PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arıza lambası yakmayan led ampul:)

mert35
20/04/2010, 18:41
Az once kardesım ın yanından ( oto) geldim parklara led takmak ıcın gıtmıştım ellerinde son set kalmıs taktık hersey cok guzel ledler cok guzel fakat son kalan tekte bı led arızalı cıktı arıza lambası yaktı yarın 15-20 adet daha gelcekmıs ondan sorun cıkmacgını sanıyorum olsun bosa gitmedim bnde arac ıcndekı ampulu led yaptım saolsun ılgılendı. Bir kere daha otoyu ve ı tek gectim:)

OzzY
20/04/2010, 20:37
şimdiden güle güle kullan abi foto bekliyorum :)

@
bana getirirken denersen çok iyi olur bi sorun çıkmasın :D:D

mert35
20/04/2010, 22:35
yalnız gece harıka bır goruntu olacagından emınım o bozukluk bana denk geldı sansıma bıdaha olcagını sanmıorum:)

OzzY
20/04/2010, 23:02
bende çok şanslıyımdır abi :D:D

Ziyaretci046
21/04/2010, 13:34
geldimi getirir evin orda takarım geçen ben dobloya taktım uyarı lambası falan yakmıyodu bir tanesinin dirençli devresi kopmuş ankaraya gelirken dener getirrir ozzy kardeş ayıpsın iç mert kardeş aydınlatmayı da güle güle kullan sislere al xenon takalım park sis ver ayarı her türlü..:punk0000:

OzzY
21/04/2010, 21:05
geldimi getirir evin orda takarım geçen ben dobloya taktım uyarı lambası falan yakmıyodu bir tanesinin dirençli devresi kopmuş ankaraya gelirken dener getirrir ozzy kardeş ayıpsın iç mert kardeş aydınlatmayı da güle güle kullan sislere al xenon takalım park sis ver ayarı her türlü..:punk0000:
ya diyorum acaba kargoylamı alsam :D:D çok sabırsızlandım :D:D

bu arada ne kadar bunlar?