PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Midi buluşma

operatormurat
14/04/2010, 21:34
Ankara buluşmasına gidecek olan arkadaşlar, bizde uygun bir günde,uygun biryerde buluşup seyhat için fikirlerimizi ortaya koysak nasıl olur? yasemin hanım bu buluşmayı siz ayarlarsanız güzel olur,seyhatimizin planını beraber yaparsak sorun yaşamadan gider geliriz diye düşünüyorum,nedersiniz?

Ziyaretci046
18/04/2010, 16:01
bence iyi fikir buluşalım bir ara ayrıntıları konuşalım

serkandemir
18/04/2010, 16:02
hep ben istanbulda olduğumda buluşun zaten :(

operatormurat
18/04/2010, 16:11
serkan izmirde buluşuyoruz sende gelmek istiyorsan senin belirleyeceğin tarihte buluşalım....

serkandemir
18/04/2010, 16:28
serkan izmirde buluşuyoruz sende gelmek istiyorsan senin belirleyeceğin tarihte buluşalım....

murat abi aslında 15 mayıs gibi gelcektim ama trakya buluşması var ona gideceğim ondan önce gelirsem ki geleceğim belkide haftaya siteyi ayağa kaldırırım zaten :)

JASMINE
18/04/2010, 17:59
hep ben istanbulda olduğumda buluşun zaten :(

Hani sen nişan için geldiğinde haber verecektin Serkan?
Geldiğinde bilgi verseydin bir kaç saat için bile olsa buluşurduk :) :)

serkandemir
18/04/2010, 18:16
Hani sen nişan için geldiğinde haber verecektin Serkan?
Geldiğinde bilgi verseydin bir kaç saat için bile olsa buluşurduk :) :)

haber vercektim normalde ama o kadar az vaktimiz olduki sadece 1 saat dışarı çıkaildik ondada forumda kahve içip döndük yoksa senin kahve borcunu unutmadım :pepsi000: (farkındaysan hemende orcun oldu :))) )

JASMINE
18/04/2010, 18:27
Evet farkettim. Benimde ne kadar çok kahve borcum varmış :)
Ben en iyisi Starbucks veya Gloria Jeans'ten bir bayilik girişiminde bulunayım da para başka bir yere gitmesin ;)

Bu arada geldiğinde haber vermediğin içinde suçlu sensin.

serkandemir
18/04/2010, 18:46
Evet farkettim. Benimde ne kadar çok kahve borcum varmış :)
Ben en iyisi Starbucks veya Gloria Jeans'ten bir bayilik girişiminde bulunayım da para başka bir yere gitmesin ;)

Bu arada geldiğinde haber vermediğin içinde suçlu sensin.

ya nişan heyecanı işte ablacım kusurumuza bakmazsın bu seferlik bi kahve borcum olsun forum starbuckstan artık zaten bi orayı biliyorum :uzayli2:

JASMINE
18/04/2010, 18:52
ya nişan heyecanı işte ablacım kusurumuza bakmazsın bu seferlik bi kahve borcum olsun forum starbuckstan artık zaten bi orayı biliyorum :uzayli2:

Cari hesabına yazdım borcunu :)
Gelirsen haberimiz olsunda hep beraber kahve eşliğinde sohbet edelim.