PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volvo c30 - bu dolulukta sıfır 55000 iyi mi:)

hazemanyagi
10/04/2010, 14:21
özcelikle konuyu okuduğunuz için teşekkür ederim cevabınızı da esirgemezseniz memnun olurum.

Biz volvo c30 almayı düşünüyoruz sanırım pazartesi işi bitiricez bayiiden sıfır olarak - bir c30 almayı planlıyoruz (aqua blue)

tüm türkiyeyi arattık ve istediğimize yakın bir araç bulduk.

Aracın özellikleri

yagmur far park sensorlerı
katlanır dıs, kararan ıc dıkız aynası
aktıf bı xenon far
hafızalı ve elektrıklı surucu koltugu
calıx (derı-kumas) ıc doseme
cıft bolgelı otomatık klıma
bluetooth
hı-fı müzik sistemi
hard bagaj otrusu
sıs farları
cruıse (yok- sınradan taktırılabılıyor, ama bunun için dıreksıyonunda düğme var 900 e yazılımla halledıyolarmıs)

arac

dıesel 1.6 110 hp 240 tork
yeni makyajlanmıs farları, aracın 2007 de üretimine başlanmış, kasa değişikliğinin yakın bir zamanda gerçekleşmeyeceği öngörülüyor. S40 düşündük ama 2 sene sonra kasa yenilenecekmiş, biz de spor bir araba almak istediğimiz için vazgeçtik.

Lutfen yazın.. Gorusunuz bizim ıcın onemlı.

Saygılar.

ABNEW
10/04/2010, 17:00
Levent, Volvo kaliteli bir araç.C30, A3, BMW1, Alfa147 gibi kompakt sınıfın premiumlarından birisi.Eğer görünüm ve fiyat tatmin ettiyse alınabilir.Motor zaten Peugeot ve Forddan bildiğimiz Hdi-Tdci.Kendini kanıtlamış, sağlam bir makine,

Hayırlısı olsun...

alpimmm
10/04/2010, 19:25
mükemmel bir tasarım, iç ve dış dizayn + güç /performans ve adı da Volvo. söyliycek çok bişey yok bunların üzerine. güle güle kullanın eğer alırsanız.

GP COSKUN
10/04/2010, 22:23
araca göre fiyatı baya uygun geldi bana
eğer seninde gönlünde volvo varsa neden olmasın
al bence

chngrrrrrr
10/04/2010, 22:25
şimdiden hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin
iyi günlerde kullanırsın inşallah
bizlerin de hayali o makina
fotolarını da alınca koyarsın artık
sen binersin biz iççekeriz artık

lionT-JET
10/04/2010, 22:36
hayirlisi olsun cok guzel ve saglam bir arac.motorda gayet performansli ve ekonomik.eski bir focus kullanicisi olarak soyluyorum.yanliz sunroof yazmamissiniz?sunroofta ekletirseniz cok guzel olur..

pdr42
12/04/2010, 09:08
aslında diger araclarıda yazsaydınız. kararsızlıgınıza neden olan baska markalarda varsa ona gore yazsaydınız hem fiyat acısından hem donanım acısından karsılastırılıbilirdi. volvo co kaliteli bir arac ama servis bakımları olsun yedek parca olayı olsun sıkıntılı.

akin78
12/04/2010, 12:23
Spor bir araç görünümüde oldukça şık.
Güzel tercih kısaca.

malikaltindis
12/04/2010, 16:06
Tercihiniz güzel,sıfır km,epey dolu ve dizel bir araç üstelik de volvo ve 55bin tl. daha ne olsun :) Ancak benim önüme o bütçeyi koysalar,ikinci el bmw 3 serisi alırdım (e90 ya da e46 ci)

hazemanyagi
12/04/2010, 19:41
hepinize cok tesekkur ederim arkadaslar iyi dilekleriniz icin arabayi almaktan vazgectik hem biraz zaman sikisikligi hemde parayi trink cikaramayisimizdan oturu. simdilik vazgectik. bu sirada bir de schrocco lara baktik oda gonlumuzu celdi acikcasi c30 dan daha spor bir arac tek kelime ile mukemmel ama biraz bos tabi c30 daki ozellikler yok arac ayrica D sinifi yani bi 3000 4000 daha harcansa daha yani fiyat 63000 e cikiyor yani al arabayi 160hp 14.tsi tiptronik baksinlar baksinlar diyorum sadece o zaman c30 onun yaninda biraz sonuk kalabilir diye dusunuyorum

dedigim gibi biraz zaman problemimizin olusu bizi arac sahibi olma konusunda biraz geciktirecek. bu arada schrocco lar turkiyede tukenmis sadece siparis aliyorlar ve agustosta 2011 modelli olarak teslimat yapiliyormus. bu sureye kadar biraz daha para biriktirebilirim diye dusunuyorum.

kisaca alacagimiz araba yine ya c30 ya da bir ihtimal schrocco olacak

hepinize iyi dilekleriniz ve gorusleriniz icin ayri ayri tesekkur ederim.