PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Koltuk kumaşı

PuNTo
26/03/2007, 14:43
Arkadaşlar merhaba bilmem aranızda benim sorunumu yaşayanlar varmı aracımın kumaş kalitesini hiç beyenmiyorum noylon oranı çok fazla ve çok ince kalitesiz bir kumaşı var hatta son zamanlarda bölgesel olarak tüylenmeler yapmaya başladı yakında tamamen eriyecek bir fiestanın kumaşına bakıyorum birde gp nin ki altımdaki dynamic olmasına rağmen bukadar kalitesiz kumaş olur anlatmak istediğim bence çok yakın zaman içerisinde koltuklarım telef olacak gibi bunu garanti kapsamında birşeyler yapabilirmiyiz yoksa kullanıcı hatası diyip gönderirlermi?

femoli
26/03/2007, 14:55
servisse sormak lazım ama garanti kapsamında olması lazım tüylenme olursa ben hemen götürürüm walla

ABNEW
26/03/2007, 17:16
Bence de garanti kapsamında olmalı tüylenme, sökülme gibi şeyler ama hassas konu herşey denebilir.Bu arada kumaş kalitesi pek iyi değil gerçekten...

uzman
26/03/2007, 17:40
bencede kumaş kalitesi çok kötü,insan naylon oranının yüksekliğini rahat hissedip rahatsız olabiliyor.

gurik
27/03/2007, 22:27
kılıf takarsanız bişeycik olmaz.

SeZAr
28/03/2007, 11:33
Eskilerde tam olarak bilmiyorum ama yeni gp lerde Gerçekten çok güzel.

gurik
28/03/2007, 11:35
kumaşlar silinebilir özellikte. Ama yine de kılıf kullanmak gerekli.

maviş
28/03/2007, 12:31
bende memnun degilim kumaş kalitesinden
hatta sürücü koltugunda belli bir bölgede pot bile oldu
hatta yazın sıcak havalarda çok yakıyor koltuklar
kılıf takmak istemedim ama herhalde bu yaz bir kılıf alacagım gibi

kadoku
28/03/2007, 14:30
koltuk kumaşları aslında çokda kalitesiz değil ama ön koltuklar daha çok kullanıldığı için daha çabuk yıpranmaya başlıyor bende kılıf almayı düşünüyordum ama uygun bişi bulamadım onun yerine sadece ön koltuklar için Space koltuk minderlerinden aldım yazdan beri kullanıyorum çok memnunum hem daha sportif gösteriyor hemde ön koltukları yıpranmadan koruyor.

ufuk61
28/03/2007, 14:53
bence koltuklar kılıfları kalitesiz abi birkere adamı terletiyor,yakıyor abi olmazki kılıf alsanda bu seferde parana acıyorsun neyse 4 sene garanti kapsamında 4 sene sonrası bir kılıf alırım