PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : resim yükleyemiyorum(deliricemmm)

mavigitar
25/03/2007, 14:36
:help: Arkadaşlar acilen yardıma ihtiyacım var.
Resim yüklemek için Ozzy nin 'nasıl resim eklerim?' tarifine göre yüklemeye çalışıyorum ama sayfada bir sorun var galiba. sayfa önce açılıyo sonra desktoptan resmi seçiyorum ondan sonra sayfa açılmıyo cannot be display diyo...Tam olarak ne yapmam gerektiği konusunda birileri bana yol göstersin yoksa kafayı sıyırıcam!:help:

erdiyilmaz
25/03/2007, 14:46
www.imageshack.us (https://www.imageshack.us) adresine girdikten sonra upLoad türü oLarak dosya göndereceksek "fiLe" eger herhangi bir adresteki resmi kuLLanacaksak "urL" kısmını seçip "browse" dügmesine tıkLıyoruz. burada konumu beLirteceksiniz.

yani eger biLgisayarınızda "mavi.jpg" dosyası var ise, o dosyanın konumunu seçmeniz Lazım. bundan sonraki aşama isterseniz e-maiL adresinizi yazmanızdır. onu da geçtikten sonra bir aLttaki işLem; "resize image" kısmıdır. eger eLinizdeki resim dosyasının boyutu çok büyük ise gitmemesi normaLdir. timeout oLur ve gitmez bu normaL durumdur. o nedenLe resize diyerek boyutunu küçüLterek dosyanızı gönderin. "resize image" kısmını işaretLeyip.. bir sagından da boyutunu seçin. ideaL boyut 640x480pikseLdir. host it butonuna basıp işLemi bitirebiLirsiniz. sonra size dosyanızın buLundugu konumu verir. ondan sonra istediginiz yerden görüntüLetirsiniz. koLay geLsin.

mavigitar
25/03/2007, 15:10
Dediğin gibi yaptım ama olmuyo en küçük boyutta bile denedim yine sayfa açılmıyo. aynı hatayı veriyo. Laptoptan nete bağlandım biraz sorun var bu bilgisayarda bazen ekran falan donuyo bunula ilgisi olabilir mi?
son bi kez deniycem olmazsa yarın kendi pc mden yapıcam.
sağol.

erdiyilmaz
25/03/2007, 15:19
page can not be dispLay hatası geneLde kuLLandıgın expLorer'dan kaynakLanır. netscape, firefox, opera vb. browserLar iLe dene bir de istersen. cookiLerden kaynakLı sorun gibi geLdi bana. ie kuLLanıyorsan ie seçenekLerinden eski dataLarı siLmeyi dene, imageshack active-x uyguLaması oLsa ekLentiyi yükLe dicem önceLikLe de öyLe bir mantıkLa çaLışmıyorLar. oLmadı başka siteye geç iLLa imageshack oLacak degiL fotopic vs. de güzeL

mavigitar
25/03/2007, 15:25
neyse bu laptopta bi gariplik var zaten ben en iyisi yarın kendi bilgisayarımdan yapmaya çalışıyım. Çok sinir oldum.

Yardımların için tşkr ...

erdiyilmaz
25/03/2007, 15:27
neyse bu laptopta bi gariplik var zaten ben en iyisi yarın kendi bilgisayarımdan yapmaya çalışıyım. Çok sinir oldum.

Yardımların için tşkr ...
birşey degiL. koLay geLsin. iyi günLer.