PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 Mayıs İzmir Tekne turu ** İPTAL **

JASMINE
24/04/2010, 15:41
Arkadaslar havalar iyice isinmadan bir piknik yapalim mi? Ne dersiniz?
Fikirlerinizi bekliyorum ;)

k@pl@n
25/04/2010, 02:31
oldu bana uyar derim..

krakercocuk
25/04/2010, 02:52
evet arkadaşlar piknik olayında kafadan 8-9 kişi hali hazırdadır zannediyorum.bunu bugünkü buluşmamızdan yola çıkarak söylüyorum çünkü bügünkü buluşmaya gelen her izmir üyesi bu konuya oldukça sıcak baktı bu görüşdeyim.bizim istediğimiz her izmir üyesinin katılımıyla, bu sıcak ortamı dev bir grup buluşmasına dönüştürmek ve bolca hoş sohbetler edip neşeli zaman geçirmek. onun için herkezin katılmasını bekliyoruz.ankara buluşmasından sonra yapılacak organizasyon bu organizasyondur.bu konuyu erken açtıkki hergelmek isteyen arkadaşımız şimdiden plan programını yapabilsin diye..umarım katılımımız oldukça güzel ve bol üyeli olur..tüm izmir sizleri bekliyoruz..şimdiden liste oluşmaya başlasın

1-35 kaplan
2-krakerçocuk
3-jasmine

OzzY
25/04/2010, 04:31
bidahaki hafta olsun

operatormurat
25/04/2010, 11:17
bugün bacanağımla urla kuşçulardaki tarlanın içindeki tarihi sakız ağacının altında bi mangal mangal yakıp sezonu açayım....

LeoN48
25/04/2010, 11:20
23-27 Mayıs arası yokum, Ozan'a katılıyorum, eğer uygun olursa herkese bir sonraki hafta olsun.

JASMINE
25/04/2010, 12:05
evet arkadaşlar piknik olayında kafadan 8-9 kişi hali hazırdadır zannediyorum.bunu bugünkü buluşmamızdan yola çıkarak söylüyorum çünkü bügünkü buluşmaya gelen her izmir üyesi bu konuya oldukça sıcak baktı bu görüşdeyim.bizim istediğimiz her izmir üyesinin katılımıyla, bu sıcak ortamı dev bir grup buluşmasına dönüştürmek ve bolca hoş sohbetler edip neşeli zaman geçirmek. onun için herkezin katılmasını bekliyoruz.ankara buluşmasından sonra yapılacak organizasyon bu organizasyondur.bu konuyu erken açtıkki hergelmek isteyen arkadaşımız şimdiden plan programını yapabilsin diye..umarım katılımımız oldukça güzel ve bol üyeli olur..tüm izmir sizleri bekliyoruz..şimdiden liste oluşmaya başlasın

1-35 kaplan
2-krakerçocuk
3-jasmine

Yahu Fırat, fikir benden çıkıyor, konuyu ben açıyorum listenin sonuna atıyorsun beni :) Şu R.Siyahı ile ilgili planlarım genişliyor haberin ola :)

Ozan ve sizlerinde aramızda olmanızı çok isteriz. Tarihi diğer arkadaşlar içinde sorun olmayacaksa değiştirebiliriz.

inantok
25/04/2010, 12:16
Yahu Fırat, fikir benden çıkıyor, konuyu ben açıyorum listenin sonuna atıyorsun beni :) Şu R.Siyahı ile ilgili planlarım genişliyor haberin ola :)

Ozan ve sizlerinde aramızda olmanızı çok isteriz. Tarihi diğer arkadaşlar içinde sorun olmayacaksa değiştirebiliriz.

sevgili arkadaşlarım çok güzel bir konu açmışsınız sizleri tebrik ederim. Ama atladığınız ve dün üzerinde bolca konuştuğumuz bir konuyu sizlere hatırlatmak isterim. 22 Mayıs Cumartesi, İstanbul, Nişan Temmuz, Düğün....
hatırladınız umarım:))
ama bizsiz yapacaksanız mangalı kardeşşş, size güzel bir atasözü söyleyim mi?
Kanbersiz Düğün Olmaz Kardeşşşş...
:X

JASMINE
25/04/2010, 13:50
Oy birliği ile piknik tarihi bir sonraki haftaya kaydırılmıştır. :)
30 Mayıs için hazılıklara başlıyoruz o halde :)

krakercocuk
25/04/2010, 19:53

jess..bu gece son gece yeğenim..:D yarın elini çabuk tutan kazanır madem:D

bu geceeeee uzun olacaaaak besbelliiiii:whistlin:

JASMINE
25/04/2010, 19:56
jess..bu gece son gece yeğenim..:D yarın elini çabuk tutan kazanır madem:D

bu geceeeee uzun olacaaaak besbelliiiii:whistlin:

İyi bakalım öyle olsun. Bu arada ben elimi çabuk tutmaktan yana değilim. Benim planlarım sen aldıktan sonrası için geçerli. 1 tane var zaten 2.sinin masrafları ağır gelir. :D :D

Sen bu gece için bira ve sigara stoğu yapsaydın. Sabaha kadar iyi bir tüketim olacağı kesin.

krakercocuk
25/04/2010, 21:44
araç sahibi ile şuanda görüştük telefonda yarın buluşuyoruz öğle vakti:)

JASMINE
25/04/2010, 22:17
araç sahibi ile şuanda görüştük telefonda yarın buluşuyoruz öğle vakti:)

Ohhh süperr. HAdi bakalım. Stickerları hazır, bekliyoruz :)

k@pl@n
26/04/2010, 00:03
ben kaporayı verdim. benim araç + 2000 TL :D :D :D

krakercocuk
26/04/2010, 00:07
abi senin bu ısrarından kurtulmak için kredi çekip senin arabayıda alıcam artık ne yapalım..:)ama siyah akrepimi yinede alıcam inşallah yarın:D

sabanci
26/04/2010, 19:18
hayırlısı olsun fırat kardeş alırsın inşallah.
yasemin abla bende sticker isterim taaa istanbullardan yaban ellerden egzotik kırmızımı alıp getirdim buralara izmirli olsun diye stickersız boynu bükük bıraktın puntomu :) piknikte bende varım benide yazın :)

JASMINE
26/04/2010, 19:35
GÜNCEL KATILIM LİSTESİ

01-35kaplan
02-krakerçocuk
03-JASMINE
04-Ozzy
05-Leon48
06-Mert & İnan
07-sabanci
08-
09-
10-

hayırlısı olsun fırat kardeş alırsın inşallah.
yasemin abla bende sticker isterim taaa istanbullardan yaban ellerden egzotik kırmızımı alıp getirdim buralara izmirli olsun diye stickersız boynu bükük bıraktın puntomu :) piknikte bende varım benide yazın :)

Hakan, Sticker talep formu doldurduysan eğer onlar Ankara'dan Femoli'den gelecekler. En kısa sürede elinde olacaktır. Olmazda buluşmada veya daha önce görüşme imkanımız olursa bende son kalan 3 stickerdan birini verebilirim :)

krakercocuk
26/04/2010, 20:06
aracımız sahibine kavuşmuştur..yani bana:) hatta ve hatta daha arabayı alıcagım bellı bıle olmadan stıcker ı bıle yapıstırdık adam delimidir nedir tarzında bi bakışı vardı ki görmeliydiniz..neyse artık bir araç daha ailemize katılmış bulunmakta:)

sabanci
26/04/2010, 20:22
tamam abla stickerımı isterim o zaman mangaldayken :)

hayırlısı olsun fırat kardeş en kısa zamanda fotoları bekliyoruz :)

35mert
26/04/2010, 20:25
hayırlı olsun fırat kazasız belasız kullan :)

operatormurat
26/04/2010, 20:57
fırat hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan kardeşim, mangal&pikniği urla taraflarında biyerde yaparsak ailecek geliyoruz....

serdar2362
26/04/2010, 21:28
Aracın hayırlı olsun Fırat kardeşim. Eh artık 8-9 Mayısta arabanı bize gösterirsin değilmi.:D

k@pl@n
27/04/2010, 12:40
aracın hayırlı olsun fırat kardeşim. Nasipmiş oldu işte :D

bu arada konuyuda güncelleyelim dedim. hani genelde haberim yoktu, görmedik, takip edemedik diyorlar ya :) sık sık güncel yapalımda kimse habersiz kalmasın...

krakercocuk
28/04/2010, 20:52
hepinizide teşekkür ederim ederim...çok istedım oldu valla:)canavar gıbı bı araç:)

Ziyaretci046
28/04/2010, 20:54
hayırlısı olsun abi kazasız belasız kullan

krakercocuk
28/04/2010, 20:54
saol ım:)

sabanci
29/04/2010, 00:53
hayırlısı olsun fırat kardeş kazasız belasız kullanırsın inşallah... :)

OzzY
29/04/2010, 01:28
hepinizide teşekkür ederim ederim...çok istedım oldu valla:)canavar gıbı bı araç:)
hayırlı uğurlu olsun
kazasız belasız :)

35mert
02/05/2010, 19:21
Benim bir fikrim var .....mangal partisini Foçada bir gezi teknesinde yapmaya ne dersiniz ? Hem balığımızı tutsak hem tutugumuz balıkları yesek büyük ihtimalle 30 mayısa ta da denize bile girilebilir .... ne dersiniz ?

Ziyaretci046
02/05/2010, 19:53
bende gelmeye çalışıcam inşallah gelirim tüm izmirli puntocuları toplayalım

JASMINE
02/05/2010, 21:42
Benim bir fikrim var .....mangal partisini Foçada bir gezi teknesinde yapmaya ne dersiniz ? Hem balığımızı tutsak hem tutugumuz balıkları yesek büyük ihtimalle 30 mayısa ta da denize bile girilebilir .... ne dersiniz ?

Fikir senden çıktığına göre araştırmada sana ait o halde Mert. Detayları bekliyoruz. ;)

demon
02/05/2010, 21:48
Lanet olsun Foça' da balık tutmaya. Bugün Foça' ya balık tutmaya gitmiştim. Güneşte uyuya kalmışım. Fena yanmış yüzüm. Muhtemelen 1 hafta dışarı bile çıkmayabilirim.

35mert
02/05/2010, 21:54
Aslında bu gün biraz geç kaldık ....Bir tane bile tekne yoktu, hepsi tura cıkmış....Fiyatlar menüler güzelgahlar hepsini ögrenecektik...
Daha önce bu tarz buluşma oldumu bilmiyorum fakat bu sekilde organize edeceksek kardeşim Foça'da kalıyor bizim için araştırma yapar.

JASMINE
02/05/2010, 22:12
Aslında bu gün biraz geç kaldık ....Bir tane bile tekne yoktu, hepsi tura cıkmış....Fiyatlar menüler güzelgahlar hepsini ögrenecektik...
Daha önce bu tarz buluşma oldumu bilmiyorum fakat bu sekilde organize edeceksek kardeşim Foça'da kalıyor bizim için araştırma yapar.

Yok daha önce bu tarz bir buluşma olmadı. İlgilenirsen sevinirim. Farklı bir şey yapmış oluruz.

35mert
02/05/2010, 23:16
Bir tekne buldum yarın telefon açıp görüşeceğim ücretlerinin güncel olup olmadığını bir öğreneyim

VALINOR - THE LORD OF THE BOATS
GÜNLÜK TURLAR Tekne ve erzak hazırlığı yapıldıktan sonra saat 11:00 sularında limandan demir alıyor ve Foça'nın tertemiz, masmavi koylarındaki yolculuğumuza başlıyoruz.

Civardaki adalar ve eşsiz güzellikteki koyları her biri mitolojik ve tarihi açıdan ayrı değerlere sahip doğal güzelliklerle dolu mekanları içeren bir gezi... Bu gezi esnasında doğayla bütünleşerek bu keyfin tadına varacak ve bu güzel mekanlarda demirleyerek yemek yemek ve yüzmekten ayrı bir haz duyacaksınız.

Akdeniz foklarının doğal yaşam alanı olan ve mitolojiye de konu olmuş Siren Kayalıkları'nda bulunmak, güne farklı bir anlam katacak. Kendine has doğal yapısıyla bir orağı andıran Orak Adası kıyılarında denize girmekten keyif alacaksınız.

Tüm bu güzelliklerden sonra gün batımı yaklaşırken, günün tatlı yorgunluğunu çay servisi ile atıyor ve saat 17:00 sularında limana demirleyerek gezimizi sonlandırıyoruz.

MENÜ VE İKRAMLARIMIZ
Öğle yemeğinde çipura, tavuk veya köfte et çeşitlerimiz olup yanında mevsim salatası, makarna ve bir bardak meşrubat yer almaktadır. Çeşitlerimizi kömür ızgara biçiminde sunmaktayız. Menümüz tur fiyat tarifesine dahil olup, ayrı ücrete tabi değildir.

Teknemizde alkollü içecek servisimiz ayrıca bulunmaktadır. Bunun dışında gün içinde içilen çay, nescafe ve sular misafirlerimize ikramımızdır.

ÜCRET TARİFESİ
Günlük turlarımız, kişi başına 30 YTL. dır.(*) Öğrenci ve grup indirimlerimiz bulunmaktadır.

(*) Fiyatlarımıza KDV dahil olup, teknemize dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.
AY TURLARI Gece mehtap altında, denizin gizem ve sessizliğinin tadını çıkarmak isteyenlere hitap eden turlarımız da var. Foça'ya karşı denizden, ışıklar altındaki sahile panoramik bir bakış, engin düşlere yolculuk yapabileceğiniz bir gezi ay turları. İster yemekli ister yemeksiz, müzik eşliğinde geçireceğiniz hoşça vakitler için.

BALIK TURLARI Parkura sizin karar verebileceğiniz, ya da kaptanımızın göstereceği avlanma bölgelerinde balık avı partileri düzenlemek mümkün. Günlük ya da saatlik şeklinde düşünebileceğiniz, saatleri sizin belirleyebileceğiniz bir tur. Egenin zengin balık çeşitleriyle karşılaşmak her yerde mümkün. Mevsimine göre çipura, karagöz, sargoz, mercan, melanur, gopes, istavrit, kolyos, kalamar ve daha bir çok çeşit için avlanabileceğiniz koylar, adalar bölgesi elinizin altında. Rastgele...
ÖZEL TURLAR Rotasına ve kişi sayısına sizin karar verebileceğiniz, özel gezi turları yapmak mümkün. Önceden kararlaştırarak, günü, kişi sayısını, rotayı belirledikten sonra erzak ve yakıt ihtiyaçlarını tamamlayıp yola çıkıyoruz.

TEKNEMİZ Teknemiz, ahşap, 14.50 m. boyunda, 4 m. eninde olup, 140 hp dizel motora sahip, Bodrum-Bozburun yapısıdır. İçerisinde 2 adet kamara, mutfak ve wc barındırmakta, güvertede iki parça halinde güneşlenmek için yaklaşık 30 m²lik bir alana, ayrıca arka kısmında karşılıklı oturma ve yemek grubuna sahiptir. Yolcu kapasitesi personel hariç 24 kişidir. Yolcularımızın rahat ve güveni için yasa gereği tüm güvenlik kriterlerine uygun donatılmıştır. Ayrıca yolcularımız yolculuk esnasında kaza sigortasına sahiptir. Teknemizin rüzgarlı ve dalgalı havalarda su üzerinde stabil kalması, oturaklı bir yapıda inşa edilmiş olması da bir diğer önemli unsurdur.

Teknemiz, her gün günlük turlar öncesinde gerekli temizlik ve bakımdan geçirilir, ihtiyaç oranında erzak ve yakıt ikmali yapılır ve seyahate düzenli bir şekilde hazırlanır. Gezi sonrasında ertesi gün için gerekli bakım, yıkama ve temizlik aşamalarından geçirilir.

Personelimiz, güleryüzlü, titiz, misafirperver davranışlarıyla, yolcularımızın kendini rahat ve güvende hissedecekleri, güzel ve nezih bir ortamda seyahat etmeleri için çaba içerisindedirler.

Teknemizde, misafirlerimizin denize giriş ve çıkışlarında kullanabilecekleri portatif merdiven, istenildiği anda tatlı su ile duş alma imkanı, ses ve müzik sistemi düşünülmüştür. Yemek esnasında gerekli olabilecek her türlü mutfak eşyasının yanısıra ızgara ve kızartma gibi yemek seçeneklerini sunabilmek mümkündür. Hoşça vakit geçirebilmek için tavla gibi bazı oyun araçları da vardır
https://www.valinortour.com/materyal/tekne.gif.

serdar2362
02/05/2010, 23:20
Yaw Ankara'da yaşıyoruz diye bu işkence yapılırmı bize. :D

operatormurat
02/05/2010, 23:24
serdar abi sizide bekleriz daha 1ay zamanımız var,tekne büyük sizide alır:surfing:

k@pl@n
02/05/2010, 23:28
ben 1 saat evvel Foçadan geldim. Hafta sonu ordaydım. Önerin güzelmiş mert. Foça + Deniz + Balık + Rakı :) dörtlü tamamdır :D :D

serdar2362
02/05/2010, 23:35
serdar abi sizide bekleriz daha 1ay zamanımız var,tene büyük sizide alır:surfing:

Malesef Murat'cım çok istememize rağmen gelme şansımız sıfır. Teşekkür ederim.

ben 1 saat evvel Foçadan geldim. Hafta sonu ordaydım. Önerin güzelmiş mert. Foça + Deniz + Balık + Rakı :) dörtlü tamamdır :D :D

O dörtlüyü tamamlayan ve yazmayı unuttuğun bir şey daha var bence. GÜNEŞ. :D

35mert
03/05/2010, 19:41
Arkadaşlar tekne sahibi ile görüştüm, minimum 10 kişi garanti edersek tekneyi sadece bize verebilirmiş.... dün gönderdiğim mesajdaki fiyat güncel.....

krakercocuk
03/05/2010, 23:11
Yaw Ankara'da yaşıyoruz diye bu işkence yapılırmı bize. :D

abi burası izmir ya:D ege kıyılarında yaşamak ayrıcalıktır..:D bana her türlü uyar tekne olayı..bu fırsat kaçmaz bence:D

sukrukayhan
04/05/2010, 15:53
bir aksilik olmaz ise eşimle beraber katılmayı düşünüyoruz.

JASMINE
04/05/2010, 21:16
Tamamdır Mert. Bu arada teknenin kapasitesi 25 kişiydi değil mi?

35mert
05/05/2010, 00:16
24 kişi .......
bu arada tekne bize 3 farklı sacenek sunuyor
balık turu, özel tur ve ay turu. ( sayfa 2 deki mesajda yazıyor ) bunları inceleyip bir karar verebiliriz....birde 1 hafta önceden rezervasyon istiyor.Kişi sayısı belirlenirse fiyat konusunda gurup indirimini de yaptıracam. İlk önce hangi tura katılacagımızı kararlaştıralım Yasemin.

1-35 kaplan
2-krakerçocuk
3-jasmine
4-mert&İnan

sabanci
05/05/2010, 01:31
mert abi tam o gün sınavım var allahtan revamı bu sınavdan 11.30 gibi çıkıcam ama o saatten sonra yetişebilirmiyimki ne dersin?
eğer yetişebilirsem bende katılmak istiyorum sözlümle beraber :)

LeoN48
05/05/2010, 09:25
1-35 kaplan
2-krakerçocuk
3-jasmine
4-mert&İnan
5-LeoN48 (+1)

k@pl@n
05/05/2010, 10:42
şöle mangal yapıp dumanında rakı içecez derken teknede balıkta bulduk kendimizi :) ben kendi teknemle yanınızda mangal yaka yaka balık avlıcam :P

mert en geç 22 mayısta rezerve yapman lazım sezon başlıyor bu yüzden katılacak arkadaşların bir an önce haber vermeleri gerekir..

35mert
05/05/2010, 20:02
şöle mangal yapıp dumanında rakı içecez derken teknede balıkta bulduk kendimizi :) ben kendi teknemle yanınızda mangal yaka yaka balık avlıcam :P

mert en geç 22 mayısta rezerve yapman lazım sezon başlıyor bu yüzden katılacak arkadaşların bir an önce haber vermeleri gerekir..

Haklısın Murat kesin sayıyı belirlememiz lazım malum 21 -23 mayıs istanbuldayım.en geç 19 mayıs ta rezervasyon için arıyacam.

mert abi tam o gün sınavım var allahtan revamı bu sınavdan 11.30 gibi çıkıcam ama o saatten sonra yetişebilirmiyimki ne dersin?
eğer yetişebilirsem bende katılmak istiyorum sözlümle beraber :)

Foçaya yakınsan bekleriz tabi ......Ama geziye katılacam diye acele edip sınavda başarısız olmanı da istemem :)

krakercocuk
05/05/2010, 22:36

aşk olsun abi ya teknen vardı da haber vermessın bıze..senınkını kıralardık yabancıya gıtmezdı paralar:D

JASMINE
05/05/2010, 22:47
24 kişi .......
bu arada tekne bize 3 farklı sacenek sunuyor
balık turu, özel tur ve ay turu. ( sayfa 2 deki mesajda yazıyor ) bunları inceleyip bir karar verebiliriz....birde 1 hafta önceden rezervasyon istiyor.Kişi sayısı belirlenirse fiyat konusunda gurup indirimini de yaptıracam. İlk önce hangi tura katılacagımızı kararlaştıralım Yasemin.

1-35 kaplan
2-krakerçocuk
3-jasmine
4-mert&İnan

Mert, bana göre olması gereken özel tur. Balık turu daha profesyonel balıkçılar için diye düşünüyorum. Gece gezelim diyorsanız ay turu olmalı ki bu dönüş için zor olur. Karar sizin bana farketmez.

1-35 kaplan
2-krakerçocuk
3-jasmine
4-mert&İnan
5-LeoN48 (+1)

sabanci
05/05/2010, 22:57
nasıl yapsam bilmiyorumki katılmak istiyorum ama...

35mert
05/05/2010, 23:44
ay turu gece oldugu için dönüşü zor ve baya geç olur özel turda istersek balıkta tutarız sorun olmaz sonucta biz bize olacaz..... birazda güneş görsün yüzümüz
1-35 kaplan
2-krakerçocuk
3-jasmine
4-mert&İnan (+1)
5-LeoN48 (+1)

murdem
09/05/2010, 13:04
selam aranıza yeni katıldım ama 30 mayıs piknik olayına bende katılrım.....

35mert
12/05/2010, 21:01
GÜNCEL LİSTE
1-35 kaplan
2-krakerçocuk
3-jasmine
4-mert&İnan (+1)
5-LeoN48 (+1)

Ziyaretci046
12/05/2010, 21:03
oto tabikideee :siritma:

35mert
12/05/2010, 21:04
1-35 kaplan
2-krakerçocuk
3-jasmine
4-mert&İnan (+1)
5-LeoN48 (+1)
6-

bu arada hatırlatayim min.10 max 24 kişi tekne turu için kişi sayısı artarsa başka tekne bakmak zorunda kalırız yada daha önce planlanan mangal partisini yaparız

JASMINE
12/05/2010, 21:11
Buluşma isteyen arkadaşlar neredesiniz?

Biz şu anki listede bulunan arkadaşlarımızla hemen hemen hergün buluşuyoruz zaten.
İzmir ekibi bu buluşmaya bu kadar isteksiz olmamalı diye düşünüyorum.

Ziyaretci046
12/05/2010, 21:13
Buluşma isteyen arkadaşlar neredesiniz?

Biz şu anki listede bulunan arkadaşlarımızla hemen hemen hergün buluşuyoruz zaten.
İzmir ekibi bu buluşmaya bu kadar isteksiz olmamalı diye düşünüyorum.

bostanlı çiği kskda oturan istekli arkadaşlar yazmazsa biz bi uçtan gelcez ayıp our bi de pazar:siritma:

35mert
12/05/2010, 21:36
e bir kerede siz gelin :) ben varım ya

Ziyaretci046
12/05/2010, 21:37
e bir kerede siz gelin :) ben varım ya

yok abi sana laf yok ayıpsın her yere geliriz

krakercocuk
13/05/2010, 23:50
bu geziye gelmeyenın izmirliliğinden şüphe duyarım:D

Kriminal
14/05/2010, 08:57
Eğer bir sorun çıkmazsa 19 mayısa kadar haber verırım

LeoN48
14/05/2010, 13:22
gelmeyen Türkiye Kupası'nı alamasın :D

Kriminal
14/05/2010, 14:22
Walla ben Beşiktaşlıyım...
Fakat +3 olabılır katılım :)

Ziyaretci046
14/05/2010, 15:12
gelmeyenin city si bozulsun serviste değiştirmiesinn hopaaaaaa:gun_band:bizim dobloda nasılsa yokkk

Kriminal
14/05/2010, 15:16
Tabi servis degıstırmezse a koşalım dımı....

wallace
14/05/2010, 15:19
bende gelmeyi düşünüyorum ama o gece gececiyim(havaalanında calısıyorumda) nöbetli kaç gibi döneriz ?

yani tekne olursa kaç gibi döneriz malum foça havaalanı epey uzak:(mangal olursa gelmeye calısacam gecen bulusmadada calısıyordum gelemedim tanısamadım kimseyle daha:((

Ziyaretci046
14/05/2010, 16:31
Tabi servis degıstırmezse a koşalım dımı....

aklımın ucundan bile geçmemişdi :dj:

35mert
14/05/2010, 20:51
bende gelmeyi düşünüyorum ama o gece gececiyim(havaalanında calısıyorumda) nöbetli kaç gibi döneriz ?

yani tekne olursa kaç gibi döneriz malum foça havaalanı epey uzak:(mangal olursa gelmeye calısacam gecen bulusmadada calısıyordum gelemedim tanısamadım kimseyle daha:((

tekne olursa saat 11,00 de limandan hareket edilir akşam da 18,00 gibi karaya ayak basmış oluruz

Kriminal
15/05/2010, 14:05
Tekne olursa deli gıbı balık tutarız :)

k@pl@n
16/05/2010, 14:18
liste hala yerinde duruyor.. altlara doğru uzaması lazımdı bu zamana kadar. son haftayımı bekliyorsunuz arkadaşlar...

JASMINE
16/05/2010, 14:25
liste hala yerinde duruyor.. altlara doğru uzaması lazımdı bu zamana kadar. son haftayımı bekliyorsunuz arkadaşlar...

Naz yapıyorlar Murat. Zaman ilerledikçe liste uzar diye ümit ediyorum. Bu arada forumdaki konularda sürekli buluşma buluşma diye yazan arkadaşlarımızı özellikle bekliyoruz. Bu buluşmaya da katılmazlar ise bir daha buluşma konuları açmamalarını rica ediyorum. Sanalda değil gerçekte de var olmak için işte liste devamını bekliyoruz.

01-35 kaplan
02-krakerçocuk
03-jasmine
04-mert&İnan (+1)
05-LeoN48 (+1)
06-
07-
08-
09-
10-

Ziyaretci046
16/05/2010, 14:28
1-35 kaplan
2-krakerçocuk
3-jasmine
4-mert&İnan (+1)
5-LeoN48 (+1)
6-

benim gelmem istenmiyo mu acaba 3 sayfada gelicem dedim eklemiş mert abi yanlışlık oldu herhalde umuyorum:no000000:6 bendim

k@pl@n
16/05/2010, 14:29
Naz yapıyorlar Murat. Zaman ilerledikçe liste uzar diye ümit ediyorum. Bu arada forumdaki konularda sürekli buluşma buluşma diye yazan arkadaşlarımızı özellikle bekliyoruz. Bu buluşmaya da katılmazlar ise bir daha buluşma konuları açmamalarını rica ediyorum. Sanalda değil gerçekte de var olmak için işte liste devamını bekliyoruz.

01-35 kaplan
02-krakerçocuk
03-jasmine
04-mert&İnan (+1)
05-LeoN48 (+1)
06-
07-
08-
09-
10-

elbetteki bende öyle umuyorum ;) en kötü ihtimal ile denizede girmeseler, balıkta tutmasalar, sadece tekneyle gezip o keyfi tadıp, güzel sohbete katılmak için bile 5-6 saatlerini ayırırlar diye düşünüyorum.. ama sadece düşünüyorum :)

JASMINE
16/05/2010, 14:39
İstemez miyiz ? Sensiz, sizsiz tadı olmaz ablacım :)

Ziyaretci046
16/05/2010, 14:41
İstemez miyiz ? Sensiz, sizsiz tadı olmaz ablacım :)

eyw bende öyle düşünmüştüm :thumbup1:

k@pl@n
16/05/2010, 14:43
senin gelmeme ihtimalini düşünmediğimiz için yazmaya bile gerek duymadık. sen olmazsa olmazlardansın. :) nasıl olsa her buluşmada gelecem diyerek gelenlerdensin :D :D

Ziyaretci046
16/05/2010, 14:48
senin gelmeme ihtimalini düşünmediğimiz için yazmaya bile gerek duymadık. sen olmazsa olmazlardansın. :) nasıl olsa her buluşmada gelecem diyerek gelenlerdensin :D :D

eyw Murat abi teşekkür ediyorum az kaldı arabayı alayım bi ondan sonra daha hızlı gelcem şimdilik biraz memur memur gidiyoz :thumbup1:

ancester
16/05/2010, 16:07
valla gelirim deyip gelememek olduğu için ses çıkarmıyorum ama gelmek istiyorum +1 ile. iş gereği sık sık dışardayım, o hafta nolur bilemiyorum. ama bir aksilik olmazsa kesin gelicem galiba sanırım.

Ziyaretci046
16/05/2010, 16:15
valla gelirim deyip gelememek olduğu için ses çıkarmıyorum ama gelmek istiyorum +1 ile. iş gereği sık sık dışardayım, o hafta nolur bilemiyorum. ama bir aksilik olmazsa kesin gelicem galiba sanırım.

Hilmi abi her zaman bu fırsat ele geçmez toplantı buldun mu gel direk abi :Ç forever Gp

atalayx
16/05/2010, 17:29
eyw Murat abi teşekkür ediyorum az kaldı arabayı alayım bi ondan sonra daha hızlı gelcem şimdilik biraz memur memur gidiyoz :thumbup1:

ekonomik gidiyon daha ne olsun ;) bende geliyorum bir aksikilik çıkmazsa

Ziyaretci046
16/05/2010, 17:34
ekonomik gidiyon daha ne olsun ;) bende geliyorum bir aksikilik çıkmazsa

müdür sen şimdi lafı niye kendine alıyon ki ben sana başka birine birşey demedim araba senin ister yavaş git ister düz istek işi memur memur dedim olay bitti sen ekonomiyi sevebilirsin:thumbs_up2:ayrıca gel kaçmazz

atalayx
16/05/2010, 17:47
tercih meselesi tüp yok o yüzden böle oluyor :) yakın bir zamanda yanına uğrayacam kolay gelsin üstad

Ziyaretci046
16/05/2010, 17:50
tercih meselesi tüp yok o yüzden böle oluyor :) yakın bir zamanda yanına uğrayacam kolay gelsin üstad

atalay lpgçi diyo senin arkadaşın puntosuna montaj yapcagımız zaman başka araba almıcaz sırf onla uğraşcaz kıllatcaz da itina ne ararsan atalay hep sen geliyon hacı biraz da ben geleyim bakalım ne olcak:dj:

35mert
16/05/2010, 18:57

atalay sen en kısa zamanda lpg yi tak ben tek depo 400km şehir içi gidiyorum

atalayx
16/05/2010, 19:43
ben taktırırım şimdiyede aile izin vermiyor şimdilik o yüzden lpg ye selam benzine devam

operatormurat
16/05/2010, 23:17
bende geliyorum desem mi acaba?

Ziyaretci046
16/05/2010, 23:40

de sen demessen zorla götürürüz valla sensiz olmaz murat abiii:Ç

atalayx
16/05/2010, 23:45
murat abim olmadı anfibik punto üretiriz senin için :D

Kriminal
17/05/2010, 09:44
Ben şansımı son haftaya saklıyorum..Yine üzmek istemem sizi o yuzden suan bısey dıyemıyorum

GRDEDE
17/05/2010, 12:31
Deniz her şekilde senin gelmiyeceğin konusunda bahis açıyorum.....HADE BAKALIM....

k@pl@n
17/05/2010, 12:41
:D

Kriminal
17/05/2010, 13:44
Deniz her şekilde senin gelmiyeceğin konusunda bahis açıyorum.....HADE BAKALIM....

Eğer gelirsem pekı ne olacak..

1 keere bunun konusu oldu evet gelemedım ama gunler oncesı bunun bılgısını verdım arkadaşlara..Yasemın hanım ve Murat bey başta olmak uzere uzucu seyler imalarda bulunuyorlar...

İnsanlar son dk bıle olsa elınde olmayan sebeplerden dolayı katılamayabılır...Fakat bu olayın bu sekılde yargılanması benı cok uzuyor...

Mutlaka katılmaya calısıcam ...

Bahis için ne koyuyoruz ortaya.....

35mert
17/05/2010, 21:49
sensiz olurmu ........

bu arada balık tutmak isteyen varsa 1 gün önceden yem aldırtacam ......balık tutmak isteyen arkadaşlar varsa ona göre yem ve olta ayarlayim...... 19 mayısta da tekne sahibine net kişi sayısını veriyorum (min 10 kişi 30 tl ) herlalde tekne turu için bir sıkıntı yok (su ana kadar belirtilmedi) ....kahvaltı içinde güzel bir yer biliyorum sabah erken çıkar kahvaltımızı yapıp tekneye geceriz

operatormurat
18/05/2010, 00:14
mert kardeşim bizde zıpkınla balık avlama hastalığı var,tekne sahibi sorun çıkarmazsa ben, eşim,kardeşim,amcaoğlu,kuzen,dört beş kişi hem olta hemde zıpkınla balık avlamak için geleceğiz,üç kişi zıpkınla avlanabilirsek gelecek sen onu öğren onagöre hareket edelim....

operatormurat
18/05/2010, 00:18
Eğer gelirsem pekı ne olacak..

1 keere bunun konusu oldu evet gelemedım ama gunler oncesı bunun bılgısını verdım arkadaşlara..Yasemın hanım ve Murat bey başta olmak uzere uzucu seyler imalarda bulunuyorlar...

İnsanlar son dk bıle olsa elınde olmayan sebeplerden dolayı katılamayabılır...Fakat bu olayın bu sekılde yargılanması benı cok uzuyor...

Mutlaka katılmaya calısıcam ...

Bahis için ne koyuyoruz ortaya.....
ben deniz beyin geleceğine inanıyorum,gelmezse ben otekneye binmeyebilirim...

Kriminal
18/05/2010, 08:22
sensiz olurmu ........

bu arada balık tutmak isteyen varsa 1 gün önceden yem aldırtacam ......balık tutmak isteyen arkadaşlar varsa ona göre yem ve olta ayarlayim...... 19 mayısta da tekne sahibine net kişi sayısını veriyorum (min 10 kişi 30 tl ) herlalde tekne turu için bir sıkıntı yok (su ana kadar belirtilmedi) ....kahvaltı içinde güzel bir yer biliyorum sabah erken çıkar kahvaltımızı yapıp tekneye geceriz

Ewet mert tekne kaç kısılık yemek falan varmı içinde ucretı ne kadar bırde maksımum kac kısı kapasıtelı...

Hakan_vectra
18/05/2010, 08:31
Ben ayarlayabilirim eger bu konuda sıkıntınız var ise...

20-25 tl yemekte dahıl ....

GRDEDE
18/05/2010, 12:20
Bunca baskıdan sonra sanırım Deniz de aranızda olacak gibi...Kedi sevdiği ciğeri yerden yere vururmuş kırılmaca yok Deniz i insanlar merak ediyor ve hatta kendisi hakkında şehir efsaneleri yazılmaya başlandı bile...

Kriminal
18/05/2010, 12:24
Abicim saol..Baskıyla olacak iş degıl bende merak edıyorum arkadaşlarımı gormek konusmak sohbet etmek ıstıyorum..İnşallah şartlar ellverırse bırlıkte olacagız :)

ancester
18/05/2010, 12:43
Hilmi abi her zaman bu fırsat ele geçmez toplantı buldun mu gel direk abi :Ç forever Gp

valla aslında yaz boyu yaptığım bişi. gidip foçada beachte malak gibi yatmak yerine tekne turu yaparım genelde aksiyonlu ama işler kabus gibi. 3 haftadır haftasonum olamadı. o hafta nolcak bilemiyorum şimdiden. izmirde olursam gelirim muhakkak.

k@pl@n
18/05/2010, 12:47
konu başlığını değiştirin madem. tekne turu ve balık avı diye :D mangal ve piknikle alakası kalmadı :D :D

umarım hep birlikte oluruz. %50 gelme ihtimalim var şu an üsgünümmm.

Ziyaretci046
18/05/2010, 17:09
güncel gelin eğlencenin muhabbetin dibine vurun....

Ziyaretci046
18/05/2010, 17:10
güncel gelin eğlencenin muhabbetin dibine vurun....:icecream:

egeturbo
18/05/2010, 17:25
alfa romeo kullancısını aranıza kabul ederseniz bizde gelmek istiyoruz

Kriminal
18/05/2010, 17:32
Yavaş gideceksen gel :P

egeturbo
18/05/2010, 17:38
Yavaş gideceksen gel :P
neden beni hep dışlıyorlar :D

Kriminal
18/05/2010, 17:40
neden beni hep dışlıyorlar :D

Arda kapışırım senle sorun degıl ama ne gerek var bak benzın mazot lıtre fıyatlarına o yuzden bız senı dusunuyoruz :P

egeturbo
18/05/2010, 19:00
Arda kapışırım senle sorun degıl ama ne gerek var bak benzın mazot lıtre fıyatlarına o yuzden bız senı dusunuyoruz :P
abi beni düşünmen sevindirdi beni ozaman bana alfa ile takas edebielceğim bi grande puntoda bulun buluşmaya punto ile geleyim kuratın beni :D

Kriminal
18/05/2010, 19:07
Gel belkı takas yaparız :)

35mert
18/05/2010, 20:13
mert kardeşim bizde zıpkınla balık avlama hastalığı var,tekne sahibi sorun çıkarmazsa ben, eşim,kardeşim,amcaoğlu,kuzen,dört beş kişi hem olta hemde zıpkınla balık avlamak için geleceğiz,üç kişi zıpkınla avlanabilirsek gelecek sen onu öğren onagöre hareket edelim....

tabiki konusurum sorun da cıkmaz heralde bildiğim kadarıyla tüplü dalışlarda avlanmak yasak ....

Ewet mert tekne kaç kısılık yemek falan varmı içinde ucretı ne kadar bırde maksımum kac kısı kapasıtelı...

sanırım 2. yada 3. sayfayı okursan sorduğun sorunun cevabını alırsın

Ben ayarlayabilirim eger bu konuda sıkıntınız var ise...

20-25 tl yemekte dahıl ....

iyi olur belki daha güzel bir tekne buluruz ama zamanımız kısıtlı

Arkadaşlar güncel listeyi artık belirleyelim cünkü yarın adamı aramak zorundayım
şu an murat abi ismini yazdım ama + net değil sanırım onu belirtirsin
+ - + GÜNCEL LİSTE + - +
1-35 kaplan
2-krakerçocuk
3-jasmine
4-mert&İnan (+1)
5-LeoN48 (+1)
6-
7-atalay
8-operatormurat

sukrukayhan
20/05/2010, 11:49
tabiki konusurum sorun da cıkmaz heralde bildiğim kadarıyla tüplü dalışlarda avlanmak yasak ....

sanırım 2. yada 3. sayfayı okursan sorduğun sorunun cevabını alırsın

iyi olur belki daha güzel bir tekne buluruz ama zamanımız kısıtlı

Arkadaşlar güncel listeyi artık belirleyelim cünkü yarın adamı aramak zorundayım
şu an murat abi ismini yazdım ama + net değil sanırım onu belirtirsin
+ - + GÜNCEL LİSTE + - +
1-35 kaplan
2-krakerçocuk
3-jasmine
4-mert&İnan (+1)
5-LeoN48 (+1)
6-
7-atalay
8-operatormurat
hangi yapıyoruz balık tutmayamı gidilecek cumartesi olursa bende gelebilirim.

35mert
20/05/2010, 19:47
30 Mayıs'ta teknemiz hazır bizi bekliyor.....................

güncel listeye herkes istediği ana yemegi belirtirse iyi olur iki gün kala haber verecem .....

bu arada murat abi zıpkınla avlanmak yasakmış sıkıntı olurmuş sadece olta ile avlanabiliriz.

+ - + GÜNCEL LİSTE + - +
1-35 kaplan
2-krakerçocuk
3-jasmine
4-mert&İnan (+1) 1 balık + 2 tavuk
5-LeoN48 (+1)
6-
7-atalay
8-operatormurat

LeoN48
20/05/2010, 20:01
+ - + GÜNCEL LİSTE + - +
1-35 kaplan
2-krakerçocuk
3-jasmine
4-mert&İnan (+1) 1 balık + 2 tavuk
5-LeoN48 (+1) 2 tavuk
6-
7-atalay
8-operatormurat

JASMINE
20/05/2010, 21:08
+ - + GÜNCEL LİSTE + - +

01-35 kaplan
02-krakerçocuk
03-jasmine - Balık
04-mert&İnan (+1) 1 balık + 2 tavuk
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-
07-atalay
08-operatormurat
09-
10-

Ziyaretci046
20/05/2010, 23:11
+ - + GÜNCEL LİSTE + - +

01-35 kaplan
02-krakerçocuk
03-jasmine - Balık
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay
08-operatormurat
09-
10-

axi
21/05/2010, 00:09
ekle baba ekle bizide ekle Axi (+1)

35mert
21/05/2010, 19:15
+ - + GÜNCEL LİSTE + - +

01-35 kaplan
02-krakerçocuk
03-jasmine - Balık
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay
08-operatormurat
09-axi +1
10-

ancester
21/05/2010, 19:36
Ben de varım...

+ - + GÜNCEL LİSTE + - +

01-35 kaplan
02-krakerçocuk
03-jasmine - Balık
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay
08-operatormurat
09-axi +1
10-ancester +1

JASMINE
21/05/2010, 21:56
+ - + GÜNCEL LİSTE + - +

01-35 kaplan
02-krakerçocuk
03-jasmine - Balık
04-mert & İnan (+1) 1 balık + 2 tavuk
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay
08-operatormurat
09-axi +1
10-ancester +1
11-
12-
13-
14-
15-

DENY
23/05/2010, 15:02
bende katılmak istiyorum ama ilk kez görüşmemiz tekne turunda olmayacak sanırım. havalar şu sıralar deniz için müsait değil. teknede de uzun süre kalmak deniz tutan arkadaşlarım için pek hoş olmayacak. umarım bir dahaki piknik türü buluşmanıza katılmak isterim. yinede bakalım gelirsem 2 bayan arkadaşımla geleceğim. belki deniz dönüşü foçada sizi karşılayabilirim hiç olmazsa bir kahve içimlik vaktimiz olursa.

Ziyaretci046
23/05/2010, 15:06
bende katılmak istiyorum ama ilk kez görüşmemiz tekne turunda olmayacak sanırım. havalar şu sıralar deniz için müsait değil. teknede de uzun süre kalmak deniz tutan arkadaşlarım için pek hoş olmayacak. umarım bir dahaki piknik türü buluşmanıza katılmak isterim. yinede bakalım gelirsem 2 bayan arkadaşımla geleceğim. belki deniz dönüşü foçada sizi karşılayabilirim hiç olmazsa bir kahve içimlik vaktimiz olursa.

mert ve yasemin abla bu konuda size yardımcı olacaktır ama toplantılarımıza geldiğinizde güzel ve samimi hava tekne deniz gibi şeyleri pek akla getirmez muhabbetden pek vakit kalmaz düşünmeye bence fırsat kaçmaz çünkü her gün toplantı yok bekleriz:siritma:

DENY
23/05/2010, 15:11
samimi olacağı konusunda hiçbir şüphem yok. önceki buluşmalarınızın fotoları, yorumları ortada.. en son ankara seyehatiniz açıkçası bir kaç ay evvel neden bu foruma üye olmadığımı düşündürdü bana. umarım bir yolunu buluruz 30 mayıs için.

Ziyaretci046
23/05/2010, 15:21
öyle ama geç kalmış değilsiniz siteye üye oldğumdan beri bende niye 2007 yılında üye olmamışım diyorum artık ileriye bakmak lazım :kewlpics:

JASMINE
23/05/2010, 19:14
+ - + GÜNCEL LİSTE + - +

01-35 kaplan
02-krakerçocuk
03-jasmine - Balık
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay
08-operatormurat
09-axi +1
10-ancester +1
11-
12-
13-
14-
15-

35mert
23/05/2010, 22:10
Arkadaşlar ismlerinizin yanına istediğiniz ana yemeği belirtmeniz önemlidir.......
Son iki gün kala tekne sahibine bildirip hazırlıklarının tamamlaması lazım .....
+ - + GÜNCEL LİSTE + - +

01-35 kaplan
02-krakerçocuk
03-jasmine - Balık
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay
08-operatormurat
09-axi +1
10-ancester +1
11-
12-
13-
14-
15-

atalayx
23/05/2010, 23:05
Arkadaşlar ismlerinizin yanına istediğiniz ana yemeği belirtmeniz önemlidir.......
Son iki gün kala tekne sahibine bildirip hazırlıklarının tamamlaması lazım .....
+ - + GÜNCEL LİSTE + - +

01-35 kaplan
02-krakerçocuk
03-jasmine - Balık
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay Balık
08-operatormurat
09-axi +1
10-ancester +1
11-
12-
13-
14-
15-

JASMINE
23/05/2010, 23:08
+ - + GÜNCEL LİSTE + - +

01-35 kaplan
02-krakerçocuk
03-jasmine - Balık
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay Balık
08-operatormurat
09-axi +1
10-ancester +1
11-
12-
13-
14-
15-

, senin yanında kim gelecek kardeş? + yazmışsın ancak kişi sayısı yok

DENY
23/05/2010, 23:12
geç kalmış sayılmam tabiki. bundan sonra aranızdayım bende. bu saatte bile bukadar samimi yazışmalarınızı okuyabilmek bile sizin ne denli sıcak insanlar olduğunuzun göstergesi. 30 mayısta aranızda olmak için elimden geleni yapacağım.

arkadaşlarımla konuştuk eğer uygun olursak cumartesi biz foçaya gidip orda kalacağız. gece foçanın keyfini çıkarmayı düşünüyoruz. öğle olursa pazar kesinlikle orda olacağız.

k@pl@n
24/05/2010, 09:46
arkadaşlarımla konuştuk eğer uygun olursak cumartesi biz foçaya gidip orda kalacağız. gece foçanın keyfini çıkarmayı düşünüyoruz. öğle olursa pazar kesinlikle orda olacağız.

Foçanın keyfini Cumartesi akşamı eylenerek çıkartırsanız mecburen pazar günü orda olursunuz :D :D

krakercocuk
24/05/2010, 15:21
+ - + GÜNCEL LİSTE + - +

01-35 kaplan
02-krakerçocuk Dinazor:D
03-jasmine - Balık
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay Balık
08-operatormurat
09-axi +1
10-ancester +1
11-
12-
13-
14-
15-

krakercocuk
24/05/2010, 15:22
+ - + GÜNCEL LİSTE + - +

01-35 kaplan
02-krakerçocuk balık
03-jasmine - Balık
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay Balık
08-operatormurat
09-axi +1
10-ancester +1
11-
12-
13-
14-
15-

Ziyaretci046
24/05/2010, 18:38
+1 şahşım gelicek :X + lere gerek yok

ancester
25/05/2010, 20:16
01-35 kaplan
02-krakerçocuk balık
03-jasmine - Balık
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay Balık
08-operatormurat
09-axi +1
10-ancester Balık
11-
12-
13-
14-
15-

+1'im gelemeyecek gibi. kaldırdım.

35mert
25/05/2010, 20:38
ŞİMDİ HAVA DURUMU ......
Pazar günü hava parçalı bulutlu en düşük 19 en yüksek 32 derece, nem %64 rüzğar batıdan 10km/sa. deniz suyu sıcaklığı ort. 19 derece

+ - + GÜNCEL LİSTE + - +

01-35 kaplan
02-krakerçocuk balık
03-jasmine - Balık
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay Balık
08-operatormurat
09-axi +1
10-ancester Balık
11-
12-
13-
14-
15-

atalayx
25/05/2010, 22:29
benle birlikte bir arkadaşım daha gelicek (+2 ) sevgilerimle not:ikimizde balık istiyoruz

ancester
25/05/2010, 22:29
hava çok sıcak olacak gibi görünüyor şansımıza.

35mert
25/05/2010, 23:11
+ - + GÜNCEL LİSTE + - +
01-35 kaplan
02-krakerçocuk balık
03-jasmine - Balık
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay +1 Balık*2
08-operatormurat
09-axi +1
10-ancester Balık
11-
12-
13-
14-
15-

Ziyaretci046
25/05/2010, 23:55
bi güncel izmirliler görüp de görmemezlikten gelmeyin direk gelin kaçmaz::)

demon
26/05/2010, 17:03
Bu hafta sonu sınavlar var. Sınav olmasa kesin gelicektim.

35mert
27/05/2010, 20:06
Yarın menüleri bildiriyorum arkadaşlar değişiklik yapmak isteyen olursa gün boyu takip edecem forumu en geç 16,00 gibi aramış olurum tekne sahibini ....

+ - + GÜNCEL LİSTE + - +
01-35 kaplan
02-krakerçocuk balık
03-jasmine - Balık
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay +1 Balık*2
08-operatormurat
09-axi +1
10-ancester Balık
11-
12-
13-
14-
15-
BULUŞMA YERİ :Bostanlı pazar yeri yanı.. saat 08:00

krakercocuk
27/05/2010, 21:14
Yarın menüleri bildiriyorum arkadaşlar değişiklik yapmak isteyen olursa gün boyu takip edecem forumu en geç 16,00 gibi aramış olurum tekne sahibini ....

+ - + GÜNCEL LİSTE + - +
01-35 kaplan
02-krakerçocuk (+1) balık + balık
03-jasmine - Balık
05-LeoN48 (+1) 2 tavuk
06-(+) Balık
07-atalay +1 Balık*2
08-operatormurat
09-axi +1
10-ancester Balık
11-
12-
13-
14-
15-
BULUŞMA YERİ :Bostanlı pazar yeri yanı.. saat 08:00

ben +1 yapıyorum + balık

LeoN48
28/05/2010, 07:30
Arkadaşlar, üzülerek söylüyorum ki gerizekalı havayollarının uçak dönüş tarihini yanlış işlemeleri yüzünden ne yazık ki tr saatiyle 3 gibi pazar sabaha karşı Izmir'de olabilicem. Bu yüzden yanınızda olmam olanaksız görünüyor. Mert Abi, herhangi bir maliyet söz konusu olursa bana ulaş, aramızda hallederiz.

35mert
28/05/2010, 19:36
:( GÜNCEL LİSTE :(
01-jasmine - Balık
02-krakerçocuk (+1) balık + balık
03-mert & İnan (+1) 1 balık + 2 tavuk
04-(+) Balık
05-atalay +1 Balık*2
06-ancester Balık
07-operatormurat ?????????
08-
09-
10-
11-
12-
13-
14-
15-BULUŞMA YERİ :Bostanlı pazar yeri yanı.. saat 08:00

operatormurat
28/05/2010, 19:42
Mert baba galiba gelemiyoruz 5 kişiydi niyetimiz,zıpkınla avlanamadığımız için benimkiler kıvırdı,çocuk ve bilimum bahanelerle size çok eğlenceler diliyoruz,birsonrakine inşallah hep beraberiz yine.....

35mert
28/05/2010, 19:44
Özel sebeplerimizden dolayı pazar günü yapılacak tekne turuna katılamıyoruz..........., Fırat, Kemal,Hilmi sizlerden özür dileriz

Ziyaretci046
28/05/2010, 22:52
tamam da şimdi kim kim gidiyoz durum nedir olmadı valla işler karıştı

atalayx
28/05/2010, 22:58
işler baya karıstı tam liste nasıl oluyor şimdi

JASMINE
28/05/2010, 23:03
Mert ve İnan bu iş için gösterdiğiniz hassasiyete ve ayırdığınız zamana çok teşekkür ederim. Biz çok uğraştık ancak olmadı. Bir kez daha görüyoruz ki bu işler hadi buluşalım diye yazmakla olmuyor maalesef. Özveri ve emek gerekiyor. Aynı zamanda yapılan emeğe saygıda gerekiyor. Laf başı geldimi herkes her yerde, gerçeğe gelince kocaman bir fiyasko...

* Gerçekten mazereti olup, önceden bilgi veren arkadaşlarımıza da değer verip haber verdikleri için teşekkürler.

tamam da şimdi kim kim gidiyoz durum nedir olmadı valla işler karıştı

işler baya karıstı tam liste nasıl oluyor şimdi

Liste olmadığına göre buluşmada olmuyor arkadaşlar. :(

Ziyaretci046
28/05/2010, 23:38
kötü oldu telafi etmemiz lazım en kısa zamanda İzmirli gpcileri toplayalım

ancester
29/05/2010, 00:33
sağlık olsun...

atalayx
29/05/2010, 01:33
neyse problem değil ön hazırlık yapmış olduk diye sayabiliriz.bi dahaki buluşmanın daha kapsamlı olacağını tahmin ediyorum.emek veren herkese teşekkürlerimi sunarım.izmir kadrosunun kemik toplantı üyeleri ( ve ben) her zaman her yerde oluruz. :)

OzzY
29/05/2010, 01:38
kötü oldu telafi etmemiz lazım en kısa zamanda İzmirli gpcileri toplayalım
toplayalımda ayağımız yere bassın :D:D
1 hafta izmirdeyim sanırım

JASMINE
29/05/2010, 10:37
Vallahi ben bir süre buluşma organizasyonlarında olmayacağım. Buluşma olsun yada olacak mı diye herkes konu açmayı biliyor. Günlerce didinip zaman harcıyoruz güzel bir program olsun diye. Sonra o sitem eden, zırt pırt konu açıp konuşan herkes arazi. Şunu bir kez daha anlıyorum ki Sanal Ortamda verilen sözler de sözü veren kişiler gibi SANAL oluyormuş. O nedenle bu işi çok bilen Sanal arkadaşlarımıza bırakıyorum. Onlar hazırlasın organizasyonu bizde gidecez deyip gitmeyelim...

k@pl@n
29/05/2010, 11:26
bende katılacağımızı bildirmek için mesaj yazacaktım ki gezi iptal olmuş. emeği geçen mert'e çok teşekkür ederim. zahmetlerinden ve nişan telaşının arsında tekne ile uğraşıp organizasyonu ayarlamaya çalışmasından dolayı tekrar teşekkür ederim.

krakercocuk
29/05/2010, 19:42
Vallahi ben bir süre buluşma organizasyonlarında olmayacağım. Buluşma olsun yada olacak mı diye herkes konu açmayı biliyor. Günlerce didinip zaman harcıyoruz güzel bir program olsun diye. Sonra o sitem eden, zırt pırt konu açıp konuşan herkes arazi. Şunu bir kez daha anlıyorum ki Sanal Ortamda verilen sözler de sözü veren kişiler gibi SANAL oluyormuş. O nedenle bu işi çok bilen Sanal arkadaşlarımıza bırakıyorum. Onlar hazırlasın organizasyonu bizde gidecez deyip gitmeyelim...

+1

LeoN48
30/05/2010, 23:19
Valla ben kendi adıma özür dilerim, pazar sabaha karşı evdeydim, ama gelemememden dolayı da çıkacak hertürlü masrafı karşılamaya hazırdım, ki ben olayım, Murat Abi olsun görüşmelere normalde gelen insanlarız. Sanal kahraman değilim ben Jass Abla :)

Ziyaretci046
30/05/2010, 23:26
adaş toplantılarının kemik kadrosunu herkes biliyo ama en kısa zamanda sağlam bi toplantı yapıcaz duruma el atıcaz hep beraber katılımı yüksek ..

atalayx
31/05/2010, 01:37
bence bu buluşma öncesi ön hazırlık gibi sayabiliriz hep birlikte yeni buluşmaların altına imzalarımızı atacağımızdan eminim.hoşgeldin abi

LeoN48
31/05/2010, 03:46
Altyapı hazırlığı sayalım bunu. Benim uykum kaçtı saat farkı dalgasından, sen de mi hala ayaktasın Atalay?

Kriminal
31/05/2010, 08:16
Organizasyon guzeldı fakat tam tanıtılamadı sanırım..Kimisi zıpkın olamayacagı ıcın ,kımı balık tutamayacagı ıcın,kımısıni denız tutuyor...
Ben listeye ismimi yazdırmadım eger yazdırsaydım sanal kahraman olurdum o yuzden ıcım rahat zaten ıstesemde gelemezdım kardesımın sözü vardı...

Bir birimizi dışlamak yerıne sımsıkı sarmalıyızkı kımse kımseyı yanlıs tanımasın..

ancester
31/05/2010, 11:55
ayıptır söylemesi dün foça bir güzeldi. deniz ısınmış biraz, rüzgar da çok değildi. kısa zamanda organize olalım derim. havalar 40 dereceleri görmeye başlayınca güneşten kaçacak yer ararız.