PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlanları ayırma

seysey37
10/04/2010, 17:12
merhabalar arkadaşlar..
ilanlara bakarken aklıma geldi bianda belki düşünen olmuştur bakmadım ama,ilanlar bölümü çok karışık bunları gruplandırsak nasıl olur acaba?
jant-lastik
vasıta
müzik sistemi
aksesuar vb tarzı?
hem daha kolay ulaşılır aranmak istenen şeye hemde karışıklık kalkmış olur..

erdiyilmaz
10/04/2010, 17:22
merhaba,

suan binin uzerinde ilan yetmisin uzerinde sayfa var, ilanlari gruplandirmak cok fazla vakit alir.
belki ilerleyen aylarda, is-guc yogunlugundan zaman bulunabilirse, ilgilenilebilir.

tesekkurler

OzzY
10/04/2010, 18:13
varolanlar değilde yenilere uygulansa böyle bi gruplama güzel olur bence

GP COSKUN
10/04/2010, 22:56
aslında akıllıca bir fikir
erdi geriye dönük uygulamayı yapmak bir hayli zor ve zahmetli olur ama
ozanında dediği gibi bundan sonrakiler için bölüm oluşturup sınıflandırma yapamazmıyız

seysey37
11/04/2010, 02:51
öncesi için zaten satılan satılmıştır diyip yenilere bakılabilir..yada ilanlar sayfası komple silinip(böyle bir imkan varsa) ilan veren arkadaşlar anlayışla karşılarlarsa tabi,herkes yeniden ilanını ilgili yerde verir sorun çözülür..
hatta bunları teknik yardım kısmındada uyguyalabiliriz örneğin motor,lastik-balans,direksiyon gibi..

KaMiKaZe
11/04/2010, 03:09
seyhun tebrik ettim kardeşim çok güzel bir konuya parmak basmışsın. Üye sayısı arttıkça ilan kısmıda baya ilgi görmeye başladı bugün verdiğiniz ilan yarın 5 sayfaya düşüyorki ilanı veren sahibi bile zor buluyor kendi ilanını, haliyle baş sayfaya(vitrine) taşımak için "güncel" diyorsunuz oda flood olarak algılanabiliyor. Eskileri düşünmeden ilanları 5-6 konu başlığı altında toplayabilirsek bu sorunda ortadan kalkmış olur diye düşünüyorum.

Romeo_er2
11/04/2010, 16:39
bencede ayrılmalı...ben böyle bir şema düşündüm..

1-satılık araçlar
2-aranan parçalar
3-satılık parçalar
4-off topic satılıklar..

femoli
12/04/2010, 10:29
Güzel bir fikir .. ama yine 4 yada5 konu altında toplamak yerine daha ayrıntılı 15 konu açılır ilanlar dahada kolaylaşır..Aynı şekilde kampnayalar bölümüde düzenlenebilir..

Araç satanlar
araç arayanlar
aksesuar
jant lastik
motor parçası
Body kit
müzik sistemi
elektronik ürünler

tempesty
12/04/2010, 20:31
Bencede güzel fikir , herkes kendi ilanını kopyalasın , sonra bütün ilanlar silinip konu başlığına döndükten sonra ilanlar yeniden düzenlenebilir..

femoli
12/04/2010, 21:33
yok konular silinmeden kopyalanmadan erdi taşır ama bunun içinde epey vaktini harcaması gerek u aralar koşuşturmacadan buna zaman ayıracağını zannetmem ama :)