PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Piknik gezi yapsak nasıl olur?

ferhatgs
19/04/2010, 11:41
Abilerim ablalarım kardeşlerim

ben daha hiçbi buluşmaya katılamamış biri olarak zırt diye cıktım ama :)

malumunuz artık havalar sıcak bahar geldi.ben derimki söyle katılım yüksek olabilecek ailecek katılabileceğimiz geniş ferah bi yerde (mangal,piknik başka aktiviteler vs. yapabileceğimiz) bir pazar gününde buluşma yapsak nasıl olur?

hatta illa istanbulda değilde yakın yerlerde olabilir(aklıma sapanca geldi) belki böylelikle diger sehirlerle daha ortak bi buluşma olur.
ne dersiniz?

bu konuda deneyimli arkadaslar konuya el atarlarsa mutlu mesut oluruz..

saygılar sevgiler..

Kriminal
19/04/2010, 12:01
Walla ben izmirde bunu dusunuyorum konuda acabılırım ama sonra gelemeyınce papaz oluyoz arkadaslarla :)

serkandemir
19/04/2010, 16:49
Walla ben izmirde bunu dusunuyorum konuda acabılırım ama sonra gelemeyınce papaz oluyoz arkadaslarla :)

izmirde olsaydım söz gelirdim deniz abi açık ve netim bu konuda ,:)

Kriminal
19/04/2010, 17:00
Eywallah serkan..Walla yapalım guzel mangal yakarız sucuklar kanatlar oıhhhh...
Femolide çatlasın menemen yemekten :):):):)):)

bbya
19/04/2010, 18:35
Merhaba arkadaşlar Murat ben.Piknik teklifine bende katılıyorum,tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.Bu haftasonu 3 gün tatil nasıl olsa.Katılım yüksek olur kanaatindeyim.

TOLGAYOZKAN
19/04/2010, 18:46
Polanezköy diyorum ben bağlantımda var uygun fiyat limitsiz alkol mangal vs..

Castell
19/04/2010, 20:12
Arkadaşlarr aktivite olursa haber verinn fazla siteye giremiyorum ama benide aranıza alırsanız memnun olurum

bravo_sercan
19/04/2010, 20:52
mangal varsa fizan olsa gelirim :D ''işim olmassa '' =)

ExTReMe_
20/04/2010, 00:51
evet olabilir bence güzel organizasyon ama bu yakınlarda yapalım yoksa işler başlıcak

34ozkankurtuldu34
20/04/2010, 06:35
Bunu tekne turunada çevirelim tekne üzerinde yakaladıgın balıgı cup mangalın üstüne on numara olur hele birde yanında Rakı varsa deymeyin keyfime bu tekne konusunda ben yardımcı olabilirim havalar biraz daha iyileşsin karpuz kabugu denize düşsün tekne olayını gerçekleştirelim bir liste yaparız gelenler ile ilgili ona göre tekne ayarlarım ben ya balık rakı yada bir koy.da mangal kanat köfte rakı bira muhabeti olur bu konuda herkeze yardımcı olabilirim en keyif aldıgım olay deniz turda düzenlerim valla hafta sonu balık tutmak isteyen arkadaşlara yardımcı olurum neyse ilk önce bir organizasyon yapalımda sonra tekne muhabetine bakarız ben varım diyorum tarih uydugu sürece sıkıntı yok benden yana ama şunu avrupa yakasında gerçekleştirelim derim...
Eylemlerim devam edecek...

ferhatgs
20/04/2010, 08:54
bastada dedim benim icin avr yakası anadolu yakası farketmez..
şöyle sehirden biraz uzak ferah ve tabiki mangal :) yapabileceğimiz bi yer olsun yeter.

femoli
20/04/2010, 09:39
deniz varsa bu iş yatar ben size diyeyim :D

Kriminal
20/04/2010, 10:23
Olm zaten izmirde yapmıyolar yatmaz merak etme...İzmirde olsa bak neler olur ...Mangallar etlet balıklar tvuklar kofteler ohh denizede gireriz serin serin ..
Rakımız eksik olmaz zaten açarız muzıgımızıde acık hava bol gunes oksijen ..

Sende davetlımız ol gel başımıızn ustunde yerın var aga

atmaca615
21/04/2010, 00:11
Bunu tekne turunada çevirelim tekne üzerinde yakaladıgın balıgı cup mangalın üstüne on numara olur hele birde yanında Rakı varsa deymeyin keyfime bu tekne konusunda ben yardımcı olabilirim havalar biraz daha iyileşsin karpuz kabugu denize düşsün tekne olayını gerçekleştirelim bir liste yaparız gelenler ile ilgili ona göre tekne ayarlarım ben ya balık rakı yada bir koy.da mangal kanat köfte rakı bira muhabeti olur bu konuda herkeze yardımcı olabilirim en keyif aldıgım olay deniz turda düzenlerim valla hafta sonu balık tutmak isteyen arkadaşlara yardımcı olurum neyse ilk önce bir organizasyon yapalımda sonra tekne muhabetine bakarız ben varım diyorum tarih uydugu sürece sıkıntı yok benden yana ama şunu avrupa yakasında gerçekleştirelim derim...
Abi ozaman şimdiden yaz sen beni listenin en başına kocaman ANIL ŞAHİN diye senin olduğun her yerdeyim yani bilgin dahilinde olsun:D

34ozkankurtuldu34
21/04/2010, 06:00
Eyvallah anıl biraz daha havalar ısınsın tekne turu düzenleyip site üzerinden parayı vurucagım zaten :) şaka millet yanlış anlamayın tamamen ücretsiz olacak anma hizmeti gibi düşünün anıl senin oldugun yerde ben olmak isteyecekmiyim acaba düşündünmü ? hiç :) anıl yarın görüşelim kardeşim uyandıgında ara herkeze saygılar tekne muhabetini ben ayarlıcam meraklanmayın ama piknik muhabetini kim üstlenecek çok merak ediyorum dogrusu ve gelirim bir işim olmazsa aranızdayım her zaman saygılar...

ferhatgs
21/04/2010, 12:39
Eyvallah anıl biraz daha havalar ısınsın tekne turu düzenleyip site üzerinden parayı vurucagım zaten :) şaka millet yanlış anlamayın tamamen ücretsiz olacak anma hizmeti gibi düşünün anıl senin oldugun yerde ben olmak isteyecekmiyim acaba düşündünmü ? hiç :) anıl yarın görüşelim kardeşim uyandıgında ara herkeze saygılar tekne muhabetini ben ayarlıcam meraklanmayın ama piknik muhabetini kim üstlenecek çok merak ediyorum dogrusu ve gelirim bir işim olmazsa aranızdayım her zaman saygılar...

tekne güzelde içip içip düşmeyelim sonra :) bende bu konuyu zaten aklıma geldigi için deneyimli daha cok tanınan ve tanıyan bir arkadaşımızın üstlenmesini umarak açmıstım..bizde maddi/manevi desteğini veririz diye düşünüyorum.

atmaca615
21/04/2010, 15:33
tekne güzelde içip içip düşmeyelim sonra :) bende bu konuyu zaten aklıma geldigi için deneyimli daha cok tanınan ve tanıyan bir arkadaşımızın üstlenmesini umarak açmıstım..bizde maddi/manevi desteğini veririz diye düşünüyorum.
Geçenlerde özkan abiyle ben düşmediysem kimse düşmez heralde:D
ayrıcana özkan abi dün akşam aramışsın daha doğrusu gece aramışsın ancak şarzım azdı benim telefonu bilmektesin:D e kontürümde yok bir sen arasan diyorum abi:D

34ozkankurtuldu34
23/04/2010, 05:14
Ferhat umarım biri üstlenir arkadaşım...

ferhatgs
29/04/2010, 22:14
Ferhat umarım biri üstlenir arkadaşım...

bende umarım biri üstlenir :)

mm_isik
29/04/2010, 22:25
daha erken arkadaşlar piknik için ve ayrıca katılım yüksek olmasını sağlamak aile ortamı kurmakta yatıyor. biz bu aile ortamını istanbulda bir (1)bulusmamızda kurduk ve onadada yanılmıyorsam 14 veya 15 gp olduk.( https://forum.grandepuntotr.com/istanbul/13447-istanbul-neset-suyu-bulusmasi-10-numara-fotolari.html) ınsallah gecen sene katılmayan arkadaslarımızda bu sene bızlere eklenır bulusmaya gelenlerın sayısı gun be gun artar..

ben şahsen bu alkol olayına bulusmalarda karsıyım.hıc bır aıle ortamında yakısı kalmaz.