PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onu bunu bırakında Fenerbahçe nasıl ezdi :D

ExTReMe_
18/04/2010, 22:29
Fb - bjk macından 1-0 galibiyetle ayrılan fenerbahçemizi canı gönülden kutluyoruz :Dbeşiktaşlılara da geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum :D :D :D

GP COSKUN
18/04/2010, 22:31
bu gidişle şampiyon olacağız
tabi gs ,ile bjk maçları bursaya satmazsa

Romeo_er2
18/04/2010, 22:35
inşallah.

narkoz30
18/04/2010, 22:36
Whalla fb şampuan olmasında kim olursa olsun mantığı var büyük takımlarda o yüzden hersey olabilir :D

TOLGAYOZKAN
18/04/2010, 22:52
Evet tebrikler fenerbahçem herzamn her yerde seninleyiz....

Ersin_Keskin
19/04/2010, 00:20
Forever FENERBAHÇE :)

bravo_sercan
19/04/2010, 00:23
Bırakın bu işleri fırçalayın dişleri :D

smartmavi
19/04/2010, 00:40
Ezdi mi? 1-0 ezmek mi oldu?

cann
19/04/2010, 00:55
Whalla fb şampuan olmasında kim olursa olsun mantığı var büyük takımlarda o yüzden hersey olabilir :D
evt fb den iyi şampuan olur:):):) çok yaşa emi,ayrıca şampuan :)olamazsanız mazeret şimdiden hazır,"diğer takımlar" yüzünden,:)

Erdem Bozdağ
19/04/2010, 02:30
Fenerbahçeye tebrkler
Ayrıca bugün asıl ezme olayı Ankaragücü maçında oldu ne ezdi ama esesi :):) (3-1)

GPS2
19/04/2010, 03:37
bu gidişle şampiyon olacağız
tabi gs ,ile bjk maçları bursaya satmazsa:) kaç para istiyorlar acaba ...aramızda toplar denkleştiririz...olmadı Ulucami önünde bir mendil işi bitiririz...bir tarafım fb bir tarafım BS ama ikincisi çok daha ağır olmaya başladı...O SENE BU SENE...:X

34ozkankurtuldu34
19/04/2010, 06:21
Puhahaha :) netice sonucu konuşalım isterseniz bunları ben galatasaray ve beşiktaş maçlarından sonra kutlamaya başladım yollardayım marşımızla bu iki maç sonucu bile yetti bana bukadar galatasaray ve beşiktaşlıyı delirtircesine turladım istanbulda gerisi teferruat olur bence bundan sonra, sonuçlansın yine konuşuruz,,,

Eylemlerim devam edecek...

CaGRi
19/04/2010, 07:58
maçın sadece özetini izledim. kusura bakmayın ama ,evet , ezmişiz :D

Kriminal
19/04/2010, 08:16
Fenerbahçeyi takım zanneden ulvi....

Şampuan dıye kafasına suren ulvi..

Ulen boyle takjımmı olur bırı penaltı cızgısını kazır bırı adam döver..Alex olmasa nasparmıssınız be..Bence özetlerı bı kac kez izleyin kararı verırsınız ..

Aslında ezen degil ezilen oldunuz farkında degılsınız....

Saygılar..Çarşı

Scottie
19/04/2010, 08:30
maçın sadece özetini izledim. kusura bakmayın ama ,evet , ezmişiz :D

maçı tarafsız bir gözle izledim...

1 - beşiktaşın 1 penaltısı verilmedi. lugano topu kayararak alırken elini kullandı.
2 - Bilica nın penaltı vuruşu öncesi yaptığı için ceza alması gerekirdi.
3- basiretsiz hakem. korktu. maçı katletti.
4- emre kırmzı kartlık kaç hareket yaptı. hakem sustu...

QUOTE=Erdem Bozdağ;307939]Fenerbahçeye tebrkler
Ayrıca bugün asıl ezme olayı Ankaragücü maçında oldu ne ezdi ama esesi :):) (3-1)[/QUOTE]

ezilmedik. kardeşim....
1 kere penaltı penaltı değil..... daha önce ofsayt vardı. hakem hakemlik yapsaydı maç berabere biterdi....

emrequzel
19/04/2010, 08:37
Valla maçı sonuna kadar izledim.Bir fenerbahçeli olarak hakemin maçı katlettiği düşüncesindeyim.Lugano nun yaptıgı kasti bir el değil vermemesi tartışılır ama bence penaltı değil. İbrahim üzülmez bence kırmızı kart görmeliydi.maçın başından sonuna kadar Fenerbahçeli futbolcuların sanki kız arkadaşı gibi ne elini bıraktı neden formalarını devamlı bir çekiştirme içindeydi.Guizaya verilen ofsayt hatalıydı.Emrenin teke tek kaldığında çekilmesi bence penaltıydı.Kısacası bence maç Fenerbahçenin hakkıydı öylede oldu ama daha çok GOL olabilirdi.Tamamıyla hakem maçı katletti.Fenerbahçenin de hataları olmuş olabilir ama Beşiktaş maçı alacak pozisyonu bile yoktu bence.Fenerbahçe bir takımı sampiyonluk yolundan elemiş oldu şimdi Gs-Bursa maçını beklicez. Bu maçtan sonra şampiyon belli olur bence.TEBRİKLER FENERBAHÇEM...

Kriminal
19/04/2010, 09:07
Bu konu uzar gıder arkadaslar..Önemli olan futboldu oda aksam yoktu..Sen evsahıbı takımsın centılmen olmalısın ama nerde..

Kaybettıgımız maç degıl futbol ve onu ızleyıpte sınırlenen bızız aslında..

Umarım trabzon yener kupayı alır ve sampıyonda olamazsınız...

Scottie
19/04/2010, 10:13
Bu konu uzar gıder arkadaslar..Önemli olan futboldu oda aksam yoktu..Sen evsahıbı takımsın centılmen olmalısın ama nerde..

Kaybettıgımız maç degıl futbol ve onu ızleyıpte sınırlenen bızız aslında..

Umarım trabzon yener kupayı alır ve sampıyonda olamazsınız...

aynı fikirdeyim...

femoli
19/04/2010, 10:35
Hepimize geçmiş olsun , ama başlık pek hoş değil bee :(

evolodi
19/04/2010, 10:42
gs maçi satarsa şampiyonlar ligine gidemez.bjk ise bursa ile kanli biçakli satarsa da biraksin bu ligi:D

ferhatgs
19/04/2010, 11:20
gs maçi satarsa şampiyonlar ligine gidemez.bjk ise bursa ile kanli biçakli satarsa da biraksin bu ligi:D

GS ve mac satma ikisi yanyana ge-le-mez...öyle olsaydı gecen sezonlarda TS gidip 4 tane atmazdık..

ikincisi kasımpaşadamı satacak trabzondamı satacak ?? hadi bakalım hayırlısı..ben bu filmi bi yerden hatırlıyorum( bknz.denizli) :))

ferhatgs
19/04/2010, 11:22
bide bilica yerleri kazarken gordugumde zannetim kafayı sokacak oraya deve kusu misali :)

Kriminal
19/04/2010, 11:24
Bilica futbolcu oldugunu sanan zavallı bır adam....

Fenerbahçenın adını kirletiyor...

......

ancester
19/04/2010, 11:24
kimse satmaz merak etmeyin. herkes kendi derdinde. bursanın da bunları yenecek gücü yok. geçen sene sivas da iyiydi, büyük maç kazanamadığı için şampiyon olamadı. bursa da aynı olacak.
şampiyonluk bizim kupa bizim.
bu arada hayatımda ik defa türkiye kupası görcem. şafak sıkıştırıyor:)

narkoz30
20/04/2010, 00:00
İşte derbi geyikleri
https://forum.grandepuntotr.com/c/i/sp.gif

Giriş Saati : 19.04.2010 14:26
Güncelleme : 19.04.2010 14:32

https://forum.grandepuntotr.com/c/i/sp.gif

Fenerbahçe'nin dün akşam Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Beşiktaş'ı 1-0 yenmesinin ardından Fenerbahçe taraftarı ezeli rekabeti internete taşıdı.

"Kadıköy'e giriş ser ama çıkış yok"

"Fenerbahçeli isen hayata 1-0 önde başlarsın."

İŞTE DERBİNİN FOTOROMANI (https://www.sabah.com.tr/fotohaber/spor/kadikoyde_zorlu_randevu?tc=26&page=1)

"Ne oldu girişte kartal çıkarken karga oldu kadıköy burası girişiyle çıkışı tutmaz :)"

"Bilica İSKİ'de kazı ekibine girsin"

"Volkan patladı, uçuşlar iptal."

https://i.tmgrup.com.tr/sbh/2010/03/28/IcerikResim/210463858903.jpg (https://www.sabah.com.tr/fotohaber/spor/iste_dev_derbi_tahminleri)

"Önceden 5 dakikada Beşiktaş derlerdi, şimdi 2 dakikada Beşiktaş"

"Slm. Nbr Yldrm Dmörn, Bende ii, k.i.b bye bye"

"Son on Fenerbahçe - Beşiktaş maçında Fenerbahçe sekiz galibiyet almış ama suçlu hep hakemler."

"Mesele Kadıköy'e gidebilmek değil yeğen, mesele oradan çıkabilmek"

Göklerin hakimi 1 dakika 10 saniyede belli oldu "KANARYAM"

Galatasaray ve Beşiktaş yüzünden derbi kavramı bitti gözünüz aydın... Avrupa'dan Federasyon 1-2 takım getirse de derbi keyfini yeniden yaşasak.

"Bugün 19 Nisan, neşe doluyor insan"

"Neyse sezon bitiyor, kurtuluyorsunuz bu çileden."

"Aranan petrol Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda bulunmuştur."

hehe zügürt avuntusu ezmişiz işte daha ne olacak adamlar tek kale oynamışlar mustafa denizli iyiki kalpten gitmedi bu maçta millet acaip alaya aldı yukarıdakiler bi gasteden araklama :=)

ExTReMe_
22/04/2010, 03:11

hemde nasıl ezmek oldu anlatamam , tadından yenmedi ferrari kornamla inlettim tüm istanbulu yakıcaktım az kaldı ama FENERBAHÇE'M için değer neyse geçmişler olsun diyelim sizlere :D :D

Mjet
05/05/2010, 19:49
fenevbahceli kupayı göremeyenlere büyük geçmiş olsun bidahaki seneye artık :D

StrawBeeRy
17/05/2010, 00:03
onu bunu bırakında şampiyonluk nasıl gitti :D

aa21
17/05/2010, 00:47
onu bunu bırakında şampiyonluk nasıl gitti :D
:Ç:umut::Ç