PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motora kedi giriyor..

Kriminal
19/04/2010, 11:29
Arkadaşlar motora devamlı kedi girip yatıyor sıcacık sabaha kadar..Ama yenı farkettımkı tam aracın beynının uzerınde yatıyor ve çişinide yapmıs defalarca..Beynın ıslanmaması gerekmıyormu?

Kablolar falan çürümezmi napcam ben bu kediyi nasıl engel olabılırım?

............

skyline28
19/04/2010, 11:33
herhangi pet shop a git ve kedi uzaklaştırıcı sıpreyler var onlardan birini al ve motora sık......

ancester
19/04/2010, 11:51
satanistlere haber ver:). daha insani fikir gelmedi. benim motor kaputunun üstüne yatıyorlar. ama akıllı hayvanlar. yeni araba gelince sokağa, ona gidiyorlar.

Kriminal
19/04/2010, 12:00
Bi ara köpek oyuncak koymayı dusunmustum

Teşekkur ederım deneyelım bakalım

Moosty
19/04/2010, 12:13
herhangi pet shop a git ve kedi uzaklaştırıcı sıpreyler var onlardan birini al ve motora sık......

Çok ilginç yav. Araştırdım çok da pahalı değil, 20-30 lira civarında, eğer iş görecekse değer.

Bir ara haberlerde vardı, kedi kayışa sıkışmış falan. Başıma gelmesini istemem.

Köpek idrarı falan mı var acaba bu spreyin içinde.

burhankutlu
19/04/2010, 12:20
abi motorun içine tamamda ya kaputun üstüne napalım benimde aracın kaputun üstüne tırmanmaya çalışıyorlar kaputun üstüne sıksan yıkayınca geçer varmı alternatif acaba :S

Ziyaretci046
19/04/2010, 13:14
:Çmotorun içine köpek koy gelmez

Ziyaretci046
19/04/2010, 13:16
bu gene iyi benim bir müşterimin citroen c4 arabası var bu 2 oldu motorun tesisat kablolarını muhtemelen fare yiyip duruyo kasko da ilkinde ödeme yaptı şimdi para vermedi karşıyakada oturuyo bir daha inşallah olmaz

skyline28
19/04/2010, 13:26
spreyin içinde kedilerin sevmediği çok etkili bir koku var veya toz halinde olanıda var tozu arabayı parkettiğin yerin çevresine serpe bilirsin ama en etkilisi sprey yıkandığı zanan bile kediler kokuyu hissediyor ama insan okadar olmıyor kokuyu....

skyline28
19/04/2010, 13:27
spreyin adıda get off

Kriminal
19/04/2010, 13:33
Arabanın ıcınede koku sınerse vay halimize desene...

Aslında pek rahatsız etmıyorsa sorun olmaz sanırım...

................

style07
19/04/2010, 16:06
Fare olayı bende de oldu kaputu açtığımda altkısmındaki izolasyon malzemesinin(adı neyse)altından zeytin çekirdekleri çıkıyordu iyice inceledikten sonra fare olduğunu anladım sonra çamurlu ayak izlerini gördüm.Baktımki beyinin üstünden geçerek gidiyo hayvan bende bir kartona fare yapıştırıcısı sürdüm ve beynin üstüne koydum ve ertesi sabah fareden kurtludum yoksa benim kablolara da dadanırdı.

style07
19/04/2010, 16:07
Arkadaşlar motora devamlı kedi girip yatıyor sıcacık sabaha kadar..Ama yenı farkettımkı tam aracın beynının uzerınde yatıyor ve çişinide yapmıs defalarca..Beynın ıslanmaması gerekmıyormu?

Kablolar falan çürümezmi napcam ben bu kediyi nasıl engel olabılırım?

............
Aslında senin kediyi alsam da olurmuş tam kucağına gelirmiş fare :)

makeles
20/04/2010, 00:09
ablam motorda kedi varken kullanmıştı amortisörlere sıkışmış paramparça olmuştu.. get off kullanmak lazım..

34ozkankurtuldu34
20/04/2010, 06:52
Bence bir garaj edin en temiz çözüm bu sanırım...:)
Eylemlerim devam edecek...

Du Hast
21/04/2010, 18:33
:D başlığı görünce baya güldüm doğrusu :D :D

ata orkun
21/04/2010, 22:33
Sayın Deniz Asil aynen benim motoroda giriyordu yavru bir kedi bir sabah yakaladım kuyruğundan çarptım duvara kurtuldum asıl beni zora sokan martta hayvanların hızlı zamanında benim arabanın üzerinde çiftleşmeleri, eve gelirken sokaktan köşeyi dönüyorum arkamda iki üç kedi fantazilerini benim arabada gerçekleştirmek için koşuyorlar park ediyorum arsız arsız bakıp miyavvv kovuyorum ben içeri giriyorum onlar yine ya benim arabayı garsoniyer yapmışlar tırnak izinemi yanarsın arabamı c....p yaptıklarına mı yanarsın ..Allahtan mart geçti de ara verdiler ne yapacağımı şaşırıyorum

axi
21/04/2010, 22:39
kışın benim arabanın motoruna gelincik girmişti.. xenon balans kablosunu yemiş... fitilleri kemirmiş.. çok sinir edici bir durum.. ayrıca iş yerimin olduğu mahallede beyaz bir kedi var her gün bnm arabann sol ön lastiğine çişini yapıyor.. şaşmaz ama her gün sol ön lastik çişini yapıp silkinmesini gördükçe sinir oluyorum ama Savunmasız olduğu için bişey yapamıyorum...

ocean_1919
22/04/2010, 01:17
Motorun altını kapattırmak da bir çözüm olabilir.

yolcu27
23/04/2010, 17:03
benim motora degilde lastiklere erkek kangal köpekler ihtiyaçlarını gideriyorlar aslında köy yerinde iyi oluyor kimseyi yaklaştırmıyor benimsediginden dolayı :)

Euphrates
12/05/2010, 20:04
kedi kemirgen olmadığı için kabloları falan yer diye endişe etme ama en fenası kedi v kayışının orda takılırken senin marşa basman olur. hem kedi paramparça oluyo hemde ne kadar temizlersen temizle leş kokusundan kurtulamıyorsun.

zaten kural olarak arabaya binmeden önce etrafında bir tur atıp arabayı ve lastiklerini kontrol etmen gerekir. bu kontrolü yaparken motor kaputuna elinle tıktıklarsan kedi falan varsa kaçar zaten.