PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teyp ayar yardım lütfen

leylex
15/04/2010, 21:39
[ı]arkadaşlar benim puntom 2. El kitapçığım yok ve ayarını bulamadığım bi sorunum var yardımcı olursanız çok memnun olurum. Sorun şu arabayı çalıştırınca teyp yüksek sesle devreye giriyor ve direk radyo çıkıyor. Ben cd ye alıyorum bazen tekrar radyoya dönüyor. Radyoya dönmesi neyse de ilk açılışta alçak sesle açılması veya direk cd den açılması mümkün mü? Yardımlar için şimdiden teşekkürler[/ı]

berkeraaa
15/04/2010, 21:43
bildiğim kadarıyla teybi nasıl kaparsanız o şekilde kontağı ilk çevirişte aynen devam ediyor şeklinde ancak gidip bakıyorum şimdi kitapçığa sizin için....bakalım merak ettim bende :D

clax22
15/04/2010, 21:53
aynen teybi nasıl kapatırsanız o sekilde acılır cd deyse cdden devam eder radyodaysa radyodan ses hangi konumdaysa ordan devam eder

gurik
15/04/2010, 23:47
O teyp te sorun var.

berkeraaa
16/04/2010, 00:20
kitapçıkta böyle bir durumdan bahsedilmiyor sanırım...çünkü göremedim...ancak teybi resetleyebilirsiniz sanırım...onun içinde code card ı kullanmanız gerekecek...

ExTReMe_
16/04/2010, 01:42
şöyle söyliyim geçen cnm skldı kurcaladım . yanlışlıkla reset attım tepye :D böle bi özellik varmıs bilmiyordum . o özelliği bulun bulamazsanız yarın bakıp adını söyliyim size no yazıo YES yaptığınızda 3-4 saniye bekliyor ve resliyor teyibi orjinal ayara dönüyor tekrar kendiniz ayarlıyorsunuz .

leylex
16/04/2010, 23:51
teşekkür ettim arkadaşlar reset yapınca düzeldi şimdi problem yok bi kaç kez test ettim :)