PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP' niz ile yaşadığınız en güzel anılarınızı yazın

MOZDİ
27/03/2007, 16:23
ben gp'mi aldığımda, eşimi ve bebeğimi gezdirmek için arabaya bindirdiğimde, henüz 10 aylık ( henüz konuşamıyor ) olan bizim velet arabaya binince ''ooo ooo diye el şaplatmaya ve zıplamaya başlamıştı '' gülmekten çatladık, sanki anlıyormuşçasına :) tepki verdi velet :)

zeynepc
27/03/2007, 16:58
bizde abdullahla punto sayesinde tanıştık anlatmıştık.en güzelide bu yaz süpris yapıp arabayı aniden durdurdu ve bagajdan bi şişe şarap 2 şarap bardağı cebindende bi yüzük çıkarıp evlenme teklifi etti :) yer bilken puntonun önüydü o anı ömrümün sonuna kadar unutmam..

shoparr_
27/03/2007, 17:53
bizde abdullahla punto sayesinde tanıştık anlatmıştık.en güzelide bu yaz süpris yapıp arabayı aniden durdurdu ve bagajdan bi şişe şarap 2 şarap bardağı cebindende bi yüzük çıkarıp evlenme teklifi etti :) yer bilken puntonun önüydü o anı ömrümün sonuna kadar unutmam..
bu güzel işte enişte bey işi biliyo..bende mi böyle yapsam ne:D:ok:

zeynepc
27/03/2007, 17:55
valla süperdi ama..o öyle yapmasada ben ona evet derdim zaten ;) gülümsemesi beni bitirdi,AŞIK olmuştum :D

MOZDİ
27/03/2007, 17:58
enişte bey işi acayip biliyormuş :) ne derler Allah ayırmasın mı derler :) Allah tamamına erdirsin mi derler :)

zeynepc
27/03/2007, 17:59
teşekkürler.amin diim bende..olmayanlarada en kısa zamanda dileğimle.;)