PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Torpido temizliği

nightwish
14/04/2010, 18:09
merhaba dostlar
arkadaşlar bikonuda fikir danışacaktım ..bu aracın torpido ve konsolu temizlemek için bakım sütlerimi ne var bunlar ne derece sağlıklı ? hani şu hiper marketlerin araba reyonlarında 5-8 TL ye satılan ucuz ürünler..alıp kullansam içine etmez dimi aracın ? yoksa bu konuda fazla pintilik etmemekmi lazım..yoksa ucuz veya pahalı hepsi aynı işi görürmü ?

evolodi
14/04/2010, 18:23
en güzeli hafif nemli bir bezle tozunu alirsin sonra demiş oldugun süt silikonlar ile bir kez daha silersen hem temiz hem daha parlak olur.gicir gicir:D.

Tufan
14/04/2010, 18:31
o sütlerde risk olabiliyor .iz bırakabiliyor bazıları sıcaksa torpido özellikle. kipa satıla italyan malı Tutela almıştım çokta memnunum çok güzel.carpex aldım tutela kadar iyi değil

en iyisi hem miktarı fazla olan turtle wax f21 al.20 milyon civarı ama işini baya görür güvenilir

berkeraaa
15/04/2010, 21:33
hafif nemli bir süngerin üzerine cilalı oto şampuanını dayıyorum ben :D :D ama köpürtmeden...hem tozları topluyor üzerine hemde parlatıyor...

onn.off
15/04/2010, 22:22
tekno marketlerde satılan ve LCD tv ekran temizlemek için su.dan daha hafif molekuller olan sıvı spry ler var mikro bezile birlikte satılıyor ben onlarla siliyorum toz durmuyor üstünde kayıyor

nightwish
16/04/2010, 19:22
teşekkür ederim yorumlarınız için

kxlylmz
31/05/2010, 15:30
autoglym vinly and rubber care ı deneyin. 20 tl ye alırsınız en az 2 yıl kullanırsınız. dünya kalitesinde ürününüz olur.

mehmetozturk
31/05/2010, 19:12
Bu tür ürünleri direk olarak yüzeye değil de mf beze sıkıp yedirerek silin sonra bezin kuru tarafıyla bir daha geçin üstünden..

Punto_Can
31/05/2010, 19:56
açıkçası ben bu tür ürünlere karşıyım ve kullanmıyorum. bu tür besleyici adı altında ürün kullanıp torpidosu çatlayan veya matlaşan çok arkadaşım var. o yüzden sadece nemli bir bezle tozunu alıp geçin derim. özellikle parlatan ürünlere aman diyim bulaşmayın, özellikle sıcak havalarda parlak olan göğür güneş ışığını daha çok çekiyo ve zamanla lekeler, çatlamalar başlıyor...

kxlylmz
03/06/2010, 18:03
303 protectant diye bir ürün var. yat ve tekneleri güneşten korumak için kullanılıyor. googlea west marine türkiye olarak aratıp bulabilirsiniz. fiyatı kargo dahil 15 usd gibi birşeydi, 500 ml lik şişe.