PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 16 Mayıs Trakya Buluşması(Tekirdağ)

Sayfa : [1] 2 3

WiSTaRiA
06/04/2010, 02:30
Merhaba arkadaşlar.. Trakya buluşması düzenliyelim... Ya Çorlu da ya Tekirdağda yada Lüleburgazda (Edirneden gelecek arkadaşlar olursa Burgaz daha ortada kalır) Bir buluşma düzenliyelim.. Hem Punto Kardeşliğimizi görsünler hemde Forumumuzu tanıtalım... Nedersiniz arkadaşlar? Trakya Halkı Kaçkişiyiz Burada....:):) Mangal Partisi falanda düzenliyebiliriz arkadaşlar...

1-) Haliç Oto, belediye ile bizim buluşma alanımızı ve araçlarımıza otopark işini ayarlamış olup yer kirasını vs'leri halletmiştir.. O yönde herhangi bir sorunumuz yoktur...

2-) Trakya'nın yerel medyası olan TRAKYA 2000 basın organıyla görüştüm organizasyonumuzla ilgilendiler.. Web sitelerinde ayrıca yerel gazetelerinde yayınlıyacaklar ve gelip resimler röportajlar yapılacak.. Trakyada bulunan diğer medya kuruluşlarına bizi duyurup reklamımızı yapacaklar..

3-) Organizasyonumuzun akşam saatlerinde hep beraber TEKİRDAĞ KÖFTESİ yeriz diye TEKİRDAĞ' IN güzel ve nezih restaurantınla görüştüm. Organizasyonumuzdan bahsettim ve bana güzel fiyat verdiler...
1 Porsiyon Köfte + Piyaz + Ayran yada Meşrubat = 9 TL

4-) Çorlu'da Punto ve diğer araçların tuningçi arkadaşımla görüştüm kendiside bizimle olucak ve Haliç Otonun kuracağı stand'a asmak üzere kendisinden branda afiş istedim ve beni kırmadı afiş dizaynını yaptım ve Tuna Tuning tarafından afiş yapılıcaktır..

5-) Afişi reklamcı arkadaşıma yaptırıcam.. Organizasyondan bahsettim afişi yarı fiyatına getirttim ve sponsor olarak afişimize logosunu koydum..

6-) Son olarakta Tuna Tuning sahibi arkadaşım Güner TUNA ben bazı hediyeler ayarlıyayım orada çekiliş yapar çekilişte hediyeler kime çıkarsa hatıra olarak veririz dedi ve hediyeleri kendisi ayarlıyor...

7-) Ve buluşma gününün gelmesini beklemeye başladık..... :)

serkandemir
06/04/2010, 07:58
ben trakyalı değilim tam olarak ama buluşma olursa tekirdağ derim şöyle bir çıkarma yapsak fena olmaz

PLaTiNuN
06/04/2010, 08:29
Bencede olmalı artık :) +1

WiSTaRiA
06/04/2010, 13:17
Evet arkadaşlar artık bir trakya buluşması yapmamız lazım... Tüm Trakyalı Puntocu arkadaşların katılabilmesi için acil davranmak istemiyorum.. O yüzden tarih şuanda erken bence arkadaşlar. Bütün trakyalılara ulaşmamız lazım...

.....YaŞaSıN PuNTo KaRDeŞLiĞi.....

msanli
07/04/2010, 19:55
Bu konu zaten açık ve destek bekliyor. Bence tekirdağ daha uygun. İstanbul'dan 3 kişi olduk bile. Tarih belirleyelim...

TOLGAYOZKAN
07/04/2010, 21:22
Bende katiliyorum o zaman trakyalilar istanbuldan 10 araba yazin kafadan yapin programinizi biz her türlü uyariz....

no_fear
07/04/2010, 22:21
yer zaman we mekan farketmeksızın her yerde bı bulusmaya varım

smartmavi
07/04/2010, 23:07
ankete bakınca nereli olduğunuzu anlamakta pek zorlanmadım :)

Zaman uyarsa, ben de varım.

makeles
08/04/2010, 01:20
ben de Lüleburgazdan katılabilirim..

WiSTaRiA
08/04/2010, 02:01
Gerçekten istanbuldan katılacak arkadaşlara çok teşekkür ederim.....Ben Trakya diye düşünürken Edirne - Kırklareli - Lüleburgaz - Tekirdağ ve Çorlu civarı düşünmüştüm.. Buradaki arkadaşlarla tanışıp kaynaştıktan sonra İstanbullu Puntoculara çıkartma yaparız diye plan yapıyordum ama İstanbuldan katılacak arkadaşlar çok sevindirdiler beni... Katılım büyüdüğüne göre tarih belirliyelim bencede... Ben şu nisan ayı sonu yada nisan ayını çıkalım diyorum arkadaşlar... Çünkü güzel güneşli bir havada buluşmalıyız.. Nisan ayı genelde yağmurlu olur... Düşünceleriniz...

PLaTiNuN
08/04/2010, 08:39
İstanbulda da trakyalı GPTR üyesi var Orçun ayıp ettin geliriz tabi :) Hava durumuna göre nisan sonu uygun olabilir bence...ya da mayısın ilk haftası..

JuzZz
08/04/2010, 11:40
mayısın ilk haftası olarak kesin kararlaştıralım bence tekirdağda:D..o taraflara yolumm varda=)

WiSTaRiA
08/04/2010, 12:17
Merhabalar.. Ozaman Mayıs ayının ilk haftası yapalım... Cumartesimi pazarmı uyar size arkadaşlar.. 2 Mayıs yada 9 Mayıs olarak tarih koyalım ozaman....

PLaTiNuN
08/04/2010, 14:25
Her iki tarihte bana uygun...Bi tarih belirleyelim o zaman nabız yoklayalım duruma göre ileri veya geri çekeriz tarihi...

no_fear
08/04/2010, 23:18
2 mayıs bana uygundur toplanma yerı tekırdag olacaksa kumbağ guzel olur.

WiSTaRiA
09/04/2010, 01:14
Ozaman arkadaşlar şöyle bir tarih Koyalım 9 Mayıs Pazar diyelim bakalım katılımcı arkadaşlarımızdan ne yorumlar gelecek...

Mete dostum evet kumbağ güzel olur yada tekirdağda takılırız... Şu tarih işini ayarlıyalım onlar kolay işler dostum...

WiSTaRiA
09/04/2010, 01:54
Merhabalar arkadaşlar tam tarih belirlememiz lazım ve eksiksiz Trakya Buluşması yapmamız lazım.. Birkaç yerlerle görüştüm şimdi Büyük ihtimalle Punto Kardeşliğimizi Medya organları kaale alıcaklar.. Güzel bir organizasyon ilgi çekici bir organizasyon dediler... Hatta bu hafta içi Çorlu Haliç oto ile görüşme yapmayı düşünüyorum Sponsor olurlar belki :cool0000: Gene diğer detayları bildiririm arkadaşlar size... Ama tarih olayını ve katılım olayını halletmemiz lazım... Ne kadar çok katılım okadar çok ses getirir....

msanli
09/04/2010, 01:58
Pazar günü yapmayalım arkadaşlar. Cumartesi daha uygun olur. Pazar trafigi Tekirdağ'dan dönerken çekilmez olur. Ben 1 Mayıs veya 8 Mayıs diyorum. Tabi çoğunluk ne derse ona da uyarım.
Tekirdağ'da olacaksa da Sahil en uygun yer...

WiSTaRiA
09/04/2010, 02:12
Pazar günü yapmayalım arkadaşlar. Cumartesi daha uygun olur. Pazar trafigi Tekirdağ'dan dönerken çekilmez olur. Ben 1 Mayıs veya 8 Mayıs diyorum. Tabi çoğunluk ne derse ona da uyarım.
Tekirdağ'da olacaksa da Sahil en uygun yer...

1 mayıs günü sıkıntı yaşarız arkadaşım artı haklısın pazar günü trafiğinde.. Bence 8 Mayıs Cumarteside olabilir... Çoğunluk nasıl derse... Uzun yoldan gelecek Puntocu Arkadaşlarımız nederse.. Bi taraftanda cumartesi çalışan ve katılmak isteyen arkadaşlarda olabilir... O yüzden pazar olarak düşündüm ben..

PLaTiNuN
09/04/2010, 08:58
Anketli bir yeni başlıkla bu sorunuda çözebiliriz arkadaşlar 8 mayıs mı 9 mayıs mı o zaman anlaşılır...

GP COSKUN
09/04/2010, 09:03
8-9MAYISTA BİZ ANKARADAYIZ KATILAMAYIZ ARKADAŞLAR
tarihi değiştirmekte fayda var derim ben

WiSTaRiA
09/04/2010, 12:09
Tarihi Konusunda herkez fikrini yazarsa sevinirim ozaman... 15-16 Mayısta olabilir... Yorumlarınızı bekliyorum...

msanli
10/04/2010, 01:18
Ben hala Cumartesi günü olmasından yanayım. Nedenini daha öncede belirttim. Malum İstanbul trafiği. Bunu söylerken Cumartesi çalışan arkadaşları kızdırmak istemiyorum. Bu sadece benim fikrim. Her türlü ben programa uymaya çalışırım. 15 veya 16 Mayıs. Tarihi netleştirirsek işlerimizi de bu tarihe göre ayarlarız.

WiSTaRiA
10/04/2010, 02:22
evet mustafa abi haklısın... 15 yada 16 Mayıs olarak tarihi kesinleştirelim artıkda ona göre bende bazı yerlerle görüşme yapıcam...

msanli
10/04/2010, 12:17
Evet arkadaşlar, Ben, Cumartesi çalışan arkadaşların katılması için 16 Mayıs 2010 diyorum. İstanbul'dan gelecekler için en uygun buluşma yeri Mahmutbey gişeleri, Saat 09:30. Gelenler sıraya girsin :)

Başka önerisi olan varmı ?

====================================
1- Mustafa Sanlı - İstanbul / Beykoz

JuzZz
10/04/2010, 12:22
9 mayıs olsaaa=(olmuomuşş

no_fear
10/04/2010, 18:27
1 mayıs işçi bayramı oldugundan dolayı o gün bıraz sakıncalı olabılır eylemler olabılır o yuzden bence baska bır tarıh belırleyelım.

WiSTaRiA
10/04/2010, 20:37
Metecim 16 Mayıs 2010 Pazar günü olarak düşünüyoruz...
Mustafa abi en güzeli mahmutbey gişelerinde buluşmanız ve toplu gelmeniz.. Ama lütfen ve lütfen dikkatli gelin hep beraber.. Eğlence ve güzel bir gün yaşamak için buluşucaz allah göstermesin üzülmeyelim ufak bişeyde olsa...

Evet arkadaşlar 16 Mayıs Pazar ne diyorsunuz?

GP COSKUN
10/04/2010, 22:27
ya trafik çok sıkıştı arkadaşlar
içimden ne mayısmış be demek geliyor
8-9 mayıs ankara
16 mayıs trakya
30 mayıs formula 1
ule arabayı parçalarız hangi birisine yetişicez
suylada gitmiyoki bu velet

chngrrrrrr
10/04/2010, 22:30
ya trafik çok sıkıştı arkadaşlar
içimden ne mayısmış be demek geliyor
8-9 mayıs ankara
16 mayıs trakya
30 mayıs formula 1
ule arabayı parçalarız hangi birisine yetişicez
suylada gitmiyoki bu velet

efendim:):):):)
gittiğin her yere beni de götüreceksin biliyosun
izmir buluşması olayından cezalısın sen:)

no_fear
11/04/2010, 00:15
16 mayıs uygundur. Orçun yardım edebılecegım her konuda yardımcı olmaya hazırım ıyı bır ev sahıplıgı yapalıım trakya'lılar olarak... :)

GP COSKUN
11/04/2010, 00:17
efendim:):):):)
gittiğin her yere beni de götüreceksin biliyosun
izmir buluşması olayından cezalısın sen:)

tamam ule
pilavdan dönenin kaşığı kırılsın
ilk olarak ankaraya gidiyoruz geliyormusun sen

hotflush
11/04/2010, 02:02
tekirdağ iyidir bence deniz kenarı çok keyifli olur

chngrrrrrr
11/04/2010, 02:32
tamam ule
pilavdan dönenin kaşığı kırılsın
ilk olarak ankaraya gidiyoruz geliyormusun sen

gelirim niye gelmiyim al beni:)

WiSTaRiA
11/04/2010, 06:05
16 mayıs uygundur. Orçun yardım edebılecegım her konuda yardımcı olmaya hazırım ıyı bır ev sahıplıgı yapalıım trakya'lılar olarak... :)

Evet güzel bir evsahipliği yapalım.... Dostum senden ricam edirne tarafından puntocuları haberdar etmen arzu eden buyursun gelsin...

Esasında bana Tekirdağda ikamet eden Puntocu arkadaşlar lazım 1 yada 2 kişiki bazı detayları onlarla çözmem için... Ben çorluda olduğum için Tekirdağda tanıdığım yok malesef...

Arkadaşlar şimdi 16 Mayıs Pazar günü olarak tarihi kararlaştırdık dimi?.. Ona göre bende bazı yerlerle görüşmeler yapacağım...

msanli
11/04/2010, 11:48
Güzel. 16 Mayıs için mutabık kaldık demek ki. Fakat Orçun unutma, Tekirdağ sahili kısa bir yoldur (Liman kavşapından - ilk ışıklara kadar 1 km civarında). Bu bölgede park etme sorunu olabilir. Bu konuda Trafik ile de görüşmek gerekir. Şu anda 15 araba civarıyız.

WiSTaRiA
11/04/2010, 15:04
Mustafa abi bu konuyla ilgili ve bazı hususlarla ilgili Tekirdağda ikamet eden puntocu arkadaşlarımla irtibata geçmem lazım ama kimse yok ortalıkta :):)

msanli
11/04/2010, 16:19
tekirdağ iyidir bence deniz kenarı çok keyifli olur

Güzel. 16 Mayıs için mutabık kaldık demek ki. Fakat Orçun unutma, Tekirdağ sahili kısa bir yoldur (Liman kavşapından - ilk ışıklara kadar 1 km civarında). Bu bölgede park etme sorunu olabilir. Bu konuda Trafik ile de görüşmek gerekir. Şu anda 15 araba civarıyız.

Mustafa abi bu konuyla ilgili ve bazı hususlarla ilgili Tekirdağda ikamet eden puntocu arkadaşlarımla irtibata geçmem lazım ama kimse yok ortalıkta :):)

Orçun bak Tekirdağ'dan Tuğrul var. Bu konularda sana yardımcı olur sanırım...

WiSTaRiA
11/04/2010, 19:18
Orçun bak Tekirdağ'dan Tuğrul var. Bu konularda sana yardımcı olur sanırım...

Mustafa abim Tuğrul abimle beraber aynı şirkette çalışıyoruz yani çorludanız... :):)

Bana punto aldıran ve foruma girmemi sağlayan kişidir... Ve Kendisi duymasın ama çok severim onu :whistlin: İnşallah 16 Mayısa işi çıkmazda onun karaşimşeğinide getiririz T.dağa.....

TEKİRDAĞLI PUNTOCULAR NERDESİNİZ?????

PLaTiNuN
12/04/2010, 10:08
Yapalım bir liste o zaman görelim kim nerede :)

no_fear
12/04/2010, 13:35
edirne babaeski luleburgaz dan tanıdıgım kısılere konuyu bahsettım zaten tarıhte belırlendıgıne gore onu da soyleyebılırım bırde Özakıncı servısle gorusup onların ılan panolarına(izin verırlerse tabı)bır yazı asmak ıstıyorum.toplantı yerı olarak bence Yaman otel ın parkını kullanalım sahıl de park sorun olabılır

WiSTaRiA
12/04/2010, 13:40
Düşüncen güzel... Akıncılar otonun yetkilisiyle görüşürsen onlar sana yardımcı olur ilan hakkında... Yaman Hotelmi? Tekirdağdan puntocu bir arkadaş lazımki bana ufak detayları görüşmek için... Olmadı ben gidip tekirdağa görüşücem... Arkadaşlar evde el ilanı hazırlıyorum her gördüğüm puntoya takıcam :):)

TOLGAYOZKAN
12/04/2010, 15:20
Hadi o zaman arkadaşlar biz katılıma hazırız karşılayın bizi..

WiSTaRiA
12/04/2010, 16:30
TaMaM aRKaDaŞLaR... BiZDe KaRŞıLaMaYa HaZıRıZ...

WiSTaRiA
12/04/2010, 16:33
arkadaşlar bu konunun adını 16 MAYIS TRAKYA BULUŞMASI olarak nasıl değiştirebiliriz..

msanli
12/04/2010, 16:34
edirne babaeski luleburgaz dan tanıdıgım kısılere konuyu bahsettım zaten tarıhte belırlendıgıne gore onu da soyleyebılırım bırde Özakıncı servısle gorusup onların ılan panolarına(izin verırlerse tabı)bır yazı asmak ıstıyorum.toplantı yerı olarak bence Yaman otel ın parkını kullanalım sahıl de park sorun olabılır

Tekirdağ'da Yaman Otel'mi var. Altınova'daki Yaman Otelden bahsediyorsan orası şehrin dışında.

PLaTiNuN
12/04/2010, 16:49
arkadaşlar bu konunun adını 16 MAYIS TRAKYA BULUŞMASI olarak nasıl değiştirebiliriz..

Gel konunun en başına orada msjının sağ alt köşesinde düzeltme yazan kutucuğa tıkla ve başlığı değiştirip kaydet'e tıkla...

WiSTaRiA
12/04/2010, 22:00
Gel konunun en başına orada msjının sağ alt köşesinde düzeltme yazan kutucuğa tıkla ve başlığı değiştirip kaydet'e tıkla...

PLaTiNuN kardeşim valla yapamadım.. Dediğin gibi düzeltmeye basıyorum ama başlığı değiştirme yapmıyor...

Tamamdır Kardeşim hallettim sağol... :)

PLaTiNuN
12/04/2010, 22:49
Hadi başlat bakalım listeyi :)

WiSTaRiA
12/04/2010, 23:11
16 MAYIS PAZAR TEKİRDAĞ BULUŞMASI LİSTESİNİ GÖRELİM;

1-) Orçun ÇABUK - WiSTaRiA - Tekirdağ

PLaTiNuN
13/04/2010, 09:42
16 MAYIS PAZAR TEKİRDAĞ BULUŞMASI LİSTESİNİ GÖRELİM;

1-) Orçun ÇABUK - WiSTaRiA - Tekirdağ
2-) Tolga YILDIRIR - PLaTiNuN - İSTANBUL

TOLGAYOZKAN
13/04/2010, 09:47
16 mayıs pazar tekirdağ buluşması listesini görelim;

1-) orçun çabuk - wistaria - tekirdağ
2-) tolga yıldırır - platinun - istanbul
3-)tolgay özkan () istanbul

konuyu ayakta tutun trakyalılar....
Bu arada köfte yemeden dönmem ben tekirdağdan (özcanlar olsun)

TOLGAYOZKAN
13/04/2010, 10:28
Teşekkürler coşkun abi gerekli düzeltmeyi yaptın için

GP COSKUN
13/04/2010, 10:30
önemli değil görevimiz
ne demek =))

msanli
13/04/2010, 11:32
3-)tolgay özkan () istanbul

konuyu ayakta tutun trakyalılar....
Bu arada köfte yemeden dönmem ben tekirdağdan (özcanlar olsun)

İstanbul'lular Trakyalı'lardan daha hevesli çıktı bu buluşma için. şimdiden 1 karşı 3.

Eski sanayi karşısındaki Özcanlar daha iyi köfte yapıyor :)

1-) orçun çabuk - wistaria - Tekirdağ
2-) tolga yıldırır - platinun - İstanbul
3-) tolgay özkan - () - İstanbul
4-) Mustafa Sanlı - (msanli) - İstanbul

TOLGAYOZKAN
13/04/2010, 14:42
Iyi biliyorum tekirdağı, rakısı,köftesi her hafta sonu marmaraereğlisindeyim.

TOLGAYOZKAN
13/04/2010, 14:43
Trakya uyuma..... Neredesinnn.

WiSTaRiA
13/04/2010, 18:46
İstanbul'lular Trakyalı'lardan daha hevesli çıktı bu buluşma için. şimdiden 1 karşı 3.

GÜNCELLLL

Bencede Trakya uyuyor... :):) Arkadaşlar bugün Çorlu Haliç Oto ile görüştüm ve Tekirdağ Sahilinde Bize Otopark Konusunda Yardımcı Olucaklar.. Çünkü hafta sonları oraya giriş hem ücretli hemde bayaa problem...

TRAKYAMM UYUMA...... 16MAYIS PAZAR TEKİRDAĞDA BULUŞUYORUZ....

TOLGAYOZKAN
13/04/2010, 19:59
Haliç otodan araç kokuları eşantiyonlar gelsinnn bence...

smartmavi
13/04/2010, 22:48
iki eleman yollasınlar biz sohbet ederken araçların genel kontrollerini yapsınlar bari :D

uydurabilirsem ben de gelmeye çalışırım.

WiSTaRiA
13/04/2010, 23:10
Haliç otodan araç kokuları eşantiyonlar gelsinnn bence...

istediğin araç kokusu olsun ayarlarız be dostum :):)

no_fear
14/04/2010, 00:21
Tekirdağ'da Yaman Otel'mi var. Altınova'daki Yaman Otelden bahsediyorsan orası şehrin dışında.
ewt abı o otelden bahsedıyorum otopark sorunu yuzunden orayı soyledım ama o sorunda çözülmüş gerek kalmamış
listeye benı de ekleyın:)

no_fear
14/04/2010, 00:27

5-) Mete Tanergüçlü-(no_fear)-Edirne

PLaTiNuN
14/04/2010, 08:42
16 MAYIS PAZAR TRAKYA BULUŞMASI KATILIMCILARI

WiSTaRiA
14/04/2010, 08:53
Hadi arkadaşlar bukadarmıyız ya??? Daha 1 ay gibi bir zamanımız var ama liste az olunca korku basıyor.. 30-40 araba oluruz diye konuştum okadar milletle :)) Edirne - Lüleburgaz - Kırklareli - Tekirdağ nerdesiniz? Ben çorludan 10 a yakın araba getiricem... Takacam peşime LPG (lütfen peşimden gel ) yapıcam puntolara :):)

TOLGAYOZKAN
14/04/2010, 09:05
Korkmayın arkadaşlar bende istanbuldan bi 6 araba fln getiricem.. Sizin hevesiniz kırılmasın..
Siz köfteleri hazırlayın rakı ve araçlar benden:):):)

serkandemir
14/04/2010, 10:41

6-) Serkan Demir-serkandemir-İstanbul

16 mayısta tekirdağda ilk forum buluşmamı yapıyorum kısmetse :)

TOLGAYOZKAN
14/04/2010, 10:59
serkan o zamann seni biraz terletelim diyorum ne dersin...

serkandemir
14/04/2010, 11:04
serkan o zamann seni biraz terletelim diyorum ne dersin...

ben terletmek diince çiköfte anlarım ona göre :))) :rockon00:

TOLGAYOZKAN
14/04/2010, 14:22
Oooooooo fena o zamn o yönden çoooookk terliceksin serkan...

PLaTiNuN
14/04/2010, 14:45

Ne o tolgay hamama mı götürüceksin :)))

TOLGAYOZKAN
14/04/2010, 15:41
çiğ köfte yapsın bize serdar. Gidelim hayrabolu barajına balık tutarız köfte yeriz bira içeriz fenaa oluır yaw..

PLaTiNuN
14/04/2010, 17:41
Harbi iştahımı kabarttın :)

WiSTaRiA
14/04/2010, 17:46
ooo Süpersiniz beyler... :)

TOLGAYOZKAN
14/04/2010, 19:46
istediğin araç kokusu olsun ayarlarız be dostum :):)

orçun abi o zamn unutmadan gelince alıcam araç kokusunu senden hani hava çıkan yere takılanlardan olsun...
Ben unutmam abi hbrn olsun..:):):):):):):)

msanli
14/04/2010, 20:56
orçun abi o zamn unutmadan gelince alıcam araç kokusunu senden hani hava çıkan yere takılanlardan olsun...

Ortalık kızıştı arkadaşlar. Köfteler, rakılar, çiğ köfte falan. oldu olacak bide oturak alemi yapalım, Urfa tarzı :X

PLaTiNuN
15/04/2010, 00:46
Burda bi terslik var...18 oy kullanılmış ama katılımcı sadece 5 kişi nasıl iş bu :D

serkandemir
15/04/2010, 08:36
çiğ köfte yapsın bize serdar. Gidelim hayrabolu barajına balık tutarız köfte yeriz bira içeriz fenaa oluır yaw..

serdar derken beni kastetmediğini düşünüyorum :) bana kalsa komageneden alıp gelirim hazır mis gibi :))

WiSTaRiA
15/04/2010, 09:05

Canın sağolsun kardeşim... Birde havalandırmaya takılanlardan istiyosun süper ya :):) Oto kokusunu hallederiz dedik ama ben başka yerden alıcaktım reklam mahiyetinde :):) Aynaya takılanlardan ipli mipli falan.... :):)

WiSTaRiA
15/04/2010, 09:11
Burda bi terslik var...18 oy kullanılmış ama katılımcı sadece 5 kişi nasıl iş bu :D

Evet Tolgacım.. Herkez oyunu kullanmış ama ortalıkta yok kimse.. Daha 1 aylık bir zamanımız var elbet çıkarlar ortaya :)

TOLGAYOZKAN
15/04/2010, 09:29
canın sağolsun kardeşim... Birde havalandırmaya takılanlardan istiyosun süper ya :):) oto kokusunu hallederiz dedik ama ben başka yerden alıcaktım reklam mahiyetinde :):) aynaya takılanlardan ipli mipli falan.... :):)

güzel bi koku olsun orçun abi..

WiSTaRiA
15/04/2010, 10:09
güzel bi koku olsun orçun abi..

Koku harika... :):)

TOLGAYOZKAN
15/04/2010, 10:39
:) gelmem abi araç parfümünü almadan hbrn olsun

ExTReMe_
15/04/2010, 14:39
Bizde gelek bağaalımm :D:D

7-) Çağatay Güldalı - (ExTReMe_) - Yarışmaya istanbuldan katılıyorum :D

TOLGAYOZKAN
15/04/2010, 15:28
çağatay bana bi hediye getireceksin hbrn olsun..
Kitliyorum tüm katılımcıları....
Soyucam sizi:):):):):)

PLaTiNuN
15/04/2010, 17:10
Diğer trakyalılar nerde hani soruyolardı ne zaman yapıcaz ne zaman buluşucaz diye...

WiSTaRiA
15/04/2010, 19:04
Tolga kardeşim haklısın valla benden başka Trakyalı yok nereye gitti bunlar anlmadım gitti :):)

no_fear
15/04/2010, 22:26
Tolga kardeşim haklısın valla benden başka Trakyalı yok nereye gitti bunlar anlmadım gitti :):)
benı unutma bende warım :)

msanli
15/04/2010, 23:07
benı unutma bende warım :)

Topu topu iki kişisiniz. Kendi evinizde deplesmanda gibi olacaksınız bu gidişle. :)

evo61
15/04/2010, 23:18
bende varım benide listeye ekleyin arkadaşlar^^

no_fear
16/04/2010, 00:06
Topu topu iki kişisiniz. Kendi evinizde deplesmanda gibi olacaksınız bu gidişle. :)
umarım olmayız abi bir ay war katılımın artacagına ınanıyorum bızım sülalede 3tane punto war olmadı onları alıp gelecem ;)

no_fear
16/04/2010, 00:10
7-) Çağatay Güldalı - (ExTReMe_) - Yarışmaya istanbuldan katılıyorum :D
8-) Özhan Şener - (evo61)-Tekirdağ

msanli
16/04/2010, 09:34
umarım olmayız abi bir ay war katılımın artacagına ınanıyorum bızım sülalede 3tane punto war olmadı onları alıp gelecem ;)

Yine de olacaksınız gibi. Gerçi kimin nerden geldiği değil, kaç kişi olacağımız önemli.

WiSTaRiA
16/04/2010, 09:50
Sen hiç merak etme Mustafa abi bayaa kalabalık olucaz ve tekirdağa konvoy halinde giricez.... :):) Özhan iş arkadaşım benim Çorludan. Aramızda yeni ve punto evo aldı kendisi.. Grandelerin arasında yakışıklı evo biraz sırıtıcak ama arada kaynatıcaz artık :):) Hayırlısıyla Super bir buluşma olucak Tekirdağ'da...

msanli
16/04/2010, 16:47
bende varım benide listeye ekleyin arkadaşlar^^

Öncelikle Hayırlı olsun Özhan. İyi günlerde kullanırsın inşallah.

Sen hiç merak etme Mustafa abi bayaa kalabalık olucaz ve tekirdağa konvoy halinde giricez.... :):) Özhan iş arkadaşım benim Çorludan. Aramızda yeni ve punto evo aldı kendisi.. Grandelerin arasında yakışıklı evo biraz sırıtıcak ama arada kaynatıcaz artık :):) Hayırlısıyla Super bir buluşma olucak Tekirdağ'da...

Kalabalık olmamız tabiki hoş olur Orçun. Hele İstanbul'dan renga renk punto'larla otoyolda olmak daha da hoş olacaktır. Biz istanbul'lular adına. Sen yeterki park yeri bul Tekirdağ sahilde.:toot0000::toot0000:

WiSTaRiA
16/04/2010, 21:35
Tekirdağ sahilinde Haliç oto stand kurucak ve bize 50 arabalık otopark temin edicekler... Otoparktan yana bir problem yok abim... Buluşma tarihi yaklaştığında sizi trakya grubu olarak bekleme yerini belirliyecez ve istanbul grubu ile trakya grubu arka arkaya tekirdağa gireriz... Harika olur abim...

PLaTiNuN
17/04/2010, 09:00
Güzel bir gelişme...O zamana kadar işlerini ayarlayan üyelerimizde olursa en az 30 araç olabiliriz...

serkandemir
17/04/2010, 09:04
Tekirdağ sahilinde Haliç oto stand kurucak ve bize 50 arabalık otopark temin edicekler... Otoparktan yana bir problem yok abim... Buluşma tarihi yaklaştığında sizi trakya grubu olarak bekleme yerini belirliyecez ve istanbul grubu ile trakya grubu arka arkaya tekirdağa gireriz... Harika olur abim...

hep böyle ir şey yapmak istemiştim bir ilk geliyor sanırsam :) :toot0000:

WiSTaRiA
17/04/2010, 09:35
hep böyle ir şey yapmak istemiştim bir ilk geliyor sanırsam :) :toot0000:

Serkan kardeşim benimde hep hayalimdi rengarenk puntolarla şehir turu atmak... Bu hayalimizi gerçekleştiricez sanırım... Süper olucağından eminim ve bütün tekirdağın gözleri bizim üzerimizde olucak... :):)

TOLGAYOZKAN
17/04/2010, 09:59
orçun abi aldın mı benim parfümü...

ExTReMe_
17/04/2010, 10:59
çağatay bana bi hediye getireceksin hbrn olsun..
Kitliyorum tüm katılımcıları....
Soyucam sizi:):):):):)

ne hediyesii len :D misafiriz olum biz misafire zeval olmaz :D

TOLGAYOZKAN
17/04/2010, 11:20
Sanki o elçi ye zeval olmaz dı ama.. Güzel bi cd istiyorum senden orjinal olsun:):):)

EviLDoeR
17/04/2010, 11:34
güzel bir buluşma olucak gibi...
daha önceki istanbul buluşmalarında olduğu gibi eğleniceğimiz kesin....
iş yoğunluğunda bayadır giremediğim forumda bu başlığa görünce sevindim...
bende artık mayıs ayına girdikten sonra iş yoğunluğuna göre listeye adımı eklerim

serkandemir
17/04/2010, 14:16
güzel bir buluşma olucak gibi...
daha önceki istanbul buluşmalarında olduğu gibi eğleniceğimiz kesin....
iş yoğunluğunda bayadır giremediğim forumda bu başlığa görünce sevindim...
bende artık mayıs ayına girdikten sonra iş yoğunluğuna göre listeye adımı eklerim

ben diyorumki istanbuldan hep beraber çıkalım yolda birlikte ilerler arada mola falan veririz hem güzel bir görüntü olur...

TOLGAYOZKAN
17/04/2010, 14:31
Serkan tabiki beraber çıkıcaz merak etme sen otobandan gideriz büyük ihtimal kınalıdan çıkar gazlarız...

serkandemir
17/04/2010, 14:53
Serkan tabiki beraber çıkıcaz merak etme sen otobandan gideriz büyük ihtimal kınalıdan çıkar gazlarız...

Araç: GP T-Jet Sport 1.4 16V Turbo 120Bg. :merhaba:

fazla gazlamasak arkada kalmak istemiyorum :) :tooth000:

siyah rüzgar
17/04/2010, 16:46
benide götürün arabam yok :)

TOLGAYOZKAN
17/04/2010, 16:59

sıkıntı olmaz benzin pahalı biliyorsun..:):):)

msanli
17/04/2010, 23:40

Yerini söyle Adem. Geçerken alalım.

Buluşma yerimiz herhalde Mahmutbey gişeler olacaktır. Hem fikirmiyiz İstanbul'lular???:thumbup1:

serkandemir
17/04/2010, 23:46
Yerini söyle Adem. Geçerken alalım.

Buluşma yerimiz herhalde Mahmutbey gişeler olacaktır. Hem fikirmiyiz İstanbul'lular???:thumbup1:

ewt mantıklı dediğiniz gibi kınalıdan çıkış yapar tekirdağa varırız...

34ozkankurtuldu34
17/04/2010, 23:49
Neyse kambersiz dügün olmaz sanırım benide ekleyin listeye bir sııntı olmazsa aranızdayım çorlu civarı kim var buralarda çorluya giderken SANOVEL.deyim tanışalım arkadaşlar... Bugünkü buluşmada güzel geçti ufak çaplıydı iyi eglendik :)

Eylemlerim devam edecek...

msanli
17/04/2010, 23:50

ewt mantıklı dediğiniz gibi kınalıdan çıkış yapar tekirdağa varırız...

Biz 77'likler sağdan sağdan gideriz artık...

Ayrıca bu buluşmayı kıskandım. Şimdiden 40 kişinin üzerinde. "8-9 Mayıs Ankara'da İzmir-İstanbul-Kayseri buluşması"
İzmir Ankara arası 500 km'nin üzerinde. Biz 160 km'lik Tekirdağa 10 kişimi gideceğiz arkadaşlar.

WiSTaRiA
18/04/2010, 18:50
Neyse kambersiz dügün olmaz sanırım benide ekleyin listeye bir sııntı olmazsa aranızdayım çorlu civarı kim var buralarda çorluya giderken SANOVEL.deyim tanışalım arkadaşlar... Bugünkü buluşmada güzel geçti ufak çaplıydı iyi eglendik :)

Çorludan ben varım dostum...

Evet arkadaşlar güzel bir buluşma olacağından eminim.. Siz mahmutbey gişelerinde buluşup kınalıdan çıktığınızda bizde trakya grubu olarak sizi çorlu tekirdağ kavşağında bekliyor olacağız (Şerefli Mevkii) ... Oradan hep beraber Tekirdağa ineriz.. Planım bu size uyarsa arkadaşlar...

PLaTiNuN
19/04/2010, 08:39

Hiç yakıştıramadım sana..Ben dururken benide alın diye sesleniyosun :welcome:

TOLGAYOZKAN
19/04/2010, 09:08
çorludan ben varım dostum...

Evet arkadaşlar güzel bir buluşma olacağından eminim.. Siz mahmutbey gişelerinde buluşup kınalıdan çıktığınızda bizde trakya grubu olarak sizi çorlu tekirdağ kavşağında bekliyor olacağız (şerefli mevkii) ... Oradan hep beraber tekirdağa ineriz.. Planım bu size uyarsa arkadaşlar...

uyar orçun abi. O kavşağı bilmem mi.. Orçun abi...
Bu arada araç kokum hazır mı:):):):)

serkandemir
19/04/2010, 16:51
uyar orçun abi. O kavşağı bilmem mi.. Orçun abi...
Bu arada araç kokum hazır mı:):):):)

kesinlikle uyar zaten ceza yiyorum hep o yolda bu sefer tecrübeli arkadaşlar oluncada ceza yemekten kurtuluruz boşuna :)

WiSTaRiA
19/04/2010, 18:04
Tolgaycım araç kokun hazır... Benzinlikten aldım bir tomar.... :):)

evo61
21/04/2010, 13:59
Tolgaycım araç kokun hazır... Benzinlikten aldım bir tomar.... :):)
nerde benim araç kokum :)

WiSTaRiA
21/04/2010, 17:01
Senini kokunda hazır özhancım... Benzinlik sağolsun... :):)

atmaca615
21/04/2010, 20:28

Bu mesajın arkasından mesaj yazmama gerek yok sanırım özkan abi nerdeyse bizde ordayız problem yokk benide yazınız bir zahmet:)

WiSTaRiA
21/04/2010, 22:30
G Ü N C E L

1-) Orçun Çabuk - wistaria - Tekirdağ
5-) Mete Tanergüçlü -(no_fear) -Edirne
6-) Serkan Demir -serkandemir -İstanbul
7-) Çağatay Güldalı - (ExTReMe_) - İstanbul
8-) Özhan Şener - (evo61) -Tekirdağ
9-) Tuğrul Dönmez -(hotflush) -Tekirdağ
10-) Özkan Kurtuldu -(34ozkankurtuldu34) -İstanbul
11-) Anıl Şahin - atmaca615 - İstanbul

Liste Yanlışsa Düzeltin Lütfen... Trakyadan 4 Kişi yazık valla ya..... TRAKYA UYANNNNNNN!!!!!!!! :):)

no_fear
21/04/2010, 23:07
orçun nasıl yapılır bılmıyorum ama edırne tekırdag ve kırklarelı'den olan uyelere mesaj mı atsak ne yapsak :)

WiSTaRiA
22/04/2010, 18:37
orçun nasıl yapılır bılmıyorum ama edırne tekırdag ve kırklarelı'den olan uyelere mesaj mı atsak ne yapsak :)

Haklısın dostumda kimin nerden olduğunu ve kimin kim olduğunu bilemiyoruz ki... Bu konuda bize yardım eden biri olsa....

PLaTiNuN
22/04/2010, 23:50
Abi yardıma gerek yok ki zaten trakyadan foruma üye olupta aktif olan bir kaç kişi var yani öyle 15-20 kişi yok malesef...Varsa aktif olan başka arkadaşlar muhakkak göreceklerdir mümkün olduğunca güncel tutuyoruz konuyu...Kimbilir belkide buluşmaya can atan ama şimdilik bişey yazamayan arkadaşlarda olabilir malum daha 3 hafta var umarım katılım artar...

no_fear
23/04/2010, 00:43
tolga umarım dedıgın gıbı olur :)

serkandemir
23/04/2010, 09:05
bide katılımcı listesindekilerin son dakika işleri veya gelememe durumları olabilir yani o liste 11 kişi ise muhtemeln 7si gelecektir kanımca

EviLDoeR
24/04/2010, 00:29

Hiç yakıştıramadım sana..Ben dururken benide alın diye sesleniyosun :welcome:

Adem ağabeyi Benim olacak Tolga hiç boş yere sulanma :):):)

bide katılımcı listesindekilerin son dakika işleri veya gelememe durumları olabilir yani o liste 11 kişi ise muhtemeln 7si gelecektir kanımca

Tam tersi olacaktır bence... benim gibi iş durumlarını bekleyerek son gün cevap verebilecek arkadaşlar vardır diye düşünüyorum.

WiSTaRiA
24/04/2010, 02:44
İnşallah katılım olurda güzel bir gün olur... Valla Trakya'dan tekde olsam İstanbullu puntocu arkadaşlarımla tanışmak için gideceğim..

msanli
24/04/2010, 06:05
İnşallah katılım olurda güzel bir gün olur... Valla Trakya'dan tekde olsam İstanbullu puntocu arkadaşlarımla tanışmak için gideceğim..

Dert etme Orçun, buluşmaya son bir hafta kalana kadar birşey belli olmaz.

WiSTaRiA
24/04/2010, 16:12
Haklısın abicim...

serkandemir
24/04/2010, 20:59
Adem ağabeyi Benim olacak Tolga hiç boş yere sulanma :):):)

Tam tersi olacaktır bence... benim gibi iş durumlarını bekleyerek son gün cevap verebilecek arkadaşlar vardır diye düşünüyorum.

artık 3 kişide gelse gidilecek oraya sabırsızlıkla bekliyoruz o günü bir ilki gerçekleştiriyruz trakyada...

PLaTiNuN
25/04/2010, 01:10
Evet abicim gidicez böyle hevesli arkadaşlarımız varken heveslerini kursaklarında bırakmıcaz 3 kişide olsa 5 kişide olsa Allah izin verirse oradayız...

WiSTaRiA
25/04/2010, 01:22
İnşallah canım arkadaşlarım.. Yüce rabbim kısmet ederse ogün orada buluşucaz...

msanli
25/04/2010, 14:09
İnşallah canım arkadaşlarım.. Yüce rabbim kısmet ederse ogün orada buluşucaz...

Bu buluşmayı en az 20 kişi ile yapmalıyız. Anket sonucuda 23 kişi.

EviLDoeR
25/04/2010, 19:08
Evet abicim gidicez böyle hevesli arkadaşlarımız varken heveslerini kursaklarında bırakmıcaz 3 kişide olsa 5 kişide olsa Allah izin verirse oradayız...

tolga tophane de öyle başlamıştı 3-5 derken iftar yaptık ve neşet suyu patlama noktası oldu...
şimdide beklemede millet bence

Bu buluşmayı en az 20 kişi ile yapmalıyız. Anket sonucuda 23 kişi.

anket dışında gelenlerde olur eskiden herkes sorardı ben misafirimle gelicem diye şimdi niye kimse sormuyor :):)

WiSTaRiA
25/04/2010, 22:55
Son bir hafta herşey belli olur arkadaşlar...

no_fear
26/04/2010, 21:46
güncel

dsmgurkan
27/04/2010, 10:11
Herkese selam olsun. İki hafta önce bende bi punto sahibi olup aranıza katıldım. Trakya buluşmasında kısmet olursa bende varım...

34ozkankurtuldu34
27/04/2010, 10:39
G Ü N C E L

12-)Gürkan kara - dsmgurkan-KIRKLARELİ
Liste Yanlışsa Düzeltin Lütfen... Trakyadan 5 Kişi yazık valla ya..... TRAKYA UYANNNNNNN!!!!!!

34ozkankurtuldu34
27/04/2010, 11:13
G Ü N C E L

msanli
27/04/2010, 12:05
G Ü N C E L

Liste Yanlışsa Düzeltin Lütfen... Trakyadan 5 Kişi yazık valla ya..... TRAKYA UYANNNNNNN!!!!!!

Ha gayret Trakya. Olacak bu iş... :)

WiSTaRiA
27/04/2010, 13:20
Herkese selam olsun. İki hafta önce bende bi punto sahibi olup aranıza katıldım. Trakya buluşmasında kısmet olursa bende varım...

Dostum aramıza hoşgeldin... İnşallah Trakya Buluşması(Tekirdağ)'nda görüşmek ümidiyle... Varsa Etrafında yada çevrende Puntocu tanıdığın tak onlarıda peşine Gel...

WiSTaRiA
27/04/2010, 13:21
G Ü N C E L

34ozkankurtuldu34
28/04/2010, 13:14
G Ü N C E L

34ozkankurtuldu34
29/04/2010, 22:52
G Ü N C E L

34ozkankurtuldu34
01/05/2010, 05:14
G Ü N C E L

WiSTaRiA
01/05/2010, 17:45
G ü n c e l

atmaca615
01/05/2010, 22:10
G Ü N C E L

Desolator
01/05/2010, 22:45
Bu kadar güncel mesajına karşılık vermemek olmaz.. Uzun zamandır giremiyordum foruma.. Bir baktım trakya buluşması :) Şu an için tarih uygun bana.. Bir arkadaşım daha var puntocu yeniçiftlik tarafında onuda arıyorum birazdan.. Ufak bir el ilanı gibi bir şey varsa tekirdağ'da dolanırken gördüğüm puntocularla konuşup davet edebilirim..

Bu arada Tekirdağ'da oturuyorum ama çorlu'da çalışıyorum.. Buluşmadan önce plan yapmak adına bir yerde oturup konuşabilriz Orçun abi.. cep numaramı özelden attım..

Desolator
01/05/2010, 22:51
Bu arada istanbul'dan gelecek olanlardan sticker talep ediyorum :)

34ozkankurtuldu34
01/05/2010, 23:23
Merhaba sinan arkadaşım bende form.a ait olan broşür gibi bişeyler var tanıtım için sana özel mesaj attım görüşelim sana temin edeyim bu broşör gibi olan tanıtım ürünlerimizden :) sticer işinide hallederiz 1 tane elimde var söz onu sana ayırdım buluşmada görüşmek üzere arkadaşım bu arada tarih ne gelmez bir tarih yawww bu ankaraya gidemiyorum barii trakya buluşmasına gelelim dimi arkadaşlar birde orda aktivite ne olacak gerçi benim aktivitem bellide neyse bişeyler düzenlenmeli plansız olmaz MANGAL falan bişeyler yapalım yaww şu TRAKYA BULUŞMA KONUSUNU biri üstlensin altında kalmaz kimse herkez el atar merak etmeyin maddi anlamda herkez hemfikir MANGAL düzenleyelim derim ben başka fikri olan varmı arkadaşlar yawww...

34ozkankurtuldu34
01/05/2010, 23:25
G Ü N C E L

13-)Sinan ATEŞ - Desolator- TEKİRDAG

WiSTaRiA
01/05/2010, 23:33
Sinancım Telini aldım.... Arıyacam seni...

WiSTaRiA
01/05/2010, 23:34
G Ü N C E L

14-)Taner BAYAZIT (orçun iş arkadaşı ) - TEKİRDAĞ

ravenseye
01/05/2010, 23:37
arkadaşlar benide yazın semih tuna.tekirdağlıyım. 16 mayıs tekirdağ tuning buluşması var . hep beraber o buluşmayada dahil olabiliriz.

Desolator
01/05/2010, 23:39
arkadaşlar benide yazın semih tuna.tekirdağlıyım. 16 mayıs tekirdağ tuning buluşması var . hep beraber o buluşmayada dahil olabiliriz.

Ne çabuk aldın mesajımı :)

WiSTaRiA
01/05/2010, 23:41
Merhaba sinan arkadaşım bende form.a ait olan broşür gibi bişeyler var tanıtım için sana özel mesaj attım görüşelim sana temin edeyim bu broşör gibi olan tanıtım ürünlerimizden :) sticer işinide hallederiz 1 tane elimde var söz onu sana ayırdım buluşmada görüşmek üzere arkadaşım bu arada tarih ne gelmez bir tarih yawww bu ankaraya gidemiyorum barii trakya buluşmasına gelelim dimi arkadaşlar birde orda aktivite ne olacak gerçi benim aktivitem bellide neyse bişeyler düzenlenmeli plansız olmaz MANGAL falan bişeyler yapalım yaww şu TRAKYA BULUŞMA KONUSUNU biri üstlensin altında kalmaz kimse herkez el atar merak etmeyin maddi anlamda herkez hemfikir MANGAL düzenleyelim derim ben başka fikri olan varmı arkadaşlar yawww...

Özkancım bu Trakya Buluşmasına ön ayak olan ve en çok isteyen benim yani anlıyacağın zaten üstlenmiş durumdayım... :) Yalnız Sahilde buluşma olacağından mangal bu buluşma için biraz imkansız.. Çünkü Çorlu Haliç oto Bize Sahilde yer ayarlıyacak ve onlar Stand kuracak bizde buluşmamızı burada gerçekleştiricez... Yemek işinide Tekirdağ köftesi ile hallederiz.. Haa Mangal işini havalar biraz daha ısınsın onu başka yerde yaparız...
Dün Çorlu Haliçteydim ay sonu olduğundan ve yeni yerlerine taşındığından biraz yoğunluk var ama haftaya 16 Mayıs için yoğunlaşma olacağını konuşuldu ve hafta içi gidip gerekli detayları görüşeceğim... Onlarıda fazla sarsmadan ve zorlamadan bize negibi şeyler sağlıyacklarını konuşucam... Gerekli Bilgileri size aktarırım arkadaşlar...

WiSTaRiA
01/05/2010, 23:44

Aramıza hoşgeldin kardeşim... Grandepuntocuların tuning buluşmasısya tabiki buyurun gelin ama grandepunto haricinde büyük ihtimalle buluşma alanımıza almazlar öyle izin alınacak yanılmıyorsam kaynama falan olmasın diye... Ama gene gerekli detayları konuşuruz....

WiSTaRiA
01/05/2010, 23:45
G Ü N C E L

15-)Semih Tuna - Ravenseye - Tekirdağ

Nekadar güzel bir görüntü ve mutluluk Tekirdağlı arkadaşlarım ve dostlarım çoğalıyor...

34ozkankurtuldu34
01/05/2010, 23:48
G Ü N C E L

Ok arkadaşım bilgileri beklemekteyiz mangal işinide bir ara yaparız havalar ısınsında güzel bir buluşma olacak gerçekten...

Desolator
02/05/2010, 00:03
Tekirdağ'daki Haliç oto ile görüşülecek mi?

WiSTaRiA
02/05/2010, 00:05
Mangal işinide İstanbuldan gelen Puntocu arkadaşlarımızı iadeyi ziyarete gittiğimizde yapabiliriz yada buralarda ama onlara zor olmasın bir daha buraya gelmek iadeyi ziyareti Çekmece taraflarında yada beylikdüzü taraflarında organize ederiz ilerki tarihlerde...

WiSTaRiA
02/05/2010, 00:13
Tekirdağ'daki Haliç oto ile görüşülecek mi?

Tekirdağ Haliç oto ile Çorlu Haliç oto aynı olduğundan ve müdürleri ile idarecileri bir olduğundan ben Çorludan herşeyi Hallediyorum... Sizin tam bilginizin olması için şunu açıklıyayım ilk etapta olayı ben anlattım ve hoş karşılandım.. İlk etapta isteğim otopark ücretli olduğundan GRandepuntoculardan otopar ücreti alınmaması ve 50 araçlık bize yer ayrılması onlarında dediği bunları hallederiz bizde stand kurar yeni Bravoları getirir hem tanıtım yapar hemde sizin buluşmanızı sağlarız... Dün uğradığımdada hafta içi uğruyacağımı buluşmaya tam odaklanıp son rutüşları yapıp gerekli olanları kararlaştıracağımızı konuştum... Sağol Çorlu Haliç oto ile aile gibi olduğumuzdan okadar rahatımki orda sağolsunlar yönetici ve çalışanlarda okadar iyilerki sanki bir aile ortamı... Daha detaylı size bilgiler aktarıcam ve bilgilendiricem.... FOLLOW ME..... :) :)

Desolator
02/05/2010, 00:19
FOLLOW ME..... :) :)

Follow modundayız o zaman :rofl:

WiSTaRiA
02/05/2010, 01:44
eyvallah kardeşim....

34ozkankurtuldu34
02/05/2010, 12:28
iade-i ziyaretiniz kolay mangal yapabilecegimiz bir çok ortam saglayabilirim gelin yeterki sizler arkadaşlar bu organizasyonu biraz daha genişletsek on numara olacak bakalım çevremdeki puntocuları tek tek telefonla arayacagım güzel birgün olacak bence seviyorum yaaa böyle ortamları şimdiden heyecanlandım bursadaki buluşmada on numara olmuştu görüşmek ümidiyle ...

WiSTaRiA
02/05/2010, 14:34
inşallah güzel olucak... Tekirdağ görsün rengarenk puntoları ve havamızı :):)

34ozkankurtuldu34
02/05/2010, 14:42
Bence on numara olacak orçun meraklanma daha öncede yaşadık bu güzellikleri son günlerde katılım artar herkez o günkü planlarını netleştirdiginde bence katılım dahada fazla olur bunu saglamakta bizlerin elinde konuyu güncel tutarak

Desolator
02/05/2010, 15:22
Dün gece aklıma geldi site yoksa uzun zamandır aktif olamıyordum.. Daha önceden haberim olsaydı yardımcı olurdum her konuda. Neyse Özkan'dan broşürleri alacağım haftaiçinde.. Yolda gördüğüm puntocuları çevirip veririm ilanları artık :)

WiSTaRiA
02/05/2010, 23:43
G ü n c e l

PLaTiNuN
03/05/2010, 13:18
Hafta sonu nete giremedim ne güzel gelişmeler olmuş...Yürüyün bee koca Trakyalılar :D:D:D

msanli
03/05/2010, 14:28
Hafta sonu nete giremedim ne güzel gelişmeler olmuş...Yürüyün bee koca Trakyalılar :D:D:D

Trakya'dan üjj bejj arrkadaş katıldı be ya :dribble0:

hsyn28
03/05/2010, 15:03
Arkadaslar bende katılırım ama PUNTO EVO cu olarak ayrımınız yoksa PUNTO cu EVO cu gibi bir düsünce varsa o zaman eywallah ama olur derseniz sizlerle tanısmaktan onur duyarım.

PLaTiNuN
03/05/2010, 17:40
Arkadaslar bende katılırım ama PUNTO EVO cu olarak ayrımınız yoksa PUNTO cu EVO cu gibi bir düsünce varsa o zaman eywallah ama olur derseniz sizlerle tanısmaktan onur duyarım.
O ne demek ya!!
O zaman bu siteyede kabul etmeselerdi evocuları :D
Olur mu hiç öle şey başımızın üstünde yeriniz var maksat gönüller bir olsun...

hsyn28
03/05/2010, 18:16
O ne demek ya!!
O zaman bu siteyede kabul etmeselerdi evocuları :D
Olur mu hiç öle şey başımızın üstünde yeriniz var maksat gönüller bir olsun...
Tolga saolasın kardesim eywallah o zaman inşallah bi durum cıkmaz o gün bende sizlerle tanısırım.

Desolator
03/05/2010, 19:58
Harika olur.. Böylelikle EVO'yuda yakından incelemiş oluruz :Ç

WiSTaRiA
03/05/2010, 21:00

Aramıza hoşgeldin ve aracın hayırlı olsun kardeşim... Grandepuntoların çakmasısın ama neyse hadi sende gel bakalım.... :) :) :)

Tabiki işin şakası Hüseyinciğim... Senide aramızda görmekten onur duyarız zaten katılımcılar listesinde Özhan şener benim iş arkadaşım ve ondada evo var.. Sende bizim gibi puntoya gönül vermişsin ve punto şenliğine tabiki gelebilirsin sorman hata.. Başımızın üzerinde Yerin Var Kardeşim...Seni Trakya grubu olarak aramızda görmeyi isterim.. Sevgi ve Saygılarımla...

Not: Kardeşim sakın yukarıda dediğimi yanlış anlama sadece bir latifeydi :) :)

WiSTaRiA
03/05/2010, 21:03
G Ü N C E L

12-)Gürkan kara - dsmgurkan-Kırklareli
13-)Sinan ATEŞ - Desolator- Tekirdağ
14-)Taner BAYAZIT (orçun iş arkadaşı ) - Tekirdağ
16-)Hüseyin Yavuz - hsyn28 - İstanbul
17-)İlyas Kösdere - (orçun iş arkadaşı ) - Tekirdağ

G Ü N C E L

no_fear
03/05/2010, 23:56
orçun katılımcı sayısı 17 rakkamını da gormek warmış ne mutlu bıze dewamını da beklıyoruz 27 37 dıye artar umarım.

PLaTiNuN
04/05/2010, 00:00
Walla 37 diilde ben bu 17 kişinin gelmesine de razıyım :)

no_fear
04/05/2010, 00:17
Walla 37 diilde ben bu 17 kişinin gelmesine de razıyım :)
daha fazlası olamıyorsa bızde razıyız tabıkı :)

Desolator
04/05/2010, 07:09
Bence o gün görüp geldik diyenlerin sayısıda az olmayacak :)

WiSTaRiA
04/05/2010, 09:33
Gelirller arkadaşlar gelirler... Gelende sağolsun gelmeyende.... Ama katılım olacağından eminim...

hsyn28
04/05/2010, 10:28
Harika olur.. Böylelikle EVO'yuda yakından incelemiş oluruz :Ç
Ben inceledim baya yakından şu an modifiye olmadıgı için cok hoslanmıyorum işten fırsat buldukca modliycam inşallah zamanım olur diger bulusmalarda dahada cok hosunuza gitcek ve artık herkes EVO cu olcak:D

hsyn28
04/05/2010, 10:34
Aramıza hoşgeldin ve aracın hayırlı olsun kardeşim... Grandepuntoların çakmasısın ama neyse hadi sende gel bakalım.... :) :) :)

Tabiki işin şakası Hüseyinciğim... Senide aramızda görmekten onur duyarız zaten katılımcılar listesinde Özhan şener benim iş arkadaşım ve ondada evo var.. Sende bizim gibi puntoya gönül vermişsin ve punto şenliğine tabiki gelebilirsin sorman hata.. Başımızın üzerinde Yerin Var Kardeşim...Seni Trakya grubu olarak aramızda görmeyi isterim.. Sevgi ve Saygılarımla...

Not: Kardeşim sakın yukarıda dediğimi yanlış anlama sadece bir latifeydi :) :)
Orçun abi naptın yaa kardesim diosun latife yaptım diosun olur mu öle şey nota ne gerek var sizlere kırılmam ben abi sizler herseyde yardımcı oluyosunuz bizlere saygım sevgim sonsuz sizlere beni tanıyınca bunu daha iyi anlıycaksınız valla yalan yok aile ortamı gibi forumumuz var he bide GRANDE PUNTO-PUNTO EVO kardesliğini sölemiyorum bile:)Bu arada davetiniz için teşekkür ederim inşallah bende orada olacam bi mani cıkmasa eger...

msanli
04/05/2010, 13:32
12 gün kaldı arkadaşlar. Ben bütün işlerimi bu tarihe göre ayarladım ve eşimle beraber geleceğim.

WiSTaRiA
04/05/2010, 17:35
Evet az kaldı mustafa abi... Sabırsızlıkla şahsım adına ogünü bekliyorum... Hadi Hayırlısı....

34ozkankurtuldu34
04/05/2010, 19:06
G Ü N C E L

4-) Mustafa Sanlı - (msanli) - İstanbul +1
10-) Özkan Kurtuldu -(34ozkankurtuldu34) -İstanbul +1

Arkadaşlar eşleri ve aileleriyle gelenler +1 koysunlar listeye eşli katılımda artar hem biz bir aileyiz bunu unutmayalım...

Desolator
04/05/2010, 20:56
G Ü N C E L

13-)Sinan ATEŞ - Desolator- Tekirdağ +1

Bende nişanlımla gelirim eğer eşli bir katılım olacaksa :cool0000:

34ozkankurtuldu34
04/05/2010, 21:29
G Ü N C E L

Bende nişanlımla gelirim eğer eşli bir katılım olacaksa :cool0000:

Tabikide gelirsin sinan eşli gelen eşi ile gelebilir ne buluşmalarımız oldu aileleriyle aramızda bulunan punto ailesi her geçen gün büyüyor biz bir aileyiz kimse kimseye saygısızlık yapamaz herkez gönlünce eylenir ben eşimle gelecegim ve birçok kişi aile bireyleri ve hatta kız arkadaşlarıyla bile gelen oldu ve kimse kimseye saygıda kusur etmedi ve kırmızı 1 on numara olmuş girişimci sinan bana telefonda anlattıgında on numara bir fikir arkadaşlarlada paylaş bence bu konuyu aklımıza hiç gelmemişti bu dogrusu emegin için teşekkürler sinan görüşmek üzere arkadaşım herkeze saygılar...Aile ortamımızı kuralım bu buluşmada...

Desolator
04/05/2010, 21:50
Teşekkürler abi :)

Aslında tamamen kesinleştikten sonra yazacaktım ama söyleyelim herkesin haberi olsun. Belki diğer il/ilçelerde tanıdıkları olanlarda böyle bir girişim yaparlar;

Bugün iş gereği Edirne'deydim ve Fiat Özakıncı Otomotiv'in satış müdürü Aysel hanımla görüştüm. Yapacağımız buluşmadan bahsettim ve kendilerini buluşmaya davet ettim. Ayrıca Edirne'deki tüm Grande Punto kullananlara ulaşmak amacıyla kendisinden Grande Punto sahiplerinin telefon numaralarını talep ettim. Şirketle yazışmalar sonrasında kesinleşecek bu konu. Daha sonrasında eğer numaraları alabilirsem toplu halde bütün numaralara mesaj atmayı ve organizasyon hakkında bilgi vermeyi düşünüyorum.

Yarın yada öbür günde Tekirdağ Haliç oto'daki tanıdıklarla görüşmeyi düşünüyorum. Ne kadar çok katılım olursa o kadar eğlenceli ve ses getiren bir organizasyon olur..

Desolator
04/05/2010, 22:00
Bu arada ben çift punto geliyorum :dj:

https://i206.photobucket.com/albums/bb150/SinanAtesh/Punto/S6301759.jpg

WiSTaRiA
05/05/2010, 09:43
Arkadaşlar zaten erkek erkeğe buluşulacak diye bir kuralımız yok. Grandepuntotr ailesi olduğumuzdan arzu eden eşiyle, kız arkadaşı ve nişanlısı ile tabiki gelebilir.. Herkez medeni ve olgun insanlar çünkü biz puntocuyuz. Kimse kimsenin eşine namusuna göz dikeceğini yada saygısızlık edeceğini sanmıyorum...

Şimdi sinan kardeşim, sen Edirnedeki puntoculara ulaşıcam mesaj atıcam demişsinde Trakya grubunun toplanma bölgesi olarak ben Çorlu'yu düşünüyorum.. Burada toplanıcaz kaç arabaysak artık ordanda Şerefli kavşağına gidicez burada İstanbul grubunu bekliyeceğiz.. İstanbul grubu geldiğinde artık kaç araba isek Tekirdağa doğru yola çıkıcaz tek sıra halinde.. Tekirdağlı arkadaşlarım yani sen ve başka puntocu varsa bizi Tekirdağ girişinde karşılayıp konvoyumuza katılıp sahilde bize ayrılan alana gidicez... Benim hayalimdeki plan bu. Değiştirmek isteyen yada ilave yapmak isteyen var ise fikrini tabiki söylüyebilir...

Birde Özakıncıların Satış Müdürünü davet etmişsinde Haliç Oto sponsorluğunda olduğunu belirtmişsindir inşallah. Bilmiyorum belkide yanlış düşünüyor olabilirim farklı firmalar oldukları için problem olmaz inşallah.... Bu arada Tekirdağ Haliç Otonun haberi var zaten.... Sen gene tanıdıklarına söylersin kardeşim...

WiSTaRiA
05/05/2010, 09:48
Bu arada ben çift punto geliyorum :dj:

https://i206.photobucket.com/albums/bb150/SinanAtesh/Punto/S6301759.jpg

Benim puntomun sende ne işi var sinancım ya :):):)

Desolator
05/05/2010, 13:40
Şimdi sinan kardeşim, sen Edirnedeki puntoculara ulaşıcam mesaj atıcam demişsinde Trakya grubunun toplanma bölgesi olarak ben Çorlu'yu düşünüyorum.. Burada toplanıcaz kaç arabaysak artık ordanda Şerefli kavşağına gidicez burada İstanbul grubunu bekliyeceğiz.. İstanbul grubu geldiğinde artık kaç araba isek Tekirdağa doğru yola çıkıcaz tek sıra halinde.. Tekirdağlı arkadaşlarım yani sen ve başka puntocu varsa bizi Tekirdağ girişinde karşılayıp konvoyumuza katılıp sahilde bize ayrılan alana gidicez... Benim hayalimdeki plan bu. Değiştirmek isteyen yada ilave yapmak isteyen var ise fikrini tabiki söylüyebilir...

Birde Özakıncıların Satış Müdürünü davet etmişsinde Haliç Oto sponsorluğunda olduğunu belirtmişsindir inşallah. Bilmiyorum belkide yanlış düşünüyor olabilirim farklı firmalar oldukları için problem olmaz inşallah.... Bu arada Tekirdağ Haliç Otonun haberi var zaten.... Sen gene tanıdıklarına söylersin kardeşim...

Abi açıkcası Edirne'den benim atacağım mesajla gelen olacaksada direk sahile gelsin. :laugh000: O yüzden senin planına zaten birşey eklemek yada değiştirmek niyetinde değilim abi. Ekstradan gelmek isteyenlerde sahildeki yere gelirler :) Toplanma konvoyu belki çok uzun olmaz ama dağılma konvoyu uzun olsun :)

Evet abi Haliç Oto'nun sponsor olduğunu belirttim. Abi bana uygun bir zamanında telefondan ulaşabilirsen bir iki nokta var konuşmak istediğim.

WiSTaRiA
05/05/2010, 18:42
Ok kardeşim

34ozkankurtuldu34
05/05/2010, 20:41
Sinan o arabadan bende istiyorum yaww nerden buldunuz siz bunları orçunla kökünü söyleyin temin ederim belki olmadı siz ayarlarsınız artık arkadaşınıza çorluda punto çok var orçun eger orada satılan puntoların shiplerinin numarasına ulaşabilirsen haliç oto sayesinde ulaşmak mümkün bence toplu mesaj atarız katlım artar saygılar.
Benim t puntomuda unutmayın beyler lütfen olurmu...

Desolator
05/05/2010, 22:25
Sinan o arabadan bende istiyorum yaww nerden buldunuz siz bunları orçunla kökünü söyleyin temin ederim belki olmadı siz ayarlarsınız artık arkadaşınıza çorluda punto çok var orçun eger orada satılan puntoların shiplerinin numarasına ulaşabilirsen haliç oto sayesinde ulaşmak mümkün bence toplu mesaj atarız katlım artar saygılar.
Benim t puntomuda unutmayın beyler lütfen olurmu...

Abi bendeki 1:24 oranında olan versiyonu ama artık piyasada bulmak zor. 1:43 oranında olanları var ama sigara kutusu kadar falan o da.. Eğer istersen buyur linki. Ben bu model araba olayındada baya bilgi sahibiyim. Sen en iyisi buluşmada bak incele hangisini begenirsen onu alırsın abi :) Ben sana yardımcı olurum..

Die-Cast Modeller > FIAT GRANDE PUNTO KIRMIZI (elhobi) #24661369 - sahibinden.com (https://www.sahibinden.com/fiat_grande_punto_kirmizi_elhobi_-89WQQaXQQ24661369WQQpXQQdisplayitem?)

no_fear
05/05/2010, 23:49
sinan özakıncı da serwıs te formen yalcın beye ben konuyu zaten açmıstım gelene gıdene hem forumdan hemde bulusmadan bahsedermısınız dıye kendısıde bı punto kullanıcısı olarak tabıkı demıstı eger iş durumu uygun olursa kendsıde buluşmaya gelecek ucretsız serwıs danışmanı bulmuş oluruz bızde teknık konuda yardımcı olacagına ınanıyorum

WiSTaRiA
06/05/2010, 10:11
Valla özkancım benden t araba falan isteme bende zaten yok artık bize sinan bulucak ve hediye edecek... Bide şöyle bişey var sinanın elindeki t 3 kapılı punto ti aynı benim arabam gibi sizinkilerde 5 kapı olduğu için sizin işinize yaramaz.. Sinancım elindekini bana hediye edebilirsin... Valla hiç gerek yoktu ama seni kırmam kardeşim hediyeni kabul ediyorum bir ömür saklıyacağım o kırmızı 3 kapı punto modelini :):):)
Sinanın verdiği linkteki model arabalar yaramaz.. Orjinaline benzemiyor zaten :):)

Evet Çorluda punto çok o yüzden bağlantı çekiliyo merak etmeyin... :):)

WiSTaRiA
06/05/2010, 10:18
G Ü N C E L

G Ü N C E L

Desolator
06/05/2010, 20:46
Valla özkancım benden t araba falan isteme bende zaten yok artık bize sinan bulucak ve hediye edecek... Bide şöyle bişey var sinanın elindeki t 3 kapılı punto ti aynı benim arabam gibi sizinkilerde 5 kapı olduğu için sizin işinize yaramaz.. Sinancım elindekini bana hediye edebilirsin... Valla hiç gerek yoktu ama seni kırmam kardeşim hediyeni kabul ediyorum bir ömür saklıyacağım o kırmızı 3 kapı punto modelini :):):)
Sinanın verdiği linkteki model arabalar yaramaz.. Orjinaline benzemiyor zaten :):)

Evet Çorluda punto çok o yüzden bağlantı çekiliyo merak etmeyin... :):)

Abicim o modeli arabayı ilk aldığımızda bizimkilere hediye olarak getirdim o yüzden bunu veremem ama söz araştırıcam. Bulduğum ilk fırsatta bir tane sana bir tane özkan abiye hediye edicem :thumbs_up2: (Üzerlerine plakalarınız yapılmış bir halde)

atmaca615
06/05/2010, 21:17
Özkan Abi'm t araban bende hazır ve nazır şekilde bekliyor farzet ilk görüşmemizde hediye edeceğim:)

WiSTaRiA
07/05/2010, 10:01
Sağol sinancım düşünmen yeter... Hadi özkancım anıl senin oyuncağını ayarlamış... Anıl nasıl temin ettin arabayı...

trakya_
08/05/2010, 18:44
buluşma gzll olur cumartesi olması buluşmanın bnm tercihimm :) iiznliiym ogun

WiSTaRiA
08/05/2010, 19:08
buluşma gzll olur cumartesi olması buluşmanın bnm tercihimm :) iiznliiym ogun

Tarih belli emrecim.. 16 Mayıs pazar Müsaitsen ogün arzu edersen bekleriz... Buluşma saati toplanma yeri gibi bazı detayları en son Çarşamba günü bitirmeyi hedefliyorum.. İzlemede kalın...

trakya_
08/05/2010, 19:24
bnmde bu yonu kotu işin ya herkez pazar tatil bn çalışıomm::(

WiSTaRiA
08/05/2010, 21:11
oo kötü olmuş be kardeşim... izin alabilme gibi imkanın olsa güzel bir organizasyon olucak çünkü....

34ozkankurtuldu34
08/05/2010, 22:32
G Ü N C E L

Özkan Abi'm t araban bende hazır ve nazır şekilde bekliyor farzet ilk görüşmemizde hediye edeceğim:)
Anılım teşekkürler yalan olmasın bak bu iş sinan alıcam diyor zaten neyse bir tane gelsinde önemlli degil teşekkürler arkadaşlar bu hediyeniz emin olun karşılıksız kalmaz ya şu tarihte gelmedi gitti bir toplannabilsek süper olacak...

WiSTaRiA
08/05/2010, 23:06
evet yaa... gelsede buluşmayı yaşasak...

atmaca615
09/05/2010, 00:46
Abi sıkıntılar bastı beni vallahi napacam bilmiyorum gitmezsem sıkıntı gidersem sıkıntı nasıl gidecem nasıl gelecem bilemiyorum:)

WiSTaRiA
09/05/2010, 12:13
Anılcım hayırdır nedir bu sıkıntı ya??

Desolator
09/05/2010, 17:04
G Ü N C E L

Benim +1'imi kim silmiş :dilcikartma:

34ozkankurtuldu34
09/05/2010, 20:56
Anıl valla sıkıntı mıkıntı ne alırsın bilmem ben sana lafımı söyledim orçun aramızda anılla bizim orçun geçen msn.de konuşuken senle anıllada konuşmuştuk Sinanın +1 kim silmiş benmi valla hatırlamıyorum sinan +2 olmalı hak eden on numara bir arkadaşımız telefonla görüştük birkaç kez sinan sticerları al en kısa zamanda yoksa kaynıcak o güvenlikte onlar ona göre hadi görüşmek üzere arkadaşlar...

Desolator
09/05/2010, 22:21
Anıl valla sıkıntı mıkıntı ne alırsın bilmem ben sana lafımı söyledim orçun aramızda anılla bizim orçun geçen msn.de konuşuken senle anıllada konuşmuştuk Sinanın +1 kim silmiş benmi valla hatırlamıyorum sinan +2 olmalı hak eden on numara bir arkadaşımız telefonla görüştük birkaç kez sinan sticerları al en kısa zamanda yoksa kaynıcak o güvenlikte onlar ona göre hadi görüşmek üzere arkadaşlar...

Abi yarın geliyorum kısmetse :evet:

hsyn28
10/05/2010, 13:53
16-)

Arkadaşlar kusura bakmayın hafta sonu sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyordum fakat gelemeyeceğim çünkü köyde ailemin yaşadığı ev elektrik kaçağı yüzünden yanmış hafta sonu memlekete gitmem gerekiyor tadilat yaptırmam gerekli bir dahaki bulusmamızda inşallah sizlerle beraber olurum.
Not:Listeden adımı kaldırdım güncel liste yukardadır.

EviLDoeR
10/05/2010, 16:29
16-)

Arkadaşlar kusura bakmayın hafta sonu sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyordum fakat gelemeyeceğim çünkü köyde ailemin yaşadığı ev elektrik kaçağı yüzünden yanmış hafta sonu memlekete gitmem gerekiyor tadilat yaptırmam gerekli bir dahaki bulusmamızda inşallah sizlerle beraber olurum.
Not:Listeden adımı kaldırdım güncel liste yukardadır.
o boşluğa benim adımı yazalım o zaman her hangi bir aksilik olmazsa ise o tarihte bende sizinle Tekirdağdayım
16-Murat KOCA (EviLDoeR) - İstanbul bu arada elinde sticker olan varsa banada getirsin :( :(

PLaTiNuN
10/05/2010, 17:31
GÜNCEL

16-)Murat KOCA (EviLDoeR) - İstanbul

Geçmiş olsun Hüseyin kimse zarar görmemiştir inşallah gelen mala gelmiştir...
Murat sen gel de buluruz elbet bi sticker :D

hsyn28
10/05/2010, 17:40
GÜNCEL

Geçmiş olsun Hüseyin kimse zarar görmemiştir inşallah gelen mala gelmiştir...
Murat sen gel de buluruz elbet bi sticker :D
Saolasın Tolga çok şükür kimsede birsey yokmuş babam 5 dk daha geç farketse düşünemeyeceğim şeyler gelcekti başımıza neyse ki Allah korudu.

PLaTiNuN
10/05/2010, 17:44
Aman Allah korumuş neyse ya...

WiSTaRiA
10/05/2010, 18:31
Çok çok geçmiş olsun hüseyincim....

WiSTaRiA
10/05/2010, 18:33
GÜNCEL

whitegold
10/05/2010, 19:05
bu katılım gerceklestımı ben ısım geregı yogundum takıp edemedım eger bu katılım gerceklesmedı ve ılerıkı bır tarıhe atıldıysa bende bır trakyalı olarak ıstanbuldan katılabılırım traakya olsunda camurdan olsun hava sartları hıc farketmez gonuller bır olsun :) saygılar

Desolator
10/05/2010, 21:06
bu katılım gerceklestımı ben ısım geregı yogundum takıp edemedım eger bu katılım gerceklesmedı ve ılerıkı bır tarıhe atıldıysa bende bır trakyalı olarak ıstanbuldan katılabılırım traakya olsunda camurdan olsun hava sartları hıc farketmez gonuller bır olsun :) saygılar
16 Mayıs'ta olacak buluşmamız.. Bekliyoruz :X

Bu arada benim +1 yine silinmiş yau.. İçinize mi doguyodur nedir +1'in gelmeyecegi :)

Hüseyin geçmiş olsun bu arada.. :wacko000:

WiSTaRiA
10/05/2010, 21:57
G Ü N C E L

18-)Soner Şen - whitegold - İstanbul
19-)Güner TUNA -Çorlu GP Tuningçisi - Tekirdağ

G Ü N C E L

Sinancım senin +1 in silinmiyoda unutuluyo... En son güncel hali budur arkadaşlar.... Daha çorludan gelecek 3-4 puntocu var onları listeye ekliyemiyorum isim bilmediğim için....

WiSTaRiA
10/05/2010, 22:33
Millet nerdesinizz.... İstanbul grubu... Trakya Grubu... Buluşma gününe az kaldı.. Toplanma yeri vs. görüşelim..

hsyn28
10/05/2010, 22:35
saolun arkadaslar tesekkür ederim sizlerle beraber olmak güzel olucaktı ama neyse bidahakine kısmet olur inşallah.Umarım cok güzel bir pazar gecirirsiniz arkadaslar.

WiSTaRiA
10/05/2010, 22:37
saolun arkadaslar tesekkür ederim sizlerle beraber olmak güzel olucaktı ama neyse bidahakine kısmet olur inşallah.Umarım cok güzel bir pazar gecirirsiniz arkadaslar.

sağol hüseyin birdahaki sefere artık kısmetse beraber oluruz....

WiSTaRiA
10/05/2010, 22:38
Arkadaşlar 16 Mayıs 2010 Pazar Günü Düzenlenecek Olan 1nci TRAKYA Buluşması Tekirdağ Hakkında Son Ve Tamamlanmış bilgileri Aktarıyorum size;

1-) Haliç Oto, belediye ile bizim buluşma alanımızı ve araçlarımıza otopark işini ayarlamış olup yer kirasını vs'leri halletmiştir.. O yönde herhangi bir sorunumuz yoktur...

2-) Trakya'nın yerel medyası olan TRAKYA 2000 basın organıyla görüştüm organizasyonumuzla ilgilendiler.. Web sitelerinde ayrıca yerel gazetelerinde yayınlıyacaklar ve gelip resimler röportajlar yapılacak.. Trakyada bulunan diğer medya kuruluşlarına bizi duyurup reklamımızı yapacaklar..

3-) Organizasyonumuzun akşam saatlerinde hep beraber TEKİRDAĞ KÖFTESİ yeriz diye TEKİRDAĞ' IN güzel ve nezih restaurantınla görüştüm. Organizasyonumuzdan bahsettim ve bana güzel fiyat verdiler...

4-) Çorlu'da Punto ve diğer araçların tuningçi arkadaşımla görüştüm kendiside bizimle olucak ve Haliç Otonun kuracağı stand'a asmak üzere kendisinden branda afiş istedim ve beni kırmadı afiş dizaynını yaptım ve Tuna Tuning tarafından afiş yapılıcaktır..

5-) Afişi reklamcı arkadaşıma yaptırıcam.. Organizasyondan bahsettim afişi yarı fiyatına getirttim ve sponsor olarak afişimize logosunu koydum..

6-) Son olarakta Tuna Tuning sahibi arkadaşım Güner TUNA ben bazı hediyeler ayarlıyayım orada çekiliş yapar çekilişte hediyeler kime çıkarsa hatıra olarak veririz dedi ve hediyeleri kendisi ayarlıyor...

İnşallah güzel eğlenceli bir gün yaşarız arkadaşlar..........

PLaTiNuN
10/05/2010, 22:51
İyi iş tebrikler abi :)
Bu arada İstanbul grubunun buluşma noktası olarak benim önerim eğer tem den gideceksek mahmutbey gişelerinde buluşmak...

WiSTaRiA
10/05/2010, 23:03
Benim düşüncem temden gelmeniz sakin ve boş olur Tolgacım. Mahmut bey gişeleri İstanbul grubunun buluşma yeri olması en güzeli kanaatimce.. Buluşma saatini siz ayarlayın.. Sizi bekliyeceğimiz yerde 13.00'te olacağınız gibi ayarlayın.. Sizinle buluştuktan sonrada Tekirdağa yavaş yavaş tek sıra halinde yarım saatte gideriz...

PLaTiNuN
10/05/2010, 23:05
Tamamdır...Diğer İstanbullu arkadaşlarda olur derlerse başlığa ekler herkese duyururuz...

WiSTaRiA
10/05/2010, 23:11
tamamdır Tolgacım...

Scottie
11/05/2010, 08:23
Arkadaşlar 16 Mayıs 2010 Pazar Günü Düzenlenecek Olan 1nci TRAKYA Buluşması Tekirdağ Hakkında Son Ve Tamamlanmış bilgileri Aktarıyorum size;

orçun süper plan yapmışsın. helal olsun...

emrequzel
11/05/2010, 09:22
Valla konunun basından beri takip ediyorum..İsmimi yazamadım çünkü 16 mayısda memleketim olan ağvada derneğin toplantısı war orada orda olmak zorundaım ama süpriz bişi olurda yatarsa tabiki gelicem...Beni bilenler bilirki ismim oraya yazıldımmı mazeretim olmadıgı sürece gelirim.Oyuzden de ismimi yazdırmadım henüz.. Eğer olurda gelirsem özkankurtuldu,anılsahin,extreme in haberi olur illakii :)

atmaca615
11/05/2010, 10:42
Valla konunun basından beri takip ediyorum..İsmimi yazamadım çünkü 16 mayısda memleketim olan ağvada derneğin toplantısı war orada orda olmak zorundaım ama süpriz bişi olurda yatarsa tabiki gelicem...Beni bilenler bilirki ismim oraya yazıldımmı mazeretim olmadıgı sürece gelirim.Oyuzden de ismimi yazdırmadım henüz.. Eğer olurda gelirsem özkankurtuldu,anılsahin,extreme in haberi olur illakii :)
Gözüm ve kulağım sende emrecim:)

brabus
11/05/2010, 12:28
Merhaba,
pazar günü bir planım var ama iptal olursa gelmeyi düşünüyorum. Gelirsem yanımda kız arkadaşım da olacak. Yeni gelebilirsem diyorum :) istanbul'dan geleceğimiz için en yakın nokta en iyisidir. O yüzden Çorlu'dan yana kullandım, bir de benzinli bizim aracımız...
Zamanı göremedim, Son olarak yer de belli olunca paylaşırsanız sevinirim. Cuma günü Kesinleşince haber veririm.

34ozkankurtuldu34
11/05/2010, 13:17
Saolasın Tolga çok şükür kimsede birsey yokmuş babam 5 dk daha geç farketse düşünemeyeceğim şeyler gelcekti başımıza neyse ki Allah korudu.

Neyseki farkedilmiş geçmiş olsun cana gelecegine mala gelmiş sanırım allah korumuş sevdiklerini zamammla çözüm bulunur tekrar tekrar geçmiş olsun arkadaşım...

34ozkankurtuldu34
11/05/2010, 13:25

G Ü N C E L

Arkadaşlar istanbuldan kaç gibi çıkalım saat belirleyelim artık sabırsızlanmaya başladım...

hsyn28
11/05/2010, 13:27
Neyseki farkedilmiş geçmiş olsun cana gelecegine mala gelmiş sanırım allah korumuş sevdiklerini zamammla çözüm bulunur tekrar tekrar geçmiş olsun arkadaşım...
Çok saolun Allah razı olsun güzel dilekleriniz için tesekkür ediyorum.

34ozkankurtuldu34
11/05/2010, 13:28
G Ü N C E L

2-) tolga yıldırır - platinun - İstanb4ul
20-)Ertan GÜNDOGDU -İSTANBUL +1
Arkadaşlar istanbuldan kaç gibi çıkalım saat belirleyelim artık sabırsızlanmaya başladım...

34ozkankurtuldu34
11/05/2010, 13:33
Arkadaşlar madem buluşucagız ve neden tem.den gittigimizi anlamıyorum sahil yolunu tercih edip konvoy halinde gitmek varken neden kınalıdan sonra çorlu yolunu tercih etmiyoruz bence sahil yolu daha güzel olur derim ama çogunlugada uyarım sorun degil bence erken saatte çıkıp 11 veya 12 gibi sakin sakin gitmek daha iyi arabası yakan arkadaşlar var sakinligi tercih edelim bence benim için sıkıntı yok bende LPG var herkeze uyarım sadece bir öneriydi bu saat ve buluşma noktasını belirleyim güzergahıda tabiki görüşmek üzere arkadaşlar...

atmaca615
11/05/2010, 14:06
Abi ben çağatay ve sercan arkadaşlarımızla görüştüm 4 veya 5 kişi olucaz büyük bir ihtimalle sercan çağatay ben ve yanımızda 2 arkadaş tek araç gelmeyi düşünüyoruz artık hangimizin arabası müsait olursa o esnada onunla gelicez diyorumki beraber tekirdağa doğru hareket edelim sıkıntı yaşamayalım artık istanbuldan tekirdağa gidecek kaç araç isek

Bu arada büyük geçmiş olsun hüseyin Allah daha büyük dert vermesin kusura bakma yeni görebildim

emrequzel
11/05/2010, 15:11
Abi ben çağatay ve sercan arkadaşlarımızla görüştüm 4 veya 5 kişi olucaz büyük bir ihtimalle sercan çağatay ben ve yanımızda 2 arkadaş tek araç gelmeyi düşünüyoruz artık hangimizin arabası müsait olursa o esnada onunla gelicez diyorumki beraber tekirdağa doğru hareket edelim sıkıntı yaşamayalım artık istanbuldan tekirdağa gidecek kaç araç isek
aNIL biliyorum masraflı olucak ama tavsiyem herkesin kendi arabasıyla gelmesi olucaktır mümkün olursa eğer ..çok araç olması gerek görsel olarak iyi olur geerekse de kalabalık gözükür düşüncesinyeim..Tabi siz bilirsiniz. Maddiyat illaki önemli..

atmaca615
11/05/2010, 15:12
Bu konuyu özelden paslaşırsak gerekçeleriyle birlikte daha bir güzel olacağı kanaatindeyim msn e girdiğinde yaz bana:)

brabus
11/05/2010, 15:34
Selam Özkan, Beni eklemişsin listeye ama benim planım var iptal olursa geleceğim dedim. Cuma günü haber veririm de dedim. Büyük ihtimal gelemeyceğim için eklemeye gerek yok bence... konuyu takip ediyorum pazar günü garipçe gezimiz iptal olursa katılacağım. Listeden kaldırsak daha iyi olur.

Hatta kaldırdım ben

WiSTaRiA
11/05/2010, 17:22
Arkadaşlar size nasıl uygun olursa öyle gelin hatta güle oynaya gelin....

34ozkankurtuldu34
11/05/2010, 18:12
Selam Özkan, Beni eklemişsin listeye ama benim planım var iptal olursa geleceğim dedim. Cuma günü haber veririm de dedim. Büyük ihtimal gelemeyceğim için eklemeye gerek yok bence... konuyu takip ediyorum pazar günü garipçe gezimiz iptal olursa katılacağım. Listeden kaldırsak daha iyi olur.

Hatta kaldırdım ben

10-) Özkan Kurtuldu -(34ozkankurtuldu34) -İstanbul +4
20-)Sercan istanbul Fiat fiorina Müzik dinletiside benden olsun :)
Merhaba arkadaşlar mahmut bey gişelerde herkez için saat 12:00 uygunmudur ?

34ozkankurtuldu34
11/05/2010, 18:18
GÜNCEL
20-)Sercan istanbul FİAT FİORİNO TESİSATIMLA COŞTURACAGIM SİZLERİ :)
Arkadaşlar bu arada ben +4 oldum yaww :) misafirlerimde var orçun köfteleri 2şer porsiyon hesapla bizleri ona göre aç kalmayalım oralarda :)

34ozkankurtuldu34
11/05/2010, 18:18
GÜNCEL