PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : promosyon haberleri

pdr42
26/12/2006, 17:34
arkadaslar bu baslık altında fiatın yapmıs oldugu kampanya ve promosyonları yazarsak cok iyi olur bazen faydası oluyo hatta bazı arkadaslarımız promosyondan yararlanıyor bazıları ise yararlanmıyor
1. bugun fiattan arayıp adres istediler ve yılbası hediyesi gondereceklermiş
2. hurriyet yada ekolayda araba yarısması var daha oncede bahsedildi gp ye oy verelim hedyelrei kapalım
3 arkadaslar yakınınız fiattan araba alacaksa paro puan veriyor 250 ytl degerinde

Mısafır
26/12/2006, 20:35
haha valla bana hıc bısey gelmedı fıat dan ...

Gianfranco
26/12/2006, 20:47
Artik bir kampanya birsey yapsalarda alsak su aksesuarlari.

dejavu
27/12/2006, 07:29
arkadaslar bu baslık altında fiatın yapmıs oldugu kampanya ve promosyonları yazarsak cok iyi olur bazen faydası oluyo hatta bazı arkadaslarımız promosyondan yararlanıyor bazıları ise yararlanmıyor
1. bugun fiattan arayıp adres istediler ve yılbası hediyesi gondereceklermiş
2. hurriyet yada ekolayda araba yarısması var daha oncede bahsedildi gp ye oy verelim hedyelrei kapalım
3 arkadaslar yakınınız fiattan araba alacaksa paro puan veriyor 250 ytl degerinde

ya abi bize hiç bişey yok ya..
geçen kartaştan bi tane fiat doblo aldık ne para puan nede hediye.. bide diyoki siz siteden birisine beni tavsiye etmişsinmiz arkadaşınız geldi onada bir araba verdik demezmi yaww..
bütün bunlara rağman ne promosyon ne de para puan..
herkes alıyo bir biz alamadık valla yaww..
burdan kartaaşşşşşş....!!!!!!!! duy sesimi artık diyebiliyorum ancakk...

pdr42
28/12/2006, 20:03
valla bizde cok bişey almıyoruz vulas goturuyo herseyi bize bişey kalmıyo

Misafir2
28/12/2006, 20:08
valla bizde cok bişey almıyoruz vulas goturuyo herseyi bize bişey kalmıyo

kulağım çınladı sankı bak senıde aramışlar valla benı arayan olmadı8M

pdr42
28/12/2006, 20:32
vay kardes hemnde gormususun yaw sen grande puntonun tini almadınmı pardon oyuncagıını sen demedinmi kardes bana hep gonderiyorlar diye ondan dedim yaw

LOST_WANTED
28/12/2006, 20:50
walla bana daha once gelmişti fakat bana sadece paketi ulastı içi boştu sanırım kalem felan getirdiler ama kutunun ıcınden almıslar boş geldi :D

Misafir2
28/12/2006, 21:18
vay kardes hemnde gormususun yaw sen grande puntonun tini almadınmı pardon oyuncagıını sen demedinmi kardes bana hep gonderiyorlar diye ondan dedim yaw

aynen öyle kardeş bakıyorlar bana valla :))))8M 8M 8M 8M 8M 8O

pdr42
28/12/2006, 21:39
bana bi anahtarlık geldi baska bişey yok