiyatlar arabaya göre değişir

yasingfb@hot. mail adresim ulaşırsanız yardımcı olurum

Scottie
23/07/2010, 17:29
Eskicumali Forum kuralları 16. madde ve 21. maddeyi dikkatle okuyunuz...

JASMINE
23/07/2010, 17:59
Kadir bey önce bir kendinizi tanıtsaydınız daha iyi olurdu. Üye olur olmaz ilk mesajınızda firma reklamınızı yapmanız pek hoş olmamış açıkçası.

dallix
23/07/2010, 18:16
Araç kaplama işine biraz sarmıştım bu yüzden bayya bilgili sayılırım bu işte boyaya zarar vermez densede kullananların hepsi alttaki boyanın solmasından şikayetçi artı kapı içleriniz orjinal renginde kalıyor full heryerini kaplama imkanları yok işin en iyi malzemeleri 3m ve oracal+maliyeti 200-300 lirayı geçmeyen bi iş için 1500 ile 1900 lira arası fiyatlar çekmeleri çok saçma,şimdi bu işi yapanlar savunmaya geçecektir yok biz 1.800e malediyoruz 100 lira kazanıyoruz falan diye başka forumlarda ve bizzat görüşmelerimde yaşadım bu durumu yalan, metrekaresi 4 euro fiyat aldım oracal cast folyo için, kendi memleketim için söylüyorum dörtdörtlük bi boyayı 1.000 liraya yaptırmanız mümkün bu satarken problem olur saçmalıklarınıda ülkece aşmalıyız güvenmediğiniz adamdan araba almazsınız olur biter ben zevki aracımı parlak elma şekerine boyatıcam satarkende kim ne derse desin.

WiSTaRiA
23/07/2010, 18:22
Burası ticari amaçlı bir site değildir.. İlk önce kendinizi tanışma bölümünde tanıtmalı ve ilanınızı ilanlar bölümüne belirtmeniz gerekmektedir... Lütfen forum kurallarına UYALIM..... Teşekkürler...

femoli
23/07/2010, 19:12
İyide arkdaşlar adamın msjnı silmişsiniz ama silmeden önce hepiniz alıntı yapmışsınız sildiğiniz bir işe yaramamışki .. alıntı yapan arkdaşlarda alıntılarını silerse daha iyi olur ..

JASMINE
23/07/2010, 19:19
İyide arkdaşlar adamın msjnı silmişsiniz ama silmeden önce hepiniz alıntı yapmışsınız sildiğiniz bir işe yaramamışki .. alıntı yapan arkdaşlarda alıntılarını silerse daha iyi olur ..

Düzeltmeler yapıldı arkadaşım tamam mı? Beğendin mi? :) :)

femoli
23/07/2010, 19:44
Düzeltmeler yapıldı arkadaşım tamam mı? Beğendin mi? :) :)
Yok beğenmedim ne yapcaz :D

Yaso üsttede bir msj var onuda düzenle istersen..Başka bir arkdaşında msj var ilk msj ;)